Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
17. júl 2009

cus opice.Ja som vcera koncila bo polovicka dosla z prace a az vtedy ma trklo kolko je hodin

simi pekne si to uzijte 😵

bibka333
17. júl 2009

ahojte Katka, Lubka ,Simona, Bianca tretie dietatko vrele odporučam aj po 11 r my sme štastny že ju mame už si to neviem ani predstavit bez nej 🙂 🙂 🙂 noc v pohode len sme kus boli nervozko potom sme sa prezliekli zapli ventilator a okidem na poštua na nakup a potom šup varit 🙂
Simon a neznič manžela 😀

phoebe003
17. júl 2009

Bré dopoledne kočky a koťata

phoebe003
17. júl 2009

tohle musíte vidět holky, já nemám slov

https://www.youtube.com/watch?v=SZLaZyMpfUI
bianca
17. júl 2009

jej kocky ja som tu dnes nasla jednu moju velmi oblubenu ucitelku zo strednej 😵

karol bomba.Uz som si to ukradla na FB

phoebe003
17. júl 2009

bianca jj 😵 😀

bibka333
17. júl 2009

fibi suprove az mi slzička vybehla

selina.liana
17. júl 2009

Baby aj ja som julova 26 a kto este?????

lubka78
17. júl 2009

phoebs....super video...len som oci vypliestala 😵

lilyk
17. júl 2009

Seli MM je 26 Jula 😉

lubka78
17. júl 2009

seli...tak mozme spolu oslavovat...prip.sa mozu pridat muzickovia Simony a Lilyk 😀 😀 😀

selina.liana
17. júl 2009

Lubka jasne emaso ma malu narodenu 26 a Ty mas 25???

andre
17. júl 2009

fuuuuu, ďakujem baby, mi odľahlo... tak môžeme pokojne dopapať krabicu, že ?
zatiaľ nemal nič s lepkom, teda dúfam, ani rožok, ani chlebík, mal akurát asi 2ks tých špeci keksov detských, než nás napadla 6tka, aj som myslela či nie z toho sa vysypal tak brutál navyše, inak ani piškót nemal
sa chcem opýtať ešte dávate aj ryžu už papať ? a ako pls. to robíte ? my sme furt na tom isto, že zemiak, mäsko + čosi, tak by som chcela niečo iné mu pridať už, ak sa dá

ďakuuuuujem 🙂

simon, hurá že dojde mužík 😵 😵 , teším aj za teba, ja by som už bola na práškoch kebyže som sama, a obdivujem vás všetky čo nemáte doma mužíkov alebo pracujú

bianca
17. júl 2009

andre ja som davala ryzu ale iba taku co bola namixovana spolu s maskom v sklicku ale mala my zacala vsetko zo skla pluvat a chce len varene doma.Hlavne ze mam zasoby

selina.liana
17. júl 2009

Andre my ryzu papame uz dlho vsetko uvaris ako so zemiakom a rozmixujes alebo pretlacis vydlickou ja davam aj olivivy Olej

geveva
17. júl 2009

ahojky zlatíčka jak se vám vede tady řešíte stále papů že?
my papáme jen to co je už namíchané ve skleničce s masíčkem to mě nejde tak rozšlehat aby se nedusila

phoebe003
17. júl 2009

Ahojky holky, tak já hlásím, že tu v pondělí budu mít nový očárek, dnes mi psal, že platba přišla a dneska ho posílají:o) se na něj těšímmmmmmmmmmmmmmmmmm

seli, musíš jet na stretko, se na vás s Adámkem těšme... 😵

andre
17. júl 2009

a sáčkovú alebo normál ryžu varíte ?

bianca
17. júl 2009

decka prave som malu 1x kupala v sedatku v sprch.kuta.Kurna to je pohoda.Mala sa cvachtala sama a absolutne happy.Dokonca som ju 1x sprchovala a aj do oci nam tiekla voda a mala sa hihnala az skoro kachliky opadali

bibka333
17. júl 2009

ahojte Andre ja varim normalnu 1 hrncek ryze poprazim kusok na oleji a 2 hrnceky vody 🙂
Fibi tak hned daj foto v novom voze 😀

lilyk
17. júl 2009

ahojte 😉
Bianca tak sedatko som si zaobstarala uz daaaaaavno 😀 aby som medzitym mohla aj ine veci ako popratat, vodu prevarit na veceru,prichystat postielku atd..Tominko si tam vykecava jak dospely chlap a ked pridem kukne na mna a kecaaaaa dalej 😀 ...........fuuuuuuuuuuuuuuuuuj teploooooooooooooooooooooooooooo 😝
my sme boli poobede na kupku,bolo fajn 😉

bianca
17. júl 2009

lil my sme ho az teraz kupili.Sice za posledne love co boli doma ale pre malu mam jedlo nakupene takze klidek a cakam kazdy den na rodicak...

bianca
17. júl 2009

hej a pre facebookarske oktobrovky dnesna foto ako to vyzera ked babtko papa marhulu same

http://www.facebook.com/photo.php?pid=105982&id...

simona161
17. júl 2009

ahojte, pre mna nevedomu - ako vyzera take sedatko do sprchy, ci vane? hodte nejake foto ... 😉
a ja ryzu varim normalnu obycajnu a iba vo vode ... a potom ju zmiesam s roztlacenou zeleninou a maskom, alebo aj zltkom, cimkolvek ... u nas sa nemixuje ... a ryza ani nepretlaca, ved je makka, iba ju pomiesam s ostatnym ...

simona161
17. júl 2009

bian, diky, diky 🙂

lilyk
17. júl 2009

Bianca to iste sedatko mame aj ten isty zvuk vydavame 😀

bianca
17. júl 2009

lil my mame sede a zvuk som nepocula lebo to len nahodne som nasla pre simcu

question
17. júl 2009

ahojte kocky...juuuj docitavama som na 203 strane?
(andre a 6 chorobka..juuj dufam,ze je vsetko ok..zajtra docitam 😉lebo dnes uz nestiham .Som kukfotecky z prazackej akcie..juuj ako im je dobre..spolocnost by bodla.. babule..uzite si to tam 😉
aj my mame sedatko🙂 ale mame radsej vanu bez neho 😉
kocky ja sa taaaak tesim nalarion,ze vas vssetky uvidim 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 bruuu nockuuuu

bibka333
18. júl 2009

to čo že prva
dobre rano mamky u nas sa noci polepšili v staveme len 1 krat všetky maminka a detiškam prajem pekny vikend 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre