Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
2. máj 2009

zuzu dakujem 😉

par fotto som uz vlozila 😵

danona
2. máj 2009

dannynka-GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 zelame vseetko dobre, vela mliecka, zdravicka a stasticka!!! 😵 😵 😵 joj, ale ste rychlo doma z nemocky 😉 hned pojdem pozriet fotecky, som zvedavaaaaa!!! potom -ked budes stihat-napis co a ako - ci to islo rychlo, co na braceka gabika... 🙂
samuelko- sme u znamych v protarase /cyprus/ - lietadlo nam meskalo skoro 2 hodiny 😖 , no inak je ok 😎 vecer je chladnejsie /na dlhy rukav/, cez den sa opalujeme.. promenada uz zacina fungovat ako v lete.. je tu casovy posun- o hodinu viac ako na sr, taakze sa chystame von na veceru 😉

danona
2. máj 2009

danny- kraaaaaasnucky je malinky!!!!!!!!!! posielame cmuk!!!!!!! 😵 😵 😵

biccy
2. máj 2009

Zlatuckyyyy malicky Dominik 😵 😵 😵 😵 ,aj ja chceem. 😅 😀 😀

ikulka
2. máj 2009

ahojky dany vitajte doma malý je mooooc krásny....
no ja ja sa pochválim aj nám sa v rodine narodilo bábo 30.4. príbuzná, býva v UK sa jej narodil malý Alex. Ale je ozaj malíčký vážil 2600g narodil sa cca 4 týždne pred termínomale nevadí je zdravý a to je podstatné....
my sme dnes boli v cirkuse saške sa páčilo len na jej vkus tam bolo málo zvieratiek 😅 🙂 ale vydržala celé predstavenie tlieskala ako divá

nera
2. máj 2009

danka - maličký je krasnučký....a vidím, že aj Gabika sa z neho teší.....aj u nás je to tak a ja len dúfam, že mojim dievčatám to vydrží 😵

dannynka
2. máj 2009

ahojte 🙂

babulky mooc dakujem,veru malinky je zlatunky a Gabika sa z neho veru moc tesi,vsade kde idem s Dominikom ide ona za mnou,velka pomocnicka,dnes mu aj rukavicka spadla z ruky tak mi ju pohotovo podala 😵 .
Len som zvedava aka nas caka noc,no nechame sa prekvapit,naveceriam sa a idem aj s nim do hajan 😉

meggi
3. máj 2009

Ahoj Danny,
malinký je krásnučký a aký je malinučký, to je úžas ako tie deti rýchlo vyrastú - ved pred chvílou som ja mala takého drobca a už máme 9 mesiacov ani neviem ako... Tak Gabika bude mať novú malú bábiku 🙂 To je super, že Ti pekne pomáha, nech Vám to dlho vydrží... Budem sa tešiť na dalšie správičky o Vás...

Inak my sa máme fain - baby si už na seba zvykli a nedajú na seba dopustiť. Staršia je teraz taká jedoška (hlavne ked sa nevyspí, že až nechápem, čo niekedy dokáže predvádzať). Už asi tri týždne spíme bez plienok aj v noci, a za ten čas boli asi tri nehody... Sestričky sa majú inak rady a sú super dvojka, Kristínka sa velmi vytešuje a smeje, ked robí Kajka nejaké lapajčiny... Zubok Kristínka ešte nemá (tak asi to bude tak ako pri Karolinke, že jej prvý vyšiel po roku)...
Už Vás nestíham tak často čítať, lebo pomáham ešte s jednou bakalárkou a toho času je pomenej ale občas sem zavítam... Urobím fotky a tiež nejaké hodím... Pa a pekný zvyšok víkendu. 🙂 🙂 🙂

mirka
3. máj 2009

ahojte kočky 🙂

Danny, vitajte doma, maličký je krááááááásny 😵

no prišla Danny, rozprúdila sa aj debata, tak Danny dúfam, že Dominik bude pekne spinkať, aby si sem mohla prispievať 😅
akú ste mali noc?

biccy
3. máj 2009

Ahojte 🙂
Prisla som vas este na chvilku mrknut,lebo tu opat cely tyzden nebudem. 🙂
Vcera sme trosku oslavovali-Zoinka mala meninky. 🙂
Dnes Zoinka spinkala 4 hodiny,myslela som si,ze pojde spat o desiatej,ale uz teraz je ospala,tak asi o chvilku pojdeme. 🙂
Prajem vam pekny cely tyzden. 😉 😉 😉

mirka
3. máj 2009

ahojček

danny, keď budeš mať čas, napíš, aký bol pôrod, a to všetko okolo toho 😉

samuelko
4. máj 2009

Dobré ránko

Danny, malý Dominik je krásny 🙂
danona prajeme super dovolenočku 😎
meggi,veru tak,ako píšeš zen čas neskutočne rýchlo letí 😨
Prajem krásny týždeň 🙂

zuzu13
4. máj 2009

jeeej tu je ale rusno 😀 😀 😀

ikulka
4. máj 2009

ahojky
danona aj od nás krásnu dovolenku v dobrom závidím, ale aj ja sa dočkám 11,7 ideme.... 🙂

bettina
4. máj 2009

dannynka krásna udalosť 😵 😵 😵 blahoželám zo srdca. je to nádherné. a podobá sa na sestričku 😵

samuelko
5. máj 2009

Dobré ránko
unás sa ešte chrápe,ale pomaly ho musím budiť,lebo skoro dem do prácičky,joj ženy nič nestíham,učenie ,robota... ale zachvílu koniec školského roka,neskutočne rýchlo beží čas 😖

ikulka a kde pôjdete na dovolenku??? 😎 😎 😎
Prajeme krásny deň. 😉

hasleerka
5. máj 2009

ahojte maminy, môžem sa k vám pridať ... moje slečna je narodená 10,10 presne o 10h. 🙂

zuzu13
5. máj 2009

hasleerka, no vitaj....konecne si trafila 😀 😀 😀 😀

hasleerka
5. máj 2009

zuzi dík, my sme už kdesi spolu boli že?.. nemáš, tak ja potom zabúdam

ikulka
5. máj 2009

ahojky
hasleerka veru si tu správne my sme sa tiež už stretli v "skoro 3kolkároch" 🙂
samuelko ideme do talianska autom....

hasleerka
5. máj 2009

áno ikulka teba si veru pamätám 🙂

eliska7
autor
5. máj 2009

ahojte,zoinke dodatočne všetko najlepšeie k meninam 🙂 ,Dany maly dominik je zlatý-užisi miminka to je nezabudnutelne ale rychlo to pominie-rastu ako z vody.čitam vas no nestiham ani dychať,bud som so sarou,alebo robim do noci a potom cele vikendy sme na zahrade,spavame tam,oetc mi ide na operaciu srdca,takže aj kopec starosti,brat je bez roboty-nasťahoval sa knašim-zase starosti a tak ved to poznate.v lete chceme isť aspon na desať dni na kovačovu-termal,inde si netrufam s našou herečkou,je zlatá,ale taka živa a besna,zle spava,takže mame snou čo robiť-asi sme nanu už moc starý 😀 večer padame unavou 🙄
už sme aj opalene ,kopec fotiek no neni kedy nahodiť-j teraz žehlim len som sem rychlo išla nakuknuť,tak mi to chyba,no život je raz taky 😉 odychovať budeme v hrobe 😀

samuelko
6. máj 2009

Ahojte kočky.
haslerka vitaj,aj môj Samko sa narodil 10.10. a presne o desiatej jéééj to je sranda 😉
ikulka to je super 😎 😎 😎 😎

hasleerka
6. máj 2009

dobré ránko ... no to je super, že máme takéhoto kámoša presne narodeného ... to budeme spolu tu oslavovat ... vy ešte spinkáte cez obed, my akosi odmietame

ja idem veru tiež požehllit

zuzu13
6. máj 2009

xixixi...haslerka no veru boli sme spolu... v maminach nad 3Or 😀 😀 😀 😀

nera
6. máj 2009

ahojte, dodatočne Zoinke všetko naj k meninám....hlavne veeeľa zdravíčka a radosti....
Ja nejak nestíham, ale to už asi lepšie nebude 😵 ..hodila som aj nejaké fotky, len aktuálne keďže z Hámry som si ich zabudla tam v PC

mirka
6. máj 2009

ahojky

aj ja sa pridávam ku blahoželaniam Zoinke 🙂

my sme boli dnes v MC, prišla kamoška z Anglicka s rovnako starou dcérkou ako Laura, no človek by si myslel, že sa budú pekne hrať, ale Laura je nejaká besná teraz, najprv ju vytrieskala nejakou pílkou po hlave a potom jej fukla po ústach, kúrnik, človek aby sňou už ani medzi cudzie deti nechodil. Tie čo pozná v pohode, mladšie tiež, aj strašie berie, ael rovesníci koniec 😖

Haslerka no vitaj, kde si bola 2,5 roka? 😀

dannynka
6. máj 2009

ahojte 🙂
tak po dlhsom case sa tu aj ja na chvilku ukazem,deticky mi este obe spia,neviem dokedy tak preto rychlo pisem 😅 😅 😅 😅
Takze co sa tyka porodu,v pondelok rano teda 2-dni po termine som bola u dr,ten ma troska "rozbabral" a odvtedy mi zacalo tvrdnut brucho,poobede to prestalo,ale navecer zase zacalo,tak ked uz som si myslela ze by to mohlo byt ono tak bola polnoc a tak manzel isiel pre maminu aby mala s kym byt Gabika a mi sup do porodnice,ale v porodnico mi povedali ze som len na 3cm a ze mame cas 😅 😅 😅 ,takze ma nechali na vzdycharni az do rana bieleho..... 😒 .Potom rano sa bol na mna kuk primar a ten konstatoval nalez taky isty,to uz som zacala byt na seba nahnevana ze som este doma mohla byt este aj jedna nechutna sestricka mi povedala ze este ste mohli doma ostat,bohvie kedy budete rodit 😠 ze si mam radsej pospat aby som mala sily.A tak som aj spravila a ked som sa na obed zobudila dr ma znova kukla a povedala ze nalez uz je oki,teda uz som bola na 6-cm,ak mi hcela pomoct ze mi prepichnu plodovku ale akosi sa im nedarilo,a nakoniec mi povedali ze tam ziadna plodova voda neni,a ja ani neviem kedy mi odtiekla kedze som bola stale v sprche 😅 😅 ,a potom to uz nabralo rychly spad...o 15-15 mi zacali riadne kontrakcie,tak ma hned brali na izbu....a po 45-min bol malinky na svete na par zatlaceni 😵 ,takze super porod veru lepsi ako pri Gabike,po porode dom sama zliezla zo stola a aj do sprchy sla dokonca aj na izbu som chcela ist sama.....ale sestricky ma "prinutili"sadnut si na vozik a odviezli ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
6. máj 2009

hasleerka-vitaj medzi nami 🙂 😉

aj od nas vsetko naj Zoinke k meninkam 😵

bettina-dakujeme 🙂

a este som zabudla,vcera sme boli u dr na poradni a malinky uz astihol za tyzden podract o 1cm a aj uz daco nabral.....ked nas prepustali s porodnice mal tusim 3730g a vcera u dr uz mal 3810 😵 😵 😵 😵 😵 ,krasne papame malinky taha ako o dusu,a moje "didinky"sa nalievaju jedna radost 😅 😀takze som rada.
A co sa tyka Gabiky,ta na bratceka neda dopustit,stale by ho len pusinkovala hladkala a nikoho nechce pustit ku kociku 😅 😝 😀 😀 😀 😀 ze to jej jej babetko 😀 😀 😀 😀 teda v preklade bratcek 😀

hasleerka
6. máj 2009

dannynka, balhoželám k bábatku ... no neviem aký si mala prvý porod, ale ste boli dáko dlho v nemocnici ... kolko ti trvali bolesti?... no hlavne že ste zdraví 🙂 🙂 🙂

mirka tu som celý čas, len ma nenapadlo nakuknút aj sem, škoda, už som mohla dávno s vami kecat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre