Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
30. máj 2009

ach jo hoky,jsem na nervy,jsem to dostala a normálně jsem se opupínkovala,takovej beďarů jsem neměla ani v patnácti....tak jsem to ted vzala alpou a snad to jako vždy zmizí do rána... 😖 a já jsem zaese vyluxovala a jdu utřít prach a vytřít v kuchyni,ela mi tam rozpatlala jogurt 😠

eliška je šikulka, mihanka nevím,jestli to bylo finsky,mám pocit,že to byl překlad z čínštiny do Elštiny 😀 😀 😀

bianca
30. máj 2009

to bude asi fakt Elstina 😀 😀 😀

mihanka
30. máj 2009

henri jasko ze moze byt aj pozicany prsten... tak to chce zmenit odsavaciu miestnost... 😝
kultova strudla isla na turnaj, do novych susedov ako privitanie a zvysok sa popapal po ceste z rury... 😅 😀

phoebs, aj ja som teraz nejaka taka opupinkovana, to ze som chcela mat znovu 15 som nemyslela takto... 🙄

papa, lucim sa s vami, ideme fandit na volej... 😉

mihanka
30. máj 2009

elstina... 😀 😀
bian, no vidis, vratil sa zivy zdravy bez prasacej chripku dufam... 😉

bibka333
30. máj 2009

baby že elština ste zlate 🙂 😀 🙂 tak tu skackala az som ju pustila nech vam napise prave sme dojedli halušky a pojeme do mesta, Eliška mala špenat zo zemiačikom 🙂 ona papa dost chuti jej 🙂

bianca
30. máj 2009

bibka u naj je spenad cislo 1

tilky
30. máj 2009

ahojte

tak čítam že mi to isté čo vy Kubko spanie otras posledné 3 noci a ešte k tomu túto dokandený ako rešeto som ho musela o 3 ráno sprchovať 🤐
a dnes zjedpl len pribináčika a na obed moje mlieko eee iba trošku čaju asi je niečo vo vzduchu

tak prajem pekný víkend

luciabah
30. máj 2009

caute zlaticka, ja len na rychlo, nase deticky su ako to pocasicko, ale su nase 😀 😀 😀 😀
papa ideme papat. nestiham viacej, nie to prat, zehlit, riadit 😝

luciabah
30. máj 2009

my uz spinkame, boli sme velmi nervozny tak sme isli spinkat skor a spokojne fuci. ja utekam do prace a kuknem aj nasho tatinka, dnes sluzi 😉
papa slniecka a zelam krasny vecer

geveva
30. máj 2009

ahojky maminky já se tak flákám že sem tu jen zřídka kdy nebo tu nikdo není

co je u vás nového
asi to těžko dočtu
😀

smardik
30. máj 2009

gev ahoj, já tu jsem 🙂

geveva
30. máj 2009

je sm jak tě je co mimi?

smardik
30. máj 2009

gev dobře ale unaveně, malý ted furt jen knourá a řve, asi zuby nebo já nevím a do toho ta svatba 🙂 ale těšíme se na mimčo i když to bude ze začátku asi záhul, už má bobek i jména 🙂

mimusik
30. máj 2009

Ahojte,
total nestíhačka .... tak len chytro napíšem, čo a ako...
Do BA sme tentokrát nešli, fotenie na 10 by sme v žiadnom prípade nestihli a počko neprialo ani návšteve ZOO, tak nabudúce.
Mihanka - kedy stretneme? Niečo ti dlžím 😉 Môžme dohodnúť aj s Luci, Tilky, príp. aj s Bibkou, ak by došla z Brezna 🙂
Smardik - srdečná gratulácia k babatku 😵 , dávajte na seba pozor 😉
Bibka - fotočky z prijímania budú, len sa mi nechce triediť ich "na behu", potrebujem na to kus viac času
Henri - skús vysávač presunúť inde ako do kúpelne, možno malý nebude reagovať až tak strašne plačom, aby z tej kúpelky nemal potom neskôr traumu
Tilky - my už v noci nekakáme, teraz je to tak každé 3 dni taký frcok a na 4. pohroma 😀

Mne Simi už teraz tiež nechce piť tak často mliečko, a preto čo chvíľu očakávam ms aj ja 😖 , ach jaj, tak sa jej bojím... som na tom totiž podobne ako horalka, keď to príde, tak to stojí za to ☹ Čo vám budem hovoriť, keď sa mi podarí vtesnať prvé 3 dni do spotreby 15 ks vložiek za deň, tak som happy ☹

S papaním sme na tom celkom dobre, max. spapká 140 ml, potom sa po 1/2 hodke ešte dorazí mliečkom
🙂 a začalo nám chutiť aj ovocie.
Zajtra sa chystáme na Šachtičku na MDD, pán starosta pripravil pre detičky aj opekačku, tak trochu zmena oproti minulým rokom.
A GRATULUJEM VŠETKÝM OSLÁVENCOM, aj keď podaktorým trochu neskôr.

bibka333
30. máj 2009

ahojte babenky tak ja som zase doma len s Eliškou mm s detmi su v meste spieva Dalibor Janda a bude aj ohnostroj len mam o nich strach aby nepochoreli lebo tu prši
Mimušik si zlata ak date stretko a bude sa my dat tak rada pridem do BB idem kuk telku a hajkat

bibka333
30. máj 2009

Eliška dnes papakala prvy krat jablčko a chutilo jej velmi 🙂

question
30. máj 2009

ahojte babulky...
smardi gratulujem k mimasku v brusku...
mih..podla cinskeho teda neviem, ci mam rata 29 rokov ako bolo v januari alebo 30 ako bude v pondelok 😝 ak 29,tak vyslo 😀
to s obruskou pocujem prvykrat 😅 ale vyskusam a dam vediet 😉
henri...chudatko tak ale hlvane ze uz nesoplikuje,..
my sme boli dnes u babky cely den bo mm bol na spisi..a zajtra idme na obedik do restiky aj s rodinkou 😉
dobru noccccku...
p.s.aj my sa budime 2 krat za noc na papu..plus niekolkokrat na rucky alebo dudku 😉

question
30. máj 2009

tusim som hotova,bo pismenka mi lietaju ako sa im zachce 😀 😝 😀 😝

tilky
31. máj 2009

ahojte

peknú nedeľu všetkým i keď neviem kto objednal toto otrasné počasie na Deň detí 😠
a vari sme tu prvý

tilky
31. máj 2009

Mirka my sme boli v ZOO minulú sobotu počasie sa dalo až na ten vetrisko tu je dôkaz

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

tilky
31. máj 2009

prepáčte som zmazala tu fotku tak ešte jeden

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

horalka777
31. máj 2009

bre ranko

tilky, skus ten link este raz, ci to uz mas zmazane?

my noc otras... ani neviem, kvoli comu viac, ci sa budila Blanka castejsie presvedcovat sa, ci som tam, alebo ja, presvedcovat sa, ci nie je cervena postel 🙄 takze hoci som dala bolsevikovi este den, maximalne dva, tak bolsevik to zda sa nehodla vzdat. Takze asi dnes, najneskor zajtra sa hlasim v nemocke 😢 neviem, preco som vyzrala zrovna ja take nemozne hormony 😔

mimusik, tak aspon ty vies, zac toho loket..

citam, ze aj vy ste sa bavili o mrche. No tak mne zacala presne 7t po porode a tusim trva dodnes plus minus 🤐

tak mi drzte palce (a aj mm, aby to zvladol s malou) 😔 potom sa ozvem.

horalka777
31. máj 2009

tilky 🙂 uz to fungiruje.

a samozrejme sa pridavam ku gratulantom vsetkym, co im patri gratulacia 😵

bibka333
31. máj 2009

ahojte babenky my sme stali az o 7 30 🙂
Dnes varim ja mm je v praci mame morčacie rezne a opekane zemiaky moji prišli včera až okolo 22h ohnostroj nevideli Adkovi bola zima tak odišli ale nevadi pačilo sa om aj tak dnes budeme doma gaučova pohoda 🙂 s obručkou nam to vyslo ale podla činskeho nie . idem varit pa

andre
31. máj 2009

ahoj mamky 🙂 ... všetkým gratulujeme komu sa patrí 😉 , a špeci aj sm. k drobcovi novému ďalšiemu 😵 aj ku svadbičke samozrejme 🙂 🙂

my sme nervný posledné dni, tak veľa nepospím teda, zúbky vyštartovali dva naraz tak je veselo, drobček nechce zaspať inak ako na rukách, to je tuhý za minútku, v postieľke vreští na raty... no a budíme sa o 4 ráno aby nás pomojkali a hodinku uspávali 🙄 no proste, veseloooo, veselooo 😅

a k tomu dneska leje od rána a hnusne je 😠 .... no ale zase bude lííííp 😵 😵

peknú nedeľu všetkým 🙂

flow333
autor
31. máj 2009

andre si tu?

andre
31. máj 2009

hej, ale pán genrálny sa budí, tak budem musieť bežať za chvilku

mihanka
31. máj 2009

ahojteee... 😵
vcera vecer sme mali prvy spolocny vyjazd bez Simonky, ktoru aupairkovali svokrovci, teeeda, ale asi tri x som v telocvicni, kde sa hral volejbal skoro sssssssskala, ze tichsie ved simonka spi... 😅 😀

a raano??? vstala o pol 6, ja som pri nej driemala, a o pol 7 ked som videla ze teda asi spat uz nebude, som ju dvihala nad seba, polozila som si ju na brucho a ona mi tak zaspala a spala do pol 9 😕 😕 😀 no nadhera... 😵

aj ja gratulujem oslavencom...

horalka, mrzi ma to... uz nech to mas za sebou, radsej teda do nemocky... ☹

tilky
31. máj 2009

ušlo mi a kto má mať svadbu?

henri001
31. máj 2009

mihi 😀 😀 😀 sa maaas , ale aj ja , vysavac odlozenyyyyyy 😵 😵 😵
tilky smardik vies lebo min rok a nechcela vydavat tehotna, ale tento rok to uz nevadi 😀 😀 😀 este to nie je na nej vidiet, iba ma spavu nemoc 😀
flow pani ruth odpisala, le ze si mam sama vybrat ake chcem, no ponuku neposlala 😕 😅 neaka sisina, neee ?
Horalka nasa chrumkava , drzime palceky nech sa to sa neako do poriadku 😔 😅 cmuuuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre