Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
31. máj 2009

ahoj mamky...aj u vas je take hnusne pocasie? zima, zamracene, sem tam prsi no hruza

evitkamalicka
31. máj 2009

a este jedna sprava, prihlasili sme sa s drahym na vodicak bo nasi idu kupit nove auto a to stare nam chcu dat, tak zaciname v juli, skoda ze to nevyslo skor, lebo inac by sme na stretko mohli prist, ale tak uz budeme aspon mobilní a mozme potom hocikedy

henri001
31. máj 2009

no jupiiii evi ... gratulujeme k afticku 😉

evitkamalicka
31. máj 2009

henri dakovala...sa tesim, ze uz budem moct hocikedy odtial vypadnut a hocikam 😀

evitkamalicka
31. máj 2009

len dufam, ze ten vodicak zvladneme 😅

smardik
31. máj 2009

ahojky

henri no jsem šikovná, loni se svatba přesouvala kvůli těhu a letos se stejně těhotná vdávat budu ale co je to začátek a týden před svatbou už ji přesouvat nebudu

tilky
31. máj 2009

smardi nikdy nehovor nikdy
ja som ju presunula kôli pôrodu mala byť 12.7. ale 😅 13.7. sme rodili tak sme si dali druhý pokus 16.8. 😀 😀

tilky
31. máj 2009

ale inak som zabudla Smardi všetko len najlepšie a vykročenie aj správnou nohou aj so správnym chlapom hlavne

smardik
31. máj 2009

tiky 6.6 je druhý pokus tak už by mohl vyjít 🙂

tilky
31. máj 2009

celkom zaujímavi dátum 🙂

smardik
31. máj 2009

je to první co přicházelo v úvahu, my chtěla svatbu venku a v dubnu jsme měli strach z počasí, v květnu nechtěl skoro manže a 6.6. je první sobota co přichází v úvahu 🙂

phoebe003
31. máj 2009

ahojky mamky,nějak to dneska vůůůbec nestíhám,začínám připravovat co do itálie a co nechat doma,pořádně uklidit i když to vůůůbec nemá smysl,protože eliška je torpédo na čtvrtounic holky,jdu pokračovat,dočíst vás asi už nemám šanci,ani kdybych chtěla,protože dřív jak v 1 ráno,se na pc nepodívám... 😝pac a pusu, jestli někdo oslavuje,tak gratuluju.páápápá...už tu nejsem 😀

jinak i jááá se vdávala 6.6,akorád loni 😀

gladriel
31. máj 2009

ahojte je tu niekto mpotrebujem radu ohladom van.
inak dnes sme sice s revom sedeli na serbliku

smardik
31. máj 2009

glad ahoj já tu jsem

gladriel
31. máj 2009

ahoj smar ako sa dari mi dost na figu

smardik
31. máj 2009

glad ahoj, dneska to stojí za houby, mám blbou náladu ale jinak se to dá 🙂 za chvíli svatba, mimi v bříšku 🙂

gladriel
31. máj 2009

si tehotna

tilky
31. máj 2009

a čo máš nového ty gladriel?
dávno som ťa tu nevidela

gladriel
31. máj 2009

no roboty ako na kostole a este k tomu ma malinka po celej tvari flaky aj preto som sem zavitala

smardik
31. máj 2009

glad malého zas trápí opruzeniny a nemůžem se jich zbavit, vidím to zítra na dr. ☹ myju jen vodou, nepoužívám ubrousky, mažu, přebaluju co hodinu - přes noc ale jen 1x, nechci ho budit, tak 3x denně je tak 30 minut bez plen a větrá ale prostě se toho zbavit nemůžem, už jsme zkoušeli i nové plínky,je to lepší ale úplně ne

bibka333
31. máj 2009

ahojte no my sme mali zly den mala spala do obeda len 45 mim a po obede30 min a to som si myslela ze bude spat 2 hodiny lebo bola unavena a zaspavala po sediačky. 😒
Smardik mate vyhadzanu prdelku skus mastičku pityol ak u vas dostat je fakt super
Evitka gratulujem k autičku ja mam vodičak od minuleho roka ale nemame auto pokazilo ale mali sme ho 16 rokou poslužilo a na nove nie su finance ☹ a vodičak zvladneš neni to az take tažke 🙂
Tilky tebe chvalim fotočky su super 🙂 aj so Simonkou a lienkou 🙂
Henri tešim sa že prinčiatko nema spoliky 🙂 super

lubka78
31. máj 2009

ahojte 😉
henri..sa tesime, ze vysavac odlozeny 🙂
no, neviem, ci my nebudeme musiet vytiahnut....poobede sme prisli domov a Misko sa mi zdal nejaky teply, zmeriam teplotu a mal 37,9st. a citim, ze aj nejake sopliky tam su.....zuby su na obzore, tak to bude asi tym, som zvedava 😒 .....no momentalne tu lieta po celej obyvacke, ako keby ani teplotu nemal 😅
Evit..supeeeeeer, tesime sa s tebou 🙂 a vodicak urcite zvladnes v pohode 😉

lubka78
31. máj 2009

vcera sme mali super, nadherny den....boli sme v BA aj sme sa boli fotit u Silvinky......no jednoducho parada....skoda, ze nas nebolo viac 😉 hadam to nabuduce vyjde 😉

lilyk
31. máj 2009

ahojte 😉
Evit parada aj ja drzim palce, byt nezavysla,kedy chces, ako chces, kam chces..je supeeeeeer 😉

smardik
31. máj 2009

bibka pityol tu je ale už by to byla 5mast, navíc každý říká něco jiné a věčně to měnit nemůžu, to taky moc nepomáhá. uvidím ráno ale vidím to na dr.

bibka333
31. máj 2009

smardik mala Eliska mala problem s prdelkou asi 3 mesiace a dr mi poradila pityol mali sme asi zo 3 mastičky nam to pomohlo drzkam palce nech to mate čim skor za sebou pa
Horalka ty si uz mala byt v nemocke a dufam ze budes ok pomodlim sa za teba pa

phoebe003
31. máj 2009

ahojky holky,tak já mám tééééměř všechno hotovo,udělala jsem kvéče 2x pizzu a jsem nacpaná k prasknutí...

evitka řidičák zvláááádněš a k autíčku gratuluju,já si jedu pro nové fáááro zííítra 😵 i když se starým se budu jen těžko loučittttt 😢

henri 😵 😵 😵

lubka snad budete ok,třeba to do rána odezní a nebude po teplotě ani vidu,ani slechu

tilky,kráásné fotečky,z kubíčka už je teda chlapákkkk 😉

phoebe003
31. máj 2009

sm vřele doporučuju NIVEA SOS baby je fakt na všechno a zabírá okamžitě teda do pár hodn,alespoň u nás zabrala vždycky do rána bylo po pupínkách,ať to bylo bůhvíjak moc vyházené,vždycky zmzelonejdéle do druhého dne

evitkamalicka
31. máj 2009

baby dakujem, ste zlate

babofka
31. máj 2009

ahojte babule
smardi, nam pomohol SUDOCREME (a pocula som, ze na ritku nerobi dobre, ked sa menia plienky-kazde maju v sebe inu chemiu-alebo sa to spominalo tu ? 😅 )
horal, drzim palce, nech telo nestrajkuje
my zatial stale lezime, plazenie v nedohladne 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre