Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

oktobrovky2008
29. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak baby mozete nahlasovat, ci vyslo alebo nevyslo... 😵
este pre poriadok ako to vlastne funguje, ak by niekto nevedel (ja sama som si nie ista)
vrchny riadok - vek maminy, v akom pocala miminko - a prave to som si nie ista - vek maminy ktory v tom roku dosiahne, je jedno ci v decembri? napr my sme pocali vsetky v januari (pripadne v decembri) tak plati pre nas prvy riadok a stlpec podla veku, ktory som v tom roku dosiahla? napr ja som mala minuly rok 29 rokov v marci... takze ako?? 😀 😀
objasnite to niekto iny... 😅 😀 😀

oktobrovky2008
29. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a este nam tu chyba par modelkovskych mier... 🙂 tak chybajuce prosim poslite mi... aj udaje do cinskeho kalendara 😵

mihanka... 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

mne to nevyslo, podla cinskeho a prstienka vyslo dievcatko a mame chlapa

mihanka
29. máj 2009

emaso... vidis, riesim tu tabulky a tu hlavnu neskontrolujem... 😉

vsetko naj naj naj... aj k prvemu zubku... 😵

evit - pisem... 😉

lubka78
29. máj 2009

ahojte 🙂
emaso...podobne vsetko naj naj spoluoslavenkyni Elinke a gratulejsn aj k prvemu zubku 😉 😵 😵 😵

simona161
29. máj 2009

ahojte, mam tu nasich, tak sa venujem, iba dve poznamky - vsetko naj, naj, naj Miskovi i Elinke 😉
a podla toho, co ja viem, tak mal by byt vek maminy, v ktorom pocala, cize nie ten, ktory dosiahne potom (hoci aj v tom roku), ale presne ten, kolko mala, ked pocala ...
a mne vysiel chlapec aj podla obrucky aj podla cinskeho ... zatial paaaaaaaa

lubka78
29. máj 2009

mihan...prave som si to pozerala, ten cinsky kalendar a tam je pisane, ze sa rata vek matky k datumu pocatia...ja som mala minuly rok 30, ale v case pocatia len 29...aspon tak to chapem
a podla toho mi vyslo, ze bude chlapec..takze sedi to 😵

lubka78
29. máj 2009

dakujeme za blahozelania 😉

lilyk
29. máj 2009

Ellinke prajeme vsetucko naj k 7 mesiaciku a gratulujeme k zubku 🙂

phoebe003
29. máj 2009

jeeejda oslavencům gratulujiiiii a ema vám ještě jednou k zoubku jinak elišk mi ještě nespí,protože jsem ji po obědě dala odpočinout a frajerka se vzbudila až v půl 6 večer,teda já jsem jí šla vzbudit,takže asi hnedtak do postele nepůjde.no mám dost...už mi z ní třeští hlavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖

mihanka
29. máj 2009

lubka ok... lebo keby to bolo opacne, tak to sedi, ale takto mi to nesedi... 🙂

dobru noc maminky, ideme pozerat prison... 🙂

phoebe003
29. máj 2009

mihanka mne to u adámka vyšlo,myslím,že se to počítá tak,jako kolik let ti je v tom měsíci,kdy jsi počala.

bianca
29. máj 2009

decka neuverite co malo nase babatko dnes na veceru 🙄

luciabah
29. máj 2009

bian neuverim... len napis co.

a nam vychadzal chlapec podla cinskeho a mame babu. a podla obrucky sa to ako robilo?

bibka333
29. máj 2009

ahojte ja len na skok mala sa my budi asi ideme mat pestru noc ☹
Elle a Miskovi všetko najlepšie 🙂
mne to nevišlo podla činskeho kalendara ja som mala 32rokou a kedy som pocala to neviem ja som nemala pravidelny menzes baby ja som sa vas chcela spytat tie čo kojite mate uz mrchu ja este nie pa dobru noc prajem všetkym

bibka333
29. máj 2009

nevyšlo

luciabah
29. máj 2009

a ema... blahozelame k zubku ... 😀 😀 😀

bianca
29. máj 2009

Luci zasa nechcela vecernu davku mlieka tak som to po 21 vzdala a dala jej vyzivu.Na moj sok zjedla skoro celu a potom este vypila 170 ml mlieka.Nechapem.Pred tym ovocne nechcela vobec

henri001
29. máj 2009

ajojte 😀
emusa gratulenzi k vymesaciu a zuuubku , aj miskovi sekco naj 😵 😵 😵
😕 kocky ja si po pamatam tak , ze mesiac v ktorom sme pocali a rok ktory mame ked rodime 😅

bianca
29. máj 2009

henri nie je to tak kolko si mala rokov v mesiac pocatia.U mna aj tak jedno bo ja som to stihla vse v jeden rok.Niekde dom citala ze sa maju odpocitat dva roky od veku matky

lubka78
29. máj 2009

dakujeme 🙂
bibka...no ja som dostala, ked mal Misko 3 mesiace....a to som si myslela, ze ked budem kojit, tak ma to necaka tak skoro..ale aj pri Filipovi som dostala, ked mal 4 mesiace....co uz 😒
bia...no supeeeeeeeeeer dieta mas 😅 😀 ....aj my sme mali nejaky vynimocny den..Misko mi zjedol dnes skoro celu vyzivku, sice len malu, ale je to veeeeeeeeelky uspech, lebo doteraz 2-3 lyzicky a koniec..tak sa tesim 😵
tak ja sa potom v tom cinskom kalendari akosi nevyznam, ked sa prepocitava, odpocitava, no neviem 😅

simona161
29. máj 2009

u mna je to tiez jedno, narodky som mala 3. januara, spali sme spolu 15. januara a spojilo sa to 16. januara 😀 na detaily sa nepytajte 😀

simona161
29. máj 2009

co sa tyka mrchy, dostala som ju na den presne po 6 tyzdnoch od porodu ... a co sa tyka jedla, radsej mlcim, hviezda zje viac ako ja ... priklad - na jeden sup 3 jablka a 2 banany a na obed 400 ml misku masa s mrkvou, zelenou fazulkou a zemiakmi ... ak o mne platilo, ze zjem vsetko, co nezje mna, tak o krpcovi to plati dvojnasobne ... on sa este po mne kuka, ze akoze, kde mam to jedlo ?

lubka78
29. máj 2009

sim....no, to mas doma teda papkaca 😉 u nas to nie je velmi slavne, ale nieco spapa..tak ako pisala mihanka, ze Simonka jej spapa 10 lyziciek, u nas je to podobne, niekedy to je aj 15 😅 😀

simona161
29. máj 2009

lubka, na jedlo sa skutocne nemozem stazovat ... zjedol by snad aj klince 😀 nechapem vacsinou, lebo ja navarim, ze akoze na dva dni a on na mna kuka a pisti po prvej miske, ze on este neskoncil a zje to naraz ... ale zase pri jeho aktivite a spanku v dlzke 30 minut za den tu energiu niekde brat musi ...

henri001
29. máj 2009

aha 😅 no dobre

henri001
29. máj 2009

ja este mesiaciky nic ...ale beriem corazete antikonc 😕

simona161
29. máj 2009

ja beriem novynette a moja mrcha trva cca 1-2 dni 😀 celkom ma to bavi ... a pride vzdy na 28. den 😉 predtym som to mala kazdych 21 dni a trvalo mi to aj vyse tyzdna, cize sotva som skoncila, zase som zacala ... teraz si to uzivam 🙂

lubka78
29. máj 2009

sim..ze 1-2 dni, to je super 😉 ja mam teraz tak 5-6 dni, to sa da, ale predtym to bolo aj viac 😅

lubka78
29. máj 2009

baby ja koncim.....tak dobru noc a ako klasicky kazdy vecer vam prajem pekne snicky 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre