Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
1. dec 2009

ahojte
aj u nas sa uz zvianocieva...idem piect linecke, zamiesit na medovnicky a zajtra ich upeciem...no a riadim jedna radost...tento mesiac budem skoro stale v robote a teraz mam 2 dni volno{teda skorovolno, lebo o 16,30 musim byt v robote...pride mi klient 😠 }
aj nasi maju v piatok v skolke Mikulasa a aj do mesta sa chystame...no a v sobotu mame Mikulasa u nas v praci...
prajem pekny den... 😉

samuelko
1. dec 2009

ahojte ja mám hlavu zas v smútku,Samko má zas nádchu a je doma celý týžden,starosti naviac 😒 Ani z fotenia nie je nič mal sa ísť fotit nejaké vianočné fotky a kalendár.... no nič.Mám neskutočne náročný týždeň,dnes nás prišla telka natáčať STV1 do práce... 😝 My budeme Mikuláša doma oslavovať maminka moja sa prezlečie za Mikuláša,keďže v školke to nestihneme.
Mám obrovskú debku,nestíham sa učiť v sobotu mám dve skúšky,mm sa hádame,ale kvoli mne,lebo nič nestíham,pre mňa je deň veľmi krátky...
Tak vám prajem pekný týžden. 😉

Nestíham si uvedomit že sú tu pomaly Vianoce... ☹ 😖

ikulka
1. dec 2009

ahojte samko držím palce na skušky nech ich zvládneš....a keby ti mm trochu pomohol? ved nemožeš všetko stihnuť sama....kde sa mal samko ísť fotiť? ja už chcem sašk tiež nafotiť a spraviť vianočnu pohladnicu.....

zuzu13
1. dec 2009

ahojte
samuelko...mas to tazke...a preco ze "ty" nic nestihas???? mm tiez studuje?chodi do prace? vari? prerie?upratuje??? hmm...prajem vela sil... ☹
ja som dnes piekla s Luckou linecke a medovnicky, kym bola v skolke urobila som poriadok v celom byte a vyzdobu a poobede ked sme prisli zo skolky sme piekli...no a zajtra idem zehlit a urobim vanilkove rozky a vecer s Luckou asi suhajdy...nech mam pokoj... 😅

dadulka2000
3. dec 2009

ahojte
zuzu, krasne fotocky,... ale su tie deti uz velke, co? uz to nie su babatka 🙂
no vy ste ale akcne,... ja nic nepeciem (ale zjedla by som 😀 ), my ideme k svagrovi a jeho family na vianoce a oni sa staraju o nas,... super zorganizovane - ako all inclusive dovolenka 😀
sice do prace budem musiet nieco upiest na buduci tyzden - lebo sa budem s nimi uz lucit ☹

biccy
4. dec 2009

Ahojte 🙂
Zoinka chodi do skolky,aj ked trosku pokaslieva.Dr.povedala,ze mame vyskusat este jeden sirup a ked nepomoze,tak mame prist. 😎
Dnes som myslela,ze v skolke budu mat Mikulasa,ale nemali,tak asi az v pondelok.A zajtra pride Mikulas k nam domov-bude to preobleceny svokor.Tak som zvedava co bude Zoinka robit.Minuleho roku sa ho bala,ale kedze chcela balicky,tak sa drzala hrdinsky. 🙂
Nasa Zoe mala v skolke fotenie.Fotografka im dala taky plast s kozusinou a do ruky plys.snehuliaka.Je zlata na fotkach,ma jednu velku,jednu mensiu,jednu spolocnu,dve pohladnice a dva kalendariky.Este dame dorobit aj starym rodicom. 🙂

Zuzu,to uz od teraz pecies na Vianoce? 😉 Vydrzi ti to (nezjedene)? 😀

eliska7
autor
5. dec 2009

ahojte,zdravim všetky,nebola som tu večnosť,nič nestiham,tento rok ani nepečiem,žiadnych 30 druhov,snad 5 spravim po nociach,stale sme chory z jednej choroby do druhej,aj včera mala zas teplotu,ma velmi zhoršenu alergiu,v januari budu vysledky že načo tak reaguje,inač skolka v pohode,je tam šťastna-a my tiež 😀 ,cez sviatky mam dovolenku tak sa ozvem určite a vložim aj foto.mikulaš sme mali v mužovej robote,trochu sa bala,ale potom ok-za baliček 😉 ešte maju v školke a na buducu nedelu tu bude cocacola kamion,je velka akcia v meste,chceme isť aj tam.majte sa pekne.

samuelko
6. dec 2009

ahojte,tak sa hlásim. Skúšky super a včerajší Mikuláš bol úžasný,nebál sa ho aj mu zaspieval aj zarecitoval.sladkostí máme do aleluja...
Dnes sme boli u svokrovcov na obed...ja som nevarila nič 😝

Môžme sa pripravovať na vianoce,darčeky,upratovanie, pečenie, varenie....
zajtra ideme na kontrolu,ale ešte stále kašle,vykašlieva hlieny,nevieme sa ich zbaviť 😠 tak som zvedavá čo povie a budú aj výsledky z výterov 😒

no idem žehliť,mám kopu. 😉

biccy
6. dec 2009

Ahojte 🙂
Aj u nas bol Mikulas uspesny (mm nahodil foto),Zoinka sa trosku bala,ale tiez pekne zaspievala,aj zarecitovala. 🙂
Teraz sme dopiekli perniky,Zoinka isla k babke a ja idem balit darceky. 🙂
Prajem vam prijemny zvysok nedele. 😉

hasleerka
6. dec 2009

ahojte ... samko super, že skúšky dobre dopadli

u nás boli včera plače, ale ked Miška dostala balíček do mikuláša, tak im potom aj básničku povedala

samuelko
7. dec 2009

ahojky, tak máme bacila v krku,dostal antibiotiká už tretie za 4 týždne,do školky nejdeme tento týždeň, v novembri bol cca 4 dni,úúžasné.

krásne fotky ste vložili 😎

samuelko
8. dec 2009

kde ste???
u nás hrozne prší,okolo Martina isto sneží 😉

samuelko
11. dec 2009

😲 kde ste? ☹

mirka
11. dec 2009

ahojky 🙂

no teda, tu sa to zanedbáva 😅 aj my sme na mikuláša malú pofotili, fotky dám neskôr
nás ocino išiel dnes na vianočný večierok, no som zvedavá, či sa ja dakedy dožijem dákeho vianočného večierka z roboty 😅

danona
11. dec 2009

ahojte
tiez sme dnes mali-teda mame vian. vecierok z roboty, som musela odist prva.. 😒 mangelik isiel na iny vecierok na 19.30, tak sme sa pri malej prestriedali.. 😒 svokrusa prave dobrata atb, tak som ninus nemala komu dat.. ☹
to je december, co..pocasie myslim.. ja mam este vonku oleandre.. 😅 este tu nemrzlo.. 😅
darceky mam pokupene, domcek vyzdobeny, uz sme sa boli aj v Ba na vianocnych trhoch poprechadzat..
v robote ok, je to celkom dobra zmena po tych 3rokoch byt medzi ludmi.. teda az na to ranne vstavanie, to ma este nici.. 😀
vsetkym pekny vikend! 😉

hasleerka
11. dec 2009

biccy pekné fotky

danona kedy vstávaš do práce???

ja robím zatial málo, som rada, zatial doma stíham

zuzu13
11. dec 2009

ahojte

ja som prave prisla z prace....teda skoro z prace...xixixi...bola som si s kamoskou kobylkou posediet... 😀
my mame vecierok 19.12. a mne konci skus. doba 15.12. tak neviem ci sa dozijem vecierku 😀
idem haji....
pa 🙂

samuelko
12. dec 2009

Ahojky...
Tak ked sme pri vianočných večierkoch,ja budem mať 15.12. a mm 18.12. tak to bude fajn.. 😎

Ja mám jemnú nádchu,ale nie je to nič strašné,len som veľmi unavená. Samko sa má už lepšie do školky pojde len 11.januára 2010 😕 pán Dr. ho skor nepustí do školky,lebo celý mesiac bral v kuse antibiotiká a má veľmi slabú imunitu a že by stačilo jedno kýchnutie a bol by zas chorý,tak aby sa zotavil pekne doma. 😔 Tak sa starí rodičia striedajú pri ňom 😨
Dnes som už aj ja kúpila pár darčekov už len mojim rodičom niečo ale mamine sa neviem rozhodnúť či zl.náušnice alebo žehličku na vlasy a ockovi to už vobec neviem ak viete dajte nejaké typy 😎

Aj samíkovi sme kúpili skladacieho transforméra,rozprávkovú knihu a sadu dinosauríkov tých zbožňuje. 😉
Už ste piekli??? Ja ešte nie, ale zajtra chcem robiť šuhajdy,aj zo salka aj z orechov.
Tak prajem pekný víkend.
Danona veru toto je fakt krásny december 🙄 nemrzne a že sú potom kadejaké choroby 😠

hasleerka
12. dec 2009

ahojte ja mám práve v trúbe fúkané rožteky a už mám linecké porobené

zuzu a ako sa to javí v robote, nevieš či ti predlžia zmluvu???

ja som zatial len brigádnik, takže asi žiadny večierok nebude, no ved uvidím, zajtra mám poobednú, tak som zvedavá čo mi povedia

ikulka
12. dec 2009

ahojky no tak som sem konečne zavítala a zas hlásim chorobu, saška znova zápal priedušiek vysoké horučky už 3 atb behom ani nie mesiaca a ja detto znova kašel teploty no hruuuuza
ja som teraz s nou doma lebo som aj ja chorá ale v stredu by osm mala isť len neviem či sa stihnem vyzdravieť....
my máme vianočný večierok 18.12. len dufam, že sa zučastním, ked som takáto chorá snád mi to dovtedy trochu prejde....

hasleerka
12. dec 2009

ikulka to je smola, cmuky cmuk rýchlo sa vyzdravte

biccy
12. dec 2009

Ahojte 🙂
Aj my sme chore-my dve so Zoinkou sme na marodke. 😠 Ja som mala od pondelka chripku,sprevadzanu od stvrtka uplnou stratou hlasu.Ale uz sa to lepsi,v pondelok by som chcela ist do roboty (a v piatok na vecierok 😅 ).A Zoinka mala zapalenu trubicu,stale velmi kasle 😠 ,ma ATB a pije cibulovy caj 😅 .Veeelmi jej chuti,az som prekvapena. 🙂
Darceky uz pokupene,upecene zatial len medovniky v spolupraci so Zoinkou. 🙂
Haslerka,diky za pochvalu fotiek. 🙂
Prajem vam prijemny zvysok vikendu. 😉

samuelko
12. dec 2009

no ikulka o tomto rozprávam,nestíhnú sa deti vyzdravieť z jednej choroby a už druhá zas otravuje.Liečkajte sa 🙂

hasleerka
13. dec 2009

joj kočky zachvíľu idem do práce, taaaaaaaaaak sa mi nechce 😒

samuelko
13. dec 2009

Čo robíte?
ja som si teraz na minútku sadla a za chvílu pokračujem, idem ešte žehliť a potom robiť šuhajdy 😀
Už sa ochladilo,hádam aj snežiť bude 😲

ikulka
13. dec 2009

zdravim
haslerka kde robíš ked aj v nedelu ideš do práce?
no veru riadna zima je von šťastie že som doma nemusím ani nos vystrčiť 🙂
jooj ja na vianoce veru pochystané nemám iba medovníčky inak nič ale ja ani nepekávam vela lebo u nás sa to vobec neje....

danona
13. dec 2009

ahojte
hasleerka- o 5.30 vstavam.. mam pruznu prac. dobu - nastup medzi 6.30-8.00hod. no snazim sa chodit skoro, malu nosi mangelik rano na 8h. no a ja pre nu zase skoro utekam - o 15h som uz pre nu..aby nebola v skolke dlho.. no mm chodi vecer domov zase neskor,tak medzi 20h-22h, kym sa niekedy porozpravame tak je polnoc no a kazdy den takto.. tak mavam spankove deficity.. 😀 😝
uz nam tu dnes snezilo, no roztopilo sa to.. napecene este nemam, tiez toho vela nepojeme, no kvoli detom piect budem... 27.12-2.1 pojdeme do zdiaru, tak dufam ze aspon tam bude sneh.. 😅

samuelko
14. dec 2009

prajem pekný večer. No vám poviem sa riadne ochladilo, 😅 nezvyk 😵
danona my sme mali takúto striedačku minulý rok ,no hrozné... 😒

čo ste kúpili,alebo kúpite mangelíkom pod stroma??? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre