Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
28. aug 2009

eli, tá škôlka vyzerá, že je fajn, aj to ako pristupujú k deťom a rodičom 🙂 mrzí ma, že máte starosti, držím palce, nech sa čo najskôr všetci vyliečite

mirka
28. aug 2009

dobré ránko (priala som ešte pred prvým prísevkom a neviem, čo neodoslalo) 😉

samuelko
28. aug 2009

Ahojte kočky 😵 😵 😵 😵

tak čo nové??? čo dobré ste dnes varili a robili dajte inšpiráciu na víkend????? 😲 Ja sa chystám zajtra lángoše robiť,dostali sme chut 😉 😉

prosím vás poradte ako treba urobit plnku medzi oblátky??? ja viem jednu z BB pudingu,ale neviem či jesto aj druhá a tá vaša je lepšia... 😀

samuelko
28. aug 2009

a dnes ideme do kina na Dobu ľadovú 3 ,tak som zvedavá či Samko vydrží 😎 😎

hasleerka
28. aug 2009

samuelko tak ako, vydržal malý??? ... moja by isto nevydržala

samuelko
29. aug 2009

Dobré ránko.
Kino bolo super vydržal hodinu a pol pekne sediet chrúmal si pop - korn ,velmi ho zaujala rozprávka od pol osmej do deviatej. Boli sme ešte na kolotočoch a o desiatej už spal.A teraz sa už hrá.

Prajem pekný víkend,posledný volný letný víkend pre predškolákov a školákov... treba si ho užiť naplno 😎

hasleerka
29. aug 2009

ahojte ... no my si ho pekne užívame kedže prší sme zavretý doma ... ale miške to ani moc nevadí, leží vyvalená pri telke a pozerá sa na dvd-zuzka

samuelko
29. aug 2009

aj unás prší,sme doma,ale tiež nevadí.... l

dannynka
29. aug 2009

ahojte aj u nas prsi,ale ja som momentalne jednodetna a navyse bez manzela 😅 😝 😀

danona
29. aug 2009

ahojte
uz sme doma,bolo 😎 -teda celkom 😒 odlet - lietadlo meskalo 11hodin, sedeli sme na letisku-najskor sme po 2,5hod meskania odleteli,no lietadlo malo nieco s jednim motorom, tak sme po polhodine hroozneho letu 🙄 pristali spat na letisku a cakali dalsich milion hodin na nahradne lietadlo 🙄, ked sme konecne dorazili, ninuus si na detskom tobogane rozrazila bradu, mala 5 stehov /ucet u tureckeho dr 341€/-som zvedava kolko poistovna z toho preplati 😒 , a dva dni mala mala teplotu 38,8.. 😅 no hotel bol supeer-dobra strava,izby,okolie, more teplucke, dobra zabava... 🙂
idem vas pocitat 😉

hasleerka
29. aug 2009

no danona ked sa darí tak sa darí ... ale inak ste si užili dovču???.. kámoška išla včera tiež do turecka

danona
29. aug 2009

hasleerka-dik, inak bolo vsetko supeer-hotel aj okolie mozem na 100% kazdemu odporucat.. 🙂
ozaj o.i. som bola na joj-ke, teraz som si to kukla.. 😀 http://televizia.joj.sk/tv-archiv/noviny/18-08-..., ja som ta bleda copata co chviilocku rozprava, myslim, ze po noci na letisku vyzeram este ok, som myslela ze to bude oveeeeeeela horsie... 😀

hasleerka
29. aug 2009

jéj danona som to kuk, ale by som ťa nepoznala ... dokelu musím sem chodiť častejšie a riadne pozrieť tie vaše albumy ... bolo by super dať stretko a spoznať vás

samuelko
29. aug 2009

danona vitaj doma 🙂 teda zážitka až - až, ale musím povedat, že si herečka a kočka 😉 😎

dobrú nocku 😔

samuelko
30. aug 2009

Ahojte čo dobré varkáte??? unás brokolicovo - karfiolová polievka a zapekané cestoviny 😝

hasleerka
30. aug 2009

dobré ránko ... tak u nás klasika rezancová polievka a bravčové duesné rezne s kašou

danona
30. aug 2009

ahojte
u nas paradajkova polievka, grilovane kura a ryza 😉

zuzu13
30. aug 2009

ahojte,
danona, no teda tel. hviezda z teba... 😀
samuelko, my sme mali hov. pol. s muslickami, pecenu krkovicku s cerv. kapustou a knedlik,...aby ostalo aj na zajtra, kedze rano nastupujem do prace... odchadzam z domu o 6,15 a pridem domov o 22,00...takze neviem dokedy to vydrzim s takou dobou bez deti...vsetko ostava na mm...
takze ak sa neozvem, nemam kedy... 😀 😀 😀

ikulka
30. aug 2009

aaahojky no čítam tu samé novinky zuzi gratulujem k práci sa ti to nakoniec podarilo 🙂 gratulujem a prečo taká dlhá pracovná doba?
danona no tak to ste mali akčnu dovolenku a veru ani ja by som ťa nespoznala myslela som si podla foto že vyzeráš uuuuplne inak....ale si kočica teda....a ninke sa to dobre hojí? no pekný učet snád vám to preplatia....

hasleerka
30. aug 2009

no fíha zuzu, takže už zajtra nástup do práce ... super šikovno ... a čo ideš porábať?

mirka
31. aug 2009

ahojte babky,

danona, no to fakt poteší, teraz sa ani neoplatí cestovať lietadlom, všade samé meškania, problémy, bŕŕŕ, fakt si to neviem predstaviť, cestovať takto s laurou, my by sme sa tam dakde zbláznili 😅 dúfam, že ninke je už dobre 🙂 a si kočka 🙂

zuzi, gratko ku novej práci, páni, len tá pracovná doba 😕 tak nech sa ti tam darí a nech ju skrátia!!!

laura od včera večera vracia, ani nič dokopy cez deň nejedla, a od 18tej vracala skoro kadžú pol hodinu, až do 5,15 rána, chúďa, aj teraz ráno strašne smädná pila vodu a zas vracala, ale zas jej vypila dosť veľa, teraz sa už zdá, že je dobre, pije bylinkový rajec, iné nechce nič, pozerá rozprávky a to sa tešila dnes k našim spať a my sme sa tešili, že zajtra by sme išli na huby 😒 no nevadí, len nech sa vylieči, z čoho to môže byť netuším 😨

eliska7
autor
31. aug 2009

ahojte,bože danona aspon jej to pekne zašili,chudatko akurat na tvaričke,prajeme jej skore a pekne zahojenie,veru vidim že chorob a urazov pribuda všade,čo nas čaka ešte v skolke&,sara sa teši jak svet už je pobalena tak som zvedava či tam ostane tie dve hod sama,alebo tam budem musieť ostať snou-čo by som nerada,mam pocit nech si zvyka bezomna,lebo ked raz ostanem bude aj nabuduce a ostane zakliaty kruh ztoho.
prave robime žemlovku so slivkami,chlapi mi krasne vyupratovali,požehlili,musim povedať že danielko sa zmenil,ked videl že tato je chory,ja preč tak sa prebral varil,žehlil,proste zlatý,so sarkou chodil von-kiež by mu to ostalo 😉 inač sa už tešim že začne normalny život,skola,robota a tak,lebo cele prazdniny človek len bali a vybaluje 😀

samuelko
31. aug 2009

Ahojte kočky,utahaná som jak s.... 😀 😀 😀 😀 😀

téééda zuzu opúšťaš ma??? ale aspon máš robotu a Lucka može chodit do školky,no len tá pracovná doba 😨

Mirka a čože nejaká viróza ,alebo čo??? 😖 chudatko,tak sa vytrápilo riadne. ☹

samuelko
31. aug 2009

Dobrú noc 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

samuelko
1. sep 2009

🙂 ahojte , prajem pekný deň 🙂

danona
1. sep 2009

ahojte
zuzu-co ides robit?-zamestnanie myslim 😎
eliska-no, ma to nastastie skor pod bradou, takze ak zostane jazvicka, tak len zdola bude vidiet. hned ked sme prileteli , som jej kupila mast na jazvicky, tak hadam aj to pomoze..
mirka-ako je malej, dobre uz?? ked pije, tak je dobre..
aj od nas vsetkym pekny den! 🙂
ozaj , asi som prave prisla o 120€-krachla sky europe, mala som na koniec septembra letenky k segre do uk kupene.. 🙄 🙄 🙄

zuzu13
1. sep 2009

ahojte
no pracujem-nepracujem....este som len na zaucenie...a v pondelok mam skusku, takze az potom mi povedia, ci ano...alebo dovi....
aj Lucka je chora, 3-ti den teplotuje...ale mala len 37,3-38-5...takze som nesla k dr...ale dnes rano vstala s vyliatymi perami a hrdielko zapalene...takze asi skoncime dnes na pohotovosti....lebo rano idem zas do prace...a nemozem si dovolit neprist, kedze je na to miesto dalsich 278 zaujemcov... 😅
prajem pekny sviatocny dnicek...

samuelko
1. sep 2009

jaj chorobky moje liečkajte sa,už to začína ☹ na porazenie.

Zuzu držím palce 😉

samuelko
1. sep 2009

ženy unás sa už búva,Samko sa velmi chystá do školky,a ja som v strese 😀 😀 😀 no už som zvedavá ktoré dííte nám bude plakat. Idem ešte žehlit 😒

zuzu13
1. sep 2009

samuelko, u nas sa tiez uz ide haji...Lucka je chora...boli sme na pohotovosti, ma anginu...prave som jej dala antb. a coskoro sa poberie haji...
tak vam prajem, nech skolkari neplacu a do skolky chodia s usmevom... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre