Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
14. aug 2009

babof, a som videla že nejdete na stretávku 😨 hmmmm ?? a jak vystískam nášho parťáka ? 😕

selina.liana
14. aug 2009

Andre miska Len zabudla

andre
14. aug 2009

zabudla že máme beeeee ???? 😀
však neva, aj tak ju máme radi 😉

selina.liana
14. aug 2009

Nie nenapadlo ju ze chcete daznik ,ja somjej tak na rychlo dala vediet ze idem. Inak uz by aj cez tu stranku Mali byt veci tak skusam, prvy krat sama bez floww 😉 chcem aj tu tasku 😝 . Ja chdim do viedne dost casto,tak dam vediet

selina.liana
14. aug 2009

Flow mi moc pomohla vdaka nej ho mam, je to poklad

question
15. aug 2009

dobre ranko..ako je mozne ze tu este nikto nie je?
si presdstavne ze sami podarilo ist vcera von,aj ked mala akoby to citila a uspavala som ju hodku a pol skoro 😀 ale aj ta chvila co som bola vonku 1,5 hod. bolo fajn.. 😉 samozrejme som stale cakala na telefon,kedy mi zazvoni a on nic 😝
ako vidim bee sa tu rozmohlo 😉
inak aj v zime s nim budete chodit? mne sa bee javi ako letna verzia...hm?

henri001
15. aug 2009

gues , ja by som tu aj bola, ale neako to tu vaaazne , asi sa nam precerpali temicky 😕
ja som si bee kupila v decembri 😀
gratulenzi k vyvenceniu seba sa 😵 daj neake foto na fb ako si to prezila 😀 😀 😀
ja ti mam spoluziacky zo zakladky s detickami (4 rocne 2, jedna 9 rocna + 1 mimi v brusku) a vsetky deti okrem Henryho sa hraju v ohradke 😀 😀 😀

henri001
15. aug 2009

tu 😉 nie ti

bianca
15. aug 2009

bre rano.

tak uz sme zasa v CR.Akurat ze jeden magor z MM prace vsetko zkomplikoval a MM musi do prce uz dnes.Humus.Turnus o jeden den dlhsi

inak novinka.... Barborka sa vcera naucila vyliezt na gauc.Uz to skusa aj na nasu postel od rana.Raz sa jej podarilo aj zist dole

simona161
15. aug 2009

ahojte,
u nas sa konecne podarilo natrenovat zliezanie z gauca, postele a podobne nohami napred a nie hlavou a rukami ... ale bol to boj 😀
kocky, chcem sa spytat, cistite krpcom nejako zubky? myslim nejaka kefka alebo daco ... ja ked som sa pytala zubarky, tak mi povedala, ze nanajvys kuskom gazy a vodou zotriet, ze malemu sa tvori dost slin a hlavne nedavat nic sladke ... ale vtedy mal Alex iba dva spodne zubky a teraz ich ma sedem vonku a dalsie dva mu lezu ... sladke u nas nic neleti, ani cajiky, ani keksiky ani vyzivky, nic ... ale aj tak by som uz rada nejako zacat ... ako to robite vy? alebo maminy, co mate starsich drobcov?

henri001
15. aug 2009

simi my mame tabletky od dr na zubky, ale tie sa priznam moc pravidelne nedavam...zato zubky cistime , ked ma maly naladicku , trenujeme tak 3-4 krat do tyzdna 😀 normalne v drogerii kupis kefky aj pastu , su asi 3 druhy ...aj my uz nozickami dole ale system taky ze caka na mna na konci gauca , hovori hheee ja ho otocim a potom uz cuva sam a sup sup jena, druha nozka a stastny ze to zvladol...takze este ho musim naucit otocit sa , taky detaillll 😀 😀 😀

question
15. aug 2009

henri..nooo vidim,ze to viazne 😉 mozno je to tym ako pises...nikto nema o com.. 😝
som si vsimla na FB,ze mas opat plny dom 😉
noza tu hodku apola moc action teda nekonalo,stihla som decko vinka 😝 😀
p.s. ty preco nejde do Larionu? som myslela,ze si za kazdu srandu 😉aj ked je pravda,ze by ste to mali paraaaadne daleko 😅
gratulujem vyliezacom..nam to este bude trvat 😉
sim.. ja malej -aj ked nie pravidelne- cistim namocenou gazicko a skusam uz aj detskou zubnou kefkou,ale cakam kym poriadne vylezu aj predne 1 nie len 2 😉 myslim,ze uz je urcite pomaly cas ich ucit...

selina.liana
15. aug 2009

Henri aj Ty si chcela nieco z bee???

henri001
15. aug 2009

ja stale verim a snivam ze do Larionu dojdem , ja velmi velmi chcem prist , stretnut vas nazivo , ponunkat si Simonku, Lucinku a Krasomilu a Mathyho a Amandu a Adamka a a a... 😵 nehladam dovody preco neprist, hladm sposob ako prist a priznam sa ze som z mojej situacie trosku smutna, ale veriiime, veriime 😵
zachvilku pojdeme do mesta , obvykla trasa vaclavak, staromak a hadam ich prehovorim na dom hraciek pre zmenu , lebo uz na prehliadky mesta chodim jak keby som bola za to platena😀 😀 😀

henri001
15. aug 2009

Selinka ani nie, ja by som si objednala z netu, len keby bola neaka vyhodna ponuka niekde, akle vdaka 😉

simona161
15. aug 2009

henri, tabletky tu spominala uz bianca ... ale zabudla som sa dr. na to spytat, sam mi neponukal ☹ a ako prinutis Henryho aby pastu neprehltol ale vyplul? ja kazde rano ukazujem malemu, ako si ja cistim zuby a on mi berie kefku a rehoce sa tomu, takze asi to spojim s vyukou 😉 a pocuvaj, kolko ma teraz Henry zubkov? vysli mu nejake dalsie okrem hornych jednotiek a dvojiek a dolnych jednotiek a dvojek? lebo Alexovi ide teraz hore stvorka 😖 divne poradie my mame 😀 a to nase zliezanie tiez obvykle mrzne na otocke ... ale dakedy zvladne sam, inokedy pomozem ja 😉 zaklad je, ze uz sa nepusti rukami dole 😉
quest, aj Alex mal najprv dvojky az potom jednotky, krasni upirikovia, ze? a zacnem teda cistit podla vasich rad 🙂

simona161
15. aug 2009

henri, vidim, ze si na tom s larionom rovnako ako ja ☹ ja tiez este furt vymyslam, ako by sa dalo ... ale asi sa nebude dat, ale verim, ze to nie je posledne stretko ... alebo to urobim tak, ako mi navrhol mm, ze budeme postupne obiehat kazdu zvlast (vas mamicky) a spoznam vas osobne a este aj dobehneme tie zameskane vylety, co sme si museli odpustit kvoli jeho projektu v Nemecku ...

selina.liana
15. aug 2009

baby aj ja verím že tých stretiek bude viac a na dalšie sa nám podarí príst 😉

luciabah
15. aug 2009

ahojte

dlho som tu nebola, vsetkym posielame pusinky.

my mame na zubky kefku od elmex od 0 do 3 rokov, mala cisti zubky rano so mnou a vecer vo vani alebo pred kupanim, ked napustam vanu. pastu ma, ale skor jej chuti papat ju ako cistit si zubky.

posuva sa nam spanok, posledny tyzden cez den velmi malo 2x a posuvaju sa k sebe a spolu je to 2 hodinky a nocny spanok uz posledne tyzdne od polnoci len s placom a mrnkanim a rano budicek o pol siestej.

kocik bee je pekny, ale ako vy mate zalubu v kociku, ja v plienockach... sa vytesujem , ked pozeram na nete. u nas by som bee nevyuzila, ale pekny je 😉

henri, kde je dom hraciek v prahe. v piatok v noci cestujeme do prahy a urcite jeden den chcem malej nakupit oblecko a hracky pod stromcek, lebo u nas v bb maju v hrackarstve stale to iste a nic ma nejako neoslovilo. a blizi sa nam aj jeden rocik. a tak

papa , idem varit a potom nejako uspat mojho drobca.

luciabah
15. aug 2009

a este, ake topanocky mate pre vasich drobcov. mate niektora aj znacku liliput alebo pediped? dakujem

henri001
15. aug 2009

Luci my mame Bambulini topanocky , take so zdravotnou vlozkou a inak robbez-ky take tie s usnovou podrazkou podobne ako liliput...
pastu samozrejme papkame 😀 to ako si nefandim ze mu vysvetlim ze to ma vyplut 😀 😀 a mame stale 8 zubov uz 3 mesiace ziadna zmena 😅
dom hraciek je Sparkys na prikope (ulica pod vaclavakom) vedla Zary , napis mi potom do ip ake cislo budete mat a cinkneme si pre upresnenie ak budes chciet ohladom oblecka 😉
Baby , ja som bola velmi smutna ked som zistila ze nejdete do Larionu 😔 malo to byt velke stretko a tesili sme sa , ved je to len 2 dni raz v roku (teda za 2 roky spolu s tehu)

phoebe003
15. aug 2009

Ahojky kočky, tak já za chvilku jedu do Mostu.Můj táta bude skákat padákem, tak to chci vidět jak poletí 😀 Tak na nás myslete, ať to tatík přežije 😀 Protože pokud ne, tak ze mne bude multimilionář 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
15. aug 2009

k topanockam

my mame sandalky-papucky a topanocky kozene od vyrobcu s vedld.dediny.Su s tou tvarovanou vlozkou a cenovo vzhladom na nase pomery dostupne.Topanocky su sice este velke tak az na rok ked zacne vazne chodit.Akurat dnes som jej ale musela kupit capacky na suchy zips lebo na nohach nam skoro nic nevydrzi a toto sa lahko obuva

horalka777
15. aug 2009

ahojte, sme s5 z dovce uz odvcera, ja mam volaco medzi chripkou a hnisavou anginou, inak by sme dosli az zajtra ☹

lubik, andre a ostatne z KE, je mi luto, ze sme sa nakoniec nestretli, ale my sme v KE nakoniec iba prespavali, cez den sme sa tulali po vyletoch 😎

bolo fajn, az na to zaverecne skratenie - nemam sajnu, kde som to nacapala 😝 a teraz len dufam a verim, ze to nenachyta mm a mala... lebo tesim na stretko. A ako citam, to zasa niektore stornovali? Precoooo? 😕

nasmiala som sa na debatach, ze co je horsie - ci stahovat pipikov, alebo cihat so skumavkou pri malych slecnach 😀 No, ja som celkom rada, ze zatial staci to cihanie. Ak raz bude chlap, necham tento problem na mm 😅 on sa vyzna, on ma 😀

u nas sa tlaci 6. zub, takisto trenujeme zliezanie z cohokolvek a takisto to zatial viazne na otacani, dnesna bilancia - jedna modrina, odhryznutie z jednej mojej satky, co mam teraz na hlave kvoli dutinam 😝 (som jej ten utrzok stihla vyrvat z pusy), odhryznutie dalsieho rohu knizky 😠 - ten som uz vyrvat nestihla. Kedze ma strasne boli hrdlo, nevladzem kricat dostatocne nahlas NONO! a tak to potom aj u nas vyzera 😀 ....a jedna skorozhodena nocna lampa.

phoe, tak teraz neviem, ako si to myslela - k comu mame drzat palce vlastne?? 😀 Osobne sa priklanam k tomu, nech to radsej prezije 😉

bia, nemas nejaky link na tie capacky a suchy zips? Take nieco by som potrebovala, snurok mam uz po krk, hlavne ked furt slecna vzapati vyzuje a cele odznova 🙂

a tusim uz aj my musime kupit nejaky nocnik (zatial aspon tak zo srandy - neviete - nepredavaju aj nejake s popruhmi na priputanie dietata? 😅 ) a tu kupenu kefku na zuby aj zacat pouzivat 😉

mala place, idem nad nou trochu dusit moj kasel... 😔

bianca
15. aug 2009

horal kupili sme v tescu obyc

decka davate detom uhorky???

ja prave varim kukuricu.Mnam

question
15. aug 2009

luci liliput som pozerala aj ja..ale nie som si ista,ci su dbre.....my mame zatial len sante....
tie co spominal Henri ani nepoznam🙂
horal tak nie ze nakazis malu..chod si kupit rusku cez pusu 😝
bia my uhorky nedavame... myslis cerstve? to mozu???
inak ja som dala kukuricu 😅 uz mozme ne aj hrasok,hm?

luciabah
15. aug 2009

ques... takze mne sa pacia aj liliput, ale aj pediped ale aj tie co pisala henri. ja nie som zastanca, ze dieta musi mat pevnu nohu ked sa uci chodit, naopak, prirodzena je chodza naboso / ja cez leto doma chodim stale bosa... myslim vonku, dnu papuce nenosim ani v zime/ a tieto druhy topanociek su mojmu srdcu blizsie. ale viem ze na von musime kupit pevne, takze nejake ortopedicke.

liliputi
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...

pediped
http://www.liliputi.hu/index.php?m=main&a=showC...

napr.
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...

a robeez... tiez krasne a myslim ze aj pohodlne... velmi
http://www.internetovypredaj.sk/index.php?pageN...

takze moj sloh o topankach 😅

henri001
15. aug 2009

gues jasne ze mozete a aj uhorku salatovu mozete 🙂
ahoj Horalka 🙂 supis ze si spat...podla mna uz robia tie serbliky na suchy zips 😀 😀 😀 ja som dnes videla uuuzasny zachodoserblik z fisher price , normalne aj miesto na papier tam bolo 😀 😀 😀

bianca
15. aug 2009

ques pytala som sa v teme prikrmy a kocky pisali ze kludne tak zajtra skusim.Mam od mamky plnu tasku domacich tak osupem a dam je na skusku

inak ja som prave dopapala kukuricu varenu.Mam plny hrniec a este plnu tasku.Sa nadlabnem len dufam ze sa mi nezlomi ten moj zub nepodareny

selina.liana
15. aug 2009

Henri aj ja som ho videla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre