Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

sofia122
24. apr 2009

aj moja sa uz zobudila teraz sa hra s mojou sestrou.pozerali sme aj sportovy kocik uz mam aj vybraty.aj vy uz sedite v sportovom?dnes bolo velmi pekne.

evitkamalicka
24. apr 2009

sofi my uz sme v sportovom od 4,5 mesiaca, ale samozrejme sme lezali v nom, teraz uz tak polosedime

lubik9
24. apr 2009

evit..dik..pockam na dakoho,kto skusal a poradi 😉

mozte mi este napisat aj co k nim..ci mrkvu,ci zemiak,ci brokolicu,ci co..ci nic..

tak cakaaaaaam...radte

sofia122
24. apr 2009

ahoj lubik9 mi uz davame aj spenatik,zemiaciky s hraskom a meskom.a skusam jej davat vslico.a uvydime co jej vsetko bude chutit.zatial papa vsetko co jej dam.

lubik9
24. apr 2009

ahoj sofia..tak vy uz aj masko papate? 😕 to len my sme taki oneskorenci? 😔

sofia122
24. apr 2009

ale mesko co kupujeme v obchote take mixovane je take jej davam

andre
24. apr 2009

nazdar mamky 😉

lubi bataty to sú sladké zemiaky, také jak normál ale fajnovejšie, tak miesto zemiakov ich tu mamky dávajú... ja som ich ešte neskúšala, mathy papá normál brambor v pohode... kde si ich našla ? chystám sa na nich 😎

lubik9
24. apr 2009

caf adi..kupila som ich v metre..teda boli sme s kamoskou kocikovat a ona zbehla dnu,ja som strazila deticky a doniesla mi bataty 😵
takze k zeleninke ich dat miesto normalneho zemiaku?

andre
24. apr 2009

množstvo a cena ? 🙂
ja myslím že hej, k mrkve napr. a pod. ... ale začínaš asik len so zeleninkou po jednom, nie ? tak aspoň týždeň alebo dva ... teda my sme tak robili

lubik9
24. apr 2009

su to 3 velke kusy v sietke a cena vraj okolo 2eur (presne neviem)..neviem ako ich uskladnit,ked ich neurobim vsetky..zaciname s mrkvou..kolko dni si davala len mrkvu?

andre
24. apr 2009

my sme šlipo 3 dňoch každú zeleninku, a potom sme pridávali zemiak až, napr. s mrkvou, so špenátom, karfiol atď. ... tak jeden keď uvaríš potom aj s mrkvou napr. tak ti asi vyjde aj na dva dni, tak to strč do chladničky polovicu a spapá na druhý deň, nič tomu nebude myslím... no záleží ako mu zachutí 😉 , náš spapá jeden zemiak v pohode aj s mäskom aj brokolicou, dávka ako jeden via pohárik, dneska to spráskal raz-dva

lubik9
24. apr 2009

cize ste davali najpr zeleninu viac druhov a az potom zemiak? ja som myslela,ze 3dni mrkvu a potom 3dni zemiak a potom mrkva+zemiak a potom az pridavam dalsiu zeleninu

henri001
24. apr 2009

Ahojte 🙂
Lubik bataty ako normalne zemiaky ...ja vzdy odkrojim, ostatne schovam do chladnicky, osupem , pokrajam na kocky a varim...ide to velmi rychlo , skusam potlacit kocku vidlickou a ked sa to puci lahko, vyberam 🙂 3-4 kvapky oleja (pre studenu kuchynu ) mozes pridat trosku svojho mliecka, ale nemusis, su velmi chutneeeee a popucis a je to hotofka 😉

henri001
24. apr 2009

lubik ja som isla ako pises ty ...a bataty samostatne davaj 😵

lubik9
24. apr 2009

henri..cize bataty su samostatny obed? az po tej mrkve a zemiaku? kolko vydrzia bataty v chladnicke?

henri001
24. apr 2009

lubi samostatny (aspon pre mna urcite ) ja som dala mrkvu a po mrkve sme isli hned na bataty ( nemusis ist v poradi mrkva, zemiaky ...) v chladnicke neodkrojene dlho, odkrojene neviem, pretoze sme ich spotrebovali rychlo ...mnaaaaam , ja si ich robim pre seba pecene v trube, nakrajam na stvrtky , neosupane , len umyte a peciem mnaaaaaaam

henri001
24. apr 2009

len chcem napisat ze sa nerobim mudra ivba som davnejsie slubila Lubke ze jej budem pomahat 😀 😀 😀

lubik9
24. apr 2009

henri..dakujem za rady 😵
a papate aj zemiacik normalny? tak uz sa tesim..dufam,ze mu to bude chutit 😉
musim sa ist venovat timimu,ale snad sa este vecer stavim

viki08
24. apr 2009

lubik.. mozes davat papat aj takto..napr. 3dni mrkva dalsie 3dni moze byt mrkva plus zemiak napr. nemusis zvlast ja som to takn robila a v pohode.. tu ide o to, ze ak by sa vysipal maly , tak aby si vedela z coho.. a ked sa 3 dni nic nedeje , tak mozes k tej zelenine pridat nieci nove.. 😉 a este ja som tam vzdy cvrkla olivoveho oleja a nezapekalo nas z nicoho.. klop klop 😉

lubik9
24. apr 2009

mne dr. vravela,ze olej az neskor trosku,ze nie hned od zaciatku..tak neviem

viki08
24. apr 2009

mne nic nevravela, tak som to robila podobne ako na stranke rodinka 😉

henri001
24. apr 2009

lubik olej daj , su to kvapky a kaka sa im lahsie a (vobec, olej by mala mat kazdy den aj maminka , alebo aspon spapat avokado alebo tekvicove a slnecnicove semienka ) zemiacik papkame, ale uz nie samostatny ale s brokolickou , tak nam to chuti naj , alebo s cukinou ...na toto nie su ziadne pravidla , chod si pekne podla seba 😉

viki08
24. apr 2009

tak to skus bez oleja a uvidis.. ja som sa bala trosku , lebo my sme mali s kakanim problemy, kakala kazde 3-4dni a to s placom a bolestami.. a hned ako sme presli na tuhu stravu kakame niekolko krat za den 😉 😀

mimusik
24. apr 2009

Ahojte, trošku vám závidím, ako vám detičky pekne papajú. Naša Simonka je na príkrmoch už 2 týždne a zatiuaľ jej nič moc nechutí ☹ Odskúšané máme zemiak, cuketu, mrkvu, špenát a jablčko - rôzne kombinácie a všetko vytrvfalo vytláča jazýčkom 😢 Neviem ako ju "okabátiť", aby aspoň čo to spapala. Najviac sa nám zatiaľ podarili asi 3 lyžičky, čo je žalostne málo v porovnaní s tým, koľko by mala spapať. Poraďte mi 😔

henri001
24. apr 2009

inak nechcem sa robit zase chytra, ale olivovy je dost tazky , fakt len malinko, alebo skus kupit odlahceny olivovy , su aj jemne, nemusi byt extra virgin 🙂 my uz roky pouzivame UDO oil, ale ten si dovazame , je to bio produkt a zlozenie je pre vegetarianov , aby im nic nechybalo 🙂 tym som chcela poradit kupit olej v biopredajni, alebo v tescu v odd bio ...
ahoj viki 😉

viki08
24. apr 2009

mimusik a skusala si kupovanu stravu? nasa len tu, samo okrem vajicka to musi byt a to som v obchode nenasla.. tak horko tazko to do nej narvem 😅

mimusik
24. apr 2009

Zabudla som dodať, že zajtra ideme skúsiť brokolicu, tak stále dúfam, že sa chytí. Najviac jej asi "chutila" zemiaková kaša, ale aj to papal, len keď som vystriehla moment, kedy mala otvorené ústačka, šupla som jej tam papu. Dačo prehltla, dačo jazýčkom vylovila a vypľúla ☹

bianca
24. apr 2009

hojte

decka mam problem.Mala mi skoro vobec nechce pit s flase.cely den jej davam vsetko lyzickou.

mimus nasa ma teraz obdobie ze chce len pevnu stravu a zacala kakat i 2x denne.(dakedy raz za dva-tri dni)

viki08
24. apr 2009

ahoj henri, vidis skusim kupit iny olej a mozno aj domacu stravu bude.. ved kto by to jedol-ja olivovy tiez nemusim 😉 😀

viki08
24. apr 2009

mimusik a nema tam hrudky? nasa je jak cert, ked tam ma kusky, samozrejme pri keksikoch jej to nevadi.. 😉
ahoj bia super fandovia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre