Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
23. aug 2009

prave sa mi podarilo pridat zopar foto, nie su uplne vsetky, kedze nechodim na FB, ale zaklad tam je 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mihanka
23. aug 2009

dakujem aj ja vam, ste ma dojali...
sme s tilky zhodnotili, ze sme naozaj super kolektiv a kamaratky... 😵
dufam, ze sa nas stretne nabuduce este viac...

http://www.facebook.com/album.php?aid=104146&id...

silvinka
23. aug 2009

premaham sa a prispievam na mk lebo sa aj ja chcem podakovat za skvele stretko , babulky ste strasne zlate, deturence su fantasticke,jedinu vec co idem vytknut to dnes pocasie /ale mihanko nafotil tie spolocne aj dnu celkom dobre 🙂 ja sa priznam ze som este ani fotak z auta nevylozila takze fotky absolutne netusim ake su a ci vobec nejake vysli 🙂 ale pridam asap slubujem len prosim o trochu trpezlivosti , nakolko kriza dosla aj k nam a mm stratil job a momentalne fungujeme len z mojho fotenia musim makat najskor na zarobeni takze posupne budem pracovat na foteckach zo stretka ale neupravene nejake na fb nahadzem 🙂

silvinka
23. aug 2009

strasne rada by som s vami pisala velka skoda ze sa neda tema uzakmnut pred neprijemnymi kravami co sleduju kazdy moj such :( ale citat vas budem dalej a ked tak tak som prestahovana o dom dalej tj na fb alebo na skype 🙂

silvinka
23. aug 2009

a dnes ma misi 10 mesiacikov tak mu straaaasne veliku pusinku posielam a prijmame gratulacie a pusinky aj od uzasnych krasnych princezien z larionu 🙂

question
23. aug 2009

silvinka..mas uuuzasne deturence.(fakt su akoby urobene cez kopirak 😝 😀), a jasne ze treba najprv porobit pracu a az potom ostatne....my pockame 😉
myslim,ze stretko dopadlo na vyyyybornu..
ja pridam foto az zajtra 😉 amyslim ze foto mihankovi isli dobre 😉 😝 😀

tilky
24. aug 2009

Dobré ránko všetkým

Slávka tak tie uplakané ma naozaj dostali Maťo to super nafotil 🙂

tilky
24. aug 2009

taktiež sa pripájame gratuláciam všetkým Janám a Jankám ,Filipkom 10 mesiačikom 🙂 😉 🙂

simona161
24. aug 2009

ahojte, vidim, ze ste sa mali super, som rada, fotecky su nadherne ... kukla som vsetky, co som objavila 😉 a nahodou ti uplakanci su nadherni, spolu s mm sme najprv pri prvej fotecke zamrzli, ze co to a potom uz sme sa museli smiat, strasne krasne deticky pohromade 🙂
mihan, ak budes este davat robit bodycka, tak aj nam, prosim, prosim ...
gratulujeme vsetkym oslavencom a prajeme krasny dnik, dnes uz dufam bez dazda ...

babofka
24. aug 2009

chalosi,
😵 😵 😵

babofka
24. aug 2009

my sme vydovolenkovani (prvni dite, dovolena v jugoslavii,....) 😀 😀 😀 ani sa mi nechcelo ist naspat

bianca
24. aug 2009

babofka 😀

nasa dnes zistila co je to lad kocky.Ked som si davala do napoja tak mi jedna kocka ladu spadla na zem.Standartne zrychlenie z 0 na 120 km/h a uz ju mala.Najprc ju to bavilo lebo jej vyskakovala a tak sa jej zmocnila.Vobec sa nezlakla ze je to studene.Chvilku to skumala a potom sup du pusinky.Som jej to nemohla vziat.Branila sa ako selma.Nakoniec som zvitazila no bol krik

horalka777
24. aug 2009

babof, Tvoje hlasky nikdy nesklamu 😀 (prvni dite, dovolenka v jugoslavii, nejblizsi pjetiletka jasne naplanovana...) 😀

hlasim, ze aj nam bolo fajn, mm chybal, takze som sa trosku viac zapotila pri tych beznych ritualoch - cim ho chcem pochvalit, ze doma pomaha, ale aj vyhresit, ze nesiel. Ale kaslala som na to 😎

Specialne dakujem Luciikubiste za zapozicanie vysielacky, vdaka ktorej som mohla aj ja vecer zurovat 😵

Ostatne sa budem trosku opakovat, ale nic c tym nenarobim - Slavka, klobuk dole, bolo to domyslene do detajlov, normalne si vzdy vedela na vsetko odpovedat 😅 ze kde kedy o kolkej, kto, ...
Dakujem za odvoz Bore a Borovi 😉 Strasne ste mi pomohli. A Mihankovcom za odvoz na priehradu 😵
A specialne vsetkym, ktori na akykolvek moment postrazili Blanku, vdaka, vdaka, vdaka!
A dakujem aj mojmu sponzorovi mm, ktory sice nebol, ale vyclenil money 😉
Dakujem aj ZSR za bezpecny odvoz, spolucestujucim v kupe dakujem za trpezlivost 😀
Dakujem rodicom, starym rodicom, setkym prapredkom, surodencom, aj tej bufetarke, ktora ma v LM zachranila a predala mi dva oblozene rohliky a jednu horalku 😀

zabudla som na nieco...? 😕
urcite ano, ale to uz bude materskou demnciou, nie naschval 😉

inak baby, mam nad na net len tie seriozne fotky, ci aj tie zo zurov? 😀

mihanka
24. aug 2009

horalka... 😀 😀 myslim ze si uz len zabudla na ryby v priehrade podakovat za neviemco... 😀
a teda dakujem, ale ja som si vzdy myslela ze sme vsetci a pritom tam vzdy niekto chybal... 😀
a tie zurove len ak si tam uz nebola ked som uz bola zcukrovana, tak mozes... 😀

babofka, petiletka dostala aj mna... 😀

bian tak uz len nejaky ten drink a ste za vodou...

bianca
24. aug 2009

horalka bud originalna a daj foto aj zo zurov.Snad nas co sme nemohli byt s vami neches o nieco take pripravit 😀

bibka333
24. aug 2009

baby ste riadne expertky 🙂 mal je dneska zase mrzutko ☹ a ja som dnes dostala prvu mrchu po 22mesiacoch
baby vsetky fotky su pknučke a tesim sa ked prida aj Silvinka 🙂

bianca
24. aug 2009

bibka a co povedala dr.?Bola si ?

phoebe003
24. aug 2009

Ahojky kocky, tak pekne jsem se zasmala jak jsme to tu popsaly, suepr hlaska, perfektni plan a jeste leosi podekovani. fotečky jasnačka ze nadherne, prekrasne a vubec bezchybne, ja pridam az v utery, nebo ve stredu, pac jsem stale jeste na slovensku

a propo Selinka doufa, ze se na mne nezlobis... Strasne rada bych prijela, moc jsem se na vas tesila, ale je to fakt neskutecka dalka a mega zajizdka...ale domluvime se na priste ze bych za tebou prijela hm?a jinak jak jsi dopadla ve skole??? doufam ze super.....

emaso
24. aug 2009

horalka,babofka 😀 skoro som cvrkla do gatiek 😅 mooozem poprosit jeden takyto ftipny prispevok denne?na vylepsenie nalady,pjosim 😵
aaaaaa fotos-no skratka super 😉 krasne matky,sympaticki tatinovia,deticky k sezrani-sak pri takej zostave sa snad ani zle foto spravit neda,hm?a zurove jasne ze chceme vidiet 😉

lilyk
24. aug 2009

ahojte 🙂
pokukosila som fotecky, no niet co dodat, naadherne, deticky na spapanie...fakt paraaaada 🙂
Henri,Mihi dakovala kraaaaasne, ste ma moc potesili 😵

mihanka
24. aug 2009

maminky a idu vam stiahnut tie fotky? link pridala silvinka vyssie... to musite pockat kym to odpocitavanie skonci a potom len stiahnut subor - su to tri subory - z kazdeho dna jeden subor vsetkych nasich fotiek... 😉

lilyk... 😉

lubka78
24. aug 2009

ahojte 😉
mihan...prave stahujeme, ale dlho to trva...nevadi 😉
babof...dobra pjetiletka 😀 este auto, druhe dieta..... 😀 😀 😀
a zabudla som podakovat Henri za bodynko...pjekne prekvapenje...dakofala 😵

bianca
24. aug 2009

mihan poslala som ti email s navrhom.Co ty na to?

mihanka
24. aug 2009

bian.. supeeer... velkost moze byt?? 🙂

bianca
24. aug 2009

Slavi no tak aby sa to tam zmestilo ale asi si objedname s dlh.rukavom no tapam na velkosti lebo Tesco mame teraz velkost 6-9 mes a uz nam to je len tak tak .Pokial si objednavaju aj dalsie kocky tak sa prisposobim ale nam by asi stacilo 9-12 mes

alynka
24. aug 2009

Ahojte,
my sme vikendovali pri slovenskom mori, Šírave. 😎
Bolo celkom fajn, Viki sa tiez okupkala, ale vo svojom bazeniku na brehu. Noc zo soboty na nedelu bola hrozna. 🙄 Isla spat dost neskoro asi o 10 a vstala uz o 4, ale este medzi tym mrncala asi kazdu chvilu. Tak uz pred 5 sme boli vonku aby sme ostatnych nezobudili. O 6 sme vytiahli kociarik a povozili sa asi 20 m a zaspinkali sme. Kedze sa nam nechcelo ist späť do chaty, tak sme sa ulozili v auticku a spali sme do pol 8.

Ale dnes v noci spinkala dobre, predsa doma je doma.

selina.liana
24. aug 2009

Bia inspiruj má s tým návrhom

simona161
24. aug 2009

bian, aj ja chcem inspiraciu 🙂 a pre Alexa urcite minimalne 9-12, on uz to teraz len tak-tak zapne ... vacsinu veci mame este vacsich 😉 ale nechcem pridavat robotu, aby sa pre nas kupovalo zvlast, ja si mozem kupit a poslat iba na potlac, hmm?

selina.liana
24. aug 2009

Phoebe nehnevam sa nemám prečo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre