Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
18. feb 2010

oki, díky za infošky, bežím ho tiež mojkošiť, bo lem narieka za všetko... tak luci nielen zadok, ale aj ručičky budú vymakané, 12 kg, vláčime hore a dole a hore a dole a terazky aj po byte 🙄

lilyk
18. feb 2010

my sme mali horucku 4 dni a ziaden vysyp ani T ani M 😉

luciabah
18. feb 2010

andre, hlavne ze su teploty prec a pokial sa neskrabe, tak na vysyp nic. a straaaaaaasne zavidim vymakany zadok, ruky, nohy. ja sa chystam cvicit uz od decembra ale este som sa tam nedostala a ani sa nedostanem, nema mi kto strazit gretul, lebo matko je v robote.

mihus, mozno prideme ak nepojdeme na donovaly.dakujeme za pozvanie. 😀

andre
18. feb 2010

luci ani fenistil ? 😅 lebože sme dali 😒
jo a ten zadok, len dúfam že máte pravdu a bude to fungovať, keď už musím šľapať tak vysoko, lebo tiež "cvičím" už asi rok, teoria mi ide znamenite, akurát s praxou je mega problém 😝

bianca
18. feb 2010

decka caute.Mame problem.1x v zivote ma nase babo ostipanu dupku.Vcera cely den poprkavala a tak sa tak ... ze mala hned trochen cervene...voda+ sudocrem a rano to bolo lepsie.Teraz sme sli na navstevu a tam sa tak totalne pos...no sama voda ze nakakane mala skoro aj v cisto novych adidaskach co dostala poobede od babky.Nez sme za 10 minut stihli dojst domov tak na dupe katasrofa.Revala som viac ako mala

simona161
18. feb 2010

andre, ja som nedavala nic, vobec nic ... iba nurofen na znizovanie teploty a vela tekutin, ale to Alex pije vzdy ...
akoze podla mna mu ten fenistil neublizi, ale je zbytocny, nema mu naco pomoct ... teda ak sa neskriabe a to si nespominala ...

bian, chuda Barca, my sme si tym presli tiez iba 1x a uz som bola zufala ... odvtedy skoro vobec nepouzivam vlhcene obrusky a ak pouzijem, umyjem aj vodou, alebo aspon pretriem suchou plienkou bavlnenou ... a u nas nezabral ani bepanthen ani sudokrem ani vobec nic taketo, az nakoniec zabrala rakytnikova indulona, zmizlo to z vecera do rana po jednej aplikacii na noc ... a maleho to vtedy tak bolelo, ze furt triasol zadockom, hemzil sa, pistal, no hroza na neho pozriet ☹ nastastie to bolo prvy a zatial posledny krat ...

lilyk
18. feb 2010

nam pomohol Nechtikovy dojcensky krem od Welledy...ale my sme mali az take cervene mapy vsade okolo,uz som chcela ist ku koznej a nakoniec toto zabralo na 2 den..imazol,sudokrem,repik,...nic nezaberalo.

simona161
18. feb 2010

lilyk, aj Alex mal cervene mapy az na stehna, aj smerom na brusko ... a zadocek mal normalne same pluzgiere, no hroza, nieco take som nikdy predtym nevidela, tiez sme mali v plane ist k Dr. a do rana zabrala ta rakytnikova indulona, ktoru som povodne kupila na ruky 😀 ale podla mna pomohlo aj to, ze som zrusila tie vlhcene a umyvala ho cistou vodou a utierala do sucha, nesuchala, iba tak prikladala bavlnenu plienku a nechala este na vzduchu preschnut ...

lilyk
18. feb 2010

Simi tak to urcite pomohlo,najlepsia je obycajna voda a nechat vysusit a potom vyskusat hocico co je po ruke 😀
ja mam dnes den blbec,isla som do auta kupit Tymianovu masticku pre Majka lebo ma kasel ( na hrudnik) zablokovalo sa mi auto,ani volant som neotocila,tak som si vystupila zosuchol sa mi mobil a uz nefunguje, len taka ciarka sa mi ukaze a nemam ani iny aparat....prave pred tyzdnom som posledny darovala maminkinej kamoske...no to sa moze len mne stat...tak rozdychavam dnesny den 😝

simona161
18. feb 2010

lilyk, no jo 😖 😖 😖 taketo dni su fajn ☹ ... treba len dufat, ze ten dalsi den bude lepsi 😉 mne vsetky pouzitelne telefony rozbil synator, musela som sa znovu "zaviazat" a zobral aparat za 1,- EUR a uz strazim lepsie 😉 ale uz sa aj tak naucil pustat si tam videa a kuka ... ale zatial o zem nehadze a nezuzle ako tie predtym ...

andre
19. feb 2010

sim, no neškrabe sa, je tam že na vyrážky takéto to je, tak sme mu dali 😅

a z čoho majú drobci takú dupku ? z hnačky alebo z čoho ? to musí byť katastrofa isto, my sme nič pod. nemali, si to neviem ani predstaviť, čo ste opísali ☹ a jak ich to isto štíííípe 😅

lubik9
19. feb 2010

ahojte
tak u nas su dnes dobiky na celom telicku 😖 snad zajtra mame po reakcii,ale uz aspon teplotu nema 😵

adi..u vas uz dobiky zmizli?

ani my sme zatial takuto dupku nemali..klop,klop..chudatka male..

a som pozerala ockovania,co sme mali,tak boli tam tie 3 hexy (ci co to bolo) a po dvoch sme mali po tyzdni ockovanie na rotaviru,ale tusim nic ine sme nemali,az teraz priorix..tak zato som sa pytala na pneumokoka..tie co ste to mali,tak to bolo po tych hexach? ci zvlast? a doplacalo sa nieco? a zltacka sa dava kedy?

mihanka
19. feb 2010

ahojte, tak ako sa maju dupky a dobiky? dufam, ze je lepsie...

lubik, pneumokok nebol este povinny tusim, preto vam ho nedali asi... a nam ho davali naraz s hexou, niektori dr ale davaju zvlast.... 😉

a nechapem, dnes sa simi prvy x pytala na cikanie 😵 skoda ze sme boli v shoppingu... 😖

gladriel
20. feb 2010

mihi gratulujem no mi este s nocnikom bojujeme mala sa este napyta a rano som ju skusala dat na nocnik ked hned vstala a nic.hadam pomoze to ze neznasa uz plienku.boze nech je teplo a nech dam prec koberce.

andre
20. feb 2010

lubi, je to lepšie už ale furt máme, sú na ústupe to je vidieť, ale na tvári ešte máme a trochn na hrudníku, neni to ešte oki, počítam tak do nedele eštik

mihi a ako sa pýtala ?? 🙂

andre
20. feb 2010

ozaj, nemáte tipa na šaty na svadbu ? dlhé, krátke, z čoho, farba atď... manž. bracha sa žení nám bolo včera oznámené 😝, s mladou babenkou čo ledva kupili byt na hypo, ledva majú prácu, min. mesiac nechceli ani svadbu vôbec nikdy a terazky že svaba 24.4. a rodia v sept. 😅

selina.liana
20. feb 2010

Mihus pneumokok je už povinný

babofka
20. feb 2010

ahojte
no citam tu 'pekne'zazitky 😖 prajem, nech su vsetky deti zdrave a od nemocnice co najdalej.
to v BB vazne odtrhnu dieta od matky? neni nahodou v zakone, ze matka ma narok byt s dietatom do nejakeho veku? a ked koji, tak uz tym duplom.
my sme ocko tiez este nestihli, oli miesto toho uzival ATB a este si davame pauzu.
pneumokok je povinny od rocnika 2009, takze pre nas nie. my sme ho ale davali s 3-tyzdnovym odstupom po hexe. ale tusim, ked sa dava po roku, tak staci uz len jedna davka.
inak sa mame fajn, z kazdej prechadzky sa momentalne vraciame spinavi a zablateni. a to som rada, ked sa oli nevymaca v nejakej vode/kaluzi/....
saty na svadbu....andre, ja viem, ake letia teplaky momentalne 😉 ja som stale mimo. najvacsi nakup za posledne roky boli u mna rifle 😅. ja ked idem do shoppingu, hned ma prejde to vyzliekanie a obliekanie a skoncim v detskom.

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mihanka
20. feb 2010

glad, dakujem, no to vobec nie je definitivne, stale plienkujeme, ale su dni, ked minieme 2 plienky, v noci jednu, cez den jednu... proste nepocika, davam ju pravidelne na nocnik a vydrzi dovtedy, aj po spani ma nepocikanu plienku (nie vzdy, tak 50 na 50) no a kakame do nocnika stale, obcas sa stane nehoda, tak raz za 3 tyzdne... 😵
andre normalne sa pytala, sedela v kociku a vravi "cikaaaa" a chytala plienocku, skoda, ze sme nemali blizko nocnik, ze sme neboli doma, ale nevadi, aj tak je to skoro... 😵 😵

andre, my sme boli na svadbe v auguste a mala som toto:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2514907&l...

babof, na kojenie ti budu dieta nosit... je to proste tak... mozes byt s dietatom cely den, ale od 7 vecer deti beru... 😒

seli ako pise babof, my sme este nespadli pod povinne pneumokok ockovanie... 😉

andre
20. feb 2010

díky za fotos 🙂 musím dačo pokukať, ale nech viem aspoň čo mám kukať... bo inak som tiež tepláková kráľovná,
ma chytá občas byť za peknú a neni do čoho 😅 , iba čo opätky vytiahnem aspoň a potom to hodnotím ako úžasný nápad, šlapať v nich na 10 p., zrovna včera na tú oslavu som sa snažila v rámci možností vypekniť, a keď sa ma manž. pýtal či opätky musím tak som bola hrdinka, kým sme nešli večer domov a ja v rámci hrdosti som vyšlapala v opätkoch aj s m. na rukách 😠 ... potom som odpadla, keď sa nedíval 😀

luciabah
20. feb 2010

ahojte, tak na svadbu ideme aj my, v aprili, netusim aka je teraz moda a co je in a mam pekne satocky z promocii ale su mi velke a problem so zuzenim, takze netusim co na seba. ale este to neriesim, este riesime saty pre nevestu, stale nenasla tie prave 😀 😀

ale mame dvojo pre gretulku a to je dolezite 😀

ale mame krasne pocasie, coooooooooooooo? 😉

mihus super, nech to simi vydrzi 🙂

simona161
20. feb 2010

ahojte, tak svatba caka aj nas ... moj bratricek z Dublinu sa dojde domov ozenit 😀 krasne saty z promocii mam aj ja, ale momentalne vazim cca dvojnasobok toho, co vtedy, takze nula bodov 😀 😀 😀 no co, bude problem pre mna daco vymysliet 😖 ale prezijem, len aby horsie nebolo 😉
pocasie vonku je uzasne, moj synator miloval mlaky uz na jesen, s oblubou sa v nich clapal a dupal nozkami, lenze momentalne vymyslel zlepsovak - vopcha do mlaky rukavice, sal, rukavy na bunde aj svetri a potom "cuca" tu vodu z toho, brrr 😖 😖 😖 takze rev neskutocny kazda prechadzka na ulici, kedze ine nerobim, len ho taham z mlaky von ... esteze na zahrade mame zvysok snehu, lenze pod nim uz vytrcaju krtince a Alex sa v nich hrabe, takze chodime domov ako prasiatka ...
a vsetky sikulky a sikovnikov, co pochopili naco sluzi nocnik velmi chvalim 😉 Alex do nocnika hadze loptu a hracky, a vozi sa v nom po dome, pripadne si ho prisunie a postavi sa nan, ked chce nieco dociahnut ... potrebu ani malu, ani velku do neho este ani jediny krat neurobil, ale nevadi, my sa to raz naucime 😉

lubik9
20. feb 2010

ahojte
mihanka..a ako casto davas simi na nocnik cez den? aj timi sa zacal pytat,ze cssscsss..to ze chce cikat..vacsinou sa aj vycika ale niekedy sa stane,ze aj nie..a kaka tiez pekne do nocnika..iba ked je napr. s ockom a ten nevie,co mu timi vravi,tak sa pokaka (ale to je ockova chyba a nie timiho 😀 )..ale nepyta sa stale..plienky ma pocikane takmer stale,aj ked bolo,ze mal aj suchu..ale aj to jeu nas uspech,ze tam vobec posedi a tak sa tesiiiiim 😵

no dobiky su aj u nas na ustupe,ale este su a to hlavne na tvaricke 😖

saty na svadbu neviem..ale teplaky a veci pre drobcov to mam pod kontrolou 😀 ..a ked vas ide tolko na svadbu,tak nam dufam nejake kolaciky prinesiete 😉 😝

simi..aj timi rad zmula vodu..ale zatial neobjavil vynalez ako alex..on ju rad cmula z handricky na umyvanie,ked sa kupe..ale aj velmi rad cmula snurky kazdeho druhu,napr. na tahacich hrakach,na ciapke,...

simona161
20. feb 2010

lubik, aj u nas je handricka na umyvanie oblubena kamoska a snurky z ciapky mu bezne taham az z krku 😀 😀 😀 a ked nema po ruke snurky, tak cmula cokolvek - sal, bundu, rukavice, pyzamo, mantinel v postielke, atd 😀

lubik9
20. feb 2010

..aj timi teraz objavil,ze aj rukavy sa daju cmulat 😠 😀

lubik9
20. feb 2010

a rad taha tahacie hracky tak,ze snurka v ustach,on cuva a taha hracku 😀 😀 😀

simona161
20. feb 2010

pokial ich necmula prave vytiahnute z mlaky, tak je to ok 😉 by si mala vidiet Alexa, ked sa na ulici vitazoslavne postavi s tymi mokrymi rukavmi, chvilku kuka, ako mu z nich kvapka voda a potom si ich vopcha do ust 😖

lubik9
20. feb 2010

..no viem si predstavit tu jeho radost 😀 ale aj "tvoju"

a timi objavil,ze v brunovej miske s vodou sa daju macat ruky a tu vodu cmulat z ruk..no tiez hroza 😖

luciabah
20. feb 2010

simon, lubik... u nas je oblubeny spinavy, ocikany sneh a kazda mlaka a blato je nami navstivene... takze prasiatko 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre