Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
19. sep 2009

ahojte 😉
Horalka dodatocne dakujeme 🙂 ...my sme dnes bez horucky, tak tesim, pozerala som zubajdy, no neviem zda sa mi to hore zdurene, tak mozno ze aj koli zubom to bolo, ale to ja neviem, Majulo nemal nic zdurene a zrazu plna pusa zubov.
..idem prave vyskusat Tominovi nove bodycko od Mihanky 😵

Emaso nemozem hodit nove fotecky, ja som asi mesiac dozadu strihala Tomina, chuda moje, esteze mi nemoze vynadat, vyzera jak Jim Carrey vo filme Dump&Dumper 😀 este by sa Eli zlakla 😝
tak pekny vikendik prajeme vsetkym oktobrovcatkam a maminkam 😉

bianca
19. sep 2009

decka nasa ma stale len dva zubaky.Vyliezli uz hroooozne davno a od vtedy nic.Horne ma cele zdrurene,tam kde budu ocne zuby obrovske ..bozule,,a zuby stale nikde.Mala nervozna,noci nespime,cez den zlostime a nic.

inak dnes idem 1x skusat bobika-odnoz pribinacka,tvarohacka.....jogurt vobec nechce.Strasne ju trasie ked ho len vidi tak ideme na tvaroh.Som zvedava ako bude chutit.A to sa tesim ze jej to nedam cele na 1x a zbytok spapam ja

bibka333
19. sep 2009

ahojky Blanka tak malá je šikulka 😀 😀 😀 😀
ja dnes perem už tretiu pračku a idem varit francúzke zemiaky Eliška robi pokroky už sa pusti aj sama prejde take 4, 5 krokov niekedy aj viac teraz som ju dala hajkat ,v noci mi zase plakala ale ticho a plač dala sa dudka a zaspinkala ale opakovala sa to viac krat ,to je strašna bezmocnost ked nevieme čo tym našim deturencom je
Lilik mala si dat foto určite je roskošný na malych detoch je to krajšie 🙂

henri001
19. sep 2009

🤐 😀 😀 😀
prosim ta flow ty gde si ????
Gratulujeme ADMKOVI neskaj 😵 😵 😵

andre
19. sep 2009

pekný vííííkend všetkým 😉
tým čo sa patrí blahoželáme 😵 😵 a tým choručkým soploškom skoré uzdravenie želáme 🙂

my sme mali dva zubáky od 7m. doteraz, jeho výsosť dovolenkovala, a min. týždeň vyliezla jednotka a teraz sa derie dvojka a druhá jednotka, naraz, tak vééééselo máme... ale zato spinkáme sami, doobeda zložíme a zaspíme sami aj na dve hoďky a poobede cca hoďku a niečo, a večer detto, akurát chodím otáčať a posúvať a prekladať pár krát za noc, čo lozí hore dole a sa šprajcne a nevie drobík nájsť cestu nazad 😝
ešte čakáme na výsledky imuno a už to bude hádam stop pre dr.

aha a adamkovi neskaj sa praje 😵 aspoň jedno dieťatko sme stihli in time 🙂

bianca
19. sep 2009

hej a decka zasa otvorim kauzu topanocky.

uz som z toho fakt magor...jedna dr. kaze davat babu topanky aj na doma a ziadne papucky,druha zasa ze ako prevencia ploch.noch maju behat co najviac na boso

osobne som malej urcity cas davala topanocky aj doma a normalne mi jej bolo luto.Si neviem predstavit aby som ja bola cely den -kazdy den obuta v kozenych zosnurovanych topankach.V stredu mame poradnu tak sa na to spytam aj nasej doktorky

simona161
19. sep 2009

ahojte, bian, ja mam nazor taky, ze dietatu je najlepsie naboso, ale nie na chladnej a tvrdej dlazbe napriklad ... najlepsie je na trave, na koberci, na piesku, ale podstatne horsie je to s plavajucou podlahou a dlazbou ... alex na nohe nezniesol ani ponozky, nieto este obuv, ale postupne si zvykol, doma je vacsinou bosy, v pancuskach alebo ponozkach, pripadne v papuckach alebo sandalkach, aby mal clenok pevny, ale prsty volne a na vonku je uz vzdy obuty ... niekde som pred par dnami citala clanok, pozriem to ...

simona161
19. sep 2009

a este ma napadlo - nasa neurologicka mi hovorila, ze dieta ma byt obute doma az vtedy, ked vacsinu dna stravi na nohach, cize chodi alebo aspon chodi okolo nabytku, ale dlho ... pokial sedi, hra sa, lezie, plazi sa, atd, tak je zbytocne aby bolo obute ... aj tak je to individualne, Alex nezniesol na nohach nic a teraz v pohode, ked mu davam sandalky alebo topanky uz vie, ze ide von a je pysny ako blcha ... zo zaciatku sme stale pouzivali klasicke slovenske papucky s ortopedicky tvarovanym vnutrom, ale uz sme nakupili sandalky, jedny mame z Protetiky, jedny uz neviem odkial, ale tie su najlepsie, su kozene, pevne drzia nohu a pritom podrazka je pruzna ... a este mame cele topanocky odtialto:
http://detskebotyzirafa.sk/index.html
tato predajna ma velmi prijemne prekvapila, takze nabuduce asi pojdeme zase tam ...

simona161
19. sep 2009

Alexovi tam odmerali presne nozicky, vytiahli viacero variantov topanociek, odmerali vnutro topanky, dali nam vsetky vyskusat, ktore mu ako sedia, poradili ako ich osetrovat, atd, atd, dlho som sa nestretla s podobnym pristupom ... a uz koncim tapetu a idem nieco robit ... pekny den vsetkym a Adamkovi vsetko najlepsie 🙂

bibka333
19. sep 2009

simon pekne topky a maju aj inde predajne a kolko stoja dakujem

mihanka
19. sep 2009

ahojte... 🙂

nam vyliezla horna dvojka ani neviem ako... 😅 😕 ten nahrdelnik ma nieco do seba... 🙂

selina.liana
19. sep 2009

Adamkovi všetko najjjjjjjj

bibka333
19. sep 2009

Fibinkinmu Adamkovi všetko naj cmuk 🙂

bibka333
19. sep 2009

Baby Bystričanky prosim vas kde je nejaky super obchodik na zimne bundy nie velmi drahy potrebujem kupit Jarke Dakujem

phoebe003
20. sep 2009

Ahojky kočky, všem děkujeme za včerejší gratulace, den jsme si opravdu užili, Adámek s rýmou doma a já na nákupech...no snad do nrozenin budeme fit a už nás nic nezaskočí, jinak máme po oslavě 😔

jinak dnešním oslavencům gratulujemeeeee a taky posíláme cmuky cmuk

mihanka
20. sep 2009

ahojte,
tak som to vcera zakrikla, zub vysiel a v noci prisli aj sopliky, cele rano bola mrzuta od soplikov, podobne ako Barborka, celeee dasienka napuchnute, horne jednotky totalne trcia von, ale nie su prerezane este... ale teraz sa zobudila sama v spalni a ziadny plac, ale zacala si brrrrrrrrrrrrrrrmkat a rozpravat sa s dudkou... no laaaaska mala... 😵
tak ako mimusik aj ja cele dni len rozmyslam, ako ten rok rychlo presiel, aka bola malicka, lezala na gauci, tesili sme sa ako sa obzera za hrackou, ako si ju na vianoce prvy x chytila sama, atd a ako ju stale viac lubime a ona nam to vracia... 😵
a tiez sa pochvalime pokrokmi, tento tyzden povedala prvy x suvislu vetu, ze "de je tata" a naozaj to myslela... 😵 a stale vlastne toci "de jeee de jeee"... 😵 a znakuje uz toho dost, mliecko, papat, pit, havo, hotovo (to este nevie celkom pouzivat) a este tie klasicke a este ukaze jeden prstik na otazku "kolko mas rockov?" 😵 😵

phoebs, dnes neoslavuje nikto... 😉len vcera tvoj adamko... 😵

bibka, teraz maju dobre zlavy v alpine pro v europe... 😉
http://www.alpinepro.cz/svk/bundy

a idem k nasim na par dni, kedze som slamena vdova... 🙂 majte sa krasne...

henri001
20. sep 2009

Mihi gratulujeeeemmmmeeee 😵 😵 😵
inak sa necudujem ze mala keca de je... de je ...ked ste od nas odisli v lete , sme stale pouzivali s mamou ...simonka a kde je cesnak ?? kde je tik tak ?? normalne v kuchyni pri vareni ja mame a ona mne namiesto podaj mi cesnak a kolko je hodin 😀 😀 😀 a aj maly odvtedy ako bol s simi keca neustale nieco , ale skor take svoje slova , ja ho neucim nic, akurat nechtiac maxooo von ! a on ze : hoooo on ! 😀 😀
a neviem preco az teraz robi indiana co ho ucila Bora 😕 asi mu to az teraz doslo 😀 😀 😀
krasnu nedelu babulky 😉

henri001
20. sep 2009

ale aby som ho teda aj pochvalila , take to bezne mama, baba , ham, miam , jejejeje , nei nei ,havo pouziva 😅
krasne chodi , donesie dialkove ked chce prepnut , nie je lakomec, rozdeli sa z jedlom , stale ma ponuka piskotkou alebo cervikom aj navstevy 😀 😀 😀 a vobec sa mi nezda ze je to rok , az o rok to bude rok 😀 😀 😀 kym nebude mat 2 roky, stale budem mat jeden ( a nieco ) 😀 😀 😀

bianca
20. sep 2009

cau

mihan jej zlaticko sikulka mala

ja si tiez kazdym dnom uvedomujem ze laska je vetsia a vetsia a neviem si momentalne predstavit aby bolo este dalsie babo.Normalne mam niekedy pocit ze mi staci to jedno moje ober stasticko

my mame slova mama , baba , tata ,tak tak (to su hodiny) mammmbaaaaaa ked nevie koho skor , hav na havo , ham ,mnam, a rozne odnoez aaa ggg beeeeee...

inak decka zasa akoze sutazime tak nam púrosim poslite hlasik

http://prettybaby.cz/main.html?photo=9224

a uz idem lebo odpo ideme na pol roka slubivanu navstevu do robotky mojej nenavidenej

mihanka
20. sep 2009

dakujeeem... no to je pravda, ze u nas veta "kde jeeeeeeeeee" frci velmi casto... 😀
sikulky su vsetky deticky... 😵 😵

ja vylet k nasim rusim, asi aj simi chytila nejaku chorobku, lebo sa mi nezda, ze zo zubkov by bola taka usoplena, ze by mala teplotu a cely obed vyzvracala a zaspala nezvycajte pred polhodkou na cicku, a to o 11 vstavala... takze uvidime aka bude noc, ak to neprejde, ideme k dr... ☹

hoooooooooooo on... 😉

bian zahlasovane... 😉

mihanka
20. sep 2009

a kedze sme este nemali teplotny problem velmi a mame doma len panadol a nevenovala som velmi pozornost vtedy tomu, ked ste pisali co to striedat, tak vas prosim o radu...
striedat panadol s cim? (to len v pripade ked bude vysoka teplota, zatial to nie je take zle) 😖

mihanka
20. sep 2009

a mylila som sa... dnes oslavuje luciakubista... 😵 vsetko najlepsie... 😉

lilyk
20. sep 2009

panadol s brufenom / nurofenom.
tak Tomik dnes ochutnal kamienok, zistila som to az ked som ho polozila na sedacku, asi Majko doniesol z vonku 😝

mihanka
20. sep 2009

dakujem lilyk, brufen kupeny... 🙂

tilky
20. sep 2009

ahojte

Bia zahlasované
Mihi veru neváhaj a skús dr zúri nejaký vírus a od nás to už dostal aj ocino aj starký len tá starká je nejaká odolná 😀
ja odsávam deň aj noc soplíky a stále ich je ☹

bibka333
20. sep 2009

ahojte skore uzdravenie chorobkam Slavka dakujem .Bia zahlasované my sme sa dnes zdržiavali len tu na ulicia maminka si s Eliškou posinkala po obede a Jarka nam šla tata ako vraví Eliška 🙂
vsetko najlepšie 🙂

mihanka
20. sep 2009

ahojte...
tak simi zalomila pred hodinou... 😕 chudatko moje usoplene... ale nejde jej to vobec odsavat, jej len tecie voda z nosa... teplotu nemala... tak neviem ci mam ist aj tak k dr, uvidim ako bude do rana...
my dnes cely den doma, tak sme sa zlepsili v rozlisovani magnetiek na chladnicke "de jeeeeeeee" mallorka, rim, praha, grecko 😀 a uz mi zacala misicka varit kasicku ona mne... 🙂
krasny vecer...

tilky
20. sep 2009

Slávka aj my sme v prvý deň soplíky len ako vodička ale potom ......... ☹
nám sa páči kolo kolo mlynskééé a miesto hojda bajda povieme hmmmta hmmmta
Bibka sme radi že cesnakové chutili ja som dnes orechové rožky kysnuté

henri001
20. sep 2009

mihi ☹ nech tie secky bacile okamzite odprejsknuuu 😠 😠 😠 Mihi ak si pamatas aj my sme mali nedavno taketo stavy , vodove sopliky bez teploty ...preslo po 3 dnoch 😒
Henry kasicku nedovoli ,nema rad ani tu riekanku 😨 on si robi sam , hlavne ked zaspinkava ...ma to po maminke , tak si zo sna hladka ruku 😀 ja uz odratavam minuty, pride nas tatinko 😵
flowwww krasomilaaaa co preberate tovar z danone ? 😀 😀 😀

alynka
20. sep 2009

ahojte... Dnes nas Viki celkom prekvapila že jej tak chutilo.

Na raňajky, lepšie povedané desiatu mala rožok s vajíčkovou nátierkou (žĺtko a maslo) spapala ho skoro celý.

Na obedik som jej pripravila nové jedlo...kuracie masko s jabĺčkom a ryžou a normálne ma prekvapilo ako si vždy pýtala: mňam, mňam...a nakoniec si zobrala masko do ručičky a tak papkala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre