Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

evitkamalicka
21. aug 2009

ahoj kocky,

luci ja som tiez vcera vyhlasila doma vojnu, som muzovi povedala ze ma odteraz ani nehne prat mu, varit, zehlit, nakupovat a podobne, lebo on nerobi nic ine len vylozi nohy a kuka telku alebo sedi pri pocitaci, proste nezajem o vsetko a ja tu predsa nie som ziadna jeho sluzka

lubka78
21. aug 2009

luci..tak drzim palce, nech to tvojmu m vydrzi co najdlhsie 😉 a margaretke prajeme nech ju zubky velmi netrapia a nech su skoro vonku 😉

evitkamalicka
21. aug 2009

dnes sa mi dokonca snivalo, ze sme sa rozviedli

lubka78
21. aug 2009

evit 😠 ..ja by som sa asi tiez riadne nahnevala, keby moj nic doma nerobil, nastastie on je v tomto super 🙂 ...hadam si potom da povedat 😅

evitkamalicka
21. aug 2009

lubik a ak neda ma smolu, lebo ma to uz fakt prestava bavit, on len furt trebe dookola ze on si potrebuje oddychnut a ja som asi na baterky

mihanka
21. aug 2009

ahojte...
luci aj tebe stastnu cestu... 😉
no moj matko je nastastie zlaticko... bali nas on, ja len povykladam veci, ktore berieme... zabava dnes simi... 😵

baby ideme smer Krraaaalova lehota... to je od lipt jana asi 7 km... 😀 😀 😀

ja som stihla este okna umyt dnes... kludne ma vyhlaste za blaznivu... 😀 😀

papaaaaa.... 😉

nikaz
21. aug 2009

ahojte babule....evit...ja tiez mam taku naladu vyserinkat sa na cely svet bo po roku co som doma tak uz mi z toho makne mozog asi...alebo su to hormony... 😀 kazdy den to iste dookola - tak to da zabrat.....ale to vedia pochopit zienky co si tu matersku odzili.... idem - maly sa zobudil tak budeme obedovat pomalicky.... 😝

horalka777
21. aug 2009

no esteze to tu citam, aj ja som skoro sla do L.Jana 😀

lubka78
21. aug 2009

mihan..ze umyvala okna..aj mne sice obcas tak hrabne 😅 😀
tak vsetkym prajeme stastnu cestu...a tim, ktori nejdu do larionu 😉 ja idem este do mesta a okolo 14,00 pride mm a padame...tak sa tam vidime, dufam, ze nebudeme bludit 😉
papapa

bianca
21. aug 2009

tak to ja sa take sialenstva bat nemusim 😀 mne sa to nemoze stat 😀 to skor Barca 😀 keby ste vieli co mi vcera vyviedla az sa bojim dat foto na FB aby na mna dakto neposlal socialku

bibka333
21. aug 2009

luciabah dakujem sirup kupeny ja mam dobre skusenosti s nim ale som nevedela ci mozu aj deti do roka a doktorka mi nedviha telefon asi maju dovolenku
Slavka tak okna rozmyslam ze idem umyt aj ja ale ln v detskej a vchodbe baby mne je tak lutozme nemohli ist zabavte sa pekne ja tu slzickujem 😢 😢 😢 len nech je Eliska uz zdravucka pa mam vas velmi rada

question
21. aug 2009

Inak bianca a dalsie Janky..vsetko naaaaaaj...
a kocky co uz su na ceste...stastnu cestuuuuuu

bianca
21. aug 2009

ques dakujem 😵

bibka333
21. aug 2009

jankam vsetko najlepsie 🙂
baby prosim vas lto ma tel.č na Slavku Mihanku pošlite mi prosim do ip dakujem

bianca
21. aug 2009

halo kde ste kto

bibka333
21. aug 2009

bianka ja som tu uspaval som malu volaka je nepokojna uz sa tesim aka ide byt noc ☹

bianca
21. aug 2009

bibus napodobne

bibka333
21. aug 2009

a nase kocky sa asi bavia ja tak myslim na nich je mi smutno ze to takto dopadlo ☹

bibka333
21. aug 2009

bianka idem do hajan je tu smutno pa a dobru noc

bianca
22. aug 2009

tak u nas noc katastrofalna.Mala celu noc prerevala.Ale hrozne.O 6 rano bola hore tak som ju vzala k sebe a spali sme spolu.

bibka333
22. aug 2009

ahoj u nas noc v pohode 2krat hore len ma mrzi ze nechce cicu len sa chce napit vodičky dufam ze neprestavame kojit

mihanka
22. aug 2009

ahojte... 😵

je tu zatial super, teda mne osobne urcite...
vecer sme sa stretli vsetci s detickami, vsetky su uzastne, kazde ine, niecim svojske... najviac ma prekvapil maly misulko silvinkin, ktory sam chodi, stale zdrhal na parkovisko, kolena mal cierne, ruky tiez, no naaadhera... 😀
vecer sme mali vysielackovu party, takmer vsetci sme sa zisli v bare, posedeli do polnoci... rano na ranajkach sa tiez trosku deticky pohrali a doobeda sme boli vsetci spolu (okrem bori, ti zmizli v liptovskom mikulasi) na prechadzke okolo priehrady, nadherny vyhlad, niektore deticky aj pospinkali v kocikoch, niektore nie... teraz sme sa rozdelili, niektori ideme do skanzenu tiez pokocikovat a niektori isli do western mestecka v tatralandii, hlavne s tymi vacsimi detickami...
vecer si ideme opekat, a snad dame nejaku tu chodbovicu... 😵

timto vas nechcem provokovat, dufam, ze sa raz zideme v este vacsom pocte... 😉

henri001
22. aug 2009

mihi 😵 tak som cakala 😵 😵 😵 dakujeme za spravicky a posielam pusinky 🙂

bianca
22. aug 2009

aj ja 😉

flow333
autor
22. aug 2009

...pokracujem v sprave, ktoru zabudla mihi dodat...hlavne pre Henri....fotili sme sa a kricali seeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxx...myslime na vas vsetky....a ozaj, snad za rok urcite v hojnejsom pocte...aj ked nas je dost a je super, ze sa vieme zladit a dohodnut na spolocnych actions...cmuk...

selina.liana
22. aug 2009

Babule zavidim v dobrom uzite si to

bibka333
22. aug 2009

babenky naše len sa zabavte mne je tak luto ze sme nemohli ist pozdravujem všetky babenky . Eliska je cely den umrnkana ,skoro vobec nema hlasok som s nej smutna takato este nebola len nech je to uz za nami 😉 dnes som bola za ockom v bb maju mu robit elektricky viboj a potom strojček na srdiečko ☹ pa idem kukat malu ozvem sa zajtra

bianca
22. aug 2009

bibka neboj bude dobre.Na ,,elektricky vyboj,, ho uspia len nechapem koli comu taky postup

simona161
22. aug 2009

ahojte, aj ja som bola zvedava na spravy od vas 😉 pozdravujeme vsetkych, uzite si to, dufam, ze vam neprsi ako u nas ...

selina.liana
22. aug 2009

Bibka neboj tatko to zvládne

bia tu je riadne ticho čo??? Nikdo nič nepíše , už sa teším keď budú baby doma a budú rozprávať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre