Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

emaso
20. apr 2009

mihanka aj ja som si vsimla ze ked tlaci prdik tak zakasle,ale tak ono vacsinou ide von prd jednou a troska zaludocneho obsahu druhou stranou 😒 teraz si zas vycitam ze sme nezahustovali....a celkovo mam pocit ze vsetko robim zle.....asi potrebujem solarko 😒

bibka333
20. apr 2009

Viki ja žasnem s tvojej malej 🙂
fibi tebe nepristane aby si bola smutna
katka prijmne tehulkovanie
Slavka uprimnu sustrast tebe aj manželovi 😢
baby idem haji a ties mm nasral pa a dobru nocku

katkaza
20. apr 2009

emaso však ja ťa mám za vzor super mamina a ty si niečo vyčítaš 😠
keď sa malá narodila som všetko robila naopak a keď si niekedy spomeniem mám dosť...ale čo chodím na MK mám odpoveď na všetko 🙂
ideme tak bru 😉

bianca
20. apr 2009

mihan uprimnu sustrast ☹

katka ja som nevedela na 100% do porodu co je Barca.Tusaka som mala na babu ale okolie tvrdilo ze to bude chlapec a musim sa priznat ze som straaaaaasne chcela dievcatko(keby bol chlapcek lubila by som ho rovnako len som si to nevedela vtedy predstavit ze co s chlapcom 😅 )Inak nemoze byt mala alergicka na nieco ked je stale chorucka?

inak mna moj este nenastral lebo je v robote ale noc je dlha

a este sa vam pochvalim co zase vyparatila ta nasa koza.Chcela sa pozerat do zrkadla tak som ju posadila do umyvadla a nez som stihla zakrocit,cistila si zuby s Petovou kefkou.som sa sulala od smiechu az mi slzy tiekli a mala nechapala preco som je ju zobrala

mihanka
20. apr 2009

dakujem este raz...

ema, tak mas zly pocit ze robis vsetko zle... 😉
viki, teda to kto je to jednorocne dievcatko?? 😀
bian, tvoje male zgeridlo je strasne zlata... 😵 to si chcela asi umyt normalne zuby... 😀
dobru noc prajem...

horalka777
20. apr 2009

vsetkym, ktorym sa zda, ze su ich dzeci v porovnani s ostatnymi oktobrovkami pozadu:

ked jedny budu riesit otacanie, druhym uz mimina budu padat z posteliii (ako mne)
ked jednym konecne prerazi prvy zub (my budeme asi posledni), ini uz budu par mesiacov drhnut drobcom tesaky 😅
o nahanani stvornozcov uz vystizne napisala henri 😉 proste - uzite si, kym nelezuuuu 😠 😅
- kym nesedia, aspon o nieco neskor zasadnu k PC 😀
- kym nejedia maso, aspon maju v plienke vonavejsiu biologicku zbran 😝
- kym nepovedia prve slovo, aspon nevykecaju na ulici, co sa doma deje 😅
- kym nemaju vlasy, nemozu prerast do dredov,
- kym nevedia sediet na nocniku, nemozu jeho obsah nasledne vyliat na koberec...
...
...
- kym nepridu do puberty, v podstate su to mile deticky 😀

Este niekto tu ma depku???

martanko
20. apr 2009

ja, nedozehlila som celu kopu ..................... 🙄

martanko
20. apr 2009

mihanka, starkej mi je velmi luto ...

horalka777
20. apr 2009

inak k tomu videu - pristup tej sestry je otrasny, chladna masiarka 😠 ale fakt ma mrzi, ak by padol tien na cele oddelenie, je tam niekolko fakt vzacnych lekarov aj sestriciek a ak to zasa skonci nejakym bulvarnym komentarom na Jojke, tak si zasa cele Slovensko povie - Nikdy v zivote rodit do BN. No a ja som tam rodila a mam presne opacnu skusenost... lenze pozitivne priklady uz bulvar tak nezaujima 😝 😔

horalka777
20. apr 2009

martanko, staci kvalitne vyvesit za mokra, zajtra dam osobne recept, chces?

phoebe003
20. apr 2009

bibi,tomu se bohužel poručit nedá 😢 😔

horalkaaaaa,dneswka jsi mi zvedla náááladu,alespon o stupínek.děkuju 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
20. apr 2009

jo a já si jdu vydrhnout zoubky,vyspršit a hajat.čím dříve usnu,tím lépe pro mne... 😒

horalka777
20. apr 2009

fiiiibiiiii, kasa sa neje nikdy taka horuca, ako sa uvari, bude lepsie, uvidis 😉 😵

zajtra nechcem byt zasa "prva", staci, ze som dnes prva a posledna 😝 Takze dobruuuu a sladke snicky 😔

phoebe003
20. apr 2009

horalka víš,kdy mne bude líp?až všem,co mne lezou krmem natrhnu prdelky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to nebude dlouho trvat.počítám ještě tak půl roku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si věřím co? 😅

phoebe003
20. apr 2009

horal nejsi poslední.já tu ještě chvilku budu čumákovattttt 😀

martanko
20. apr 2009

no fibi, u nas si uz asi bola, my ju mame vsetci natrhnutu zhora nadol 😉 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
20. apr 2009

martanko,vy tuším nejste jedni z těch,co mne lezou krkem....,alespon já o tom nevímmmmmmm 😕

phoebe003
20. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

phoebe003
20. apr 2009

jeee holky,ten vajíčkovej salát se mi tááááááááááááááááááááák povedl,hádejte s čím ho tlačím?s pizzou 😀

phoebe003
20. apr 2009

hmmmm,asi tu su sam.co?mno jo.jdu hajíííí

emaso
21. apr 2009

bre ranko 😉 prva? 😵

horalka,ty si moj Lasica v sukni

selina.liana
21. apr 2009

ahojte maminyyyyyyyyyyyy
nám sa nejak tziež pokazil spánok v noci skoro vobec nespí, tiež stále pomrnkáva a neviem čo ,asi to budú zubyyyyyyyyyyyyyyyyy

evitkamalicka
21. apr 2009

dobre ranko

mne sa dnes tak nechcelo vstavat, som jak mechom udreta

selina.liana
21. apr 2009

evit ahoj aj ja som ako mechom udretá ked malá poriadne v noci nespíííííííííííí

evitkamalicka
21. apr 2009

seli no tak to nezavidim, nas sice spi, ale ja aj tak v noci dobre nespavam, staci mi ze sa MM otoci v posteli a uz som hore, potom sa mi sice podari zaspat ale to uz nie je taky poriadny spanok, no ale hadam ma slniecko preberie...a co malinka? idu jej zubky ze je v noci nespokojna?

bianca
21. apr 2009

bre rano.My sme zasa hore od 5.Som hotova

viki08
21. apr 2009

dobre ranko 😉
nasa noc -dnes bola iba raz hore koli pape , ale po dudel asi 2krat 😉
babulky , nic si z toho nerobte , ze sa LEN otacate, ved nasa je septembrova.. a zuby nema ziadne, neprespi celu noc a vela inych veci nerobi ako vase krasky a krasavci.. 🙂

evitkamalicka
21. apr 2009

no nic drobec zalomil a ja idem daco robit, aj pracku by sa patrilo zapnut

mihanka
21. apr 2009

dobre rano.. 😉
bian, aj simi je hore od pol 6... co uz.. 🙂 a to v noci bola 2x hore na papanie...
selinka to budu asi zubky...

horalka pekne si to napisala, s tou pubertou... napadlo ma ze, znama povedala svojej dcere, ked chcela prist s piercingom, ze ako pride domov ona dohabana a doriadena, tak a v takom stave ju pride ona cakat pred skolu... 😀 zabralo... 😀
no ale naozaj sa netreba porovnavat, kazde mimi ma cas... 😉

my ideme dnes prvy x plaaavat... 😵 😵 😵 😵

viki08
21. apr 2009

haloooooo je tu niekto?
my sme uz vybavili urad a manzel si isiel lahnut po nocnej a mala zalomila tiez.. 😵
co dnes varite? dajte nejaky typ.. nieco rychle a aby to aj manzelovi chutilo.. 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre