Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
21. máj 2009

inak sa ospravedlnujem všetkým oslávencom - ale každý deň nestíham blahoželať- tak prajem všekto najsamlepšie detvákom i im maminkám - nech vás obchádzajú choroby a máte sa len dobre 😉

lilyk
21. máj 2009

dobre ranko 🙂
nadhera pozriet sa von, pojdeme na prchadzku ale az ked dopijem kafe 😉
ja som zistila ze Tomik spapa vela veci ked tam je ta brokolica, a ozaj vcera som videla kasu od 6 mesiaca s vlockami takze vlocky su asi povolene od 6m.

lubka78
21. máj 2009

aj u nas je pekne, tak pojdeme von..ani sa mi nechce byt dnu, ked vonku svieti slniecko 😉
my papame zatial len zeleninku, ale kupovane nechce ani do ust zobratm, len vypluva a vypluva...ale ked uvarim doma, to pekne spapa...a bataty nam veeeeeeeeeelmi chutia 😵 len naposledy som si ich doviezla z KE, tak neviem, kde tu kupim, ked sa minu 😅

tilky
21. máj 2009

ahojte

tak som včera konečne spojazdnila net
cez tie strašné búrky z utorka na stredu nám švihol do domu odišla sieťovka, jeden televízor, digi tv zhorelo na fest a ešte nevieme čo je s plynovým kotlom no ale hlavne že sme zdraví
malého dal muž pred tou ranou ku mne do postele ale aj tak reval asi pol hodinu a hodinu zaspával
som sa ráno bála aj svetlo zapáliť

lubka78
21. máj 2009

fuuuuuuu tilky tak to muselo byt hrozne, hlavne ze ste to v zdravi vsetci prezili 😉

lubka78
21. máj 2009

a ideme von, tak zatial pa

mihanka
21. máj 2009

ahojte...
tilky, to je hruuuza... ved okolo vas je vsetko vyssie, taka smola... chudatko Kubko, takto ho plasit... ☹

aj tu je super teplo, simi uz zaspala doma, tak ja periem tretiu pracku, nieco uvarim, uz je aj povysavane... cez obed von urcite nepojdeme, potom pojdeme na plavanie a von len podvecer... 😵

bianca
21. máj 2009

caf.U nas sa haja a potom ideme von.Sa mi ale vobec nechce.Mala spala celu noc krasne ale ja som mala divne sny tak som sa stale budila.Idem si uvarit kavu

bianca
21. máj 2009

Tilky no fuj.Ja by som sa urcite poserkala od strachu.Ked sme boli doma tak bola tiez hnusna prehnusna burka a strasne mi bolo luto mojej mamky.Bala sa chuda.Minuly rok totiz uhodil blesk z nicoho nic do stromu a ona bola asi meter od neho co bezala domov pred burkou.No sok na cely zivot.

smardik
21. máj 2009

bia ahoj, neboj jsme v pořádku jen nestíhám -škola tak tu moc nejsem a pokud jsem na MK tak spíš v podzimním sběru. Tomášek je momentálně nemocný, už 3týdny kašle a nic nezabírá tak jsme byli na stěru z krku a zítra budou výsledky a včera se přidali teploty-38-39 tak je ufnukanoučký tak nosíme a vozíme

mihanka
21. máj 2009

jeeeeeee ahoj smradik... 🙂 mozno to ma zo zubkov... snad to nie je nic vazne a prejde to...

henri ako je dnes princatkovi? 😕

smardik
21. máj 2009

mihan ze zubů ne, má totiž něco v krku ale nevíme co tak čekáme na výsledky ☹ prý možná pneumokok ☹ takže ze zubů to není

flow333
autor
21. máj 2009

ahoj maminky....
smardi, snad to nebude nic vazne....nas tiez stresuju, kvoli tomu, ze mala dava sem tam do kriva hlavicku, ze vraj epilepsia, ale to je podla mna blud....

mamky monitory su dobre na prd...mala si pekne chrapka....a zrazu zacne pipat???? ☹ ☹ ☹ nechapem tomu...baterky som menila...a mala si pekne spi a dycha

phoebe003
21. máj 2009

ahojky holky,jaká byla noc? co dnes vaříte?

teda tilky,to muselo být strašný.Neumímsi to ani představit.fuj.no hlavně,že jste všichni v pořádku.Taky bych měla pěknej šok. 😖

bianca
21. máj 2009

smardik ahoj.Neblazni s pneumokokom

lilyk
21. máj 2009

flow nam to tiez niekedy robi 😒

lubka78
21. máj 2009

smardik..to mi je luto ☹ tak hadam, ked sa na to pride co to je, tak sa daju spravne lieky a bude lepsie 😉
flow...inak som pocula o niektorych znackach monitorov, ze maju falosne poplachy 😒
phoebs....dnes to tak vyzera, ze zas nebudem varit...pred obedom sme vysli von, tak sme sa najedli tam..a ani mm nebude dnes doma 🙂

horalka777
21. máj 2009

ahojte, my sme boli od rana vonku, v lese a na luke, az teraz sme dorazili 😵 Mala sa nosila v satke, obdivovala kozy (nie moje), ale take v ohrade 😎

sofia122
21. máj 2009

ahote baby aj mi sme boli vonku na prechadzke ako je teplo.a co babenky 😉

smardik
21. máj 2009

bia říkám jen co říkal dr. zítra uvidíme

bibka333
21. máj 2009

ahojte my ideme von len teraz riadila som skrine a varila mala zaspinkala v postielke pred chvilkou vstala
Tilky hlavne že ste vy v poriadku
Smardik tak to ma mrzi uvidiš zajtara čo vysledky Tomaškovi posielame uzdravovacie pusinky
Henri a malemu je lepšie aj vam posielame uzdravovacie pusinky

henri001
21. máj 2009

ahojte babulky 😉 nalada je lepsia u nas, ale soplime a vysavame do nemoty dokola , sem tam v noci aj kaslal 😒
horalka sak co by sumela na tvoje, tvoje vidi furt ...dnes dsom mala doma saty s dekoltom velkym a maly mi vzdy odsunul ten kusok latky z nich a straaasne sa z toho tesil 😀
cmuk cmuk

henri001
21. máj 2009

sumela = cumela , chapenzi ne 😎

lubik9
21. máj 2009

ahojte mamky
chorym drobcekom prajeme skore uzdravenie a posielame uzdravujuce pusinky 😉
aj my sme dnes boli cele poobedie vonku az teraz sme dosli..spravili sme si s kamoskou piknit v trave a drobci si tam lozili na deke..ona ma dvojicky,tak sme mali tri deticky 😵 a dali sme si aj tmave pivko na mliecko 😝

bianca
21. máj 2009

sm budem na vas mysliet zajtra.Drzte sa

my ideme zajtra na druhy pokus na ockovanie.Dufam ze budeme uspesni

inak odkaz pre Facebook-erky mame nove foto.Henry pre teba uz nie bo ty si rychlejsia ako Ubretid

katkaza
21. máj 2009

Ahoj
Flow my sme mali Nanny a keď sa nám to stalo v jeden týždeň druhý krát,tak sme to zrušili...V noci začal pípať a ja som bola na infarkt a mm tiež...malá nechápala 😒
My sme dnes od rána von,tak teraz proti svojim zásadám žehlím 🙂 Ale my nedala,tak som nakukla...Aj my prajeme skoré uzdravenie Henrymu 😉

flow333
autor
21. máj 2009

aj my mame nanny...tak neviem som z toho na nervy, lebo potom je dost nespolahlivy....asi ho pojdem reklamovat 😒

bianca
21. máj 2009

flow aj my mame nanny a absolutna spokojnost.Radsej tisic falosnych poplachov.Nam alarmoval iba 2x a to v jednu noc asi 3 dni potom ako ma pustili z porodnice.Mala asi bola moc vypodlozena.Davala som ju na bok koli vrackaniu

pokial mas pochybnosti daj ho na reklamaciu.Necestovala ti princezna po postielke?Stava sa ze alarmuje ked sa dieta premiestni niekde mimo kde ma mensi dosah

flow333
autor
21. máj 2009

bia nie....aj ked po nej cestuje a zhodou okolnosti som bola v spalni, ked sa to stalo, obliekala som sa, cize som hned kuken a mala si kludne chrapkala

flow333
autor
21. máj 2009

inak smardik, ty si snazilka?????bude 2he bejby??? zajtra drzime palecky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre