Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
1. jún 2009

Mirus je mi strasne luto ze Vas mala tak vystrasila.U dr sa nenechaj odbit len nech ju vysetri.Ja by som z nou ale asi hned letela k dr nech kuknu co sa stalo.Pokial mala fakt nedychala nech zistuju co sa deje.Ja som niekde citala ze mon.dychu su vraj opodstanene len do 6 mes no v pdbornej literature bol clanok ze do roka.Tak si vyber

lubka fotecky nedherne.Tosko zavidim 😔

gladriel
1. jún 2009

ahojky kocky tak hadam sa mi podari chodit castejsie k vam je mi akosi smutno za vami.
MI SA MAME V CELKU OKI.asi nam idu zubky lebo neposluchame a sme mrzute ale po minule dni sme mali teplotu a tera\ vyrazky asi vyroza podla lekara.ale inak teploty uz dva dni nemame.a vazila nas dnes a mame 8750g a musim van pochvalit dnes som ju zabavala pred kupkanim na nocniku a podarilo sa jej vycikat troska no proste ma potesila

phoebe003
1. jún 2009

ahojky mamky,taknějak nestíhám stíhat ani sebe sama,natož forum,dnes jsem byla v liberci,dávala jsem sešrotovat svoje staré modré autíčko,slzička mi ukápla a nebyla malá,měla jsem chut si ji vzít z5 domů a ujet,ale bohužel,technická jí dneska zkončila a další by už neprošla.nicméně mou bolest ze ztráty mého auta brzo vystřídala radost z nového,není to žádné super žihadlo a tím,že jsem ho od táty dostala jsem vytočila ségru,která mne už předtím nesnášela,no ted mne bude proklínat kud bude chodit a pak chudák moje babička nemůže spát,že jsem auto dostala já a né sestra 😀 😀 😀 😀 docela komedie. nic holky pádím,jdu k pepsonce.snad se mi podaří na vás dneska ještě mrknut.papalala MVR...........................................a už tu nejsem 😅

lubka78
1. jún 2009

dakujem baby.....aj ja sa vytesujem 😵

gladriel
1. jún 2009

HOLKY VSETKO NAJ KU DNU DETI VASIM ZLATICKAM

lubka78
1. jún 2009

inak dnesny den nic moc..Misko stale v teplotach mal dokonca az 39,3..ale po sirupe mu uz klesla na 37,7..som zvedava, co z toho bude ☹ a aby toho nebolo malo, tak aj Filip ma teplotu..u neho aspon vieme z coho 😒

silvinka
1. jún 2009

lubi nieco som prehliadla asi , co ste chori ? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

gladriel
1. jún 2009

lubka mi sme mali tiez vysoke teploty a potom po klesnuti vyrazky.preslo uz je dobre

silvinka
1. jún 2009

presli ti vsetky fotocky lubi ? zhruba 30 fotiek to malo byt zatim

baby idem pozerat film ale este sem nakuknem ak mate HBO zapnite si 🙂 ulet o mamicke na MD co sa zamiluje do nejakeho tatina na MD 🙂)) ja som minule videla iba kusok ale sa mi to riadne zapacilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takeho tatina na MD by som veru aj ja rada v parku stretla 🙂)))))))

gladriel
1. jún 2009

skoda ze hbo mame len vedla v izbe3

lubka78
1. jún 2009

silvi...nooo, od vcera ma Misko teploty...asi zuby, nieco citim tam, tak asi to bude to a Filipovi sme zistili vcera, ze ma opuchnuteho pisaka, ho bolel a mal ho zapaleneho, tak s nim mm isiel dnes na urologiu a mal tam hnis, tak mu to vycistil a aj jemu vyskocila teplota, asi z toho ☹ no, dnes katastrofa ☹

silvinka
1. jún 2009

kurna a mala by som pracovat bo o chvilu idem na dovcu a klienti furt vysledok prace nevideli ale sa mi feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest nechce

lubka78
1. jún 2009

silvi, ano presli vsetky....dakujemeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

gladriel
1. jún 2009

lubik mas to tazke teraz aleneboj prejde to

lubka78
1. jún 2009

silvi a deti uz spia, ze chces pracovat?

silvinka
1. jún 2009

jo a ten film sa vola AKO MALE DETI keby ste niekde niekedy videli z ema ist pozrite si trochen romantiky 🙂))))

lubi to ma mrzi ale on uz asi aj ked ste boli u nas mal problem s pindikom ked tak malo cikal a mozno bol aj preto taky smutnusik .........

lubka78
1. jún 2009

glad...ja viem, len ked jeden ma nieco, tak aj druheho nieco chyti 😒
no, my nemame HBO, takze nic z toho

silvinka
1. jún 2009

hej dnes nespali cely den uz spia , ale film uz zacina

a som smutna prsia plne na prasknutie a mlady sa rozhodol ze mlieko nechce :((( asi to odsajem len dufam ze sa nerozhodol na trvalo zanechat kojenie on uz ani cez den nechce moc mlieko :(((

gladriel
1. jún 2009

silvi a ty ako skoda ze sa nemam dostat ako k tebe na fotenie

lubka78
1. jún 2009

silvi tak asi z tej prace vela neubudne 😅 😀 😀 😀
ja som rada, ze aspon Filip uz spi, len Misko nam tu este strasi, co mu klesla teplota 😅
glad...no aky problem...auto, vlak, lietadlo, vrtulnik, mas na vyber 😀 😀 😀

lubka78
1. jún 2009

idem ulozit Miska, lebo uz je na odkvacnutie...zatial pa 😉

gladriel
1. jún 2009

som dost opatrna kvoli malej po tom co som ju skoro 2 krat stratila pocas tehui

gladriel
1. jún 2009

papa holky som rada ze som na vas mala stastie

lubka78
1. jún 2009

silvi..ako si tak spominame, tak urcite uz tam mu nieco bolo, ale on je taky bojovnik, ze to nikomu nechcel povedat 😅 a odsaj si pekne mliecko a mozes mu z neho potom urobit kasicku, alebo pouzit do jedla 😉
glad...my sme uz siestu chorobu mali, tak asi to nebude to 😒

mihanka
2. jún 2009

dobre rano... 😵

vseeeeetko naj naj Karolinke a Ele... 😉

my po ranajkach, simi zjedla az 15 lyziciek vlociek.. 😵 ja som to dojedla potom ako som zjedla svoje... 😅
co sa dnes chystate robit?

tilky
2. jún 2009

ahojte

pekný a slnečný deň všetkým 🙂
my dnes pôjdeme plávať ešte ale tie jeho soplíky ma .......... 😠

evitkamalicka
2. jún 2009

Dobre ranko,

vsetko najlepsie oslavencom

mihanka
2. jún 2009

ahoj tilky a zubky?

tilky
2. jún 2009

mihi stále nič 😨 🤐

silvinka
2. jún 2009

:( ja som vcera zaspala pri filme ale !!!!!!!!!! som vyspataaaaaaaaaaaa vsetci spali celu noc ,misi vstal o 7 ale uz zasa spi a zlobrici este nevstali mam chvilu pre seba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre