Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzanko
29. okt 2008

Ahojte tak pisem po dlhsom case. Vsetkym detickam dodatocne gratulujem k narodeninam. My sme tu na sidlisku zorganizovali aj hromadnu oslavu oktobrovych a novembrovych deticiek - bolo nas 10 deti a boli sme v detskom centre bolo fajn. Vianoce budu tento rok naozaj zaujimave. Nera ako sa citis? Ja celkom fajn-momentalne tiez mi je stale teplo no aj doma mame dost chladno- manzel ten otuzuje a mne je to akurat aj Veve je zvyknuta. Pekny dnik

mirka
29. okt 2008

ahojček, Zuzanko, teda, ty si sa dlho neukázala a už máš že 32tt 😕 super 🙂

dannynka
29. okt 2008

zuzanko-teda,to ale leti...zachvilku uz budete 4-ria 😵 😵 😵 😵

mirka
29. okt 2008

a na vianoce tak trochu myslím, zatiaľ som kúpila darčeky len krsňatám, malej mám zatiaľ vybraté Play Dooh plastelínu s formičkami a takými prkotinami okolo toho, to by ju mohlo zabaviť a ešte dáku knižku, alebo ja neviem čo 😒 ale už asi dačo také tvorivé.

zuzu13
29. okt 2008

ahojte
tak vianoce...ufff...no Lucka už prehlásila, že chce klavír...lebo malý hračkársky jej nestačí...no tak pozrieme niečo väčšie 😀 , no a samozrejme knižky, omaľovanky, plastelina... 😉

newyorkgirl
29. okt 2008

jeeej ahojte po dlhej dobe, tak mozem ciiitat kilometre stran 😅 ale najskor idem albumiky s detickami pokukat, zuzu13 a ty coze si stiahla foto aj album? 😨

newyorkgirl
29. okt 2008

teeeda kocky pozeram ze oslavy sa vydarili, babenkovske fotky su mi velmi povedome 😀 sak len tot sme sa tu bavili o kojeni a prikrmoch a tot uz nase deturence vyrastli z plienok 🙂

mirka
29. okt 2008

No teda, NYG ahoj, no pekne dlho si u nás nebola 😅 najvyšší čas napraviť to a chodiť sem pravidelnejšie 😉

dannynka
29. okt 2008

jeeej new-aj ty patris k nam 😅

eliska7
autor
29. okt 2008

no super typ mirka,aj sara zbožnuje plastelinu,momentalne každe rano mame hodinu modelovania 😀 ,takže ta chobotnica s tvarmi na modelovanie bude super 🙂

ikulka
29. okt 2008

ahojky, no ja už mám za sebou jednu várku presnidávok a akurát pečiem koláč mužovi na narodky
NYgirl veru ty si asi ani an bábatkách ešte nebola len ako tehulky sme si písali myslím...no dufam, že tu teraz zavítaš časejšie

newyorkgirl
29. okt 2008

danny no veru patrim 😀 ked ja som taka popletena, kedze termin bol oktober a narodila sa november 😅
aj my sme veru plastelinovy teraz a kreslime o dusu a este sa rada hra strasne na prebalovanie - babik, zvieratiek plysovych, barbin a vsetkeho mozneho co je v dosahu 😀

danona
29. okt 2008

eliska-dakujem za receptik!! 🙂
ikulka- nech sa kolacik vydari!! 😵
new-cavec!! 😉
no ja mam z plasteliny nervyyy- este dada ked bola mala mi ju v detskej do koberca poroztierala, takze mam voci plasteline nejaky blok 😀 a ninusa zatial nema ziadnu.. 😖 som to zla mamina asi.. 😀 😝 no porozmyslam, ci jezisko nedonesie.. 😎

samuelko
30. okt 2008

Ahojky žienky.
Čo varíte? Ja sa vytešujem ,že máme prázdniny 😀 Tak som sa odhodlala aj na pečenie a na obed budeme mat vyprážaný syr aj ryby s kašou.

Danny kukala som tvoj albumík,už máš krásne velké bruško 🙂

New,Zuzanko vitajte po dlhšej dobe 🙂

Mirka my tú plastelínu máme doma je to úžasná vec,Samko sa stým krásne hrá a ja ani neviem,že mám dieta doma 😲 😉

Zuzu ani nám nestačil hračkársky klavír, musela som dotrepať od našich môj veľký tak nám vyhráva odušu. 🙂

No a na vianoce Samkovi kúpime bicie čo sú pre detičky už od troch rokov,lebo miluje bubnovat,hudbu celkovo .Od našich som sa dopočula,že dostane dielničku,to je ako pre dievčatká kuchynka.

dannynka
30. okt 2008

ahojte,
new-tak ty to mas tak nejako podobne ako to mne teraz vychadza pri druhom mimi 😀 podla ms na april a podla sona na maj 😀

samko-dakujem,veru uz pomalinky rastie...akurat vcera sme zacali 14-tt,v pondelok idem k dr,tak sa tesim snad mi aj sono spravi a ja uvidim malu piskotku v brusku 😵 😵 😵

inak babulky ste ma navnadili asi budem musiet tu plastelinu skusobne poriadit aj ja 😉

zuzu13
30. okt 2008

ahojte
samuelko aj ja by som mohla dotrepať domov môj klavír od našich...ale zo 4.posch na 8.posch ho asi nebude mať kto vyniesť 😀
plastelina je super...aj keď Lucku veľmi baví maľovanie, pekne vymaľuje obrázok, snaží sa neprejsť za čiaru...no a druhá vec čo ju neskutočne baví je fotbal 😀 😀 😀

eliska7
autor
30. okt 2008

veru tieto deti miluju hluk-aj my mame trubku a klavir ešte pomne,ale ked začne a nahodou mam migrenu,porad sa vešam 😀 a ešte aj pračka huči ked ju zapne hlasnejšie ako skutočna 😀
my sme dnes mali fain oedik,naklepane kuracie rezne naložene v naleve:vajco,horčica,kečup,bazalka,vegeta a mlieko(samo bezlaktozove),všetko uložiť na plech s oliv.olejom,zaliaž nalevom a piecť pod alobalom 25min,rzža marhule-aj sarka sa konečne najedla 😉

zuzu13
30. okt 2008

eliska ...dobrý obedík...naši majú kelovú polievku a kuracie na prírodno s cestovinou...

ikulka
30. okt 2008

ahojky, no veru danona ani my nemáme plastelinu aneviem ani ako a kde by pri našej saške skončila 🙂 ani jej ju nejdem kupovať neviem si predstaviť ako by sa s nou hralaa určite by ju jedla

mirka
30. okt 2008

ahojky, tak ostali sme poslední, zajtra má Lalka narodeniny 🙂 akurát dnes keď zaspí upečiem vegetky a zajtra pečieme korpus torty, v sobotu dokončíme 🙂 a ešte neviem, čo budeme robiť

tak dobrú noc 🙂

danona
30. okt 2008

ahojte
mirka-od nas uz dnes Laurinke vsetko najlepsie 😵 , nech sa vydari oslava, aj torticka 🙂
dnes som nevarila, nina obedovala u svagrinej, dada je od rana u kamosky v Ba, pride tak o hodinku, ja som bola s kamoskou v restike.. 😀 to som vybavila varenie, co 😅
zajtra rano ideme na vikend do domica resort, som zvedava co to bude, na nete to vyzera celkom ok.. hadam som nejaku blbost neobjednala.. 😅 ideme dve rodinky a dada si berie tu kamosku z Ba.. 🙂
eliska-ten receptik vyzera zaujimavo a prudko jedle 🙂 , buduci tyzden vyskusam.. 😉

ikulka
30. okt 2008

ahojky, no danona super si to vyriešila 😀
mirka aj od nás laurike všeeetko najlepšie a krásnu oslavu prajeme

dannynka
31. okt 2008

mirka -LAurike od nas vsetko naj naj k dnesním 2-rocikom,vela zdravicka stasticka a vela darcekov a nech ju maminka poslucha 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka
31. okt 2008

ahojček, tak oslávenec konečne spí, od včera má nejaké móresy, ež nejde spinkať a reve ako kofka, a do postieľky nechce ani za svet 🙄 no ale podarilo sa, spí, len neviem ako v nedeľu, máme o 15tej oslavu, ak má zaspať o 14tej ako dnes, ani ju spať nedám

a ďakujeme za gratulácie 🙂

nera
31. okt 2008

mirka - taktiež sa pripájam - Laurinke prajem všeeetko najlepšie hlavne zdravíčko, šťastíčko, pohodu a veeeľa radosti 😵 😵 😵

bettina
31. okt 2008

Laurinke všetko najlepšie k narodeninám 😵
danona, prajeme pekný víkend, ale myslím, že e plány v Domici ešte nie sú dotiahnuté do konca 😒 ale aj prechádzky v prírode majú svoje čaro 😉 , a v rámci komplexu využijete nejaké služby, čo vám spríjemnia chvíle. daj potom info, ako to vyšlo.

eliska7
autor
1. nov 2008

laurinke dodatočne všetko najlepšie 🙂 ,no tak mame oslavy za nami 😉 konečne som sama,upratujem ako šialena,sara išla k mame a chlapi na ryby,tak prevraciam dom hore nohami.Taky sme s mužom hotovy sara cele noci vrieska,už fakt melieme s posledneho,najradšej bysom si odrezala cecky aby už bol klud 😠 peknú nedelu 😉

samuelko
1. nov 2008

Ahojte
Laurike dodatočne všetko najlepšie 🙂
Unás je škaredé počasíčko,sem tam zaprší sem - tam vykukne slniečkko...
Danona krásny víkendík 🙂

biccy
1. nov 2008

Aj my so Zoinkou dodatocne blahozelame vsetkym oslavencom. 😵 😵 😵 😵

ikulka
1. nov 2008

dobrý večer, no tak už máme po oslavách už len čakať na ďalšie...teraz su už všetky naše deturence dvojročné...... 🙂
ako ste sa dnes mali? my sme boli len doma muž mal celý den robotu tak sme anina cintorín nešli, iba večer saške svetielka ukázať pojdeme zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre