Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
7. okt 2009

ahojte...
vsetko naj fibs aj na koni... 😵

my zubov 5, siesty prave lezie, mozno uz aj vyliezol...

padov a chorob co najmenej nech je...

dnes cvicim az podvecer... 😵 ivka aj mne by sa masaz zisla... 😅

phoebe003
7. okt 2009

Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-*

phoebe003
7. okt 2009

evit jak to děláš, já žehlím tak 5-6x do týdne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

fibi ja ked nemusim tak nezehlim a vacsinu veci mam takych co netreba a kedze sa snazim prat co na najmensich otackach, tak to ani pokrcene nie je

horalka777
7. okt 2009

evit, ja zehlim este menej, ako ty, z tych istych dovodov (sice periem na vysokych otackach, ale kvalitne vyvesim a je to 😉 )

babulky, tu je fotodokumentaz pre vsetky nefejsbukacky z nasej zurky 😵
http://www.facebook.com/album.php?aid=36631&id=...

evitkamalicka
7. okt 2009

horal konecne moj clovek

phoebe003
7. okt 2009

jejeeej horal rááásné fotečky 😵 😵 😵 já peru obvykle na 60 stupňů, taky to kvalitně pověsím, ale jelikož jsem puntíčkář už od narození, tak žehlim všechno včetně trenýrek, jediné co nežehlím jsou snad ponožky :D

bibka333
7. okt 2009

aHOJTE JA SOM žEHLILA VCERA ZA 2 KOšE NEZHLIM VSETKO VED BY SOM LEN PRI ZEHLICKE STALA FIBI KLOBUK DOLU 🙂
FIBI VSETKO NAJ K NARODKAM ELISKA MA DNES MENINY 🙂
HORAL PEKNE FOTECKY AKO NAM RASTU TIE NASE DETICKY 🙂DO KRASY
🙂

lubka78
7. okt 2009

phoebs....tak vsetko len to naj naj k dnesnym narodkam 😵 😵 😵
a aj Eliskam k dnesnym meninkam prajeme len to naj 😵
ja zehlim tiez len tak 2-3x do mesiaca, co nie je velmi pokrcene tak ide hned sup do skrine a hotovo 😉

mihanka
7. okt 2009

ja tiez nezehlim vsetko, ale ked nosi mm kosele, tak musim, a simonke zehlim vsetko...

smardik
7. okt 2009

ahojky

holky přihlásila jsem Tomáška do soutěžě, můžete mu dát hlásek? nejlépe desítku ta je nejlepší. dííííííííííky moc předem

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=10293

phoe já potřebuju vyžehlit 🙂, dítě hlídat nepotřebuju

phoebe003
7. okt 2009

Děkuju všem za přáníčka, tak koukám že jsem tady asi magor hned jak to sundám ze šňury, tak to vyžehlím a peru několikrát do týdne....... 😅 a žehlím všechno 😅 Ale to už asi nejní IN 😀 😀 😀 😀 Tak přestanuuuuu 😀 😀 😀 😀

smardiku máš zahlasovánooooo 😀

Bibi u nás Bylo Elišky předevčíremmmm, Ale taky Slovenským Eliškám všechno neeeej

Jo a jsem happy. Dozvěděla jsem se dneska, že moje sestřenice čeká druhé miminko a Holčičku po roce a půl snažení se jim to konečně podařilo a bude to taky Eliška 😀 😀 😀 😀 😀

smardik
7. okt 2009

phoe dík, jsme až 9 ☹ ☹

já teda žehlím jen to co je nutné

bianca
7. okt 2009

cafte kocky,Vobec ale vobec nemam cas.Narodeninova oslava sa nam zasa skomplikovala a zacalo to torotou no to je na dlho.MM chodi kazdy den niekam za pracou.Stavia jeho brat a moj bracho zasa stavia rekreacno relaksacny koplex takze je bude tam alebo tam.No hroza.Na malu som sama a tu ma ma kam zdrhat takze sa nezastavim...zatial este nechodi no nemozem sa dockat toho okamziku.Neviem co budem robit potom.

vset.oslavencom rokovim posielame s celeho srdiecka gratulecie a dnes aj meninkovej Eliške krasnej...

idem zasa vytriast matrac na balkon lebo tam je asi cely chlieb rozmrveny a potom upratat ten nas mega dom.Som zvedava ako dlho mi to bude trvat a ako rychlo to Barca zasa premeni na partizansky ukryt

bibka333
7. okt 2009

dakujeme Eliška posiela dakovne pusinky paideme von je krasne 🙂

question
7. okt 2009

phoeb..vsetko naaaaaj..a zehlenie posielam..tak do zajtra by mohlo byt hotove,hm?🙂
ja malej zehlim este stale vsetko..a nam tiez..ale uz som prestala zehlit boxerky 😝 😀 😝

matulik
7. okt 2009

mamky-mnamky,poslite aj nam sluniecko 😵
phoebs 😵 krasne...rodeninky.... 😵 😵

matulik
7. okt 2009

horalka 😵 mrkla som tvoje fotocky zo "zurky"...vyzera to,ze z Blanky je maly chirurg.... 😅 😀 (aj ja ceeeem byt fbukaaaacka.....) 😵
Eliska 😵 😵 😵 😵

henri001
7. okt 2009

budes 😀

mihanka
7. okt 2009

😀 a je to tam...

tilky
7. okt 2009

ahojte

chceme popriať všetko najlepšie našej kamoške Elinke z Brezna 🙂 nech je naďalej taká čipernica ako do teraz a ostatným Eliškám tiež všetko najlepšie /nevieme či to platí aj v ČR/

Smardi zahlasované

matulik
7. okt 2009

dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

henri001
7. okt 2009

baby 😀 😀 😀 chcem planovat kedy zacnem planovat a preto potrebujeme doplnit tabulku cinsky kalendar ~vyslo/nevyslo , budte kamosky 😉 kujeeeemmmm

selina.liana
8. okt 2009

Henri nevyslo mala som mat dvoch chalanov podla cinskeho kalendara

evitkamalicka
8. okt 2009

Dobre ranko,
henri aj ja uz planujem 😅 a podla cinskeho nevyslo

simona161
8. okt 2009

ahoooj, ja neplanujem ... ale podla cinskeho kalendara mi to vyslo 😉 a napriek tomu ho vobec nepovazujem za hodnoverny a vobec by som sa nim nedrzala 😉

question
8. okt 2009

cafte kocky
henri ty si tusim ne len planovala,ked takneskoro este hore si bola 😀
😀
ani nam nevyslo,mal to byt chlap a je to baba 😉 takez neveriiim..
fuuha..to tu mame uz tolko snaziliek???? 😉
aj mne to uz prehrmelo hlavou,cize dobre znamenie,ze Amanda nebude jedinacik 😀 ,ale este si netrufam 😝

henri001
8. okt 2009

babule , ja sa nesnazim, ja sa zatial snazim planovat kedy zacat planovat ...mame cassss , ale potom sa uz na to kazdy vyprdne, tak sa snazim dat tu nasu tabulku dokopy , lebo ako sa poznam, potom to budem veeelmi potrebovat 😀 😀 😀 vsetky mozne tabulky grafy a vypocty...
evit gratulujem 🙂
krasny den lasky 😵 prosim prosim piste dalej vyslo nevyslo a prosim duracelka geleroveho aby potom doplnil 😉 cmuuukkkkkk

evitkamalicka
8. okt 2009

henri kujem, uvidime ako dlho budeme cakat kym sa zadari

bianca
8. okt 2009

cus kocky.My zatial planujeme ze tak mozno v lete ale vsetko je vo hviezdach.Zatial sa na to pro Barci necitim a nestihame ani skusobny a nie to vyrobny proces

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre