Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bora8
20. apr 2009

inak vete čo u nás najviac účinkuje u malej na všetky boliestky sveta???? zrkadlo - postavíme sa pred šatník a ona je spokojná - rehoce sa na seba a skúša rôzne grimasy..... pestujeme si doma narcisa 😀

bora8
20. apr 2009

a ja idem dať oprať a potom som objednaná ku kaderníčke 😵 konečne budem vizerať ako človek, snáď stihnem aj solárko - páááááá a myslite na mna v dobrom.... zajtra idem na tri dni do práce.....

babofka
20. apr 2009

ahojte
martanko, fesandaaaa je ta nasa nevesta 😵 😵 😵 nemaju take aj v nasich velkostiach ? 😀
andre, no super !!! aj u nas to islo velmi pomaly, prvy tyzden obrat/den, ale ani teraz sa nejako nepretrhne. 😅
to video....som sa pytala muza, ci aj nasmu toto robili 😕

emaso
20. apr 2009

dobre ranko,dakujeme za pochvalu,to fotenie ma chytilo za srdco 😀 zatial velmi amaterske,ale casom sa mozno vypracujem 😀 😀 😀 objektov mam pozehnane 😉

bori zrkadlo funguje aj u nas 😉 ,ale len tak na 2 minutky 😒 ....ako ostatne vsetko....

kadernicka,solarko,what is it? 😕 😀 no tusim na sebe aj ja popracujem trochu nech tu niesom za Miss Lochness 😔 😅

emaso
20. apr 2009

babofka no salamistov mame asik 😅

viki08
20. apr 2009

dobre ranko 🙂
noc rovnaka ako vzdy, ale ja som nejaka nevyspata , ako by som ani nespala 😉
dnes idem k zubarke , tak sa tesim 😖 😠 😔 😵
musim este pochvalit krasne fotky... 😀

emaso
20. apr 2009

martanko ta vy uz tak ze letny outfit kompletka,hej?paradne 😎 no ja v nasej ospalej diere kupim trt makovy 😠
este otazocka na teba,ako uspavas deti?naraz?oddelene?ci ako?nam to nejde nijak 😒

babofka
20. apr 2009

ema...ja sa hanbim, ale ja som si vytrhala vcera obocie po pol roku 😅 😅 😅 ak ma vylucite z vasho kolektivu, pochopim 🙂

martanko
20. apr 2009

babof na nas nemaju ☹ a zdravime Oliho, neboj, vsak Adulka si ho vyobracia 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bori tak ti prajem krasny den, a nech ti to potom v praci rychlo utecie 😉

emi najprv nakrmim Adrianku a dam do postielky, ona zabuva sama, Adamko si vypije svoju vecernu megadavku mlieka a ide tiez do hajan, len ten nam este musi prist cca 3-6x povedat nieco ,,velmi dolezite,, kym ostane pod perinou, potom si do postele nanosi asi 20 hraciek, ktore tam nutne potrebuje a zalomi

emaso
20. apr 2009

babof pokia lsi nevytrhala vsetko,je to v poriadku 😀

ideme von,papa

flow333
autor
20. apr 2009

mamky mne je tak blbo, ze nemam ani tuzku... ☹ ☹ ☹ ja neviem, ci jarna unava, ci co...ale hlavu mi ide roztrhnut od vsera vecera,,,,mam taku vnutornu triasku, ale teplotu nemam ☹ pocit ako pred chripkou, bolest vsetkych svalov a klbov....ani flasku s pitim som si nevladala otvorit, ma tu dakde svihne o zem ☹ ☹ ☹

bianca
20. apr 2009

flow mne je podobne.Citim sa ako ubity pes.Som uplne hotova.Mala odkvecla hladna lebo uz bola taka unaven a naserkana ze nechcela ani jest (tak som spapala vyzivu ja) a ja do seba ladujem kavu

kika333
20. apr 2009

ahojteeee, prajem vsetkym pekny den uz som tu riadne dlho nebola

phoebe003
20. apr 2009

ahpojky mamulenky,jaká byla noc?u ná superrrr,adámek spinkal kouzejlně,eliška spala u nás v ložnici,když jsem si šla lehnout,takže jsem si vzala peřinu a spala jsem v dětském pokojíčku a vyspala jsem se celkem parááádně,až na tu stálou nervozitu a kroucení střev.

bibka333
20. apr 2009

Flow skore uzdravenie ti prajem 🙂
Bora ja ti tisko zavidim ja pojdem ku kadernicke na buduci mesiac a slarko tam som este nebola 🙂
Fibi ahoj tak do ruzova vyspinkana 😀

phoebe003
20. apr 2009

bibi nevím jestli do růžova,ale nikdo mne v noci neotravoval,spala jsem celou noc jako nemluvně.až na ten nepříjemný pocit v břiše je mi fajn.jen ráno otevřu oči,tak mám totižto chut zabíjettttttt,už jsem pár dní,tak vytočrná že až... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

phoebe003
20. apr 2009

bibi já se do solárka chystám taky,jen vždycky když jsem v posilovně,tak zaomenuže jsem tam chtěla jít...ale zííítra si snad vzpomenu 😀

evitkamalicka
20. apr 2009

ja som bola v solarku 3x a to pred svadbou, predtym ani potom uz nie, ale tiez rozmyslam ze by som ho navstivila

bibka333
20. apr 2009

a na co napis ip neboj bude dobre
baby ja len periem žehlim varim riadim ze vraj materska 😒

phoebe003
20. apr 2009

bibi ale stááále kvůli tou samému.chlapy....šmejdi...protivný,bezpáteřní hlemýždi,slibotechny,nespolehlivci a já nevím co ještě...mám jich všech tak akorád po krk... 😠

phoebe003
20. apr 2009

evitka ahojky zlato.já jsem tam ještě nikdy nbyla,ale potřebuju jak sůllllll 😵

bibka333
20. apr 2009

evit moja sestra chodil a kožna jej to zakazala

phoebe003
20. apr 2009

bibi proč jí to zakázala??? 😕

evitkamalicka
20. apr 2009

bibi no viem ze caste chodenie do solarka kozi neprospieva

bianca
20. apr 2009

juuuj solako.Tam som bola ako doma v zime ked som este vyzerala ako clovek

evitkamalicka
20. apr 2009

bia sak aj teraz vyzeras jak clovek

phoebe003
20. apr 2009

bianca a ted vypdáš jak,že jsem tak smělá? 😅 😒

bibka333
20. apr 2009

fibi dufam ze ADamka nie 🙂 to je tieš chlap a chlapy to je diagnoza sama o sebe moj bol cez tyzden ako med a cez vikend ako Lev

phoebe003
20. apr 2009

holky jdu si dopít svůj šálek životabudiče a lektvar sebevzkříšení - kafe.pak se tu objevím,nehledě na to,že dnes dávají mclaudovy dcery a já tu sedím u pc.jinak venku je dneska kráááásě,tak mne alespon to těší... 😵

phoebe003
20. apr 2009

bibi adámek je jedinej chlap,kterýhomiluju nadevšechno na světě,ale to je něco jiného,adámek je můj syn.nesnáším chlapy ve spojení muž-láska,muž-vztah a takhle byych mohla pokračovat do nekonečna.jak jsem řekla v některém předchozím příspěvku tovšechnojsou chlapy a ještě o něco víc... 😅 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre