Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

flow333
autor
22. aug 2009

vecerna sprava z Larionu,,,

asi vsetky deticky uz spinkaju, dnes to bol pre ne isto narocny den...ked nepospali v kocikoch, ci sedackach, tak inu sancu nemali...mali sme nadupany progam...vsetky baby, miminka aj tatinkovia su super...okolo pol 5 zacalo prsat, ale to sme mali uz po vyletoch a deticky sa potom hrali na chodbe. zajtra po ranajkach nas Silvika pofoti...Mihan zabezpecila bodycka a na nich mame---modrykonik---oktobrovcatko 08....a kazde mimi svoje meno...mna osobne to dostalo a prekvapilo, lebo je to krasna pamiatka a spomienka....ved uvidite...Mihanke patri jedno obrovske dakujeme...je to skvela baba a maminka....tak sladke snicky 😔 😉

simona161
22. aug 2009

flow, dakujeme, dakujeme 😉 pozdravujeme vsetkych a prajeme prijemny vecer a potom pekne sny 🙂

bibka333
22. aug 2009

flow tak v tych bodynkach budu drobci prekrasny 🙂 😀 a zase ma mrzi ☹ ze sme nesli ale mala bola cely den mrzutko a mame plny noštek soplikov odsavame aj v noci ked sa prebudi vždy aspon 2krat
SLavka je naozaj super žienka a skvela mamina aj ked ju osobne nepoznam ale raz sa hadam stretneme ved nie sme az tak daleko od seba 🙂 😉 pa a sladke sny maminky

selina.liana
22. aug 2009

Babule konecne mame zub lávu jednotku hurá hura este nie je uplne prerezana ale sú tam dve biele bodky vytlacene

bianca
22. aug 2009

seli gratulujem 😵 😵 😵

bianca
22. aug 2009

decka mala sa mi zasa zobudila s hroznym krikom a nedala sa dlho utisit.To zas bude noc.Tak ma to serie ze jej nieco je ze az

selina.liana
23. aug 2009

Bia to aj my mame , ale my aj zo spanku mrncime no des,asi sú to tie zuby

bianca
23. aug 2009

seili asi.Noc bola hrozna no cajikom sa dala oblbunt a spala dalej.Akurat ja nie lebo som trpla s kazd. vzdychnutim ze bude plakat

selina.liana
23. aug 2009

bia presne to isté

bianca
23. aug 2009

seli mam pocit ze stale bude nieco koli comu sa o ne budeme bat ☹

henri001
23. aug 2009

Babulky tesim sa na foto od silvinky ...budete nadherne vsetky aj s miminkami 😵 flow draha nafot aj vela momentiek 😉 Mihanka je fantasticka babula , aj my sme take bodycko od nej dostali 😵
Bianca , Seli drzkajte sa , my teraz noc celkom v pohode ...ale spinkat chodime stale az okolo 22hej 😅 predvcerom sme aj my mali perno, nevedel si odgrgnut a ja som nevedela co mu je, chcel ma mat stale pri sebe a iba rucickou sa na dotykal a pozeral na mna tymi ockami v tej tme , bez slova akoby mi chcel telepaticky nieco povedat 😔 drobcek moj milovany , podarilo sa mu to az po pol hodine a az potom zaspinkal, nozicky vylozene na mojej nohe 😵

bianca
23. aug 2009

ja som strasne tesim na fotecky.Mozno je Barborka preto taka zla ze chcela ist 😀

henri chuda Henri.Nasa sa naucila tulit a nic ma cez den viac nenaplni laskoou ako ked sa na mna vystvera (a to ma co robit) a prituli sa.

bibka333
23. aug 2009

ahojte Eliska mal noc v pohode spinkala do3 40h a potom stala len o7h zlaticko moje len ma stale zachripnuty hlasok davam calcium a fenistil a neprechadza jej to ☹
na fotocky sa velmi tesim Bianca nasa mala par takych noci ale inak je zlatucka baulky moje majte sa pekne idem sa venovat nasteve pa

gladriel
23. aug 2009

ahojte vsetci mi sme akurat doslli s Phoebe.cesta v poho maly skoro cwelu dobu spali.
l
tymto chcem podakovat miohanke ze nam to fantasticky zorganicovala a som rada ze som aj ja dosla.bolo super naozaj flow dobre pisala a vsetky mamicky su fantasticke.DAKUJEM

selina.liana
23. aug 2009

Henri aj my celkom fajn len ten plač keď nevieš čo jej je,ten strach je hrozny, moja mala v noci srdcervuco place a to spí , ukludni sa ,ale presne ako bia písala zaspat už nemôžem len ju sledujem.to budú asi tie zuby myslim

selina.liana
23. aug 2009

Bib my mame takéto noci ako bia už asi 3 týždne zaspi pekne o 20.30 ale pomenkava a niekedy srdcervuco place zo sna no neviem či jej je asi zuby

selina.liana
23. aug 2009

Bia veru stále.

phoebe003
23. aug 2009

ahojte mamky, ta muj osobny nazor na vylet do Larinou??? hmmm SUPER, SUPER, SUPER, SUPER a milionkrat super, naprosto to nemelo chybu, jsem, strasne rada, ze jsem holky videla na zivo, vsechny jsou straaaaasne fajn no, nemam slov a uz ted se tesim na dalsi takove podobne stretko... ale priste by to mohlo byt na neutralnem uzemi, protoze je to pro mne strasne nakladny vylet, ale nelituju tech penez ani toho, ze jsem jela...

phoebe003
23. aug 2009

abych nezapomela.... Mihanka jsi super, skvela a nejlepsi, ze jsi to tak bezvedne zaridila... jedno veeeelke DEKUJU pro tebe

bianca
23. aug 2009

decka ja som vcera skusila dat malej hrozno olupane a odkozkovane.Som nestihala podavat.dala som jej iba na skusku ci nebude mat alergiu a ona este hodnu kricala da da da.Dnes som jej dala viac a este som ju s takou chutou asi nic nevidela jest

andre
23. aug 2009

ahoj všetkým 🙂
keďže tu "ktosi" písal priamo z centra diania 😀 tak ja doťukám už niečo z domova
chlapi moji spia a práčka perie, tak posťahujem aspoň fotečky, bude ich hromada a hromada, teda nie naše ale všeobecne, foťáky furt cvakali a kamery točili 🙂 ... čo sa toho podstatného týka, tak ja musím fakt len konštatovať napísané, bolo to skvele vymyslené a poriešené a zorganizované a všetky tie veci okolo, ktoré má slávka na svedomí boli super, je to úžasné žieňa, a ja som rada, že som ju poznala aj osobne 🙂 🙂 ... pre nás to bol výborný výlet, skvelý víkend a ešte lepšia zoznamka 😉 on line

selina.liana
23. aug 2009

andre rýchlo sem s fotkami

luciakubista
23. aug 2009

Ahoj,
tak my sme sa pridavame tiez. Stretko bolo super, maminky,tatkovia a deticky boli uzasne. Skoda,ze to ubehlo tak rychlo a skoda toho pocka. Inak skvele a nabuduci rok v hojnejsom pocte,aby bol napr. Larion iba nas 😀
Mihanke jedno velke Dakujem 😉 🙂

luciakubista
23. aug 2009

...a este som zabudla . Velke diky Mihankovi 😀 😀 😀 a Slivinke za zdokumentovanie. Ja som ani nestihala vytahovat fotak 😉 😉

luciakubista
23. aug 2009

Silvinke nie Slivinke 😀 😀

phoebe003
23. aug 2009

Ahojky Luci, to už jste v praze?????

andre
23. aug 2009

tak tu sú fotos
http://www.facebook.com/album.php?aid=4773&id=1...
nič extrovné ale boli tam aj profíci, tak čo by sme sa snažili 😀

luciakubista
23. aug 2009

Karol,ja jsem v kosicich 😀 do patku

tilky
23. aug 2009

Andre krásne krásne 🙂

evitkamalicka
23. aug 2009

kočky fotky super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre