Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
27. máj 2009

maminky nemam teraz čas sem chodit mame tu naštevu z čiech 😉
Mala Eliška je pokladik je dobručka a papa pekne dnes mala petrlžlen s mrkvičkou baby ako robite špenat a čo davate detičkom este papakat dakujem

phoebe003
27. máj 2009

bibiiiii 😵 já vímmmmmmmmmmm

bibka333
27. máj 2009

Fibi ako sa ma princeznička Eliška

phoebe003
27. máj 2009

bibi čech jo? 🙂 no tak adámek měl dneska směs květáček,mkvička a bamboa a na zítra má květáček,mrkvička a nejjemější kuřecí bio masíčko 😵 tak se jdi věnovat návštěvě,mě akorád přijel manžel...musím pááádit.pápálálá

phoebe003
27. máj 2009

bibi dobře,prstík už nebolí,jen je to pod nehtem filové,modré,zelené,žluté a nevím jaké ještě... 😒 ale už říká,že to nebolí

bianca
27. máj 2009

bibka ja robim spenat jednoducho.Otvorim sklicko a mam.Malej to strasne chuti.Keby mi mamka nenakupila zasoby tak varim uz aj ja

karol ja tu niesom.Ja som na FB a na skype

viki pokial sa nepletiem tak sme sa slusne opytali ci nemoze nieco o sebe napisat tak skludni hormon

bibka333
27. máj 2009

Bianca tak fajn ked maš zasoby my sme jedli zo sklička len prva lyžička mrkvy 🙂

bibka333
27. máj 2009

Fibi tak jej daj pusinku za statočnost 🙂

sofia122
27. máj 2009

co sa smejete s mojej gramatyky,ja som nikdy nebola dobra v gramatyke.sofinka je uz hore uz je napapana a je teraz v bezke

viki08
27. máj 2009

ja mam hormon kludny, len niekoho ineho asi pali.. 😎

bibka333
27. máj 2009

fibi našteva prave večeria tak mam kusok chvilku baby dajte nejake recepty na prve prikrmi

bibka333
27. máj 2009

prikrmy

viki08
27. máj 2009

sofi-mirka, ved prave ja sa ti nesmejem

bibka333
27. máj 2009

baby čo to tu je ani ja neviem dobre gramatiku a čo

viki08
27. máj 2009

bibka, tak moje recepty- tesco, ria-ria hungaria 😉 .. a pod 😀

viki08
27. máj 2009

a fibi, ty nam neukazes tie svoje krasne vrkociky? som zvedava.. 😉

sofia122
27. máj 2009

ja sa nehnevam.moja sofinka tiez papala s vyzivovych poharov ale kupila som ponorny mixer a budem jej mixovat jedlo co jej spravym doma lebo z obchodov je to drahe a takto usetrym lebo materska je mala.a malej to chuti dnes som jej pomixovala mesovu polievocku a chutila jej.

bora8
27. máj 2009

ahojte kočky, hlásim sa 🙂 ako vidím tak rozoberáte stravu - ja varím len polievočku stále a tej hrniec na celý týždeň a zamrazím a potom postupne vyťahujem, ostatné kupujem, lebo absolútne časovo nestíham......

viki08
27. máj 2009

nasa viki eee domacu stravu.. ale uz sa naucila pit vodicku z poharika.. 🙂

viki08
27. máj 2009

bora a ako robis tu polievku pre malu?

sofia122
27. máj 2009

dnes moja sofika si prvy raz drzala flasku sama je sikulka moja ale nejako nemoze zaspat manzel stale chodi za nou.tak uvydime kedy zaspy

viki08
27. máj 2009

sofi ja som mala z TO spoluziacku, nepoznas z.lukacovu?

sofia122
27. máj 2009

nie nepoznam bohuzial.co ty davas malej na veceru a co ti uz papa 🙂

henri001
27. máj 2009

sofia minule si sa pytala ci niekto nevie o neakom zamestnani...neber to prosim v zlom, ale myslim ze keby si si nasla cas a doucila sa gramatiku , rozsiril by sa ti okruh moznosti , napr pracovat ako administrativna posila a pod...uz len koly sofinke by si to mala urobit, jedneho dna jej budes pomahat s ulohami do skoly...

bibka 😵 😵 😵 😵 krasne narodeninyTi prajeme , uz sme ti pisali aj na FB 😵 😵 😵

henri001
27. máj 2009

😵 a bianca pod sem , sak si nasa 😵

simona161
27. máj 2009

ahojte srdiecka, ja idem kupat drobca, ale chcem vas vsetky poprosit o radu: mam sa rozhodnut medzi autosedackami ROMER KING PLUS a MAXI COSI PRIORI XP ... kto ich poznate, mate, poculi ste, a podobne, hodte nejaky komentar, prosim ... mm je v Nemecku a su tam za super cenu, len si neviem vybrat 😉

sofia122
27. máj 2009

moja zlata nestaraj sa ako ja pysem dobre ano hladam si brygadu ale nie ako administrativna posila mna to nebavy dobre.poucuj si niekoho doma dobre a domna sa nestaraj laskavo zlatko 😠

simona161
27. máj 2009

dakujem vopred za kazdy nazor, dojdem kuknut, ked okupem a uspim 😉

mihanka
27. máj 2009

ahojte...
no to je pravda s tym zdokonalovanim sa v gramatike... mm hlada obchodaka a cita zivotopisy a je hruza ake hrubice sa tam vyskytnu, asi ako v tvojich prispevkoch sofi... 😅 nikto si z teba srandu nerobi, len sa to zle cita a bije to do oci...a pisomny prejav cloveka svedci scasti o intelekte, to myslim teraz vseobecne, nie konkretne teba... 😉 ty musis ale dobre pieeeeeect... ja ta berem aj s hrubicami... 😀

phoebs, teba musim ale trochen pokarhat, ty si prides v case kupania, vyzadujes si nas, potom si odides, ked ti niekto nenapise 5 minut... tak si zatial precitaj dozadu co sa cez den dialo... 😉

bora8
27. máj 2009

viky - tú polievku - čo nájdem akú zeleninu doma tak umyjem a dám do hrnca.... 😉 hlavne starú, zemiaky, karfiol alebo brokolicu, jeden krát za čas dám aj kúsok kuracieho mäska, minule som dávala aj hrášok a kukuricu - ale len trocha, keď som doma mala tak som dala aj špenát (všetko sa snažím dávať z domácich zdrojov) a keď nedám mäsko tak uvarím k obedu vajíčko a pridám do polievky žltko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre