Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

tilky
4. jan 2010

AHOJTE

tak sme konečne tu a tiež sa pripájame a prajeme šťastný nový rok veľa veľa zdravíčka, šťastíčka aj tej lásky a to nielen materinskej 😉 🙂

henri001
5. jan 2010

ahojte Babulky
ako sa mate ? co robite s drobcekami ??? nam dnes henry prvy krat skocil sam do bazenu 😕 ledva stihol tatino dostupit po schodikoch ( on tak pomalicky vchadzal ako vzdy a Henry tentokrat nepockal kym vojde cely) no trosku soky ale inak nas to potesilo, ked sme sa prebrali z infarktu ...myslela som na lubika, ako som jej pisala ze henry nechce do vody moc 😅 dalej mame pomerne novinku, ze zacina byt zavislak nielen na cecku ale aj na neperlivej magnezii , pije ju z flase 1,5 l 😨 ked si dava pozor je zlatunky, pekne sa napije a zastobuje ju naspat, ked sa jasi , tak sa oblieva a vsade je plno vody , tak na neho akoze nakricim a hodim mu handru a on utiera dlazku ked sa pozeram aked nie, tak po tom rukou plieska a rozmazava to vsade okolo 😀 dostal 2 dupla pod stromcek, jedno od nas(obyc kocky) a jedno od robkovej sestry ( zoo) kocky ma rad, snazi sa ich skladat, ale to zoo som dnes zbalila, vobec nic mu to nehovorilo ...najlepsia hracka je golfova palica a lopticky , drzi ju sice naopak ( tym co sa odbija hore a drzakom dole ) ale tak raz za 3 minuty sa do lopticky trafi 😅 mam z neho radost ...akurat zase dnes nechcel papkat , iba mandarinky , kusok chleba a mna ( . )( . )
hmmm to tu mam neake zahmlene ..idem na kute 😉 cmuk prdelky 😵

mihanka
5. jan 2010

ahojte, tak chorobkam je dufam lepsie... ockovania budeme mat za sebou... ja musim ist najprv objednat simi...

Andre vseeeeeeeetko naj naj k meninkam... 😵 😵

henri, plavec musi byt zlaty na spapanie a super ze mu chuti magnezia... 😀 simi ledva vypije za den poharik caju... ale vcera sme jej dali staronovu flasku, co bola dlhsie odlozena, tu vypila celu za den - 3dcl...
som si myslela, ze s golfom zacne uz skor... 😀 😀 😀
u nas fici momentalne NOE - modra gumova malicka velrybka - kupe sa s nou, spi s nou, papa s nou... vsetko... a je zlata, vsetko opakuje - rozumiem jej sice len ja, obcas tato... dnes rano vstala a vykrikovala "DOBEEE" (akoze dobre rano) a momentalne pozera s tatinom toto a vykrikuje "HIPOOOO"

https://www.youtube.com/watch?v=ukqrAfuuha8

a inak chodime von kazde doobedie, bud do mesta v kociku, alebo pobezkat si okolo domu, krmit kacicky, alebo sme sa boli sankovat a poobede na nejaku navstevu... 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=137384&id...

a mame novy kocik od vianoc - len starsiu verziu a simi sa v nom paci, pokial si nezmysli ze chce bezkat, ale ovlada sa trosku tazsie ako nomad, ale je spratnejsi a ma ovela vacsi kosik dole a je tam taka skrytejsia, ked bude buvat... 🙂
http://www.plikop3.co.uk/plikop3.png

selina.liana
5. jan 2010

mihus aj mi máme pilka ale orzanžovéhooooooooooooo

bibka333
5. jan 2010

ahojte
Slavka fotky super my sa chceme ist sankovat dneska ked sa zobudi Eliška 😉
Horalka ako je Blanke dufam že ste ok
a na kočik mam zalus taento co poviete mne sa pači hlavne to že si možem dietatko otočit ku mne tvaričkou
http://deti.bazos.sk/inzerat/2810609/chicco-for...
a mame sa dobre veselo vždy je niekto u nas alebo ideme my ku niekomu 🙂

bibka333
5. jan 2010

andrejka
Nepoznáme túžby Tvoje,
nevieme, čo k meninám Ti dať,
Prajeme Ti však šťastie, zdravie,
to jediné, čo život môže dať.
všetko naj naj naj
nech sa Ti splnia všetky i tie najtajnejšie sny

horalka777
5. jan 2010

Riadne provokujete s tym snehom, tu je akurat zima na nevydrzanie, vlhko a vietor ☹

Blanke zasa vcera vecer vyskocila teplota na 38,6 , dala som cipok a ona zaspala.. tak som zaklopala susede, ona je ORL, ze ci nerobim daco zle, ale povedala, ze robim maximum. Blanka sa zobudila a ako ju zbadala, od radosti zacala skakat po posteli, po horucke ani stopy. No vyzerala som jak simulant 😀 Nahmatala jej akurat jednu zvacsenu uzlinku.. BB spala az do rana ako drevo vo svojej postielke, lebo vynimocne vyfasovala dudlik (uz sme boli bez dudla plne 2 tyzdne!! 😵 ), cize spala v kuse 11h. Neviem, ci sa z toho vsetkeho vyspala, alebo co, ale od rana uz je uplne cula. Boli sme pre istotu aj u Dr, ta ju popocuvala, nic nezistila, len pre istotu dala kvapky do nosa, co raj v idealnom pripade stecu aj do hrdielka a ak sa teplota bude ukazovat dlhsie ako 3 dni, mame sa znova ukazat. Vraj to moze byt len oslabena imunita zo zubkov (vraj take teploty byvaju, ked sa rezu ocaky - tie BB este nema, tak mozno). Na zaver este slecna predviedla, ako robi jezko, ako vrzgaju dvere a ako fuka vietor a sli sme rychlo domov 😀 Tak uvidime..

Andre, Ty mas meniny? Ja este stale nemam novy kalendar, tak mam v obyvacke december... som taka pomalsia.. vsetko naj 🙂

bora8
5. jan 2010

ahoj kočky fakt neprovokujte s tým snehom, u nás už 3 dni predpovedajú na každú noc sneženie a stále čin 😒

kočky aj vám sa prejavuje u detí nejaká extra vlastnosť? naša lucka neviem prečo strašne rada upratuje a mám z nej maximálne nervy lebo vidí omrvinku na zemi a už oblizuje prst a chytá ju, niekedy hodí do koša ale zväčša to dá úst..... 😠 tak chtiac nechtiac upratujem aj ja.... ale malá dostala od môjho brata k vianociam hovoriaci vysávač, a ako vidí že ťahám ten svoj tak ho ťahá už aj ona...... 😵 dúfam, že jej to dlho vydrží...... 😀
slečna sa už začína hádzať na zem ak nie je po jej, ale inak je celkom kľudná a spoločenská..... jej stačí ak si pri nej čítam knižku a ona sa prehrá aj sama - u nás naopak zvieratká duplo zo zoo fungujú - teraz som jej vybrala všetky čo máme po jurkovi - teda aj zo zoo a aj z farmy a ona sa z nich strašne teší.... nosí mi ich, bežká ako keby s nimi po zemi a dáva mi s nimi pusinku, potom ich zasa zanesie niekomu ďalšiemu a hraje sa ďalej
inak u nás mala najväčší ohlas hračka od ježiška - vkladacie kocky, ktoré sa dajú postaviť na seba alebo jedna do druhej s tým sa obrhá jedna radosť.... 🙂 len stále čaká aby jej niekto postavil vežu a potom normálne ako to zbadá tak trhá podlahu nohami ako sa k nej snaží dostať..... 😀 😀 😀 a zbúrať..... zábava na nekonečno

u nás kočík neeee - už ho nepoužívame skoro vôbec, je dole pod schodami schovaný a ak ideme von ani ho nevyťahujem, ona proste rada chodí....... v kočíku sa zlostí že nejdeme smerom ktorý zaujíma ju.... tak s ňou nechodíme nikam len u nás okolo domu.....

alynka
5. jan 2010

ahojky

Bora, u nás keď Viki prebalím, tak zoberie starú plienku a ide ju odniesť do "ko" to je u nás koš, najhoršie to je ráno keď ja si ešte chcem poležať, tak hodím plienku len na zem, ale ona keď ju uvidí tak hneď ju musí hodiť do koša, ten je za zatvorenými dverami, tak musím vstávať ☹

A tie kocky sú u nás tiež najobľúbenejšia hračka, hrá sa s nimi už dávno, lebo ich zdedila po nás, takže si už vie aj sama postaviť komín a aj poukladať jednu do druhej. Ináč všetko rozhadzuje a vyťahuje. Na vianoce dostala tiež kuchynku a tá je permanentne rozhádzaná. Takisto aj zdedené lego a drevené kocky. Babka sa jej teší, že jej tu robí poriadok.

Som si myslela že si trošku oddýchnem cez sviatky, lebo sme u rodičov, ale vôbec. Svokrovci bývajú v susednej dedine, tak len beháme hore dole. Ma to vôbec nebaví. Ešte k tomu je Vikinka aj nejaká soplavá a kašle aj to jej musím povedat nech si zakašle, keď už počujem že tak chrapčí. Dávam jej len Solmucol , to už viac ako týždeň, tak dúfam že sa to zlepší. Hoci teraz su tu skoro všetci chorí okrem mna a mm. Už sa teším domov do KE 😀 😀 😀

horalka777
5. jan 2010

Nasa zatial z domacich prac hlavne perie, vari a vesia pradlo 🙂 Este by sa mi pacilo, keby obcas behla sama na nakup, ale zatial to az tak nesilim, urcite by bez dozoru rozflakala vsetky €urace na nejake "čeče" 😅

lilyk
6. jan 2010

ahojte 😉
"cece" 😀
k nam dorazila viroza, mna to chytilo predvcerom a Tominka vcera, teraz mi spinka v neobvykly cas,upne chudatko slabucky..ale mlieko mu nedam ani za nic, to by som len pokazila a vratili by sme sa naspat 😒
u nas kocik funguje len s rozkom v ruke alebo inou hrackou v ruke, inak sa tiez rozculuje. Vyskakovanie na vsetko co sa da stale funguje, najnovsie si prinesie pri sedacku auticko, kybel proste vsetko o co sa da postavit a sup hore...ale mame aj pokrok uz vie aj dole 😀 predtym ani za nic, len vyliezat hore.
U nas kraasne snezi, predpokladam ze aj u vas 😉 nas Majulo rano zobral lopatu do ruky a sup odhrabavat sneh 😀
vsetkym vam prajeme hlavne vela zdravicka a smile on your face 😉

m.a.r.t.i.n.a
6. jan 2010

🙂 DOBRÉ RÁNKO KOČKY 🙂

Tak zase po niekolko týždňovej odmlke zdravím všetky októbrovky aj októbrovčiatka a zároveň želám VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKA !
Boli sme na sviatky v Trenčíne a tam na net nebol čas a keď som sa vrátila do Nitry, tak mi niekoľko dní nešiel net /už som mala abstinenčné príznaky/ až ma napadlo povyťahovať všetky káble a znova ich zapojiť a ono to zabralo. 🤐

Nemám šancu to prečítať všetko dozadu, tak snaď sú všetci zdravučkí, poslúchajú a všetko je ok. Z našich noviniek len tolko, že 27.12. som definitívne prestala kojiť a to tak, že malý išiel na dva dni na Donovaly bez maminky a bolo vyriešené 😎 Bolo to prvý krát, čo som ho nemala v noci pri sebe, takže prvú noc som prebdela a prezliekala som premáčané pyžamo od mliečka 🙂
Druhá noc bola o málinko lepšia, ale mlieko tieklo ďalej, takže som si kúpila homeopatiká na zastavenie laktácie, lenže tie začali zabrať až za 3 dni a dovtedy som musela odsávať. Pred Silvestrom som bola v jednom obchoďáku cca 3 hoďky /aj s obedom/ a musela som na záchode v kabínke odsávať 😖
Dneska je to už ok a malý frčí na Sunare, posledné dva dni lámeme rekordy, za celých 24hodín vypil neuveriteľný liter ! Ráno keď sa zobudí 200ml, pri uspávaní cez obed 175ml, okolo piatej zase 175ml, večer pri uspávaní 200ml a nad ránom okolo 4:00-6:00 zase 200ml.
Inak nám trčia zadné kusadlá, ale zatiaľ sme stále dobručkí a v rámci normy poslúchame 😀

V NR začalo v noci snežiť a sneží doteraz, konečne to vypadá ako pravá zima, všade je krásne bielo. Dáme sváču, oblečieme kombi a vyrážame vooooon.

K.R.Á.S.N.Y D.E.Ň !!!!

lilyk
6. jan 2010

bozskyyyy 😀 😵

horalka777
6. jan 2010

aj my sme sa boli, lyzicovat, dolu pri baraku, u nas netreba ist daleko, sme vo svahu. No hotove jaslicky tam vonku, kazdy sa spustal na niecom inom 😅 A bola som bez fotaku, takze bez dokumentacie 🙂

luciabah
6. jan 2010

ahojte

tak najprv vseeeetko krasne do noveho roku, vela vela zdravia, nech vas chorobky obchadzaju.

tak my sme mali dnes divoky den, gretka spala za cely den 15 min. takze veselo. nevieme co jej je, lebo stale si pcha prsteky do pusy a pride a ukaze mi ze boooooo. a zaroven bola aj chora, lebo bola tu sestra s detmi a kubo bol chory a nachovala ich jednou lyzickou... 😠 ...takze dva dni teploty bez poklesu pod 38 a plus laryngitida a teraz sopliky a velkyyyyyyyyyyyy plac a kasel... tak nevieme, dr. sme nenavstivili, lebo vieme ako na bolave hrdielko ale zajtra ideme na ORL na vysetrenie usiek tak sa popytam ci nema nieco v hrdielku.

babule... krasne fotecky deticiek davate... a provokujete s tym sniezikom, lebo my sa nan len pozerame cez sklo. ale na vikend mame ist na donovaly / mali sme ist uz dnes/ tak dufam

inak uz gretka place, matko utekal, spala 14 min...

tak koncim, papa a este napisem

luciabah
6. jan 2010

tak som spat

bora... nasa mala toto robi od vtedy ako zacala 4-nozkovat ... mala sliepocka, a ako chodi tak vsetko nosi do kosa a ked nieco vyleje alebo ja tak zoberie servitku a poutiera. a vysavac dostala tiez na 1.rok a ked vysavam nabehne a potom zoberie aj moj. a najvacsia laska je pradlo... davat do pracky, vyberat z pracky, vesat a plus podavat stipce... len nech jej to ostane aj do dospelosti. 😀

simona161
7. jan 2010

Ahojte zlaticka, ja ked to tu citam, tak ja vam tak zavidim, az sa hanbim ☹ Co sa tyka zberania po zemi, to robi aj Alex, kedysi pchal vsetko do ust, teraz uz do kosa, zahodi aj to, co nema ... 😉 Co sa tyka pradla a pracky, tak v pradlovom kosi pravidelne nachadzam lopty, minule aj kabelku a flasu mineralky, pracku mi poprepina program, ked bezi, ale zeby mal zaujem mi podavat pradlo alebo nejako pomahat, to vobec ... so stipcami je kamarat, dodnes ich strhava zo susiaku a ohryza a zahadzuje na zem ...
Ja vam tak zavidim, ze sa vase deti hraju ... resp. hraju s hrackami, my mame tiez tie vkladacie kocky, co tu spominate, ale jedina zabava bola, ze ja som postavila vezu a ked isiel Alex nahodou okolo, tak ju zhodil, vkladat do seba nehrozi, to by pritom nemohol behat 😖 Mame aj duplo, aj kocky, aj zvieratka, vsetko skoncilo rovnako, zobral do ruky a zahodil a viac si to ani nevsimol ... rovnako dopadol aj ten psik od Fischer Price, ktoreho som tu videla takmer u kazdeho dietata, ja som mu ho pozicala od kamosky, ktorej dcera si ho uplne uziva ... no u nas to dopadlo tak, ze postlacal a zahodil a viac mu nevenoval pozornost ....
Takze zostavame pri tom, ze ho zaujimaju iba lopty, ja mu dam vrecko so 100 loptami a on ich hadze do kybla, to ho bavi napriklad, alebo malu skakajucu lopticku vyhadzuje hore schodistom a dole ju chyta, potom ho bavi auticko, bud ho tlaci, alebo sa na nom vozi a potom knizky, tie cita pri jedle, ak ho chcem udrzat v stolicke, alebo ich ma na stoliku v obyvacke a ked ide okolo, tak prelistuje a porozprava ... a to je myslim uplne vsetko ... u nas vobec ziadne hracky nemusia byt, nezaujimaju ho ☹
Nijako, ale vobec nijako ho neprinutim sediet a hrat sa posediacky, on naozaj cely den okrem jedla a prebalovania a pripadne spanku beha, nikdy nesedi. Vcera sme boli u manzelovej babky, Alexa videla naposledy, ked mal pol roka. Odchadzala som odtial v uzasnej nalade, lebo maly samozrejme cely cas behal a do vsetkeho liezol a ked sme odchadzali, tak mi bolo povedane, ze ona vychovala dve deti a 5 vnucat, ale toto este nevidela 😖 No co, nic nove, pocuvam to stale, len uz ma to nebavi, lebo to nedokazem zmenit ☹
Ma to aj pozitivnu stranku, ked prideme do obchodaku, mozeme kludne behat pomedzi hracky, ani sa na ne nepozrie, ale ideme cez potraviny a uz nakupuje piskoty, kinder cokoladky, roztek, banany, ale hrackam nevenuje ani pohlad 🙂
Nastastie je vonku krasne a vela snehu, sneh sa mu velmi paci, takze sme kazdy den vonku a blaznime sa v snehu, len musim davat stale pozor, lebo si ho pcha stale do ust 🙂
Tak som sa zas pozalovala a idem si dat kavu, kym ten moj nezmar spinka 😉

simona161
7. jan 2010

Jeeej, dnes som jediny prispievatel 😉 Nevadi ... Chcem sa len pochvalit, ze tak ako doma neviem synatora zabavit, tak vonku je to uplne super, sankovali sme sa, tahal sanky za sebou (s mojou pomocou), hadzal sa do snehu, behat, vyskal, smial sa, no stastny nadovsetko 🙂 Som moooc rada a idem ho pomaly okupat a ulozit ... papaaa

bibka333
7. jan 2010

ahojky matka neboj sa aj u nas je živo včera nam bol svätit dom pán farára Eliška ho tahala za tu šalu čo ma okolo krku a skoro mu to stiahla ked sme sa modlili 🙂 dnes nam vylizela na gauč chytila sa vrchu a vyškrabala sa az na vrch a pozerala cez okno 🙂 ,potom sa vopchala do poličky v stene obyvačky 🙂 a na koniec vyliezla na odražadlo konika a postavila sa a rozprestrela ruky ako v titaniku 🙂
Sankovat sa ideme zajtra dnes sme boli na očkovani včetko ok len kus nam ušla slzička a potom aj pusu poslala sestričke

lubik9
8. jan 2010

2.pokus (pri prvom timi siel okolo a surovo mi vypol pc 😠 )

a co,ze tu dnes nikto nie je?

aj u vas tak prsi? konecne napadol sneh a teraz do toho dazd..som zvedava na rano,ked to vsetko primrzne,ako sa bude smykat 😠

vase deticky,co mavaju cumlik,tak vam ho neprekusu? timi dostava dudku len na spanie a v kociku a velmi rychlo ich prekuse a uz ma presla trpezlivost a dnes bol vonku v kociku bez dudky a uvidime,co bude s vecernym spanim bez dudky...

bibka333
8. jan 2010

Ahojky tak my sme sa boli dnes sánkovat a na našteve u trojičiek bolo suprovo
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Lubi Eliška ma dudku len ked ide hajkat a sem tam vonku a neprekusne ju 😉

simona161
8. jan 2010

ahojte, lubik dakujem za IP, odpisem neskor 😉
Alex dnes teplotuje, je 10 dni po ockovani proti MMR, takze na jednej strane sa necudujem, na druhej strane ma to stve ... hexa vakciny aj prevenary sme zvladli bez problemov a teraz toto ☹
co sa tyka dudlika, prekusuje ho pravidelne, do ITA sme isli s 3 kusmi, nazad s jednym ☹ niektore nam vydrzia len zopar dni, niektore dlhsie, takze pravidelne doplnam zasoby 🙂 Ale uz bez neho celkom vydrzi aspon cez den, ma ho vacsinou len v autosedacke a v noci, ako kedy ...
Bibka, podarene fotecky 😉

simona161
8. jan 2010

tak pozeram, ze tie reakcie na toto ockovanie su fakt rozne ☹

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a o tom autizme som to radsej ani citat nemala ☹ radsej to zatvaram ... uz beztak som dost vydesena 😖
ja nie som odporca ockovania, ale bojim sa ich hrozne moc a obzvlast tohoto som sa bala a pride mi zbytocne, ja som prekonala aj mumps aj rubeolu, osypky neviem, ale som tu ... a to som mala este aj sarlach a neviem co vsetko ... nie je tych ockovani zbytocne vela ??? 😖

alynka
8. jan 2010

ahojky

simi my toto ockovnie asi vynechame, lebo dovtedy nebudeme mat 10 kg a vraj to je podmienka. Takze aspon budeme mat o jedno menej.

Ale zubky nam za to momentalne pribudli 3 aspon tolko som stihla vidiet, cize uz mame spolu 9 alebo aj viac 😀 😀

A dudky nekuseme, akurat sme jednu stratili, ale pouzivame ich len ked chceme spinkat.

Minule bola duda polozena na stole ona si ju dala do pusinky isla k dveram zakyvala nam a ze ide haaa. 😉

m.a.r.t.i.n.a
9. jan 2010

🙂 DOBRÉ RÁNKO 🙂

Tak jak som včera natešene ráno pozerala z okna a hladala svoje auto pod tolkou hŕbou snehu, tak dneska zase pozerám, ale naštvano, že po snehu ani chýru ani slychu... Po včerajšom vytrvalom daždi je všetko fuč!!! 🙄

Včera sme boli v divadle, ale troška trapas, lebo neviem prečo, sme boli stále v tom, že predstavenie začína o 19tej, takže pohodička, času plno a keď sme tam došli, dvere zavreté, vo vestibule tma...Tak sa pozeráme na lístky, že či ozaj 8meho to hrajú a ano, tak sme obehli divadlo dookola a nič, išli sme ešte raz skúsiť dvere a keď už sme odchádzali tak vybehla šatniarka že čo je a my že ideme na Testosterón a ona: "Ale to idete neskoro, začalo sa to pred pol hodinou!" 😀 Uvádzačky na nás zazerali, ale pustili nás 😀 Takže chvílku trvalo, kým som sa dostala do deja a potom sme sa už bavili 😅 😵 🤐

Maťka, Alexkovi posielam pusu a nech teploty rýchlo ustúpia....
Nám sa na prdelke vyhodil nejaký ekzém, keď ho prebalujem si to strašne škriabe, baby neviete čo na to? K Dr. sa mi moc nechce medzi choré detičky, ale asi budem musie´t ísť, zvačšuje sa mu to ☹

Alynka, my tiež dudlujeme len v spacom režime 😉. Ale zatial sa mi nestalo, že by ho prekusol....p

bora8
9. jan 2010

ahojte kočky, mám na vás otázku, Lucka je teda hodne drobná - aké veľké sú vaše deti? lebo mne sa zdá taká malinká k tomu jej veku, podľa tabuliek je v norme - teda v spadá tam, ale ja som hodne vysoká, mm je tiež vyšší, jurko vždy vynikal a ona je akosi mimo nás...... 😉 ona 76 cm

simona161
9. jan 2010

Ahojte, teploty neustupuju, objavil sa vysyp na tvaricke, hrudniku a hrbatiku ... boli sme na pohotovosti, dychanie ciste, ziadny soplik, nic ... takze mame davat vela tekutin a znizovat teplotu a uvidime 😖
Krasne tie jeho meniny oslavujeme, len co je pravda, no co uz, hlavne, nech je rychlo ok 😉
Matka, hlavne, ze vas pustili a bavili ste sa 😉 U nas uz tiez prsi, skoda ☹
My dudlikujeme pri zaspavani, ale chvilu po tom, ako poriadne zaspi ho vypluje ... a prehryzuje ho, ak ho ma cez den 😉
Bora, Alex mal na poslednej poradni cca 12 kg a 86 cm. A pritom ja aj manzel sme krpci, ale napriklad aj moji rodicia su nizky a brat je vysoky a manzelovi bratia su tiez obaja velmi vysoki ...

lubik9
9. jan 2010

simi..alexovi vsetko naj k meninkama nech sa skoro uzdravi..posielame uzdravovacie pusinky..cmuuuuuuky

aj timi ma dudku len na spanie a vkociky,ked spi,ale aj tak ju prekuse..tak som ju vcera zrusila a spal v noci bez nej,aj dnes v kociku..takze zatial mu nechyba a dufam,ze ani nebude 🙂

lubik9
9. jan 2010

..ja vobec neviem naco je to ockovanie v 15. mes...a ani ake su reakcie..takze sa mam uz teraz bat? 😕 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre