Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
12. jan 2010

Lubik ides Len na iras daju ti tlacivo a hned ho vypises a podas a cakas na rozhodnutie a je to do pol roka bam to Staci podat spatne vyplatia, vcera som tam bola

bora8
12. jan 2010

tak opravujem sa, práve som volala s maminou a tá dala dnes zaočkovať malú aj proti kiahňam.... 😎

babofka
12. jan 2010

ahojte
ja by som kiahne nedala, oli nema protilatky, aj ked ich prekonal, lebo v tej dobe bojovali hlavne protilatky z MM
myslim, ze je lepsie, ked si tym dieta prejde. ak by to nedostal do puberty, tak potom by som uz asi zaockovat dala. my sme ich s muzom mali obidvaja, takze kvoli tehotenstvu sa bat nemusim.

andre
12. jan 2010

ahoj všetkým 🙂
akurát nám treba to očkovanie poriešiť bud. týždeň, tak to teda dávate či ako ?? moj to chce dať, spolu, ja si teda nie som istá, podľa toho čo som tu narýchlo prečítala 😅

henri001
12. jan 2010

ahojte 🙂
ja ockovat nedavam ...a prosim simi o navod ako na to , budem na slovensku tak hadam stihnem vybavit 😅
inak ja keby som nechala veci ako dr. na moju mamu, maly by bral vsetkych martankov sveta a bol by zaockovany aj na prdiky 😕 a keby som to nechala na sestru, tak by mal maly nausnicu a asi aj pirsing v pupku ...draha a to sa ta maminka ani neopytala ? 😨 😅

simona161
12. jan 2010

ahojte, henri, poslem ti IP ...
ja som tiez nedala proti kiahnam, male babatka maju protilatky od matky, ale aj tak sa mozu nakazit samozrejme, ako aj po ockovani sa mozu deticky nakazit, to tiez nie je 100 % ochrana ... my s mm sme kiahne prekonali a celkovo som nevidela vyznam ... a dost problemov nam narobila ta trojkombinacia aj bez kiahni 😖 som nadovsetko happy, ze uz je to za nami ...
a bora, tiez sa mi to ratalo, ze mamina dala zaockovat malu 😀 to u nas by si ani mm nedovolil bez mojho suhlasu 😀

bora8
12. jan 2010

tak zasa som kontrolne volala mamine, lebo mne to nedalo..... no a asi sme si s maminou nerozumeli, boli na poradni a dohadovali očkovanie - tak našťastie nie je zaočkovaná..... 🙂 🙂 🙂 že ona sa ma len chcela spýtať či ju má dať zaočkovať proti kiahňam...

simona161
12. jan 2010

no vidis 😉 tak sa este mozes rozhodnut 😉 a ake ma teda Lucka miery?

question
12. jan 2010

ja nechcem dat Amandu zaockovat proti kiahnam..aj ked zevraj som ich asi ja nemala..ale maminka si nie je ista 😝
a ked som bola tehu zistili mi protilatky proti pasovemu oparu a to je tusim pokracovanie kiahni,to by teda znamenalo,ze som ich prekonala..som z toho jelen 😉
ale ockovat nedam... tiez si myslim,ze toho maju dost...
cmuk

lubik9
12. jan 2010

dakujem za rady...asi nedame ani my tie kiahne..asi bude lepsie,nech si tym prejde..ved tych ockovani je aj tak viac nez dost 😖

katkaza
12. jan 2010

ahojte
dlho som tu nebola,takže v prvom rade všetko naj do nového roku a Alexovi k meninám...ale aj ostatným oslávencom 🙂
keď tu riešite očkovania,nás čaká v utorok poradňa,malý dostane hexu a prevenar a Kajku budú tiež,takže bude doma veselo 😒
inak sa máme super...Karolínke už mesiac vychádzajú zuby,striedavo má hnačky,je nervózna a nechutí jej jesť a malý má zasa koliky a v noci sa stále budí...niekedy neviem ako sa volám 🙂

simona161
12. jan 2010

ahoj moja, dakujem za Alexa 😉 blbne mi facebook ☹ vidim ta tam, idem ti napisat a uz tam zase nie si ... no nic, necham ti spravu ... potom kukni ... a hlavne sa drz 😉 pusu drobcom 🙂

tilky
13. jan 2010

ahojte

tak som premohla svoju lenivosť a idem dodatočne všetkým zagratulovať 🙂

my dnes oslavujeme 1,5 roka a o týždeň poradňa no Simi mne sa tvoj Alex zdá dosť veľký mi máme 78 cm a 11 kg alebo 11,5 kg uvidíme v poradni

simona161
13. jan 2010

Tilky, tak to gratulujeme Jakubkovi 🙂 Strasne rychlo to uteka ... ved len tot to bolo nase prve oktobrove babatko a uz ma 1,5 roka 🙂

Mne sa Alex zda dost velky, na nosenie na rukach az moc 😀 Ale tak deticky naokolo nas asi lepsie papaju a menej behaju, tak viac vazia a hlavne maju vyssich rodicov ..... ved to jedno ... hlavne nech su deticky zdrave 😉

ja nikdy nezabudnem na spoluziaka zo strednej, ked sme prvy den dosli do skoly, bol najmensi, mal asi 150 cm, vsetci sme boli vyssi ako on, aj vsetky dievcata a on zrazu zacal rast a rast a rast ... az narastol na viac ako 180 cm pocas strednej skoly ...

horalka777
13. jan 2010

Sim, vdaka vdaka vdaka za IP 🙂

simona161
13. jan 2010

Horalka, niet za co 😉 rado sa stalo 🙂

m.a.r.t.i.n.a
13. jan 2010

🙂 AHOJ KOČKY 🙂

My máme poradňu zajtra, som zvedavá na naše sexi miery. Proti kiahňam neočkujeme...

Dneska som bola s malým v obchode so spodným prádlom, že si kúpim nejakú novú ňadrenku 😅 , keď už mi po kojení trochen zmenili stav tie moje 😵- 😵 a tak som poprosila predavačku, či mi kým budem v kabínke nepostráži Sebka. Bol v nákupnom vozíku. Keď som sa vrátila asi za 8 minút, tak Sebčo predavačke na rukách, okolo nich ďalšie dve a malý sa predvádzal jedna radosť. V obchode hrala hudba, tak akože tancoval, vyškieral sa a baby boli hotové 😎 🙂 Ani mi ho nechceli dať, že či nevymením za prádlo 😀 Vravím že ani za celý obchod. 😵 😵 😵

Boli sme doobeda v Klokančeku, to je MC, je to super, že je to až do 19:00, boli sme zatiaľ len omrknúť, ale asi budeme chodiť okrem Domina aj tam, pretože je tam plno vecí, čo nepoznáme. A aj naša oblúbená trampolína 🙂

A ešte z jedného sa vytešujeme, na konci mesiaca ideme na dovču do termálov Sarvar, kde sme boli aj toto leto,takže jupííííí. Od zajtra nežerem 😀

simona161
13. jan 2010

jeeej, zavidim dovcu, hned by som isla 😉
inak aj Alex je uz zase takyto bavic ... so vsetkymi kamarat ... to jeho obdobie "nejdem ku nikomu a nikto sa ma nesmie dotknut okrem mamy" trvalo iba kym mu nevysli komplet ocne zuby ... potom zacal zase normalne papat a zase je kamarat s celym svetom 😀
chvalabohu 😉

horalka777
14. jan 2010

Mati, vidim, ze si aj so Sebcom uzivate zivot! Uz bali baby v obchode so spodnym pradlom? Fesaaaak 😉

Sim, tak vidis, nakoniec je vsetko tak, ako ma byt. Za chvilku ti Alex aj zmudrie a pridu na rad hracky 🙂

My sme dnes boli v tunajsom MC, zabudli sme si tam topanocky na doma, tak tam poobede ideme znova 😅

Inak dnes noc otraaaaas, neviem, ci jej lezu furt tie ocaky, alebo mava zle sny, ale ja som K.O. Hlavne ze BB vstala ako rozziarene slniecko a neunavnym a hlasnym pusinkovanim na licko ma zobudila asi 2h nato, co som nad ranom konecne zaspala 🙄 🙂

simona161
14. jan 2010

horalka, tak dik 😉 ze Alex zmudrie, to akoze teraz je hlupy?! ale nie, pochopila som 😀 teda dufam 😉 🙂 😉
nase ocaky uz nekomentujem ... ale vyzeralo to vtedy u nas rovnako - on celu noc strasil, plakal zo spanku, atd, vobec som nespala a on rano o siestej vstal vysmiaty ako slniecko 😀
my teraz kazdy den chodime von do prirody, vacsinou doobeda aj poobede, uzivame si sneh ... esteze sa nam paci obom 🙂

horalka777
14. jan 2010

jasne ze si pochopila spravne, to nem ze je hlupy 😀 Ja cakam, ze BB zmudrie a prestane pistat ako sirena, niekedy sa musim normalne chytat za usi... a to chodievam povinne z roboty na audiometriu, kvoli hlucnemu prostrediu v praci... som netusila, ze ohluchnem skor na materskej 😀

simona161
14. jan 2010

srdiecko, ja viem, ze som pochopila 😀 a tiez viem, ze moj syn, BB a este jedna mala krasna bosorka budu to najkrajsie, najhlucnejsie, ale najpodarenejsie cirkusove trio 😀
btw. tiez som odporucila mojmu bratovi, ktory doleti na tyzden z Dublinu, aby si doviezol stuple do usi 😀 😀 😀

simona161
14. jan 2010

ozaj, este som vam chcela dat vediet:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

http://www.novinky.cz/domaci/189047-vadna-sarze...

mozno ste to uz poculi, citali alebo boli inak upozornene, ak nie, kuknite ... nic vazne podla mna nehrozi, ale naco pokusat osud ...

babofka
14. jan 2010

no...dieta mi zmudrieva (snad) a ja mam pocit, ze osprostievam. ktovie,na akom leveli sa asi stretneme... 😅

babofka
14. jan 2010

sim, dik za info

horalka777
14. jan 2010

babofka 😀 😀 😀 ...ja tiez niekedy rozmyslam, ci sa da aj viac osprostiet, minule som omylom dala pusu mojmu svetru, ktory som ukladala do police... 🙄 ...si uz na mojom leveli? Ci som zasa popredu v tomto...?

simona161
14. jan 2010

baby, kluuuuud ... ja som vcera cistila jablka - prekrojila som ho, vykrojila som stred a hodila do misy a jablko do kosa, druhe, tretie ... potom som sa zbadala ... no nevadi 😖

simona161
14. jan 2010

... a to este nehovorim o tom, co sa mi podarilo - pozerali sme minuly tyzden video z vianoc, ako maly nerozbaloval darceky, ale buchal do guli na stromceku ... a ja som uprostred pozerania zakricala na monitor, ze "Alex prestan !" ... no hanbila som sa jak pes pred mm a nasimi ☹

mihanka
14. jan 2010

horalka, babofka, sim... 😀 😀 asi pred rokom som sa postavila pred mm s nahrnutym trikom a cakala, ze da "jednu rucicku, druhu rucicku" 😀 😀

mati, peknu dovolenku... zisla by sa nam vsetkym asi... 😀

ja som odlozila ockovanie na buduci tyzden, lebo sme so simi busy, behame po mc kazdy den... 😀 kiahne tiez nedavam ockovat...

babofka
14. jan 2010

haha, baby som sa pobavila 😀 ja si na ziadnu prihodu teraz nespomeniem. to uz je asi posledne stadium 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre