Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
26. máj 2009

ano henri pis, lebo ja tiez uz frcim na ovsenych vlockach... 😀 a my vieme ze chces dobre Henrymu, ved je to nase princatko najzlatsie... 😉 ja som nazoru, ze vsetko s mierou a bojim sa ze svokrovci malej daju zut kozku zo slaniny, ked tam nebudem, tak aby som potom nemusela behat na pohotovost, nech je na to pripravena... 😀

a dakujeme a dobruuu... 😵

simona161
26. máj 2009

bian, ze prajeme dobru chut Barborke 😉
mihan, hod stranku, kde bol nejaky navod na pripravu tych vlociek ... zvedava som a vlocky ja celkom rada 😉

lubka78
26. máj 2009

akurat som pisala Silvinke, ze mi prideme urcite na to fotostretko v sobotu (po druhej poobede), asi to bude u nej, lebo vonku sa da teraz fotit az po 18hod a vsade bude kopec ludi, kedze sa oslavuje MDD 😉
potom napiste, kto sa este chysta...bolo by super, keby nas bolo viac...sa tesiiiiiiiiim 😉 😵

mihanka
27. máj 2009

ahojte...
simon... strana 110 - recept na ovsene vlocky ala henri... prave som ich dopapala... no mnamka... 😵 😵 aj simi... s bananikom zjedla aaaz 10 lyziciek... 😝

selina.liana
27. máj 2009

mihan a kde si zohnala to spjové mlieko?????????????,,

selina.liana
27. máj 2009

budú dve stretka ja idem k sis i10 tak kto nemožte sobotu o 14 pridajte sa k námo 10 😉

silvinka
27. máj 2009

baby nemozete to nejak zosuladit lebo to moja mamina neprezije mat na krku cely den zlobrov 😖 a ja budem mat tiez cely den totalne rozbity, ak ide o stretko tak nas moc nebude takze by som navrhovala nejaky iny termin ktory bude vyhovovat viacero babam, ak ide o fotenie tak ten pocet je ok baby len sa skuste nejak doladit na jednom case lebo fakt nemozem vypadnut z domu na 2-3 hodky doobeda, prist domov na hodku a zasa ist prec na 2-3 hodinky 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

mihanka
27. máj 2009

selinka, maju ho hocikde vo vacsich obchodoch, tesco, kaufland... 😉 ale robila som zatial len z normal mlieka, aj ked kupim aj to vanilkove sojove... 😵

simona161
27. máj 2009

mihan, dakujeeem 🙂 vyskusam a napisem dojmy 😉 teda vlastne dakujem henri za inspiraciu a mihan za navigaciu 😉

lilyk
27. máj 2009

ahojte 😉
ja idem dnes vyskusat ten receptik pre najmensich,som zvedava co nato Tominko,vsak ked ohrnie nosikom spapam 😝

silvinka
27. máj 2009

babyyy pomoc kde zozeniem mini first step shoes pre mojho velkeho chodca ?vsetko su velkosti tk okolo 18 a nam su velke

simona161
27. máj 2009

lilyk, pekne fotecky,kde ste to boli?

simona161
27. máj 2009

silvinka, neviem, ale ak zistis, napis prosim aj mne, kludne ip, alebo sem, alebo na facebook ...

lilyk
27. máj 2009

Simi to sme boli na stretku Junovcatiek 2007 v Kocovciach 😉
Silvnka nemam paru 😅 mini first step shoes..dobre to znie 😀

simona161
27. máj 2009

lilyk, neviem, kde to je, ale vyzera to, ze ste sa mali dobre 😉
a teraz tam nemas ziadnu fotku tomiho?

lilyk
27. máj 2009

dakujeme 🙂
mozem hodit,ak sa mi Tomik zobudi tak hodim neskor 😉

simona161
27. máj 2009

tak hod, ak ta napadne, poslednu si pamatam, ze si od neho chcela aby sedel 😉 ale zlaty tam bol

lilyk
27. máj 2009

uz je....ale aj tak nesedime, ja to vidim tak o 2 mesiace najskor 😉

lilyk
27. máj 2009

padam k nemu,lebo sa mi dobudi 😉

mihanka
27. máj 2009

lilyk... ozaj veeeelmi pekne fotos... 😉
simon, dakujeme henri... 😵

silvinka, ja tiez netusim, moja salamistka bude mat hadam aj 22jky, kym zacne chodit... 😀

simona161
27. máj 2009

zlatucky chlap je to 😉 a sediet bude, neboj ... utekaj, ja tiez pojdem ... musim nachystat drobcovi nieco jest, kym sa zobudi ... tak papaaaa

simona161
27. máj 2009

mihan, uzivaj si salamistku ... moja ratolest dnes preliezla cezo mna z postele takmer na zem, zachytila som ho v poslednej chvili ... asi ho budem privazovat k niecomu ☹

simona161
27. máj 2009

a uz fakt idem, lebo bude hladny a bude krik 😀

silvinka
27. máj 2009

veru mihi uzivaj si , my sme dnes preliezli zabrany na postel a rano bol krik o zivot kedze nasledoval pad 🙂)))))))

question
27. máj 2009

ahojte.. ja som henri radaaa za tipy na papu 😉 len my sme trosku oneskoreny od ostatnych..takze si este na vlocky pockame trochen,..ale urcite vyskusame a mam ist po vysledky na alergiu tak aj sojove mliecko musi pockat az p ovysledkoch 😉 miha a s akym mlieckom si to dala? s umelym????
chcela som ist na stretko do ba..ale tusim sa konat nebude 😢
a kamoska tiez zohanala 17..ale budem s nou az v piatok,tak dam vediet,ci nieco niekde zohnala 😉

lilyk
27. máj 2009

co sa tyka stretka.....ja by som radsej vonku, aby som mohla zobrat aj MM a Majka s nami, nam moc o fotenie nejde....ale budeme sa snazit prisposobit aj inemu rieseniu 😉

mihanka
27. máj 2009

ved ja si uzivam, nic sa nedeje, viem ze ma cas... len my chodime na kontroly na rehabilitacne a ked sa nieco pani primarke znepaci, budeme tam zase chodit ako na klavir... 😒
silvi, kraasne su tie boticky... 😵

quest, ano s um, Hipp som kupila aj kasu (bezlepkovu) aj um... 😉 a ja pomaly lepok zavadzam, mimusik pisala, ze pri kojenych detoch sa ma lepok zaviest skor... aj moja dr uz pred mesiacom hovorila, ze pomaly mozem zacat... 😉

question
27. máj 2009

lillyk aj ja som chcela stretko aneslo mi o fotenie..ale okrem teba a mimusik nikto iny sa nepridava...
mih a co sa tyka lepku..ktore veci su to? teda myslim,s cim sa moze zacat u mimaskov..teda okrem vlociek 😝

lilyk
27. máj 2009

tak mi uz sme hore, papa.
Mihanka dakujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre