Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katkaza
21. apr 2009

ahoj
máme výsledky od doktorky...krvný obraz aj zrážanie sú v poriadku,ale má zvýšené neviem presne čo...a to znamená,že je alergická...no neviem,máme prísť k doktorke,tak mám z toho dnes depku ☹
ešte aj to dobrovolné poistenie sa vraj od apríla ruší,takže z mojej vysokej materskej nič nebude 😠
flow...musíš ísť najskúr na úrad práce,tam ti dajú potvrdenie,potom na sociálku a potom zasa naspať.ale tie tlačivá sa dajú aj na nete stiahnuť...ale aj tak nechápem,lebo ja už som dostala dva rodičovské???
no a henry je neuveriteľný...to som ani nemala vidieť,čo detičky v tomto veku dokážu 🙂

lilyk
21. apr 2009

Katka to si dostala predpokladam poslednu matersku a prvy rodicovsky 😉

katkaza
21. apr 2009

nie...fakt dva rodičovské...veď to kleslo riadne...ale zasa nedávam ruku do ohňa,že sa nemýlim 😉

katkaza
21. apr 2009

no to,že to kleslo radne opravujem,moja materská bola tiež o ničom 🙂

henri001
21. apr 2009

kati dostala si poslednu matersku, ta nie je za cely mesiac ale presne podla poslednych dni ( napr isla si na matersku 13teho, takze ti 13 v mesiaci konci...)a prvy rodicovsky asi 😅 😕

flow333
autor
21. apr 2009

mamky diky za infosky...
viki ta tvoja mala ma aku vahu? je velikaaaa aspon na foto na mna tak posobi...
ideme este na nakup maska na zajtra 😀 papapapapa

andre
21. apr 2009

ahoj mamky, pekný dník všetkým 🙂
máte neskutočné šikulky 😵 , tu sa dá celkom nahlas závidieť 😵 😵 ... krásne akčné fotečky

sofia122
21. apr 2009

ahojte mamicky.
volam sa mirka mam 6m.cerku sofiu.chcem sa spitat co papaju vase dedi tomto mesiaci?a ake su velke a kolko vazia.moja ma 62cm.a 6.880.ci to nie je malo.mala sa narodila 26.10.2008 .o 6,30hod rano.ktora mamicka rodila ten isty datum?dakujem

viki08
21. apr 2009

flow neviem kolko vazi , mame 27.4.poradnu, aj ja som zvedava.. 😉 ale ked mala 5mesiacov tak mala 6500g neviem ci je to vela..podla mna ani nie..
a musime sa pochvalit, dnes sa nam podarili prve krocky po styroch 😅 😵

viki08
21. apr 2009

ahoj sofia 🙂

sofia122
21. apr 2009

tak to je krasne uvidim kedy sa to podari mojej

andre
21. apr 2009

no viki 🙂 , nieže zajtra napíšeš že sa rozbehla 😀 😀 ... bo mňa už fakt šľahne 😀

sofia ahoj, môj má asi 69 a 7,5 cca ... vo štvrtok budem mať až presné čísla... sme na príkrmoch, ráno mliečko, na desiatu ovoce, obed napr. dnes mäsko, zemiak, baby karotka, zelená fazulka, olovrant mliečko, večera kaša na dobrú noc napr. ... 🙂 ... a sa mi zdá že tu niekto je s 26-kou, ale nepamätám presne 😉

sofia122
21. apr 2009

ahoj viki08 🙂

question
21. apr 2009

ahojte babule,som Vas teraz docitavala na etapy,aby som bola v obraze...mm uz je doma a nie je cas na net..uz aby zacal pracovat 😉 mali sme poradnu mame 7780 a 70 cm,a uz som svatosvate slubila,ze zajtra zacnem s prikrmami(teda pokial mm dnes kupit bio mrkvicku 😉 )
kraaasne fotecky ste popridavali,a viki naozaj mala vyzera takaaaa velikaaaa 😝
aj cest pracujucim maminkam 😉

sofia122
21. apr 2009

ahoj andre 🙂 tak to ti uz pekne papa.ja jej davam rano mlicko na obed som jej skusila dat spenat a spapala to tak jej to chuti.medzi tim jej davam ovocnu stavu a na veceru kasu.teraz uz je viac nervozna doktorka dnes povedala ze jej pojdu uz zubky tak asi zato.

andre
21. apr 2009

sofi, to hej, on zbaští čo vidí 😀

ques, tak to je paráááda, doma s tatinom... všakže ? 😵 😵

sofia122
21. apr 2009

ocino chodi na tizdnovky.ja som celi tyzdnen sama chodim k mojim rodicom.dievcata musim koncit uz idem domou lebo som u maminy.ahojte

question
21. apr 2009

andre nooo..si na seba pomalicky zasa zvykame 😉
sme boli dnes aj s matou vonku vyse 4 hodin a vobec sa nam nezdalo,ze tak dlho... 😉

andre
21. apr 2009

jéé, a ako sa má maťka ? aj sebko samozrejme 😉

question
21. apr 2009

myslim,ze fajn 😉 Sebinko je stale taky poslusny,ze by som ho nazvala najlepsie oktobrove babatko 😉
A Matka ?..myslim,ze dobre..vramci moznosti samozrejme 😉

andre
21. apr 2009

tak ju pozdrav najbližšie, nech jej sebko takto vydrží čo najdlhšie, najlepšie na furt 😀

phoebe003
21. apr 2009

ahojky mamky,tak já jsem akorád dorazila z posilovny,jsem si trošku vybila svůj vztek...a dávám si hned pizzu 😅

sofia vítej 😉

phoebe003
21. apr 2009

kouká,můžu zase jít,co?nikdo tu nejniiiiiiiii 😔 😔 😔 😔 😔

phoebe003
21. apr 2009

viki nebooooooj,koupila jsem si ji dost velkouuuuu,ale prachy budou chodit na účet a karta se mi hádám vejde třeba do výstřihu,když to bude nutné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 děěěkujuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

phoebe003
21. apr 2009

henriiii,malej je taky koukám šikulííínek 😉 toadámek je stálůe takové miminko,leží,otáčí se,ale jinak miminko.žádné na ruce a už vůbec neví od čeho jsou nohy... 😀 zato se umí chytnout za pytlíka,až se rozpláče šikulka můj malej 😔 😅

henri001
21. apr 2009

kde ste zmizli babulky....
bianca , v akom zacarovanom kruhu 😨 ja som bosorka, ta odcarujeeeem 😀
fibi pre aku fy robis 😎

henri001
21. apr 2009

fibi , no pozor, bude ho mat velky ako Borinky maly 😀 😀 😀

phoebe003
21. apr 2009

henri dělám pro ING

mno vidíš,to mne nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

henri001
21. apr 2009

hmmm pekna fy .. a co podpisujes zivotne poistky 😎
dosiel nam tatinko...nieze budes zase plakat ze som ti zduuuchla bejby 😀 pozdrav aj pepsi 😵

mihanka
21. apr 2009

ahojte....
dnes bolo krasne a som super unavena, aj simonka odkvacla, chuda len mala totalny chaos v papani aj spinkani... neva nic... hlavne ze chodime plaaavat a je to take super... 😵 😵 😵 ale prehodili sme sa o hodku skor... takze budeme plavat s jakubkom od tilky, betarka ani sa nepriznala ze ich tam stretneme dnes... 🤐 🙂 a uz sa tesim na stvrtok, pojde s nami aj tatino a bude fotit... 😵 😵
henri, no princatko je uzastny, 4 zuby, prvy bude chodit... teda mozno ho teraz predbehne sikulka od viki 😀 😀

idem k tv... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre