Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

alynka
6. sep 2009

Ahojky.
Phoebe, mne sú takéto návraty domov MM celkom známe, sa mi páči ako si to napísala. Neviem či to aj tak z nadhľadom berieš. 😎

Ináč u nás keď príde víkend, tak je koniec pravidelnému papkaniu a spinkaniu. 😖 Asi nie je zvyknutá na to, že je MM doma.

babofka
6. sep 2009

ahojte
zaujimavy link na detsku obuv. ale je to len jeden z nazorov. my kupujeme prve botky na doma asi od nich:
http://www.dpk.cz/cs/obouvani-deti/
http://www.dpk.cz/cs/kolekce/usnova-obuv/capack...

lubik9
6. sep 2009

ahojte mamky,tak konecne kusok stiham konikovat..vyslala som rasta s brunom a s timim vonku a tak som stihla konecne nahrat aj fotky z larionu..tu su:
http://www.facebook.com/album.php?page=2&aid=40...
inak aj vase deticky vsetko,co sa im dostane do ruk spapaju? timi dnes zjedol karimatku,co si odkusol,nitku z hracky odkusol a zjedol..a to este nie je ani koniec dna..som zvedava,co este dnes spapa 😠
uz fakt neviem,kde ho mam nechat,ked nieco potrebujem urobit..som si myslela,ze v ohradke nemoze nic znicit..ale omyl..rozobera puzzle na kococky a ma z toho ohromnu radost a potom ich okusuje a papa,tak som mu na to dala 3 karimatky,tak ze su tesne vedla seba a pod nimi je puzzle..ale on okusuje karimatky,papa to a puzzle rozoberie aj tak 😠 rozmyslam nad kobercom do ohradky..snad ho nezje 😀 ked je mimo ohradky,tak znici,co vidi...
inak,pozeram,ze tiez riesite topanocky..ja som obehala batu,deichmana a nic som si nevybrala,teda pre timiho,lebo nemali vnutri tu vystelku tak tvarovanu,ale vnutro bolo len rovne a papucky s opatkom,no neviem? ja som uz z tych nazorov o topankach mimo..ma byt dieta doma naboso,ci v papuckach? a ked papucky,tak ake?poradte 😉

phoebe003
6. sep 2009

Ahojky holky.

quest. On byl rád, že se vůbec někam trefil... 😀 natož aby si šel lehnout do dětského pokoje...

Alynko. jj tohle se s nadhledem brát prostě musí. jinak bych ho musela zabít... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
6. sep 2009

caf

ques po dlhom uvazovani chceme nakoniec zakotvit u nas v BJ ...uvidime zajtra

mihanka
7. sep 2009

ahojte...
bian drzim palce... 😉
phoebs, no pekne... mm ked pride taky domov (tiez nastastie nie casto), tak spi v obyvke, alebo v poslednej dobe idem ked je nejaky turnaj alebo chata spat k nasim...

lubik, rozoberali sme topanocky uz hadam na dvoch stranach, kazda napisala svoj nazor... 😉 zase sme raz pekne zmenete z tolkych info... 😖 a tie papucky nemaju opatok 😕 nie su o nic sikmejsie tvarovane ako bezne topanocky... 😕 😉 drzim palce nech Timi nezje vas... 😀 😀

inak dodatocne gratulujeme Blanke a Sebinkovi... 😉 😵 😵

my sme sa mali na chate supeeeeeer, krasne ticho tam bolo, klud, boli sme pozriet na pretekoch moje krsna 12 rocne, frajerkara jedneho, mal prve cyklisticke preteky, sme na neho hrdi... simi prespala v tom studenom vetre dve hodiny, aj moju prvu jazdu na koni... 😀

cmuk, frcim k nasim... krasny den... 😉

phoebe003
7. sep 2009

Ahojky holky, tak jsem doma ze cvikova. dítě své milované mám ve školce...tam frajerka přišla a já jí řikám, budeš si tady hrát s dětmi já pro tebe přijedu až si nakoupím ano??? a ona se na mne podívala a říká mi jasně mimi, tak už běž, já si budu rát s Klárkou... Tak mi taknějak došlo, že to moje děťátko malý milovaný s culíčkam už opravdu není žádný mimunko, ale samostatnej, soběstančnej živej tvoreček.... 😅

bianca takže se budete vracet na Slovensko....

mihanka, tak to máš taky dobře vymyšlený... 😀

bibka333
7. sep 2009

Ahojte mamulienky včera som nemala čas som sem kuknut piekla som kolač Jarke na internat boli sme ju odprevadit a potom na oslave kamoška nas pouvala na 1 narodeniny malemu Lukaškov baby to je ale vegetak on len sedi ,usmieva sa ,chodit ani nevie načo ma nožičky ale je zlazy taky maly sumo 🙂 idem uložit malu lebo mi tu vikrikuje 🙂 že ummmm ahhh nanananannan 😀

babofka
7. sep 2009

ahojte
lubik, ja som malemu uz penove puzzle odlozila, potom, co odkusol malemu klokanovi ucho. ja sa bojim, aby sa s tym nezacal dusit 😖 . ohradku zatial nepouziva, bravam ho so sebou aj na vecko 😀 . dala som mu miesto toho zase spat taku detsku bavlnenu deku z ikey ( http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6012... ) a na nej obcas sedi, ale aj tak vacsinou labzuje, kde sa mu paci.
a vsetko naj vymesacnikom 😵

phoebe003
7. sep 2009

Tak jsme doma ze školky, Ela se nějak španě vyspinkala, ale jinak se jí ve školce líbí, povídala, že malovali sluníčko, a zpívali u piána, a jezdili na klouzačce jo a taky tam je prej jeden kluk a ten se prej jmenuje Denis, a pak je tam ještě Honzík :D a s těma si naše Eliška hrála... Jo a taky s Klárkou... 😀 😀 😀 😀

phoebe003
7. sep 2009

Ahojky holky. tak Adámek je dneska prooootivnej jak svítiplyn 😝 ale už známe důvod.... Vylezla nám jednička v pravo nahoře...Tak žužláme kousátko z mrzáku a snad to přede. Taky je mlaďas dneska ospalej, protože odpoledne spal sotva hodinu a teď kdyby usnul, tak spí do 8mi a pak už by mi nechtěl spát v noci... Takže to teď musíme vydržet a pak alespoň usne jako špalek...

phoebe003
7. sep 2009

je tu někdo????? 😕

bibka333
7. sep 2009

fibi ahojky tak mala referuje čo ma nove v školke 🙂

bibka333
7. sep 2009

tu nikto som smutna prave som prehrala aukci na mm bazare chcela som Jarke kupit tričko z dlhym rukavom ☹ idem hajkat pa mamini

phoebe003
8. sep 2009

Dobré ránko kočky, tak já mám dítko ve školce, nakoupeno a jdu něco dělat... 😀

henri001
8. sep 2009

Ahojte Babulky 🙂
mam taky problemik, Henry si bucha hlavicku o nabytok, radiator, zrkadlo, o moje koleno 😨 proste o nieco tvrde a nepomahaju ziadne reci prosby odvedenie pozornosti ...citala som temicku staru tu na mk ale vsetci tvrdia ze to prejde a nechat tak... 😕 neviete mi niekto poradit ...dakujem

bibka333
8. sep 2009

dobre rano mamky my noc celkom v pohode a kojime sa bez problemov 🙂 Henri moja Jarka si takto trhala vlasky upozornovanie nezabralo echali sme ju tak a prašlo to do dakych 2 tyždnov.

alynka
8. sep 2009

Ahojky,
chvalabohu my sa ani neudierame ani si netrhame vlasky, hoci včera bola taka nijaká, že sa trošku poobíjala. Ale zato sa snaží všade vyliezť. Chodiť síce ešte sama nevie, ale vyliezanie jej vôbec nerobí problémy.
Tu je malá ukážky toho čo stvára 😎
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/vide...

Len dúfam, že vám to pôjde.

bibka333
8. sep 2009

prave mala vyhadzala hracie peniažky z hir ako su dostihy a sazky. investor 🙂

phoebe003
8. sep 2009

Ahojky holky, tak já jsem nějaká zničená, vyžehlila jsem a teď se mi už nic nechce....Ale musím jít malému uvařit...

Henri nic si z toho nedělej, Adámek to taky dělá.. To ho přejde. Jen si uvědomil, že má taky hlavu a že je třeba to vykoumat nač to tam vlastně je. V podstatě je to totéž, jako když objevil ručičky, nožičky, strkal je do pusinky a zkoumal, no hlavu ochutnat nejde, tak se s ní dá alespoň kvalitně dělat kravál... 😅 Je to normální vývoj...

aly šikulín je to... 😀

bibi vidíš, z malé bude bankéřka... Nech jí, jen ať si udělá vztah k penězům už od malička... 😀

katkaza
8. sep 2009

ahojte
henri karolínka robí to isté,ona si trepe hlavu najradšej o čelo postele a zatvára pri tom oči,alebo sa posadí ku dverám a búcha do nich s hlavou z druhej strany,ak rozumieš čo myslím a tiež nič nezaberá na ňu...som jej hovorila,že bude sprostučká z toho a vôbec jej to nevadí 😒
my sa máme tak,že som mala slabé kontrakcie,tak sa musím šetriť,len sa mi to akosi nedarí...lebo malá je stále niekde inde a keď je viac ako dve minúty ticho viem,že niečo nové objavila...ale inak veľmi poslúcha a je už oveľa viac samostatnejšia,tak sa dá 🙂
fíbi super,že sa malej v škôlke páči,mojej kamarátky dcérka tiež začala,ale stále plače a učiteľky sú z nej hotové 😝

mihanka
8. sep 2009

ahojte...
henri, snad to teda prejde, neporadim ti, iba ak chces malemu kupit tu prilbu, co ma maly Timi... simi si tiez obcas tlcie hlavu dozadu, ale nie je to nejake brutalne... 😔
bibka, tak uz mate nakupenych koni a koni... 😀
katka, setrit sa ti asi neda... drzim ti palceky...
alynka, mala vyzera byt take neposedne chlapciatko... 😀

my sme sa dnes prihlasili na cvicenie s drobcami na fitloptach, tak sa tesim... "my" myslim my so simi, mimusik so simi, tilky s kubkom, lucka s gretkou... 😵 😵

phoebe003
8. sep 2009

Kati ahojky, tak Na Elu jsem slyšela od pí učitelek jen samou chválu. Jak je hodná šikovná a poslušná a rozumná, že nepláče, všechno sní co jí dají, vždycky všude první, no já se nestačím divit. Doma je to pravej opak. neposlouchá, loudá se, nechce jíst, odmlouvá...Nevím čím to je, ale asi jsem špatná matka :D 😀 😀 😀 vlastní dítě si ze mne dělá "dobrý den" 😀 😀 ale teda ty už budeš co chvílku rodit... 😨 teda to to utíká...Straaaašně moc rychle, ale když jsem byla těhule já, tak se mi to vždycky vleklo jak týden před výplatou... 😀 😀 😀

bora8
8. sep 2009

Ahojte kočky, tak konečne môžem poradiť niečo aj ja - s týmto som bola u dr. aj u psychologičky, keď bol jurko malý.... tak existujú dve metódy - pevné objatie - aj keď sa dieťa bráni - hlavne pri záchvatoch hnevu alebo podobne..... ale na to treba hodne veľa sily, lebo dieťa sa poväčšine bráni.... 😕 a nervy lebo je to o tom kto viac vydrží
a druhá metóda je taká že zaujať pri uvedenom búchaní hlavičky dieťa inak - každá vie čo na jej dieťa platí 😉 , alebo ho zobrať a premiestniť inam.... dať mu do ruky hračku..... zaspievať si s ním..... u nás fungoval taký malý klavírik s knižkou a to sme vždy speivali - poväčšine sa dieťa nudí alebo má záchvat hnevu

ale v podstate mi bolo povedané, že to prejde samé..... ale pozerať sa ako sa samo trýzni.... no verím že to je o nervy - teda podľa toho čo si pamätám....

mihanka
8. sep 2009

ahojte,
ja som bola dnes na aerobiku, uaaaa... bolo supeeer... 😵 bola som trosku na treningu, lebo okrem cvicenia na fitloptach tam bude aj aerobik pre maminky, kde budem predcvicovat... tesiiiiiim... 😵 😵

selina.liana
8. sep 2009

Ahojte
henri verím že to coskoro prejde

my sme zacali chodit na amglictinu Helen doren bolo super aj hudobku a fit lopty

henri001
8. sep 2009

Bori dakujem, si milacik 😵 budem skusat zaujat... asi ceckom 😀 😀 😀 ale nie, no hadam nieco vymyslim...
Mihi to je super tesim sa s tebou 😎 ja som zacala zase steprovat , len mam doma este neake sladkosti tak neviem neviem 😠 😀 😀 😀
seli say to your baby that she will be sooooo clever 😀 😀 😀

bibka333
8. sep 2009

elinka sa mi zobudila strašny plač ani pit ,ukludnit sa nedala až na svetlo čo svieti vonku plačkala 15 min asi zubky som sa nalakala 😲 😔 idem hajkat pa

bibka333
9. sep 2009

tak posledná a prvá Dobre rano mamky v noci sme boli hore od 2 5 hodiny ,plač 15min klud a zase plač takto sa to opakoval ☹ ale rano vstala ako vysmiate slniečko 🙂

mihanka
9. sep 2009

ahojte, vsetko naj Sophienke k takmer rociku... 😵 😵

a vsetko najlepsie k narodkam Lubik... a Nikitaf... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre