Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
22. máj 2009

Dobre ranecko
aka bola noc?
ja som dnes nabehla na vahu, kedze kazdy piatok mam vaziaci den a co nevidim prvych 10kg dole, tak sa vytesujem 😀 ...este mesiac a dostanem sa na vahu z pred tehu a dufam ze aj dalej

selina.liana
22. máj 2009

evit super a v dobrom závidím

evitkamalicka
22. máj 2009

seli dakujem 🙂

a ty ako?

selina.liana
22. máj 2009

evit ako v čom????????, myslíš váha stále rovnako ,ale každý mi hovorí ako dobre som už schudla,ale váha hovorí svoje, asi sa mi len kosti stahuju po porode 😒

evitkamalicka
22. máj 2009

seli urcite nevyzeras tak zle ako tvrdis...este kojis asi, takze na chudnutie by si sa podla mna mala dat az ked dokojis a uvidis pojde to krasne dole

selina.liana
22. máj 2009

evit áno kojim a ani sa nejak nesnžím chudnúť, spolieham sa že ked dokojím to pojde samo dole 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

neboj pojde 😉

evitkamalicka
22. máj 2009

co dnes varis?

selina.liana
22. máj 2009

malej mám navarené a ja chodím k mame. ja som sama muž chodína týždnovky. pojdem von a ak malá zaspí budem sa niekde drviťťťťťťťťťťťťť

evitkamalicka
22. máj 2009

juj tak ti je dobre, ze ti maminka navari, mne nema kto ☹

selina.liana
22. máj 2009

evi to je super len keby som nemaola tie štátniceeeeeeeeeee

evitkamalicka
22. máj 2009

seli a kedy mas a z coho?

selina.liana
22. máj 2009

evit pedagogika, psychológia ekonimika od 19.6 do 23 jeden denale ešte neviem ktorý 🙄

evitkamalicka
22. máj 2009

tak drzim palceky...urcite to zvladnes na 1*

selina.liana
22. máj 2009

evit stačí mi E 😀

mimusik
22. máj 2009

Ahojte,
Evit - kilečka v dobrom závidím 🙂 a súhlasím so Seli, keď dokojím, verím, že to pojde oveľa ľahšie dole ako teraz.
Seli - ako stretko, zatiaľ sme 4 - ty, ja, bibka, ques - no treba sa nám na 100% dohodnúť, aby sme dali vedieť Silvinke. Tak toho 31.5. - v nedeľu? Kto sa ešte pridá 😉 ?
Flow - k tomu monitoru, námkeď ho bol technik zapojiť (nie, že by sme to nezvládli, no máme ho zapožičaný z Unionu, tak to musí urobiť niekto od nich), tak hovoril, že sa stáva, že dieťatko sa v postieľke nepresunie, pekne spinká a monitor aj tak spustí alarm... my niekedy nevidím, či a ako často sa nadýchne a to možno bolo aj u tvojej malej, jednoducho medzi nádychmi mala pauzu viac ako 20 sekúnd a monitor to zaznamenal. Nám sa to zatiaľ chvalabohu nestalo a tiež máme Nanny.

mimusik
22. máj 2009

Seli - a držím palce na skúške 😉

flow333
autor
22. máj 2009

mimusik...inak nepozdava sa mi monitor, niekedy sa stane, ked malu vyberiem, ze sa spusti za 10sek, a vcera som ju vybrala, hrali sme sa a on sa nespustil vobec..... ☹ ☹ ☹

mimusik
22. máj 2009

Flow - ten technik nám vysvetlil, že monitor môže zaznamenať vibrácie aj od podlahy, keď je človek veľmi blízko postieľky a správa sa tak, ako keby tam bábo pokojne spinkalo. Preto by sa postieľka nemala ničoho dotýkať a v jej okruhu aspoň 1,5 metra nemalo byť nič a nikto. Keď ja Simi vyberiem z postieľky a nevypnem ho, tak sa začne hlásiť za asi 20 sek., tak by to malo byť nastavené. Ak sa ti však vážne niečo nepozdáva, tak ho radšej reklamuj.

mimusik
22. máj 2009

Dokelu preklep - správne je v okruhu 0,5 metra

bibka333
22. máj 2009

mimusik ja nejdem na fotostretko nemam ako ☹ asi si sa pomylila

bibka333
22. máj 2009

baby dobre rano ja vas nie a nie dočitat mala my tu štajkovala ale už hajka potvorka malička v noci som nespala dobre snivali sa my same prkotiny ☹ a dnes idem riadit verandu a potom sa pojdeme prejst k našim 🙂 tu je pekne počasičko

bora8
22. máj 2009

ahoj kočky, čo sa týka fotostretka - teda ak je v BA tak idem aj ja.... 😉

bibka333
22. máj 2009

veranda vyridena este idem navarit tarhonove rizoto,Eliške kalerabik a dem ta tak pa 🙂
baby čo idete na fotostretko tak vam tichučko zavidim 😉

bianca
22. máj 2009

cafte.Tak sme konecne po ockovani.Mala 1x aj plakala ked ju dr. dobla 😢

phoebe003
22. máj 2009

achoojky,mamulky jaká byla noc? co se dnes chystáte vařiti??

evitkamalicka
22. máj 2009

phoe ja som prave dojedla kuskus so zeleninou

bibka333
22. máj 2009

fibi ja som chcela varit tarhonove rizoto ale varila som ryžove tarhona došla 🙂

lilyk
22. máj 2009

ahojte 😉
Tominko spinka,ja som si spravila kafe c.2,ja som nevarila,mame este paradaj.kapustu s fasirkami a aj strapacky ktore nam vcera "mooooooc" chutili 😅 teda chcela som povedat uz taku chobotinu robit nebudem 😝

phoebe003
22. máj 2009

ahojky holky,tak tady je bouřenice jak blázen a vypadává proud o 106 😝 všechny koukám máte k papu mňaminky,no máma dělá buchtičky se šodó a já jsem si udělala rybí prsty s hranolkama a domácí tatarkou adámkovi se vaří zeleninka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre