Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
30. okt 2010

dobré ránko 🙂

všetkým oslávencom dodatočne všetko naj...

@ikulka daj vediet ako s malou...držím palce 😉

prajem Vám pekný, pohodový, slnečný a hlavne predĺžený víkendííík 🙂

eliska7
autor
30. okt 2010

ahojte pekny den,iked tu fukal vietor ako slak,ale prechadzka bola super.ten hellowen v skolke bol fakt horor,male deti revali čo sa bali,plno kriku,rodičov organizovany chaos-potom prechadzka vonku s lampionmi-des 😠 teraz sa hrame ako klasika na skolku-musim ist krmit babiky

mirka
31. okt 2010

ahojte, všetkým oslávencom prajem všetko najlepšie, dnes má naša kočka narodky, oslavujeme už od piatku, dnes končíme 🙂 torta mala úspech, len škoda, že malá ju videla počas príprav, potom hodím fotky 🙂

dannynka
31. okt 2010

ahojte 🙂

@mirka Laurinke porajeme všetko len to nááááj k dnešním 4 ročkom :o)

Inak dnes mi písala smsku ikulka ze vas mam pozdravovat ze su z Karinkou v nemocnici lebo mala stale horučky vysoke,a nevedia s čoho,a najaky zapal,je na infuzkach a na ATB ☹ ☹ ☹

zuzu13
31. okt 2010

@mirka aj my prajeme všetko naj...

Lucka dnes prevracala cele popoludnie...takže veselo...ale už je haji...a je jej lepšie...

@ikulka prajem nech Vás rýchlo pošlu zdravé domkov... 😉

hasleerka
31. okt 2010

@mirka všetko naj naj naj želáme 😵 😵 😵

no chúdatko malinké ... snád budú skoro OK...

hasleerka
31. okt 2010

@zuzu13 a Lucke snád len niečo nesadlo, ked vracala ... takže zajtra bude dobre...

zuzu13
1. nov 2010

ahojky,
už je lepšie...dieta mi tu skáče v rytme s Mickym Mousom 😀 a na ranajky chcela vývar s rezancami 🙂)) dúfam,, že včera spláchla všetku chorobu do WC 😀 😀 😀

mirka
1. nov 2010

ahojte

ďakujeme za gratulácie, no tieto choroby, na nervy, naša malá bola 2 týždne doma, čo drhla ako tuberák, od stredy už ide do škôlky

a malá Karinka, chúďatko, nech sa skoro uzdraví a idú domov

nera
1. nov 2010

ikulka - držte sa a prajem skoré uzdravenie 😵

eliska7
autor
1. nov 2010

ahojte,Ikulka skore uzdravenie,aj ostatnym chorým,počasko sa drži ako tak,chodime na prikazane vychadzky,boli sme trošku pozreť zahradku,zapalit sviečky,zatial v pohodke,odzajtra mam konečne rehabku,lebo tak ma boli chrbat že sa už neviem dockať,držte sa všetci,oslavencom všetko najlepšie

hasleerka
1. nov 2010

@zuzu13 aké páčo si nahodila 😀 😀 😀

eliska7
autor
2. nov 2010

ahojte,vonku je tak krasne 🙂 ešte dnes prazdninuju a zajtra zas do reality 😉

zuzu13
2. nov 2010

@hasleerka hehehe...dobré, že? 🙂

ikulka
5. nov 2010

ahojky tak sme doma, dnes nás pustili....tieto 2týždne mi zobrali 10rokov života.....ale už je to za nami tak snád už bude len dobre....kajuške atb zabrali ona mala na začiatku vysoké horučky stále do 39, a držali ju do utorka zrážali jej ich stále liekmi a infuzky jej v kuse tiekli že bola uplne dehydrovaná. ale v podstate nezistili čo to bolo čo sposobilo ten hrozný zápal, lebo v sobotu mala crp66 a prípustná hodnota je 5 🙄 pravdepodobne to bolo z obličky lebo ju mala potom na sone trochu zvačšenu ale to je len odhad, leboju vyšetrovali na 4den po atb, tak ak tam aj niečo bolo už sa to preliečilo.....a odišli sme s dalšími 8-mimi diagnozami odtial.....chuda a hnačkovala aj tam z tých atb, tak ju ryžákom tak zapiekli, že teraz zas nekaká, tak som zvedavá čo zas bude.....
bože dievčatá ked si predstavím ,že sme s nou boli na pohotovosti a tá truba dr nás poslala domov, že má koliku a keby sme neboli šli znova čo všetko sa mohlo stať......vraj sme prišli v hodine dvanástej ešte pár hodín a bolo by s nou zle...dokonca sme boli jediný na oddelení ku ktorým ani návštevy nechceli pušťať lebo nevedeli najprv čo jej je.....

zuzu13
5. nov 2010

@ikulka to je hrozne...nechcem si to ani predstavit...hlavne, že ty máš rozum a nedala si sa ukludnit kolikou....
prajem Vám vela zdravíčka...nech toto čo bolo rýchlo pustíte z hlavy... 🙂

ikulka
6. nov 2010

@zuzu13 zuzi dakujeme usíme sa z toho dostať aj kajuška je ešte celá pomýlená, ale snád sa rýchlo dostaneme do normálu....

eliska7
autor
8. nov 2010

ahojte,ikulka prajem len všetko dobre,viem čim ste prešli,ked mala sarka dva boli sme vtej nitre a viem ako ste sa citili ☹ na mononukleozu jej krv nebrali?toto sme preskakali so sarou na jar a nakoniec jej zistili tu mononukleozu 😖 potom nechodila 3mes do skolky aby sa zotavil organizmus.

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

ikulka
8. nov 2010

ahojte dievčatá idem sa vám posťažovať lebo už som z nervami v koncoch. karinka zas mala teplotu 38,3 a hnačkuje tak že riedka voda z nej strieka ani pleienky to neabsorbuju je celá dokandená od brucha po chrbát. a saške sa zas ako som bola preč zhoršilo to zajakávanie už bolo lepšie a zas ako som bola v nemocnici tak teraz už nepovie ani jedno suvislé slovo a opakuje hlásky aj 8x za sebou, mna už ani žiť nebaví, som sa držala kým zaspala ale terz som spustial taký plač že normálne až muž pribehol že čo sa deje......toto je už na mna privela......

hasleerka
8. nov 2010

@ikulka držte sa ... neboj všetko sa to zlepší, len treba veriť ... a čierne myšlienky zažeň preč...

eliska7
autor
9. nov 2010

ahojte,ikulka mas toho vela ale všetko zle raz pominie...my sa trapime už vyše roka z choroby do choroby takže viem ako ti je,musis sa držat iked jeto ťažke,vela zdaru 🙂

hasleerka
9. nov 2010

no aj nás choroba trochu dáko drapla ... nechala som Mišku doma s babkou, pokašlieva a soplí... snád to prežijeme týždeň doma a bude bez ANTB...
@ikulka ako už je vám doma lepšie????

mirka
10. nov 2010

ahojte

iku, neboj, bude lepšie!!!! držím palce, nech je to čo najskôr

Lalka už začala minulý týžde§ chodiť do škôlky po dvoch týždňoch a zas je taká z toho nešťastná, už bolo dobre, zvykla si a teraz si zas zvyká

Vo štvrtok 4.11. sa švagrovi (manželov brat) a jeho priateľke narodil malý Janíčko 🙂 sranda je, že ich sestre sa presne pred dvoma rokmi 4.11. narodil tiež syn, takže to máme také pestré, všetky deti z drahého strany sú október a november a všetko škorpióni 😀

ikulka
10. nov 2010

ahojky ako sa darí? my sme zatial stále doma i ked mala kajka stále teploty ale len mierne zvýšené tak do 37,5 a kázali nám prísť až pri vyššej teplote, ale dnes už zas nechcela papať, a kakala 5x, tak taška ostáva zbalená, všetko nachystané ked teplota stupne ideme znova dufam, že sa mi podarí ešte zajtra prezliecť periny, aby boli čisté ak tu nebudeme.

eliska7
autor
16. nov 2010

ahojte,volako je tu mrtvo 😕 ,vo stvrtok idem už konečne do prace po mesiaci,normalne sa tešim...na baby 😉 .doma ako to ujde sarka je už druhu noc akčna,asi mesiac 😠 cez vikendy sa chodime kupať do vedlajsej dediny ,maju super bazen s vyrivkami-konečne relaxujeme a nie len zhon. 🙂 počasie je nadherne len dokedy vydrži.vela zdravia všetkym zas tak skoro nepridem,kedže mi začinaju povinosti,ešte aj na novom byte začiname prerabať,takže času bude velmi malo,hadam na vianoce si zas vydychnem

eliska7
autor
18. nov 2010

ahojte,no v praci to ušlo zvlastny pocit po takej dobe,sarka začala kaslat dufam že nebude zas chora,už sa drži pekne od 10 oktobra bola fit 😒 .pekny iked zamracený den všetkym 🙂

samuelko
19. nov 2010

No ahojte ženičky moje 🙂

Ikulka, neboj ty to zvládneš a bude sa t zlepšovať 🙂

No my sa tiež nemáme najlepšie, Samko je tiež furt chorý aj po výbere nosových mandličiek. S uškom máme problémy, dnes bol na kontrole v BB a budúci týžden vo štvrtok ideme zas, ale už aj s pyžamkom, nechajú si nás tam , kým mu poriadne nevyšetria sluch, na kolko dc počuje. Je to hrozné ☹ V utorok pojde na očkovanie proti Streptokokom a ešte + 16 bacilom, furt má bacily v krku aj v nose a furt berie antibiotiká.
S týmito chorobami je to na porazenie, neviem do kedy to ešte potrvá. 😒

Prajem vám pekný víkendík 🙂

zuzu13
20. nov 2010

ahojte,

vidím, že sa nejako nevieme zbavit chorob...
my od septembra fungujeme na PNkách a OČR-kách...už mi z roboty hrozia výpoveďou, že som neefektívny zamestnanec...ked nie som ja chorá...tak Lucka...ale vačšinou obe naraz....
školku navštevuje ako na víkendové pobyty...teraz bola 2 dni v školke po 2 týždňoch doma...a už je zase chorá...predtým bola po mesiaci doma v školke 8 dní...no už som z toho na nervy...a ja furt kolapsové stavy...nahovno mi je...točí sa mi hlava...no som nemožná...a všetko je vraj len z chrbtice...všetky výsledky sú OK...

tak Vám všetkým prajem veeeela zdravíčka...všetci ho potrebujeme 🙂

😉

eliska7
autor
20. nov 2010

ahojte,bože žienky čo jetoto za svet stale sme všetci chory,asi v kazdej rodine je to stejne,veru bud vsetci naraz,alebo zasebou jak husi,aj u nas to pokračuje sara začina kolo,neviem neviem či nastupi v pondelok do skolky ☹ ,tak sa teda všetci držme nech tie choroby vieme aešte psychicky zvladať,kde su tie časy ked na chripku stačila Harhureta?toto je fakt chory svet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre