Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
9. sep 2009

Dobré rááááánko mamulenkyyy 😵 Jaká byla noc? u nás f pohoděěěěěěě 😀 😀 😀 Eliška je ve školce, dmu se pýchou, jak mi ji paní učitelka dneska vychválila 😵 😵 😵 A já jdu vyžehlit, uklidit a pak vařittttttttt

Oslavencům gratulujemeeeee stráááášně moc 😵

bibka333
9. sep 2009

tak ja sa pridavam všetkym všetko najlepšie prajem

question
9. sep 2009

dobre ranko..
gratulujem ci uz maminkam a ci babatkam 😉
dnes som objavila,ze uz sa nam prerezali aj spodne dvojky 😉 uz vycuhuju,tak budeme 8 zubci 😝 😀
henri normalne si ma vyplasila,ze hlavu si buchat jaaaj to by ma bolelo,len keby to vidim. 😉
kocky zavidim tie fitlopty..ale aj my sme sa prihlasili do detskeho centra,tak zatial mame plavanie a toto..a este nieco chcem najst,nech sme poriadne zaneprazdnene 😀 😝
dnes u nas v NR otvaraju nove velke nakupne centrum,tak pojdeme za chvilu okuknut 😉

simona161
9. sep 2009

ahojte, u nas buchanie hlavickou funguje uz dlho, predlho ... posediacky dozadu o celo postele, o stenu, o dvere, o postielku, v stolicke na papanie, kdekolvek ... a pripadne aj posediacky na zemi rozkroci nozicky a celom o zem, na dovolenku do piesku tiez ☹ pochopila som, ze hovorit nono, nesmies, nerob a podobne nezabera ... obycajne ho zoberiem na ruky a snazim sa nejako zabavit, ale hlavne ho nato neupozornujem, lebo cim viac pozornosti tomu venujem, tym viac to robi ... pripada mi to, ze chce na seba uputat pozornost ... a co som sa rozpravala s maminami tu na ulici, robi to vela deti, hadam ich to rychlo prejde ...
a zubky nam idu v uzasnom poradi, najskor mu vyliezli horne stvorky (prve stolicky) a potom spodna dvojka ... takze sme na cisle 10 a ak sa nemylim, polovicu zubkov mame vonku 🙂
a grutulujeme vsetkym oslavencom 🙂

bora8
9. sep 2009

baby, normálne to tu upadá 😒 kde ste? to nikto nerozoberá papanie a kakanie????? šak nás všetky predbehnú..... inak gratulujem všetkým Martinkám 😉 a ostatným oslávencom..... a oslávenkyňám.... to je ale, že? už budeme piecť torty k roku 😵 😵 😵 u nás na oktober chystám dve oslavy..... aj Lucke a aj Jurkovi.... svokra dostala poučenie, že musí dojsť na obe oslavy nie len na jednu... (alebo vôbec ani na jednu 🙄 ) tak dúfam že všetko bude fajn

pečiete niečo špeci pre deti? teda nejakú piškotovú tortu alebo niečo podobné ?

luciabah
9. sep 2009

ahojte

takze bori, historka s kakanim... dnes po obednajsom spanku som nechela malinku s holim zadockom a dovarala som obed a zrazu pocujem puk puk a pozriem a jedno hovienko na zemi... 😅 😅 😅

inak sa mame fajn, oddychnuti z dovolenky, nas ocinko sa pripravuje na atestaciu. malinka rastie, rastu jej aj zubky, rozvazuje sa nam jazycek a samozrejme skusame mrnkanie na maminku, ked sa nam nieco nepaci.

vsetkych pozdravujeme

lubik9
9. sep 2009

maminky..dakujem za gratulacie..a nikitaf tiez gratulujem 😉

som v koncoch..neviem timimu zohnat topanocky..chcem take na doma,co by mohli byt pripadne aj na von kusok 😠

bora8
9. sep 2009

lubik a bola si v lekárni????

question
9. sep 2009

fakt to tu desne upada,ked chcem vediet nejake novinky musim na FB 😉 😀 😝
jaaaj aby som nezabudla zajtra odchadzame na cestu okolo Slovenska a od soboty do pondelku sme v Kosiciach...andre vidis, vravela som,ze prideme 😉 tak co keby sme sa v nedelu stretli????
Andre posielam ti cislo cez IP..daj vediet,boneviem,ci uz stihnes odpovedat do zajtra sem 😉

lubik9
9. sep 2009

bora,ano..mam obehane asi vsetky zdravotnicke potreby v meste a lekarne som tiez presla a malo kde maju topanocky 😖

lubik9
9. sep 2009

ques..a na nas si nemyslela,ha? 😉

alynka
9. sep 2009

lubik...Ja som v Maderne v Optime videla také klasické kožené topánočky, kebyže nemáme, tak by som jej asi kúpila tamtie.

bora8
9. sep 2009

lubik skús si vyguglit lekáreň spolu so santé a košicami..... možno niečo nájdeš

alynka
9. sep 2009

http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

také niečo, len boli jednofarebné

lubik9
9. sep 2009

alynka..no v maderne sme neboli..ale mozem skusit..uz som stratena
bora..prave googlim a googlim....

alynka
9. sep 2009

teraz je aj nová väčšia Maderna v Barci, ešte som tam nebola, ale išla som okolo, tak som videla 😎

luciabah
9. sep 2009

lubik... my sme kupili posledne na tejto stranke, len su cviklovej farby a maju na boku ovecku... teda viacej dievcenske, a zatial velka spokojnost, lebo su makkucke ... teda podrazka, ale nozicka je pevna po clenok.

http://www.shoezoo.us/richter.htm

a moj nazor... aj nasim drobcom treba tie topanocky poriadne odskusat, lebo nam sa pacili rozne, ale bambulke sedeli tieto najlepsie

lubik9
9. sep 2009

luci..pekne ste kupili..a ja som tiez za skusanie..kazdemu sadne nieco ine

luciabah
9. sep 2009

lubik... a nemate nejaku detsku obuv v nakupnych centrach? alebo pri nemocnici zdravotnicka predajna.

lubik9
9. sep 2009

detsku obuv som zatial nikde nenasla..a zdravotnicke predajne,co com nasla,tak tam mali dobre,ale nemali jeho velkost ☹

luciabah
9. sep 2009

lubik, dufam ze nieco najdete, drzim palceky

luciabah
9. sep 2009

a aku ma nozicku. nam doporucili kupit o cisielko vacsiu topanocku, ale nie je to o cele cislo, to mi pride trochu vela.

lubik9
9. sep 2009

luci..dik..aj ja dufam,ze coskoro nieco vhodne najdeme,lebo timi uz robi aj zopar krockov sam (ked sa odvazi ku mne,alebo ked sa niecomu venuje a zabudne,ze sa nedrzi)

lubik9
9. sep 2009

co som mu poskusala,tak asi 20 by bola dobra..ale zavisi od znacky...

alynka
9. sep 2009

Pozerám stránky s topánočkami a našla som "Papuče s nápisom= originálny darček" .. 😀 ..sranda
http://www.papuce.sk/

A majú tam aj nejaké detské papučky na doma

luciabah
9. sep 2009

lubik... este raz drzim palce. a dobru nocku zelam, idem hajat, lebo som chcela pozerat kosti na jojke, ale v tv je fucik, takze nic, idem hajat.

question
9. sep 2009

lubka...ved ja som to myslela tak,ze andre to zorganizuje a ja sa pridam,bo som jej spominala zemozno prideme do KE🙂
tak co n ajdes si v ndelu cas na kaficu????
poslem ti cislo???
a papucky musim aj ja kupit nejake..bo liliputy superske ale ste ma nstvali tou pevnou patou ,takmusim kupit..
luci a to kde si kupila tie papucky?? na slovensku???

question
9. sep 2009

pisem ako tatar 😀 😝 😀

simona161
9. sep 2009

ahojte, my skoro cely den travime vonku, neviem, co budeme robit doma, ak sa zhorsi pocasie 😖 Kukam, ze ste pridali linky na topanocky, zajtra kuknem, dnes uz idem spat ...
dakujem vsetkym, co si spomenuli este raz za gratulacie, ci uz na FB alebo MK 😉 dobru nocku vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre