Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

andre
22. apr 2009

jo ale pre nevestu jeden spešl 😵 😵 😵 ... však nás zvezieš, však nás zvezieš ??? 🙂 🙂

andre
22. apr 2009

prečo tu nikto neni keď som tu ? ☹

bora8
22. apr 2009

andré ja som tu 🙂

andre
22. apr 2009

jééé 🙂 ahoj ... no ako sa máte ? krom plávania, to som počítala 😉 ... bude z lucky potápkár ? 🙂

bora8
22. apr 2009

rozmýšlam práve či malej kúpiť tento kočík http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5624125, máte niektorá takýto?

andre
22. apr 2009

lubik9 má Xlander, modrý ... skús sa jej popýtať, je s ním myslím aj na foto v albume svojom, čo jazdili v teréne

bora8
22. apr 2009

andré máme sa celkom fajn, chodím pomaly ale iste do práce.... ešte zajtra a potom dva týždne voľno a potom už nastálo, len sa mi dnes podarilo ušetriť ešte 5 dní dovolenky tak som sa dohodla so šéfom, že bude 5 týžnov chodiť na 4 dni do práce - že si spravím dlhšie víkendy

andre
22. apr 2009

lucka bude s babkou ?

bora8
22. apr 2009

áno, lucka je s mojou maminou - ona je už 12 rokov na dôchodku a výborne sa mi postarala aj o jurka, bývame v jednom dome tak to nemám daleko, len je mi lúto že som išla do práce tak skoro - ešte pol roka by som si chcela minimálne užiť, no ale čo už....

bora8
22. apr 2009

ako vidím tak ostraváčky mali stretko 😉 - haloooo bianca aj ty ma budeš ignorovať???

andre
22. apr 2009

tak to máš super 🙂 aj s robotkou si to krásne prešpekulovala 😀
a musela si hneď ?

bora8
22. apr 2009

andre - musieť nemusela, ale na moje miesto už boli dvaja uchádzači a manžel bohužial pracuje v strojníctve a teraz je kríza a ja neviem či o mesiac mať prácu bude aleb nebude..... a hladať si novú prácu ktorá by ma natoľko bavila ako táto a ešte k tomu bola tak platená by bolo hodne tažké

andre
22. apr 2009

no tak to by som aj ja šla za takýchto okolností... ani u nás to teda neni bohviečo, mne je ale lepšie ostať doma, šéf bol čistý magor a problém s peniazmi, takže fungujeme z manž. "príjmu" 😖

andre
22. apr 2009

áááá baterka je off 😒 ... tak idem aj ja
vďaka za spoločnoť 😉 ... dobrú

bibka333
22. apr 2009

baby podpiste to je to pre nase baby
Na níže uvedených webových stránkách je k podepsání peticetýkajícího se bezplatnéhoočkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 do12 let.Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropskáunie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se apošlete dalším lidem.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

dik

bibka333
23. apr 2009

dobre ranko maminky no v poriadku a teraz ideme na krv s Jarkou pa

viki08
23. apr 2009

dobre ranko.. 🙂
aka bola noc? my len jednu papaciu pauzu a asi dve dudlikove 😉 tak sa celkom dalo 🙂 😵

andre
23. apr 2009

dobre ranko 🙂
my dnes do pol 6 a potom s pomocou dudlíka takmer do 8 😵 😵 , no ale tradičné nočné prestávky sme si urobili, tak zo 4 🙄 ... no čo už 😉
ideme do poradne a na neuro... tak pekný deň všetkým veľkým aj malinkým 🙂

luciabah
23. apr 2009

ahojte

andre, aj tak ste super spinkali
viki... pocuvaj, to tvoje krasne slniecko patri medzi oktobrove babetka, ale nie o rok skor ? 😀 😀 😀 😀
henri... a to maly henry sa uz chce naucit rumbu alebo salsu alebo valcik? 😀 😀 😀 😀

my noc nic moc, dobre zaspatie, zle spanie, v noci plac, po mesiaci bola v noci hladna... co som rada, lebo nechcela v noci papat.
dnes idem do prace na druhu, lebo maminka sa stara o tetu a tak matko sa vypytal z prace, ze pride skor a ja sup do prace, vcera mi volala prim., ze ma praca pocka ☹ no chapete 😠

papa

viki08
23. apr 2009

luciabah ahoj 🙂
nie , to robia tie vlasy 😀 a sme septembrovky 😉 skoro mesiac rozdiel , a to v takomto veku vela urobi 😵

lubka78
23. apr 2009

dobre ranko 🙂
gratulujeme vsetkym, co sa pretacaju, ktorym vysli zubky, ktori dobre spinkali v noci atd.......a dodatocne vsetkym, ktrori oslavovali posledny tyzden, kedze sme mali absenciu 😉 😉 😉 😵
ale poslusne som docitala kazdu stranu, aj ked som nepisala 😵
viki...ked som pozerala tu tvoju malu, ani mi nepride, ze patrite k oktobrovkam...taka vlasana a co vsetko dokaze, by som jej urcite povedala o par mesiacov viac 😉

lubka78
23. apr 2009

dufam, ze trochu provokacie nezaskodi 😀 😀 😀

flow333
autor
23. apr 2009

lubi nemam slov 😀 😀 😀

viki08
23. apr 2009

lubka ved vy nemate ani 6mesiacov a to uz toto? 😵 super ste velmi sikovni 😀

viki08
23. apr 2009

rozmyslam , ze malej vopcham nejake palice do gati a oprem ju do rohu a nafotim a budem machrovat, ze stojime 😀 😀 😀 ale nie.. tento vek sa mi velmi paci , lebo kazdy den urobi nejaky pokrok, nieco nove.. no ja ju asi zozeriem z lasky 😲 😀 😵

lubka78
23. apr 2009

vy mate traumy z toho co nerobia vase deticky a ja z toho co vsetko uz robi ten moj maly 😵
na druhej strane mozte byt radi, ze este niektore veci nerobia, lebo to potom len zacne prelepovanie suflikov a skriniek, odkladanie vsekych veci z dosahu stvornozkujuceho drobca, nehovorim uz, ze take obrusy a prestierania su uplne tabu 😉
v kazdom pripade som len chcela upokojit mamicky, ze kazde dieta je individualne a ked sa nevyvija v motorickej oblasti tak rychlo, tak urcite su ine oblasti v ktorych deticky napreduju a my mamy im musime pomoct v tom, aby boli lepsie v tom co ich bavi a v com su zrucnejsie 😉 mozno je to niekedy tazke zistit v com to moje dieta napreduje rychlejsie, ale v kazdom pripade na to casom my mamicky prideme a o to vacsiu radost z toho budeme mat 😵 😵 😵
dobre, tak dost tapety, myslim, ze som sa vyjadrila dost jasne a strucne 😅

lubka78
23. apr 2009

flow 😉
viki...no vidis, aky sme rychly...ale scasti som to aj predpokladala, lebo presne takto isto bol na tom Filip, tak uz som zvyknuta 😉
chcela som este doplnit, ze nase deti v tomto nepatria zdaleko k priemeru, aby ste sa zbytocne nestresovali 😉

lilyk
23. apr 2009

ahojte 😉
teeeda Misko je sikulka 🙂
my lezime, tocime sa,valame sa a nepohneme sa ani o cm 😀 taky isty bol aj Majulo, no musim povedat ze mi to celkom vyhovuje 😅, ja som so stvornozkovanim a odkladanim veci nemala problem, Majulo stvornozkoval asi tyzden a hned sa postavil,takze do 10 mesiaca lezal na jednom mieste 😀 a potom to uz islo. Majula som volala "kdemadas" tak budem a Tominko vyzera na tom podobne,ale je trosku sikovnejsi, lebo Majko sa v jeho veku teda este netocil.....ale brala by som tiez keby som mala Henriho ale Miska..je to fakt roztomile 😵

luciabah
23. apr 2009

babulky... ale je to krasne ake sikovne. ja sa na druhej strane este tesim ze nebeha a nestvornozkuje, lebo potom budem behat aj ja. a ako pises lubka, kazde je sikovne v niecom inom, takze nasa bude vedec myslitel s certom v jednom 😀 😀 😀 ale lubka... proste ste sikovnucki.
nasa babula zacala vcera vtahovat nozicky pod seba, tak sme sa nasmiali
a teraz mi spinka, po par dnoch sa nam ustalil spanok na pol deviatu , sice len malinko ale aspon si trochu zdriemne a potom ako jej zaklapnu ocka, skusala som ju tak na pol jednu, ked sa napapa, ale vcera zaspala bez cumlika len tak o pol dvanastej, co u nej je zazrak bez cumla, a vstala o 5 min. pol jednej, takze ziadny poobedny spanok a potom zase chaos 😅
zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre