Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
20. nov 2008

samuelko-mnamky mnamky, az mi sliny tecu.. 🙂 aj to spanie mate perfektne..
nera- este ze ti manzel pomoze s diankou 🙂.. no, budes to mat teraz trocha narocnejsie, ale neskor ti to deticky vynahradia.. 😵
mirka-a neutecie ti mala z kocika ked sa zobudi? alebo ju mas uz vnutri-doma?? 😉

no ja ako som chvalila ninu ako vecer zaspala, tak.. 😝 o 22.30 sa zobudila ze uz je vyspinkana.. ☹ boli sme hore zase skoro do 01h 🙄 nie je vtedy zla, len ja by som tak spalaa.. tak som sa rano nastvala a nechala som ju spinkat, zobudila sa o 10.45, uz ju cez den nedam spinkat,uvidim co bude vecer.. 😅 no testujem ako sa da.. 😒

danona
20. nov 2008

nera - a kino.. no najskor musim vzdy najst nejake strazenie, kedze tu nemam mamu nablizo, tak je to dost horor.. ked som sa pochvalila mojej babke /ma 81r./na akom dobrom filme som bola, tak ma "zjazdila" ze som vydata zena s dvomi detmi, malymi detmi a mam byt s nimi doma a starat sa o nich a vychovavat ich.. 🙄 no po tom telefonate som nebola schopna slova.. ☹
no som sa vyrozpravala, idem von "nicit moje dieta na cerstvy vzduch"... este tu nemame sneh, no veelmi sa ochladilo, musim aj zabehnut dat auto prezut 😅
vsetkym pekny dnik!!

mirka
20. nov 2008

Danona, neutečie 😀 , mám ju odparkovanú v spálni, nevie sa dostať z kočíka, keď je priviazaná 😝

no vieš, babky to voľakedy inak brali, teraz je ale iná doba, takže si to ani nepripúšťaj, kúrnik, veď keď človek aspoň raz za čas nevypadne dakde z domu (aspoň nachvíľu do mesta bez dieťaťa) tak je zrelý na psychiatriu

u nás včera ráno nasnežilo, dnes ale leje celý deň a zima tu neni 😕

zuzanko
20. nov 2008

Ahojte tak vas zdravim. Samuelko kto u vas hra na bicie lebo u nas nas tatino no v podstate len skusaju a bicíe ma v skusobni 🙂 tak ze veve s nim bucha obcas do trenazera. Nera no tiez uz som dost unavena no nastastie tu mam dobre kamosky co maju tiez tak stare deti tak si celkom pomahame+ obcas aj babky hlavne ked idem k lekarke. Inak teraz sa tu v mojom okoli tusim kazdemu podarilo otehotniet - tusim je to velmi nakazlive 🙂 No a inak chystam veci pre babo- Veve mi pomaha a uz sa nam to krati. Tak sa drz a neviete co cakate? Pekny dnik.

nera
20. nov 2008

danona - manžela mám fakt zlatého a ochotného, len okrem neho tu nikoho nemám a viem, že aj on má toho dosť a je unavený....ale čo už, nejak to musíme vydržať
a s tým kinom, viem si predstaviť ako Ti to mohla hovoriť, moja mamka má 69r a tiež má podobné reči ...načo nás niekam keď máme už deti, ale ona zas celý život podľa toho aj žila, urobila pre nás všetko, hádam aj nemožné, takže to beriem...len niekedy každý potrebuje vypnúť, no my máme smolu, lebo ja tu nikoho nepoznám, svokra už žiaľ nežije a moja mamka je 100km ďaleko.
Už sa teším keď detičky trošku vyrastú a my budeme môcť chodiť aspoň na nejaký ples, či koncert hoci aj s deťmi.
Ináč je to na porazenie, v Steel aréne sú stále nejaké koncerty, no začali práve vtedy keď som už bola tehu s Diankou a teraz sa tiež neodvážim niekam chodiť. A pritom ju máme tak blízko.

nera
20. nov 2008

Jee zuzanka - neviem čo čakáme, teda aspoň nie naisto, lebo zrejme to bude asi dievčatko, ale zároveň povedali, že môže z toho byť kľudne aj chlapec, tak uvidíme. Vidím, že vy budete mať párik -blahoželám.
Ja už tiež začínam si chystať veci pre maličké, Dianka všetko chce vyskúšať...len nejak sa do toho nemestí a tak jej ukazujem len fotky keď bola v tých šatičkách a v novú perinku tiež musela vyskúšať, pričom sa smiala a napodobňovala babätko...bola podarená. Už som aj práve včera niečo vyžehlila, tak mi všetko podávala, ukladala....no som zvedavá ako si na maličké zvykne.
Veru už sa to kráti a ja nestíham si ani užiť toto tehotenstvo....len to kopanie, toto babätko je nejaké živé, skoro stále kope a dosť brutálne. 😵

dannynka
20. nov 2008

jeeej babulky tehulky ste sa tu pekne zisli 🙂

dannynka
20. nov 2008

nera ako sa citis?

nera
20. nov 2008

ahoj dannynka 😵
vďaka celkom dobre, len nejak rýchlo sa zadýcham a nevládzem už až tak. Najviac mi je ľúto, že s Diankou už tak nemôžem vystrájať.
A Ty sa ako máš?Vidím, že Vy už máte vybraté mená....u nás je t ešte otáznik, stále sa menia - hlavne dievčenské, chlapčenské ostali dve a medzi nimi je bitka 😉

dannynka
20. nov 2008

no ti verim,ved uz to mas za par,ja uz teraz niekedy nevladzem...neviem si to predstavit ked na tom budem podobne s tt ako aj ty 😅
a mena ano mame Dominika ked bude dievca je iste,ale chalcenske sa mi viac paci Samko....ale este uvidime.. 😉
a Vy mate ake vybrate mena?

nera
20. nov 2008

chlapčenské máme Janko alebo Tomáš a dievčenské je stále iné...mne sa páči Tatiana, manželovi Michaela, ale ešte prichádzajú do úvahy Monika, Denisa, .... a stále je ešte niečo iné....sama som zvedavá na akom sa dohodneme 😉

dannynka
20. nov 2008

nera krasne mena 😵 😵 😵

zuzu13
20. nov 2008

jeeeej...to je mile...3 tehulky na koni 😀 mena mate pekne vybrate...ja som mala pri prvom Viktor a Veronika a pri druhom Lucia a Matej...
😉 😉 😉

dannynka
20. nov 2008

zuzu sme sa tu naraz zisli 😀 😀 😀

a Tebe sa ako dari?
ja som pred chvilkou dozehlila,predtym upiekla kysnutu strudlu a povysavala a umyla zem...a akurats a chystam uvarit este na zajtra polievku...neviem kde v sebe beriem tolko energie 😅
ozaj a co si varila ty?

zuzu13
20. nov 2008

danny, dakujem za opytanie 😀 8 hodin v praci, potom domaci kolotoc...mam obe deti chore..tak si to vies predstavit...ale inak sa nestazujem...zvladame to v pohodicke
o 5/tej som prisla z prace, mangel prave doniesol varene vinko ...navarene mam...synator spi, Lucka lezi vedla mna na sedacke a ja sa tesim, ze coskoro pojdem spat 😀 😀 😀
a co vy tehulky/maminky???ako sa vam dari???deticky kopkaju, maminky chystaju a neoddychuju 😀

dannynka
20. nov 2008

zuzu tak tiez patrite do klubu chorych,aj Gabika berie Atb ale vobec to na nej neni vidno 😅

tak pracovny kolotoc uz mas za sebou....ja si na neho este chvilku pockam 😅

co sa tyka mimi v brusku uz citim pohyby......take bublikovanie malinke,uz sa neviem dockat ked pojdem najblizsie k dr ze by mi mohlol povedat uz aj pomaly pohlavie babetka 😵 😵 😵

ozaj a co dobre mas navarene?

zuzu13
20. nov 2008

jeej...to si pamatam...bublinkovanie v brusku...uzasny pocit...preto sme cele tehu volali mimco Bublinka a volam ju tak aj teraz 😀
navarenu mam od predvcera sosovicu, dnes mala Lucka dietnu polievocku ryzovu...no a k tomu som vcera vecer robila masove gulky, paradajkovu omacku a zemiaky 😀

ikulka
20. nov 2008

ahojkyjte jeej tehulky naše ste sa pekne rozpísali, len s adržkajte už to máte za pár, teda okrem dany tá siešte počká 😀
veru to bublinkovanie si aj ja pamatám a nikdy nezabudnem kedy to bolo prvý raz.....to boli užasné chvíle. verím nery že si to ani neužiješ, ved to nieje ako pri prvom mimču ked sme nemali na práci nič íné len nás 😀 a naše babuliatka´... teraz pribudlo starostí, aj tak ás obdivujem ako to zvládate......

samuelko
20. nov 2008

danona,teda aj ty to máš prestré vnoci 😅

zuzanko unás na bubnoch hrá moj ocko a brat,takže malý Samuel to mohol po nich zdedit 😲

no padám sa učit,lebo meškám a sobotu mám dve skúšky
dobrú noc

dannynka
20. nov 2008

zuzu-aka nahoda....aj ja som teraz vecer navarila sosovicu 😀 😀 😀

zuzu13
21. nov 2008

dobre ránko....konečne máme piatočeeeeeeek...

mirka
21. nov 2008

dobré ránko, zuzu, už si v práci? 😉

moja zas fičí na krtkovi, drahý prišiel z roboty domov, rovno do postele, čo s načatým dňom? 😀

Erika, držím palce, no ja mám v utorok a po 5 mesiacoch sa neviem dokopať k učeniu 😖

samuelko
21. nov 2008

Dobré ránko
Samko zas frčí na garfieldovi,sranda
joj Mirka vieš čo tak sa mi nechce a ked si spomeniem na učenie,tak mi je na g... 😝

dannynka
21. nov 2008

dobre ranko 🙂

vikendik pred nami 😀

u naz zase od rana macko usko 😀 😀 😀

zuzu13
21. nov 2008

mirka , áno v práci od 7,30 😀
ako vidím fičíte na rozprávkach...aj naša Lucia začala konečne pozerať aj kreslené...ale aj tak je top...s tebou mne baví svet, ako vytrhnúť velrybe stoličku...ako dostat tatínka do polepšovny...no a pridala si k tomu Spadla z oblakov, Spejbl a Hurvínek a včera mala namiesto večerníčka 4 časti Bambuľky 😀 😀 😀

samuelko
21. nov 2008

zuzu to sú perfektné "rozprávky" 😉

ikulka
21. nov 2008

ahojky jej rozprávky to ja rááád 😅 no naša má "busy" čiže tei anglické autobusy neveim čito poznáte... boal maja ale toj u už prechádza najnovšie macko pooh, busy a kravička conie to nám ide od rána do večera

eliska7
autor
21. nov 2008

čauky,ale ste toho popisali.
Mirka draždiš ,že tri hodiny spala 😀
Danona-ty musiš rano budiť,no ja stým problem nemam,ked nedam o 4 didi tak vrieska ako šiši,kým nevstaneme
Samuelko-aj ty ma draždiš,že super vyspata 🙄 u nas to začina byť ako u danoni,ledva o 22-23 zaspi a stokrat hore,alebo zaspi skoro večer o 20.15 a 21 je už vyspata-horor 😠 dnes som ju zobrala k našim od 10 čo mi povolili nervy,dojdu chlapi a ideme na lad korčulovať,všetko ma štve,už neviem čo je mojkať sa z mužom a o inom ani nevravim 😀 potom má človek besné sny 😅 😀 cez týžden som musela vypadnuť do obchodov,kupila som si štekle čižmy,nohavice 3/4,tričko s vestou-mala som obrovsku potrebu sa dať dokopy ako žena,farbila som si vlasy,obočko,dala som si na seba zlato po dvoch rokoch 😅 a zase som to ja 🙂 nemam rada štyl športove,vždy som sa radšej obliekala zvodne 😀 som zvedava ako dnes zareaguje muž 😕 davno ma nevidel normalne oblečenú 😀 -bože som hnusna myslim len na seba,ale fakt už mam dosť tých manierov sarkinych 😠 nedam sa uplne zničiť.
Inač tehulky držte sa ,tehu je fakt najkrajšie obdobie ženy,ked si spomeniem tak my hned lepšie na srdiečku 😵 a chorým vela zdravička 🙂

mirka
21. nov 2008

ahojček, eli, no aspoň si si spravila radosť a drahému určite tiež 😉

aj u nás sa týžden vkuse pozeral Maco Ušo, ako ho volá 😝 ale Krtko je proste top, keď zistí, že som jej zmizla z obývky, kde ho pozerá na DVD, a nájde ma pri PC, to jej zas musím púšťať na Youtube časti, ktoré nemá na DVD, no proste sila, kúrnik ani sa s níčím poriadne nehrá, len čumí do bedne a hrá sa popri tom 😒

dannynka
21. nov 2008

mirka ako keby si o mojej slecne pisala 😅 😅

eli-veru treba si spravit aj taky svoj dnik,ted nieco pre seba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre