Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
11. jan 2009

nera-jeeeeej Olivia je krasnucka a presne ako pise zuzu,cela Dianka 😵 😵 😵 😵 ,este raz moooc gratulujeme 🙂 😉

samuelko
11. jan 2009

ahojte
nera Olivia je nádhernučká bábika 🙂

eliska aj my sme mali krásny víkend sme sa lyžovali aj sobotu aj nedelu,Samko bol dobrý u svokrovcov,len velmi málo papal 😒

a zajtra do roboty a ideme sa zapísať do riadnej školky,som zvedavá ako dopadneme 🙂

biccy
11. jan 2009

Nera,este raz so Zoinkou blahozelame ku zlatuckej Olivii.Je peknucka,ked budes mat cas,nahod viac fotiek. 🙂

Uz som Zoinke kupila kombinezu,co som chcela-v Intersporte,bola zlacnena z 1599 na 700 SK.Uz ju aj dnes vyskusala. 🙂 Najprv som jej nechcela kupovat na tuto zimu,lebo ma aj oteplene nohavice a vetrovky,ale vo februari sa ideme lyzovat na Donovaly,tak som sa rozhodla,ze jej kupim,ze v kombineze jej bude lepsie. 🙂
Prajem vam pekny cely tyzden,lebo pridem az v piatok. 🙂

samuelko
12. jan 2009

Dobré ránko a prajem pekný dníček 🙂

mirka
12. jan 2009

ahojte kočky, tak ja som mala dnes skúšku, celkom som vedela, len neviem, či mi ju uzná, lebo sme nemali našu profku, ael nejaká ju zastupovala, nebola som zapísaná cez net na skúšku, lebo už bol plný termín, tak som šla na blink, iný termín sa nedostanem, drahý mal mať teraz dva dni voľno, robil celý víkend, ael kolegyňa mu ochorela, tak ťahá do štvrtka 🙄 som sa tak tešila, že si trochu od malej oddýchnem, no nehrozí a to mám vo štvrtok skúšku z práva-ústnu, to sa dosť bojím a ešte odovzdávam seminárku, neviem ako postíham 😕

dnes ešte drahý stihol s našim Mackom ku zverolekárke, večer som prišla domov a doma ma čakal krívajúci pes, som nechápala, že čo sa stalo, triasol sa, zadnú nožičku nepoužíval, tak dnes sme sa dozvedeli, ež mal upchaté nejaké žľazy v zadku, dala mu injekcie, vyčistila mu to, ak to neprejne má zápal čohosi na chrbte, tak dúfam to to nebude a bude ok

idem pozrieť maličkú Olíviu 🙂

mirka
12. jan 2009

nera, maličká je anjelik 😵

zuzanko
12. jan 2009

Nera tiez chcem zagratulovat k Olivii. Ako spinka? Miso je zatial dobry spac tak dufam ze mu to vydrzi. Vsetkym dakujeme za gratulaciu. Pekny dnik

nera
12. jan 2009

Ahojte, dievčatá veľká vďaka za maličkú 😵
keď bude čas ešte hodím foto, ale nestíham....
Olívijka je zlatučká len trošku máme problém s kakaním, ale ináč spinká, papká...je zlatučká (klop-klop)
a Dianka je zas veľké šidlo a všade za mnou chodí lebo sa bojí, že ešte tak odídem....ale je tiež zlatučká, lebo pomáha a pusinkuje Olívijku 😵

nera
12. jan 2009

zuzanko - vďaka, ja sa len obávam, že dokedy to spinkanie jej vydrží 😉 ....a to kakanie je prirodzené, lebo si zvyká na mliečko, to isté sme mali aj s Diankou, po čase to prešlo, tak dúfam, že aj teraz to tak bude 🙂

danona
12. jan 2009

ahojte
nera-malinka je naadherna 😵
mirka-skore uzdravenie havinovi 😉
biccy-dobre si kupila 🙂 kedy idete na donovaly??-my tam budeme na psie zaprahy-ideme 5.2 vecer, budeme tam do 8.2.. 🙂 ninu beriem k nasim do ciech od 1.2 az do toho 8.2 - mamina ide od 1.2 do dochodku, ja idem 2.2-3.2 do Londyna, potom 5.2-8.2 si chcem ist teda zalyzovat na tie donovaly 😅 , tak sa vytesujem ze mi nasi zoberu malu.. 😎
dnes sme boli na dalsom byby plavani - uz zaciname chodit stvrty kurz 😀 , ninusa uz kusok preplave sama.. sa tesim.. aj kozna nam to odsuhlasila, no hned po plavani ju sprchujem v Balneu /taky olej/, od dnes skusam natierat obycajnou modrou indulonou/som citala ze na AE je dobra../. Inak na kozu sme teraz par dni mali Locoid /kortikoidy 🙄 /, Zyrtec a cipok Rectodelt.. 😒 tak len pevne verim ze sa zase nevyhadze.. 😔
samuelko-aj ninusa papa vacsinou biedne. vazi cca 11kg..

ikulka
12. jan 2009

ahojky joj nery malá je krásna, taká babulka....držím palčeky nech ste zdravé a všetko vám ide...
aj malý miško je kočkoš,..
danona no super výlety budeš mať...
do londýna ideš na nákupy?

eliska7
autor
12. jan 2009

školačkam blahoželam ku skuškam 😉 ,tie čo si uživate nakupy a lyžovačky, aj tým gratulujem 😀 .
my važime 12 kg,myslim že je akurat 😉 ,aj ja som dnes kupila červený rolačik,mali vypredaj za 90 sk 😀 taký teplý a to som išla do galanterie kupiť gumu do nohavic 😀 bože ved všade je tolko akcii,že až len mech penazí 😉 sastra bola v pariži pred sviatkami a nebola spokojna,že všetko bolo vypredane,tak nam nič nedoniesla 😠 aka smola 😀
tu je teda riadna zima,doobeda sme posanovali,poobede chcem poprosiť mamu nech ju bere a idem spratať stromček,všade je tolko prachu mam nutkanie upratovať 😀 ak ju zobere prevratim byt hore nohami,muž je v robote,to sa bude vyhadzovať 😀 😀 zajtra ideme ku krčnemu,danko na očne.samko sare zaberaju tie homeo,uvidim čo povie dr.

danona
12. jan 2009

ikulka-no dve baby ideme..moj ciel je len oxford street 😀 , no este nemame fixne program dohodnuty, no ked to bude taka damska jazda bez deti..taak obchody neobideme.. 😀 uz by mali byt jarne kolekcie a ceny su tam tiez veelmi dobre.. 🙂 letenky sme kupili daavno v akcii /cca 1350 Sk vysla spiatocna letenka/ no nekup to.. 😀
eliska-sa ti bude doobre upratovat 🙂 my ideme von, len cakam kedy sa moja nadhera zobudi 🙂

mirka
12. jan 2009

danona, super, keď budeš v Londýne, pozdrav mi kamošku (dakde tam robí) 😀 😀 😀 😀ä

hafanovi je už dobre, lebo žobral pri mne, keď som jedla 😅

Lalka sa mi už zobudila, tak idem, papáá

samuelko
12. jan 2009

ahojte kočky
no bábatká sú krásne aj Olívia a aj Miško 🙂 klobúk dolu pred vami,ja sa nato ešte necítim 😅
danona no na Donovaloch sa vylyžuješ tam je to paráda 😵 😵 😵 😵

eliska7
autor
12. jan 2009

jaj z upratovania bolo skoro nič,lebo mamine bolo zle,ale aspon som susedku mladu poprosila nech sa ide hrať so sarkou,kým som spratala stromček a na oko upratala 😖
mirka tešim sa stebou,lebo som mala strach,naša džinka tiež začala krývať a chudatko moje dnes chodime len na jej hrobček 😢 a sainke tak chyba,že mi hocikedy slzy vybehnu 😢

samuelko
12. jan 2009

no to je smola eliska,ja relaxujem pri laptope a počúvam Pavarotiho - pohodička,Samko zaspal o pol deviatej

eliska7
autor
13. jan 2009

ahojte,dnes sme boli u krčneho,chvalabohu nema zväčšene mandle a povedal,že tie homeo su dobre tak ako som tvrdila,že ked je nos.mandla opuchnuta a tým zväčšena tak to odpuchne,ale ked je narastena,tak nepomože nič len vybrať 😖

mirka
13. jan 2009

ahojte

vo štvrtok mám skúšku a vôbec sa nestíham pri malej učiť a to mám ešte odovzdávať seminárku, aj dnes spala len niečo vyše hodiny a to som sa stihla naučiť až 1 otázku 🙄 večer zas dokopy nič nestihnem, tak ja neviem ako to dopadne a to máme ústnu 😖

eliska, čo bolo vašej Ďžinke?

samuelko
13. jan 2009

Ahojte kočky

mirka moja ja ta velmi viem pochopit čo je to učit sa pri malom,tiež sa učím v noci a dávam si budík na pol piatu ráno aby som sa stihla naučit,držím ti silno palce,neboj zvládneš to hravo...

takže sme zapísaní do školky od oktobra,spokojná som s výberom 🙂

dannynka
13. jan 2009

boze babulky,skolku mi ani nespominajte,bojim sa ako to zvladnem a ci Gabiku vobec do skolky dam ked budem doma 😅 😒

zuzu13
13. jan 2009

ahojte
danny, zvladnes...a budes rada, ze si s mimcom sama doma 😅 😀 😀

samuelko
13. jan 2009

no Samko nechcel odíst z novej školky detičky akurát spinkali a on chcel snimi,tak si myslím,že mu bude dobre,skorej si budem musiet ja zvykat že tam bude od rána,teraz chodí len na pol dna lebo ja pracujem len od pol dvanástej...

danny tažký je začiatok,ja som schudla hádam aj 5kg kým som si zvykla,že ho nosím niekde a nervózna som bola ako pes...ale už je dobre 🙂

samuelko
13. jan 2009

a kdeže ste? spinkáte?

samuelko
14. jan 2009

Ahojte prajeme krásny den 🙂

danona
14. jan 2009

ahojte
mame tu otras pocasie-prsi,snezi, vonku mrzne, vseetko primrza..bojim sa aj peso chodit nieto sadnut do auta.. 🙄 sme len na prechadzke boli a v najblizsich potravinach.. 😝

eliska7
autor
14. jan 2009

jaj aj tu mrzne rovno z oblohy 😠 cesty des,boli sme na kontrole u neurolo-všetko ok,len tie poruchy spanku,mam vydržať že to prejde a tie nočne desy,nemam reagovať,lebo aj tak ona nevie čo robi 😖 len dohliadať aby sa nič nestalo.
včera si hrozne tresla hlavu,hned jej hrča navrela a asi 3 cm krvava čiara,lebo besnila bez papuč,tak sa šmykla rovno na hranu skrine 😖 ,vobec nechce papuče,už sme vyskušali aspon 4 druhy a nič 😠
vam papaju chleba a rožky?sara nechce ani za svet 😠 len šunku do ruky 🙄
bože ta školka postrach-na tej teme danynka 😉 ,som sa dočitala o nejakej prihlaške,zajtra idem sondovať u nas,čo strašia 😠
Mirka,zničoho nič začala krívať,vykrucalo jej chrbat,nevedela sa udržať na nohach,ked chcela kakať,nepomohlo nič,ani injekcie,infuzky,lieky,ATB,museli sme jej dať eutanaziu,lebo by velmi trpela a ochrnovala cela-roztrhlo by jej čreva,zomrela mi na rukach,desivý zažitok,vždy ked pridem do zahrady len reveme,tam sme siju pochovali 😢

zuzu13
14. jan 2009

ahojky..u nas bolo dnes krasne...
doobeda bolo ok pocasie, boli sme reklamovat plastove okna 😒 , zistit ake su poistky na byt, nakolko, nasa je max. nevyhodna...mangel bol na kontrole u dr. ...od 30.12.je PN...a ja som mala volno 😀 😀 😀
dnes sme boli pozriet v skolke...zahlasit sa..a Lucka sa vyzliekla a povedala, chod domov a potom prid pre mna...pol hod. som jej vysvetlovala, ze az od novembra...ale co uz...ved ona ani nevie co je to od novembra 😀 😀 😀
no a pocasie poobede???krasne, tichucko snezilo...ako v rozpravke 😀

samuelko
14. jan 2009

Dobrý večer ženušky
Ani mi nevravte za počasie aj tu je namrznuté a to poriadne,nedé sa po chodníkoch chodit,horor 😠

eliska7
autor
14. jan 2009

aj tu tak prši,že ten lad trieska na parapety 😠
zuzu reklamovať okna,a čože? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre