Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
1. nov 2008

Dobrý večer...
My sme boli na cintoríne doobedu a poobede sme boli doma pekne pokope rodina,lebo málo sme spolu.
Vloím zopár fotiek. 😲

samuelko
1. nov 2008

dobrú noc 😔

sykorka
2. nov 2008

ahojte maminy 🙂

začala som obchod s 18K bielym zlatom 🙂
-privesky SWAROVSKI s retiazkami
-naušničky SWAROVSKI

za SUPER CENY

ak si chcete urobit radost,alebo urobit radost niekomu z rodiny a budete mat zaujem,dajte mi vediet
vo stvrtok robim objednavku

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4364073

mirka
2. nov 2008

ahojček 🙂

sykorka, máš málo roboty? 😅

my sme dnes oslavovali, bolo super, malá bola strašne šťastná, v prvom rade, brala tie darčeky, čo boli zabalené, aj keď stáli v rade na vinšovanie 😀 dostala 2 báby, oblečenie, metlu s lopárom, barbinku s poníkom, stôl so stoličkami a knihy. Od nás ešte nič, mala nám prísť zásielka z Londýna, ale zlyhali, takže musíme kúpiť niečo doma, takže to bude Play Dooh 🙂
potom vložím foto 🙂

ikulka
2. nov 2008

mirka tak super, že oslava vyšla. no sa teším na fotky. to riadne darčekov podostávala určite z nich muslea mať radosť

danona
2. nov 2008

ahojte
sme doma
bettina-este to nie je celkom hotove, no je to super, a bude este lepsie.. 🙂 som tam telefonovala kym som ten pobyt objednala.. taakze byvali sme v hotelovej casti, na izbe je lcd telka, maju k dispozicii zdarma postielky.. vonku funguje rozpravkovy svet ci ako sa to vola, este to nie je celkom hotove, no uz je to v prevaz´dzke, je to oplotene, su tam take "ine"preliezky, robene s fantaziou 🙂 , k tomu hraju z reprakov rozpravky.. 🙂 . wellnes este tiez nie je celkom hotovy-funkcny bol bazen, jacuzzi, rimska a mentolova sauna..nam to s malymi detmi uplne stacilo.. 😀 varia tam veelmi dobre 🙂 , v cene vikendoveho balicka sme mali aj /vynkajucu/ masaz-dospeli, jazdu konmi a kocom do vedlajsieho strediska-uz v madarsku, povoz takym tulivlacikom, vstup do jaskyne Domica.. 🙂 urcite sa tam este niekedy vratime.. 😉
sykorka- 😕 to ako stihas??? nieco hned objednam.. 😉
mirka-tesim sa na foto!! 🙂

dannynka
3. nov 2008

ahojte 🙂

sykorka ty si teda sikulka ked popri dvoch detoch stihas este aj obchodiky robit 😉

mirka tesime sa na fotto,ja som bola dnes u dr a babenko v brusku ma uz cez 10-cm a krasne mu bilo srdiecko...dala som aj fotto do albumu 😵

bettina
3. nov 2008

fajn danona, príjemné správy 🙂 my to máme nedaleko, takže tam určite zájdeme. možno aj tento víkend, máme mať návštevu, tak ak bude pekne aspon máme kam sa pohnúť s deťmi
dannynka, prajeme nech sa všetko naďalej pekne vyvíja 😵

samuelko
3. nov 2008

Ahojky
danona tak vám bolo super,tak je dobre.
danny tak sa len držkajte,aby ste boli zdravučkí 🙂 obidvaja.
sykorka teda ty si šikulka 🙂

eliska7
autor
3. nov 2008

danynka pekne foto,bruško rastie 😉 len tak dalej 🙂 vonku nadherne ako na jar,cele dni sme v zahrade,sarka je opäť vo svojom živli,pomaha ako žerava-opravovať s dedom,trhať burinu,jamy kopať na stromky,proste naše zlatičko 🙂 dufam že aj zajtra bude dobručka 😉 uživajte si jari 😀

ikulka
3. nov 2008

ahojky, jej dany nech sa len babulko drží a pekne rastie..... 🙂

bettina
3. nov 2008

ja som asi ani neopísala našu Bettinku v škôlke. no proste, sa jej veeeľmi páči, pani učiteľky majú z nej radosť, pretože je šikovná, a pekne samostatná. veľmi rýchlo sa adaptovala, som šťastná, že dievčatám je dobre v škôlke, že sa im tam páči 😵

samuelko
4. nov 2008

dobré ránko
no bettina tak ti je dobre,že maličká dobre znáša škôlku,aj ty si kludnejšia.Joj keby som to mohla aj ja napísať o našom Samkovi. Včera prvýkrát neplkakal, ale mal na máličku,natahoval ôstočká 😒

dannynka
4. nov 2008

dobre ranko... 🙂
babulky dakujem 🙂

samko-nebo zvykne si viem ze je to tazke ja si to zatial ani neviem predstavit...... ☹ ako to budem znasat ja ked dam GAbiku do skolky 😒

mojkamirka
4. nov 2008

ahojte maminky, potrebujem zopar info co mozem mojem mojke priniest do porodnice na jedenie , bola poziadavka ze nieco dobre, ale netusim co moze teraz ked uz kojime 😲 😲 😲

mirka
4. nov 2008

ahojte, Bettina, super, že sú v škôlke spokojné 🙂 ja som dala fotky z oslavy, fotky o ničom, foťák asi vyhodím z okna, ale tak dúfam ostatní dajú

mojkamirka komu chceš doniesť čo dobré do nemocnice? som trochu nepochopila 😔

mirka
4. nov 2008

a ozaj, švagriná má synčeka Miška, dnes ráno sa narodil cisárskym, taký slížik 2800g a 47 cm 🙂

bettina
4. nov 2008

tak to asi ocino sa ozval - mojkamirka. tiež som najprv nechápala, ale asi ocko chce vedieť čo môže mamičke doniesť do pôrodnice. no ťažko povedať, na čo by mala chuť. určite nie ovocie na začiatok, ani jogurty. možno nejakú kuraciu polievku, ak je polievková. ja by som sa jej netešila, ale niekto áno 😉 ja by som asi mäsko 😉

babulky dnes som niesla detičky do škôlky, a pani riaditeľka sa pristavila, že budú asi písať na Bettinku ódy, .že sa môže vôbec môže tak dobré dieťa narodiť. každý ich ospevuje v škôlke, a že je to maminkina vizitka 😀 😉 naproti tomu sa doma teraz veľa zlostíme, stále máme nejaké konflikty, dievčatá sa veľa naťahujú a nedohodnú sa. niekedy mám fakt dosť 😎 už aby toto obdobie bolo za nami. hádam nepríde potom ťažšie 😕 samozrejme ak sú po samej sú dokonalé anjeliky 🙂

mirka tak blahoželáme švagrinke 🙂

mirka
4. nov 2008

betti, super 🙂 ale asi nie sú spolu v triede, však?

mojkamirka aha 😅 no čo ja viem, mne BOHATE stačilo to, čo nám dávali v nemocke, citrusy určite nie, ani sýtené malinovky, minerálky, ani džúsy 😅

ikulka
4. nov 2008

ahojky
mirka no malá je zlatá taká chutná blondínka 🙂 má také krátke vlásky alebo ste ju strihali nedávno, lebo naša to má dosť biedu s vlasmi za celé dva roky sme ju strihali len raz a aj tak ich má také krátke reidke

mirka
4. nov 2008

iku 😝 to už jej pohustli, kdeže strihať, iba raz som jej odstrihla prehadzovačku, čo ju mala skoro po oko a raz brčku vzadu, lebo už bola dlhá a taká čudná, teraz sa jej brčkajú vlásky viac, čo ma nesmierne teší a dúúúúfam, že bude mať po ockovi 🙂

meggi
5. nov 2008

Ahojte babulky,
my sa máme fain - Kristínka váži 6,6kg, včera ju zaočkovali Prevenarom, tak mala taký spavý den...Lekár mi predpísal telové mliečko Excipial Lipolotio, čo stojí okolo 150Sk a na recept len 30Sk a je super - skúste si tiež predpísať, ja som ho tiež kedysi na moju suchú kožu používala...
Karolinka stále vymýšla klasika 🙂
Budem robit par objednávok na kalendáre na rok 2009 ako darček pod stromček pre babičky - ak by ste chceli, tak oktobrovky určite uprednostíma zvýhodním...

zuzu13
5. nov 2008

meggi...ja by som mala záujem 😉 hoď cenu a dohodneme sa 😀

zuzu13
5. nov 2008

do kelu, ale ja som novembrovka... 🙂

danona
5. nov 2008

ahojte
mirka-svagrinke gratulujem k bejbinku 😵 tvoja mala kocka je krasavica a poriadna okana, som si az teraz vsimla.. 😉 😵
meggi-to mliecko pouzivam pre ninku-ma suchsiu pokozku, no kupujem ho za plnu sumu.. som nevedela, ze sa da predpisat.. 😒 dik za info 😉
bettina-waw, ze bettinka skolku tak dobre znasa, urcite sa ti lepsie a s pokojnou dusickou do roboty odchadza.. 🙂
meggi-ip/kalendar/

meggi
5. nov 2008

zuzu, ty si ako oktobrovka 🙂 - ved ty si naša 🙂
Danona - zatial mi IP neprišla... 😉

dannynka
5. nov 2008

jeeej meggi krasne rastiete 🙂 🙂 🙂 🙂

bettina
5. nov 2008

ahojte. meggi kde sa dá pozrieť možnosti kalendára? asi by som aj ja objednala 😉

meggi
5. nov 2008

betiina, mrkni do mojho fotoalbumu, tam sa dá pozriet... príp. http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

ikulka
5. nov 2008

ahojky,
meggi aj ja ceeem
to ani nestihneš iných len nás oktobrovky tolko toho budeš mať 🙂
joj ale máme krásne počasie takto by mohlo byť do vianoc.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre