Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
15. máj 2009

vidis sikula...

flow333
autor
15. máj 2009

my mame dnes meniny...to tak ticho hovorim a prijimame gratulacie 😀 😀

lubik9
15. máj 2009

jeeeejj..ja som skoro zabudla..to bude preto,ze od rana riesim fb a skoro som zabudla aj na dietatko,ze ma hlad 😀 ale uz je nakrmene a asi pojde spat a ja sa dat dokopy a daco navarit,hlavne timimu

tak mila sphinka..prajeme ti spolu s timinkom krasne meninky,vsetko len to najlepsie a nech ta rodicia pekne posluchaju 😅 😵 timinko posiela pusinku (snad mathy neziarli)

evitkamalicka
15. máj 2009

flow vsetko najlepsie 😵

lubik9
15. máj 2009

ja som z toho fb mimo..to co pisem misi tebe,to mas len ty,ci kto kazdy to vidi,ci jak to tam funguje? 😠

bibka333
15. máj 2009

ahojte maminy my noc 4krat hore ale spinkali sme do 6 30 🙂 flow všetko najlepšie k meninkam vic neviem dočitam vas nesor idem tu kus poriadit

bibka333
15. máj 2009

neskôr

mihanka
15. máj 2009

simo uz buva...

dnes ma sophinka meniny??? tak vseeeeeeeeeeetko naj naj naj 😵 😵 a dary kam mame posielat?? uz viem.. na fb... 😀

baby tak fb, aspon nieco... mna to zozaciatku nebavilo a rozculovalo ako vacsinu, lebo je tam toho vela, kazdy posiela kraviny, kde musis mat najprv pristup, je tam vela zbytocnych okienok - to su ale spamy... tie veci continue nechajte napokoji... tie ze mate message, alebo take hluposti blikajuce...

nalavo mate photos, videos, tam ja velmi nechodim... ale aj tak sa daju najst fotky... ked chcete vidiet niekoho album alebo niekoho priatelov, alebo len jeho profil, tak kliknete na fotku... dole napravo taky malicky obdlznicek vam vyhadzuje notifications, to sa aktualizuje autmaticky same a ked na to ukazete, tak sa to rozklikne a vidite tam, kto komentoval vas status/fotku/pripomienku, alebo status niekoho ineho ktory ste komentovali...

tie aplications, hry, hluposti, ktore vam niekto posle, tak tie vam najpr da ze vojst do aplikacie a tam uz mozete prijimat jednotlive veci, alebo co, to len taky doplnok, pozierac casu... najvacsi pozierac casu su ale rozne hry, ako mafia war, drinking war, alebo ja momentalne drvim poker... 😅

hore napravo vam pise friend request, a rozne request na ktore ked kliknete, tak mozete ich ignorovat, alebo prijat...
ak nieco neviete tak sa kludne opytajte...

lubke som poslala friend suggestion, navrhy priatelov, ktorych pozna... 😉
drzim vam palce... chce sa to len prehryzt par dni cez to a pohlti vas to... 😉

mihanka
15. máj 2009

lubik, vidime to vsetci co pises len miske... pokial chces len aby to videla ona, tak jej posli normalnu postu - na hornej modrej liste = HOME PROFIL FRIENDS a INBOx... tak ten inbos je posta ktoru vidis len ty a ona... to co davate na plochu vidia vzdy vsetci, aj priatelia priatelov, pokial tam prispejem.. 😉

lubka78
15. máj 2009

tak sophinke prajeme vsetko len to naj, naj k meninkam.....posielame jej pusinky 😵

bianca
15. máj 2009

Lubik ta to si tyyyyyyyy.Som si myslela

lubik9
15. máj 2009

bia..ano jaaaa 😀 ale maturujem 😠

bianca
15. máj 2009

neboj zvladnes.Je to sranda

evitkamalicka
15. máj 2009

ahoj mamky

lubik to sme asi maturovali vsetky na zaciatku 😅

lubik9
15. máj 2009

..a ako dlho vam trvalo,kym ste sa tym prekusali?

evitkamalicka
15. máj 2009

mamky co dnes varite?

mihanka
15. máj 2009

lubik, ja som to nazaciatku nechala tak, po mesiaci som sa tam vratila a odvtedy frcim... par dni tomu daj... 😉

evit, ja som vcera vecer urobila fr zemaaaky a este si urobim spenatovu polievku... 😝 vcera som mala maminkine skladane rezance a sosovicu... 😵

evitkamalicka
15. máj 2009

mihan to su ake tie skladane rezance?

mihanka
15. máj 2009

evit, to je taka mnamka sladka... uvaris rezance, take ako na tvarohove alebo makove... a do pekaca pomasloveneho das vrstvy rezance-orechy-rezance-mak-rezance-slivkovy lekvar-rezance-orechy... alebo podla svojej chuti, myslim ze aj tvaroh niekto dava... a zapies v rure 20 minut... 😵

bibka333
15. máj 2009

ahojte ja varim cestovinu so syrom a malej prvu mrkvičku 🙂
Slavka si poklad 🙂 🙂 🙂
baby ako ste davali mrkvičku taku redšiu alebo hustejšiu 😉

evitkamalicka
15. máj 2009

mihan mnam to moze byt dobre, vyskusam dakedy

evitkamalicka
15. máj 2009

ja dnes tiez cestovinky s paradajkou a mozarelou 😵

bianca
15. máj 2009

Mihan mnaaaaaaaaam.Tak toto vyskusam urcite

ja nevarim.Nam obedik donesu s mamkinej prace.Paradajkovu polievku a dukart.buchticky a kedze ideme za chvilku ku svokre tak bude asi aj daco ine

mihanka
15. máj 2009

ano je to mnamka, este starka moja to varievala... 🙂

aj tie dukatove buchticky mi idu na chut 2 tyzdne... 😝
idem ja na ten spenat.... 🙂

dobru chut vsetkym k obedu... 😵

mihanka
15. máj 2009

uz ozaj idem.. . 😀

lilyk
15. máj 2009

ahojte 😉
my odchadzame prec na cely vikend, mame stretko s Junovcatkami 2007, tak vam prajeme krasny vikendik dopredu, majte sa krasne a hlavne budte zdravi🙂

andre
15. máj 2009

nazdar mamky 🙂
sme po prvom cviku, prevrešťali sme všetko všetučko 😅 ... poobede plávame a keď aj tam bude takáto "šikulka" tak vyrastie za operného speváka 😀

mám dotaz... aké zeleninky dávate drobcom krom klasiky, že mrkva, brokoli, karfáč ?... kúpila som špenát a teraz som zistila, že je akože s troškou cesnaku, tá troška teda vonia parádne efektne, na to že to je troška... to asik vynecháme, že ? tak dajte tipa čo ešte móóóžem mu primiešať k mäsíčku a zemiačiku... pls

lubik9
15. máj 2009

caf adi..tak mi zatial papame len zemiacik,bataty,mrkvu,kalerab,brokolicu,cuketu a dnes ma karfiol a moze este spenat (bez cesnaku),zelenu fazulku,petrzlen,tusim aj ryzovu a kukuricnu kasu a aj hrasok a uz neviem..ma nenapada nic..

andre
15. máj 2009

tu si ? 😀

oktobrovky2008
15. máj 2009

achjky holky

flow přijmi gratulaci pro maličkou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre