Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

question
18. aug 2009

bia to pozname asi vsetci... 😉 najviac ma vie vytocit,ked pride mm z prace,ze akyy je tu bordel... 😝 a pritom to amanda dokaze spravit do pol hodky 😉
inak ja ked vysavam alebo chcem nieco urobit v klude,taksi ju dam do satky na chrbat a vtedy mi do nicoho nemoze kafrat,tak len kuka 😉
a ked ju polozim,znova je to po starom za chvilu 😀

question
18. aug 2009

kocky mam dotaz.. v com periete ? ja stale v lovele,ale ta vobec nevyperie spinave veci a tak rozmyslam,ze by som presedlala na nieco ine,kedze teraz ked papa tak je to jeden velky bordel na nej 😉
co poradite? myslim,ze v nejake teme pisali o persile sensitiv alebo tak nejak.. radte baby radte

bianca
18. aug 2009

ques ja periem stale but v lovele alebo teraz aktualne mam batole.Ked sa nieco nechce pustit tak namocim do oxi prostriedku a potom poriadne popreplachujem a vyperiem.Niektore skvrny ako od ovocia ale aj tak aspon mne nepustia

emaso
18. aug 2009

ahojte 😉

bora no kocky ste obe 😉 zda sa mi ze Lucka sa potatila a Jurko pomamil,ci?a okrem toho mate zda sa prijemne posedenie pri domceku,super,vidiet ze ta to bavi skraslovat si domov 🙂 ja som zial do rodinneho domu nepouzitelna 😒 ani kvety neviem napestovat,uz mi ostali len odolne fialky a debilny fikus -dar od svokry,no ten nie a nie aby posiel 😝

ja periem vsetko v jednom prasku 😅 a na skvrny mam osvedcene zlcove mydlo na zapratie-s tym vyleze asi vsetko 😉

a culeki hajde do kuchyne,varit 😝 😝 😝

selina.liana
18. aug 2009

Ja pouzivam Ariel ako pre nas uz dlho a nemame reakciu ziadnu tuk tuk

alynka
18. aug 2009

Ahojky, tak my sme dnes pre zmenu vyhadzane. Som rozmyslala ci to nemoze byt 6. choroba, ale neviem ako maju vyzerat tie vyrazky. Nase su drobunke a mame ich na chrbatiku a na hrudi a aj na rucke. Takze neviem.

A perieme v persile sensitive, ale tiez tie skvrny akosi nejdu prec, a vanish tiez nic moc.

Upratovanie? Niekedy sa ani nesnazim upratovat a MM sa tiez rozculuje ze co je doma furt taky bordel. Zistil to minule ked s nami stravil cely vikend a vravel, ze dalsie dieta uz nechce. Bo Viki je jedno velke šidlo.

bianca
18. aug 2009

no moj MM ma pochopenie.Maximalne povie ze MUSIME spravit dokladny uklid

aly moze to byt kludne 6-tka ak sa vyhadzala

inak decka dnes som robila 1x potahovanu tortu.Potom hodim foto na FB.Nic moc ale aspon bola snaha

mihanka
18. aug 2009

ahojte...
ja nejako nestiham pisat sem, ale citam vas...

vsetko najlepsie vymesacnikom Simi, Vanesske, Viki, Tomaskovi a Brankovi a k zajtrajsku Adamkovi... 😉

andre
18. aug 2009

😵 😵 mihan ty si všade 😀 superžena

phoebe003
18. aug 2009

Bianca ... NEUPRATUJEM! nemá to zmysel.... 😀 😀 😀 😀

phoebe003
18. aug 2009

jejda. taky gratulujeme všem oslavencům a my už zítra 10 měsíců??? 😕 😕 😕 😕 😕 není možno.... 😅

bianca
18. aug 2009

aj my gratulujeme 😵

alynka
18. aug 2009

gratulujeme oslávencom,

a my ešte stále horúčkujeme. 😢 . Tie vyrážky boli asi len nejaká alergická reakcia.

bianca
18. aug 2009

aly a bola si dr.?

evitkamalicka
18. aug 2009

ahoj kocky,
nejako nestiham sem v poslednom case chodit, mam toho vyse hlavy a teraz momentalne zavaram broskyne, tak kym sa sterilizuju som troska nakukla

alynka
18. aug 2009

Sme u rodicov na vidieku a nasa dr. ma ai tak dovolenku. Ak sa to zajtra nezlepsi, tak skocime sem k nejakej dr.

Cez den sa mi nezdalo zeby mala horucku len teraz vecer. Sme sa okupali a najprv bola cela studena, nohy aj ruky asi pol hodinu a potom zrazu horuca. Vcera tiez len v noci a rano. Cez den nie.

bibka333
18. aug 2009

ahojte kočky hura hura de nam pc baby ja sa na stretko tak tesim dufam ze mi to nič neskazi 😝 tesim sa že vas spoznam 🙂 slavka ty si naš pokladik 🙂

bibka333
18. aug 2009

jej vitam nove maminky a ich deticky aodem vas dočitat

bianca
19. aug 2009

bre ranko

aly radsej skoc.Urcite bude mat niekto zastup za dr.

bibka normalne sa fajne citala ta tvoja radostna sprava

inak... vcera sme nakrojili to moju tortu prvu v zivote urobenu a najviac sa mi pacil mm ksicht ked ju videl.Som mu musela vysvetlit cely postup a mam pocit ze na buduce tvorime obaja (teda traja lebo barcu som mala zahaknutu v gatiach) a ked ju ochutnal tak mi len povedal ze ked toto nespravim doma na vychode pre rodicov,tak ich pripravim o vela.Ani si neviete predstavit aka som rada ze sa to podarilo

bibka333
19. aug 2009

dobre rano mamky idem vam napisat co je u nas nove Eliska ma 4 zubky ,štvormožkuje sama beha len sa musi niečoho držkat a rozhadzuje vsetko co ma po ruke vieme povedat Ade to je ado, pa, jaja Jarka,mama este nevie a vela inch slov co vie rozlustit len mamina 🙂 Dnes idem na gynekologicku kontrolu a potom k nasim tak pridem len večer pa
Fibi Adamkovi všetko najlepsie k 10 mesiačikom 🙂

question
19. aug 2009

ahojte kotatka 😉 😉 😉
ja len tak, 😅 piatok sa blizi...sa idem vykraslit zajtra kadernikovi 😉 😀 snad ma nezmrvi 😝
a teraz sup pratat 😅

phoebe003
19. aug 2009

Cestovní horečka neustupuje... Balím, uklízím, zavřuju, připravuju...A nebere to konce... Kriste pane 12 IP??? 😕 jdu číst

phoebe003
19. aug 2009

Holky kdo teda jede na 100%??? já jen abych tam nakonec nebyla s Gladriel sama 😔 Těšila jsem se, že nás bude většina z fóra. Sakra a to tam teda fakt budu jediná z Čech???? 😕 😕 😕 Bianca nejde, Henri taky ne a geveva přestavuje barák, takže je doma... 😕

Hele a co jet příští rok někam jinam na spicha než na Slovensko, já jen že to mám taknějak nejdál a je to dosti drahé, teda benzín na sk, tak co třeba jet příští rok v létě k moři??? Třeba do Řecka, nebo Chorvatsko, bo Itálie??? hmmm?

phoebe003
19. aug 2009

bibi děkujeme za gratulaceeeee

bora8
19. aug 2009

no my určite ideme ;) a už sa moooc teším 😉

selina.liana
19. aug 2009

Phoebe adamkovi vsetko Len to naj naj 😉

bianca
19. aug 2009

karol Adamkovi setko naj

decka u nas je ododnes novy hit.Kupovala som malej zmrzl.kornutky ale tu ich nemaju tak som kupila tortove oplatky a nemoze sa toho dojest.Nechapem kam sa to v nej straca

question
19. aug 2009

phoebe aj my ideme...ale na sto pro to bude az ked budeme tam 😀
a to more by som bralaaaaaaa...hoci aj samotne mamky s deturencami 😉

bibka333
19. aug 2009

ahojte maminky ja neviem ci ideme mam mojo ocka v nemocnici zlihava mu srdiečko v noci ho odviezla rychla 😢 😔 ☹ Eliška ma plny nos soplikov a je mrzutko ☹ a ja som smutna a teraz tu plačem že chcem velmi ist a stretnut sa svamy pokecat o nasich pokladikoch ja neviem co mam robit prepecte my ak nepojdeme bude to zavisiet od ockoveho zdravotneho stavu aod Eliškinho pa iddem lebo tu revem pa

bibka333
19. aug 2009

baby to čo sa robi ja som si teraz prečitala ip ☹ niekto nas preklial či čo ☹ 😢 😔 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre