Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
18. apr 2009

lilyk nemas zac,bola aj poltorta?ze na polrok......by sa hodila....

viki08
18. apr 2009

babulky ja vas nechcem ejak provokovat, ale my mame dnes 7.MESIACOV 😅
tak ak nahodou...tak dakujeme za blahozelanie 😅 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

viki ta co si skor nepovedala, gratulujemeeeeeee 😵

viki08
18. apr 2009

jeeeeeeeeeeeej dakujeme , ty si si spomenula 😉 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

ozaj baby uz vam sedia drobci sami? nas este nesedi, ale uz by mohol...ci nie?

viki08
18. apr 2009

nasa sama sedi , ked ju mam na kolenach , alebo sa aj niekedy udrzi , ale samu niekam podopriet ju nedavam..dr.mi povedala, ze ked sa sama z lahu posadi tak uz mozem..tak sa riadim podla toho 😉

bianca
18. apr 2009

nasa tiez nesedi ale ked ju em tam skusim posadit tak sa udrzi sama no nenechavam ju kym sa sama neposadi

viki08
18. apr 2009

ideme do obchodu , tak zatial papapapapa

evitkamalicka
18. apr 2009

no nic zeny, musim koncit bo svokra ide na navstevu 😒

bianca
18. apr 2009

jeeeeeeej Viki ma 7 mes.Gratulujemeeeeeee

viki08
18. apr 2009

bianca dakujeme a uz tu nie som , keby prisiel moj muz ... 😀 😀 😀

emaso
18. apr 2009

viki vseeeeeetko naaaaaj a inac mate krasne haaaaro 😉 ja uz tesim ako budem robit fontanky 🙂

evit nasa sedi tak 30 sekund a potom sa zvali jak vreco 😀 ale v kocari ju davam na chvilu hopat,taaaaak sa jej to paaaaci 😵 myslim ze este casu dost

bianca
18. apr 2009

decka ja do seba tlacim domacu sunku lebo mala mi nedala pristor na varenie a ona kuka a az dudlik vypadol ako na mna cumi a dala by si tiez

evitkamalicka
18. apr 2009

ema ja tiez skusam maleho posadit, chvilu vydrzi a tiez sa zvali jak mech zemiakov, sam sa este neposadi len brusakuje

ale uz fakt idem

emaso
18. apr 2009

aj ja idem nakupit dajake pozivatiny bo detom asi jablko a kafe nebudu stacit...mne by stacilo 😅

bianca
18. apr 2009

ja som uz v obchode bola ale iba u n as v samoske lebo tu strasne fuci a malu mi skoro odfuklo i s kocikom.Dnes som jej kupila vyzivku s bananom tak budeme pozajtra skusat len dufam ze sa jej nic nestane lebo ja mam na banan alergiu

babofka
18. apr 2009

my sme skusili po mrkve zemiak a 0 bodov. nechutiiiiiii 😕

babofka
18. apr 2009

asi si ma bude bravat so sebou aj na rande, kebyze je hladny 😀

bora8
18. apr 2009

babof to myslím že nééééé 😀 to bude ochutnávať iné.....

babofka
18. apr 2009

😀 😀 😀

martanko
18. apr 2009

babof skus zamiesat Olimu ku zemiacku trochu mlieka, bude to mat chutnejsie, ja som dnes Adke dala na obed jablkovo-hruskovu presnidavku a do nej som jej namrvila take detske keksy od 6. mes., zdlabla celu kompotovu misku 😀 😀 a inak s tym rande ... aspon ho budes mat pod dohladom 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj a som rada, ze vam tu vakcinu preplatili, zda sa mi to nejake divotvorne, ze jedna poistovna preplati, druha nie ....vsak platime vsetci rovnako 😒

babofka
18. apr 2009

martanko, do tej mrkvy som aj skusala, a aj tak sa tvaril nestastne, az ho striasalo 😖 , skusim teda aj do zemiaku, len ho moc nechcem tlacit do tohto jedla, aby to neodmietol uplne. vy uz dlhsie prikrmujete? ja chcem este s ovocim pockat, aby si nezvykol na sladke.

babofka
18. apr 2009

a samozrejme, dam olimu ako veeeelky priklad jeho buduci nevestu, ako pekne papa, mozno ho to nastartuje 😉

lilyk
18. apr 2009

Viki prajem vsetko naj k 7 vymesiaciku 😉
a Em blba otazka 😀 samoska ze nic sa nezmenilo, moji chlapi nemeniaaaaaaaaaaaa 🙂 a pol torta nebola 😔 az ked pridete tak bude aj cela 😉

lilyk
18. apr 2009

my nesedime, my sa valame, naco by sme sedeli,to len ja by som chcela 😝

martanko
18. apr 2009

babof ja som Ajku kojila len 5 mesiacov, potom som stratila mlieko a museli sme prejst na Bebu, prikrmujem asi tri tyzdne, zacali sme prvy tyzden zeleninou, druhy ovocie a teraz striedam, ale tiez jej zo zaciatku nesmakovalo, to az tento tyzden sa nejak rozjedla, asi na orave pozorovala mojho brachu, ten zje za styroch 😀 😀 😀

viki prajeme vsetko len to naj v vymesaciu 😉

viki08
18. apr 2009

dakujeme 😉
my sme boli asi dva tyzdne na zelenine na obed a potom som zacala aj s masko a hned som pridala po obede o tretej ovocie , tak sme aj teraz.. kojim naposledy o 9rano a potom az o 18tej plus kasu , ale aj tak spanok 0bodov, stale cuckame mliecko.. 🙂 😀

viki08
18. apr 2009

no tu ani nohy, tak ideme chystat veceru.. mnamky mnamky bude grilovana klobaska, uz mi sliny tecu akoby mi isli zuby 😀 😀 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

tak navsteva odisla a tu nikoho, asi ste s deturencami von

viki08
18. apr 2009

nejak to tu zamrzlo..tak si aspom pocitam nieco dozadu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre