Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
3. sep 2009

luci este neviem, ked ano dam ti vediet, draheho sestra zije v NY, takze aj keby neposielali neako to urobime...

henri001
3. sep 2009

no popisane je toho vic nez dost, co dr ale bo co maminka iny nazor, treba sa riadit instinktom asi kua 😀 😀 😀

luciakubista
3. sep 2009

to by bolo super,lebo su krasne aj cena vyborna 😀

phoebe003
3. sep 2009

Ahojky holky, tak my máme za sebou první den školky, Elince se tam moooooc líbilo, plakala, když jsme šly domů, chtěla zůstat ještě ve školce ale opravdu na trvalo začne chodit až od pondělka, no ale teda řeknu vám, slzičky se mi tlačily neskutečně, že už to není "moje malááááá holčička" ale samostatný tvoreček...no jinak školka je moooooooc hezká,paní učitelky strašně milé a sympatické děti mají perfektní program, no prostě paráda, školka je jinak fakt nááádherná...

selina.liana
3. sep 2009

Ahojte aj my gratulujeme henrymu k 11 mesiacikom a dakujeme zároveň

phoebe003
3. sep 2009

jinak my se taky připojujeme do zástupu gratulantům a přejemi jim všeeeeechno nejjjjj

lilyk
3. sep 2009

ahojte 😉
Henrymu a dalsim oslavencom gratulujeme 🙂 ...idem si vas precitat kus dozadu 😉

tilky
3. sep 2009

ahojte

my tiež prajeme len všetko najlepšie princovi Henrymu 🙂 a Selinkynej princeznej 🙂
my máme topánočky od Deichmena ale kúpili sme o číslo väčšie lebo by sme inak neobuli máme široký priehlavok a papučky slov. výrobca Roháčik a ako písala mimusik trpezlivosť veľká lebo občas sa hráme ja zaväzujem on rozväzuje 😀 😅 😀

mihanka
3. sep 2009

Henry a Yasemin Elisabeth, vseeeeeeetko naj naj... 😵 😵

Henri, presne tak, podla uvazenia maminky... 😉 tie trojclenite vyzeraju tiez super...

phoebs, tak uz mas velku skolkarku... 🙂 fajn ze sa jej paci...

luci, my mame tiez drobnu nozku, papucky ma 18tky, aj to su jej trosku vacsie a presne take ako pise mimusik, pevna pata, otvorena spicka s prackou...

bibka333
3. sep 2009

ahojte tak sme sa dnes pekne napapali 🙂 😀 dufam ze to nezakríknem .Slavka kupili ste tie topanočky v protetike a ake paučky to mate z otvorenou špičkou dajte foto alebo link dakujem u nas v Brezne su len obyčajne na zavazovanie 😉

selina.liana
3. sep 2009

Ďakujeme

mihus aj my mame 18

selina.liana
3. sep 2009

Henri topanocky super

mihanka
3. sep 2009

bibka tieto...
http://www.bata.sk/artikel/74671
super s papanim...
drzim palce s mlieckom... aj gev...
my sa tiez v noci budime, dokonca tuto noc aj 6-7x... 😖

phoebe003
4. sep 2009

Dobré ránkooo, dnes jsem tu první??? 😨

bibka333
4. sep 2009

dobre rano u nás noc bola rušivá dačo nám nedalo spokojne spinkat v noci sme si kusok pocucali mliečka ,rano sme nechceli ked pojde hajkat tak sa jej pokusim dat .
Slavka dakujem popozerame ale tu v Brezne som take nevidela a dobre sa v takych chodí? dakujem
Selinka aj my máme 18 ale sú nam o kúsok vačšie 😉
Fibi ahoj a dobre ranko druhá 🙂

alynka
4. sep 2009

ahojky,
raňajky sú už za nami a spapali sme toho celkom dosť, keďže sme papali počas reklamy a tá bola dlhá. Ešte fičíme aj na Mandarinke- Darinke, ale to chceme aj tancovať, takže to nie je dobré na papkanie.
Spinkali sme celkom dobre. Večer sme ju nechali chvíľu vyplakať, lebo už plače aj keď netreba. MM odchádzal večer zo spálne a ona spustila veľký plač, tak musel zaspávať s nami. Síce on zaspal skôr ako Viki, ale no čo už.
V noci bola hore len raz a to len na papkanie.

Mihanka papučky sú veľmi pekné a musia byť aj ľahúčke. Ešte by ma zaujímalo, či majú v prostriedku tú ortopedickú vydutinku, alebo nie.
Neviem či to všetky detičky majú zo začiatku akoby ploché nožičky, ale mne sa zdá že Viki keď stojí, tak stojí na celej ploche nohy.

Prajem všetkým pekný deň, aj keď vonku vyzerá dosť nepekne. 😅

mihanka
4. sep 2009

ahojte
bibka, neviem ci sa jej chodi dobre, ale ja mam teda lepsi pocit, ked chodi po tej studenej podlahe... 😅
alynka, su lahucke, aj tu "vydutinku" maju... 🙂 no a veru chodia vselijako, tie kroky su riadne neiste... 😅 ale simi kraca ako bocian, kludne by zapadla medzi slovenskych vojakov, tak pochoduje... 😀

ja davam simi oddych od kazdodennej kase na ranajky, lebo uz ju par dni nadrapovalo z nej, zjedla par lyziciek, dnes mala chlebik s uhorkou, len sa tak po nom zaprasilo... starki ma vysmiali, ze mi nechce jest zdravu kasu a to vcera naobed robila to iste so zeleninovou polievkou, ale s maminou praskala do seba zemlovku len taky fukot...

mimusik
4. sep 2009

AHojte,
alynku, u takto malých detí sa javí, že všetky majú plochú nôžku, pretože naspodu nožičiek majú tukové vankúšiky. To či je nôžka plochá sa dá zistiť až neskôr.
Mihan - my sme sa zas na raňajky chytili na pečivo s lekvárom, tak som rada 😵 ... a na obed má šoenát, zemiak, kašu, žĺtko, tak som zvedavá, či čo to poje.
Simi ešte búva, a ja sa chystám stráviť popoludnie ku kamoške, čo má rovnako staré dievčatko, tak dúfam, že sa nespustí dážď. Musím totiž aj Kiku na tréning odšikovať, tak radšej nech neleje.

question
4. sep 2009

ahojte kocky..
dodatocne gratulantom vsetko naj k poslednemu mesiacikovaniu pred 1 narodkami 😉
sme prisli z plavania..
no ja som tiez citala,ze posledne vyskumy vravia,ze chodit na boso,alebo s topanockou s makkou podrazkou..preto som kupila liliputi,aby nenachladla a mohla si nozicku ohybat ako sa jej zachce,a byt aj na spickach..ale tie co dala henri link vyzeraju fakt super...
no tazko povedat,je to velka dilema... 😉
ale snad nam vsetkym drobcekovia vyrastu bez plochych noziciek 😉
p.s. uz tretiu noc sme sa precikali a vstavama XY krat za noc..a len chce dudat cicku..kde je to moje babo,ktore bolo hore len 2 krat????? 😝 😝 😝 😝

alynka
4. sep 2009

dr Viki predpísala Flavobion, lebo mala zle hepatálky. Lenže na lieku píše: "Nepodávať deťom mladším ako 5 rokov!"
Neviem či jej to mám dávať. Trošku sa bojím. Síce má brať len 1/4, ale aj tak.
Máte s tým niektorá skúsenosti?

question
4. sep 2009

alynka my sme brali flavobion viac ako polroka 2x1/4..bo sme od mali od malicka zle pecenove testy..neboj...

alynka
4. sep 2009

Dik question, možno aj my máme zle od narodenia, ale od vtedy nám nikto nerobil testy, tak sme o tom nevedeli.

question
4. sep 2009

inak kocky dnes som 1x dala malej hippku rizoto s brokolicou a kralicim masom a musim uznat,ze vacsi smrad ked som to otvorila som este nezazila..normalne ma z toho napina 😖 😖 😖
to vsetky hippyk tak smradia??????? 😠 😠 😠 😠

babofka
4. sep 2009

ques, mne smrdia skor ine ako hippky. mozno si len vybrala zle menu 😅 tie kuracie alebo vselijake cestovinove/rajconove (aspon mne) normalne vonaju

question
4. sep 2009

babof..no uvidim..ale tuto rozhodne uz kupovat nebudem 😉 a aj ju vyhovdim..amanda mi z nej spapala len trosicku,ale fujtajbl mars do kosa 😀

babofka
4. sep 2009

a one, nemozu byt ploche nohy aj dedicne? my zatial topanky este nemame. zatial sa len stavia pri nabytku a lozi. ale uz nieco pozhanam. kym nechodi, zevraj je dobre byt naboso, lebo sa nozka len vyvija a mala by mat moznost sa ohybat. a tiez mi vadi studena podlaha 😢 ale pre oliho je na take klasicke papucky este moc skoro, si myslim.

babofka
4. sep 2009

ques, mne krpec nechce ziadne kupovane. neviem, co s nim budem robit, ked pojdeme niekam, kde sa nebude dat varit alebo aspon chladit 😒

babofka
4. sep 2009

jedine kupovane zje ovocne

babofka
4. sep 2009

a este sa musim postazovat, my za poslednu noc hore 5x 🙄 🙄 🙄 som uplne nepouzitelna, chystate sa niekto zrusit nocne kojenia? ako na to? cez den by som este kojit chcela, ale to nocne vstavanie ma nici 😖

babofka
4. sep 2009

teda do roka este planujem aj nocne, ale potom asi pojde tvrdy rezim. bojim, bojim.
babofka, ako dobre som si s tebou pokecala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre