Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
13. feb 2009

ahojte
mirka-urcite pojdeme cez ruzomberok, no pojeme za sebou "kolona" 😀 5-tich rodin.. 😀 a polovicka mi oznamila, ze buduci tyzden musi makat, tak nas tam potom necha samych.. 😒 este nevie ktore dni-asi po,ut.. 😒
samuelko-kupila som cokoladky-srdiecka..dada Milku, mangelikovi Fidorku, ninke lizatko..a chcela som romanticku veceru,no cestujeme na tu chatu tak uvidim... 😀
mame tu hnusnyy vietor, mangelik mi prave volal, ze v ba veelmi snezii 😅
s ninou som bola vcera u dr., ma dalsie atb-sumamed /3-dnovy/-stale kasle skaredo a ma sopliky.. 😔

ikulka
13. feb 2009

ahojky
čo na valentína? no nič.... 😀 pojdeme sa niekam najesť...
no škoda danona že takto pojdete to aj okolo nás pojdete mohli sme sa tretnuť......
hlaven nech sa ninke polepší
betii gratulujem k bývaniu

samuelko
13. feb 2009

dobrý večer.
danona aj Samko mal naposledy tieto antibiotiká ale jemu nezabrali,nám zabral na kašel ten sirup čo som už tu spomínala,teraz ma rýchlo nenapadne meno...

ikulka
13. feb 2009

ahojkajte no konečne sedím saška zas vracala tak do teraz som pláchala obliečky a periny sa už peru, pán boh zaplať za anialergické, páperové si neviem predstaviť ako by vyzerali tak budem zas čumákovať neviem do kedy kým sa to operie
a to som chcela ísť spať ,lebo už zopár nocí saška celé premrnčí a dnes o 4,30 chytila hysterický plač hodinu som ju nemohla utíšiť o 5,30 zalahla na mna a o 5,45 zahlásila že ideme vstávať 🙄

samuelko
13. feb 2009

ikulka to zčoho vrackala?

mirka
14. feb 2009

ahojky, iku, dúfam je už saške dobre

my sme včera zas boli v MC, prišli kamošky, tak sme kecali, deti sa hrali, no fajne 🙂

my sme si s drahým kúpili čokoládky, aj Lalke, už to neprežívame ako voľakedy, keď sme si kupovali samé zbytočnosti, plyšáky, teraz je to aj tak len voľakde v pivnici zabalené 😅

pekný víkend 🙂

dannynka
14. feb 2009

ahojte,
ikulka dufame ze uz je Saske lepsie,snad to bola len nejaka vyroza 😉

vcera sme si spravili vylet do blavy no poviem Vam to co sa dialo vecer v brat ako sa rozsnezilo,ale chvalabohu po ceste domov uz za sencom po snehu ani stopy 😉 som si oddychla ajkus od malinkej,aj ked druhe mimi som si brala zo sebou 😵 😵 😵 😀

dannynka
14. feb 2009

babulky kde ste vsetky? 🙂

zuzu13
14. feb 2009

ahojte
tak moje deti dostali srdieckove vankusiky... 😀 a my s mangelom sme si kupili dobre cervene vinko... 😀
ikulka, saske prajem kludnu nocku...dufam , ze jej uz je lepsie 😉
danny...tak si mala vylet...pekne...a v blave sneh?...tak to je vazne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
14. feb 2009

zuzu-no veru d blavy necakane a hruza co sa tam vecer dialo 😀

my sme si na vaôentina s mangelom otvorili velku cokoladku a mlsame 😀 😀 😀

biccy
14. feb 2009

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut,lebo si idem este vlasy umyt. 😅 Nic nestiham,rano som bola v robote,potom som spala so Zoinkou 😅 a potom som zvysok dna balila veci,lebo zajtra ideme na Donovaly lyzovat. 🙂 Pekne nasnezilo,tak mozeme vyrazit. 🙂 Len dufam,ze cesta bude dobra a ze Zoinka vydrzi tolko sediet. 😅 🙂
Dodatocne Gabike prajeme vsetko naj k meninkam. 😵 😵 😵

dannynka
15. feb 2009

dobre ranko 🙂

biccy dakujeme 😵

mirka
15. feb 2009

ahoj babky

tak naša Lalka spala prvý krát bez nás, bola u našich a dnes sa zobudila so soplami a asi aj s teplotou ☹ nechcela držať teplomer, tak mamina nevie, koľko má. Asi jej kolektív detí neurobil dobre 😖 alebo je to aj tak jedno, lebo vírusy lietajú vo vzduchu. Na karneval teda nejdeme, ale to som aj tak rátala len 50:50, normálne som mala pocit, že tento týždeň asi ochorie 😕 asi som čarodejnica
už včera občas pokašľala takým hlienovým kašlom, mala miestami zachrípnutý hlások a dnes už aj nádcha. Tak zajtra pôjdeme radšej k dr. nech ju popočúva.

Aké lieky máte pre deti v lekárničke? také prvo pomocné?

Peknú nedeľu! 🙂

samuelko
15. feb 2009

Ahojte
my sme Samkovi na valentína kúpili Sportakusa postavičku aj cvičí 😵 a ešte si vybral taký vysúvací mobil 😅 no a my sme s manželom také blbotinky a večer Fernetík 😉

mirka ja mám klasiku,paralen,panadol,ibalgin, nosné kvapky,sprej do nosa, sirup na kašel Mucoplant, a Hedelix...

samuelko
15. feb 2009

kde ste????

samuelko
16. feb 2009

Ahojky Dobré ránko 🙂

Unás tu v Lc sú od dnes zápisy do škôlok... 😀 aj uvás?

peta26
16. feb 2009

caute baby, chcela som sa opytať či mozem spavat na bruchu, ci to nevadi? Som v 13tt+6..

samuelko
16. feb 2009

ahoj Petka j som na bruchu nespávala 🙂

samuelko
16. feb 2009

Ikulka nemáš ty náhodou dnes meniny?????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu13
16. feb 2009

dobré ránko...
samuelko náhodou má meniny 😀 všetko naj... 😉
u nás je zápis do škôlky budúci týždeň

dannynka
16. feb 2009

ahojte 🙂
samko uhadla si ikulka ma dnes meninky tak prajeme vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

samuelko
16. feb 2009

tak aj ja prajem našej ikulke všetko naj k maninkám 🙂

dannynka
16. feb 2009

samko co dnes varis? 🙂

mirka
16. feb 2009

Ahojte, ktoré kvapky na odkašliavanie sú dobré? Mucosolvan, Hedelix, Bromhexin? Hlavne ten posledný, neviete? má na obale medvedíka, tak by som snáď do malej niečo dostala 😒

dannynka
16. feb 2009

mirka my pouzivame mucosolvan alebo solvolan... 😅 naobale ma tusim medvedika bromhexin,ved sa popytaj v lekarni 😉

mirka
16. feb 2009

Danny, veď ten Bromhexin sme kúpili, ale malá si vzala do hlavy, že štípu a koniec, tak som jej ich namiešala do čaju, ani to nechce, mňa z nej porazí, všetko si robí podľa seba 🙄 nasilu jej ich necchem dávať, lebo sa dovracia, a to mi teda neni treba, odkedy majú deti rozum a dajú sa liečiť? 😒

samuelko
16. feb 2009

No ja som dávala ten bilinkový MUCOPLANT ten dobre pomáhal a najviac SPIROPENT aj ten velmi rýchlo zabral 2-3 dni.
Dannynka teraz som dorobila palacinky

samuelko
16. feb 2009

tieto čo som napísala sú sladké sirupy

zuzu13
16. feb 2009

mirka, hedelix chutí ako hašlerky...male moc chutí 😀 pije ho čistý a potom ho zapije čajom...
no veru čo varíte? my máme od včera...slepačia polievka s písmenkami, hovädzinka na prírodno s baby karotkou, kolienka 🙂

mirka
16. feb 2009

no zamiešala som jej to do trochy čaju, nechcela. Posadila som ju k počítaču a ak to nevypije, nepustím jej Pepinu, a vypila 😀

pomaly ju pôjdem uložiť, je hore od 5,40, oči má ako angorák a len sa premáva hore dole.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre