Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

henri001
24. apr 2009

idem mudrovat malemu 😀 😀 😀 😀 paaacko mamulkyyy 😵

henri001
24. apr 2009

ahaaaa ano heeeeeeeeeeeeeeeeeja heeeeeeeeeeeeeeja heja slovenskoooooooooooooooooooo

viki08
24. apr 2009

ani u nas nemoze byt velmi tekute, musi to byt ako taka hustejsia kasa 😉

viki08
24. apr 2009

jasne henri, ja vela citam a niekedy aj novy cas 😉 😀 😀 😀
tak pa zatial idem si vypit kavu 😵

bianca
24. apr 2009

decka otazocka.Kto ma kde ste kupili sklenene struhadlo?Nasa prave schrumala (aj ked nema zuby jablko)taka si by si dala take dobre postruhane

henri001
24. apr 2009

bianca my sme dostali ...nemam sajnu kde by to mohli mat... 😕

sofia122
24. apr 2009

ahojte babi mala mi zaspala a cil sa znovu zobudila moc plakala a otec sa len nanu pozeral tak je tu somnou

viki08
24. apr 2009
sofia122
24. apr 2009

co tu nie je nikto

sofia122
24. apr 2009

ahoj viki08 budes pozerat hokej.ja ano

bianca
24. apr 2009

sofia tak to ja mam doma poklad.Nasa tato nema s malou problem.Az na kupanie robi uplne vsetko

horalka777
24. apr 2009

Slovenskooooooooooooooooooooooo!!!!!!

sofia122
24. apr 2009

ahoj bianca aj ten moj ale,niekedy neviem musim ho do toho nutit.a inokedy aj sam ten moj aj malu cez vykend kupa inokedy nie lebo chodi na tyzdnovky,tak je doma iba na vykendy

sofia122
24. apr 2009

zmazali mi fotku nemoze tam bit mala iba musim tam byt ja

sofia122
24. apr 2009

uz ste vsetky odysli

sofia122
24. apr 2009

ahote asi uz pozerate hokej aby ste nic nezmeskali.ahojte

lubik9
24. apr 2009

henri..presne ako si pisala..ani timi nechce pit z flase..dostal ju len teraz pred nedavnom na vodicku,ale ked mu ju dam do ustociek,tak trosku potiahne a hned to zacne kusat ako velke kusatko a je po piti vody..ale lyzickou voda celkom moze byt 😝

lubik9
24. apr 2009

henri..a este mi prosim napis,aky olej si zohnat,ked nie je dobry olivovy..ale taky,co zozeniem u nas dakde a nemusim za nim cestovat pol sveta 😉

sofia122
24. apr 2009

tak to mas zvlastne.moja krasne pije s flase.ked sa mozem spitat kolko meria a vavzi tvoj chlapcek

lubik9
24. apr 2009

sofia..timinko vazi 7.5kg a meria 71cm..a co tvoja slecna?

sofia122
24. apr 2009

uz tolko moje len 63cm je malinka nie

lubik9
24. apr 2009

sofi..nie je malinka..dievcata su mensie..podla mna je to vpohode..ked je zdravucka tak centi hore-dole 😉

idem spravit manzelovi veceru 😝

sofia122
24. apr 2009

takto neskoro a co pozera hokej ten moj ano.ja viem ale trapim sa ze nie je vecsia co mam robit ako jej mam pomoct.zdravucka je len cil ma nadchu a trochu kaslika.

bibka333
24. apr 2009

ahojky mimusik ja som Adriana kojila čisto do 9 mesiacou a az potom prikrmi a naucil sa tak neboj a malu nevim este je tieš čisto kojena asi vydrzime do 7 mesiaca a potom alebo my poradte flašu tieš nechce ale uz pila moje mliečko z flasky a to vypila nemal inu moznost nebola som doma tak papala aj teru v pitok idem na Jarkin venček tak bude pit s flašky
mala hajka ale ma dost vela soplikou tak uvidime aka bude noc
Fibi dufam ze si uzavrela plno zmluv drzkam palce 🙂

henri001
24. apr 2009

lubi 😀 😀 😀 my objednavame cez internet 😀 ale sak som ti poradila , chod do bioobchodu , tam pracuju celkom zbehli ludia, urcite poradia ked povies naco potrebujes 😉
sofi ta ju nechaj.v puberte podrastie 😀

sofia122
24. apr 2009

niktko mi neodpoveda

mimusik
24. apr 2009

Bibka, díky za názor, myslíš, že nie je mimi príliš ochudobnené o látky,v tuhej strave, keď je tak dlho plne kojené? Ja som sa do prikrmovania nehrnula príliš dlho, máme v rodine alergie, astmu, ekzem, tak preto. No vraj už bol čas, tak sme začali začiatkom 7. mesiaca. Mám niekedy taký pocit, že keby sme boli začali napr. o mesiac skôr, bolo by to OK.
Inak, aj vám ostatným ďakujem za názory a povzbudenie. Nevzdávam to, hlavne, že je zdravučká láska naša rozkošná

sofia122
24. apr 2009

lenze ja som malinka mam len 152,manzel 160 .a chcem aby bola vecia nez mi na tom mi zalezi viete

mimusik
24. apr 2009

Sofi, dr. má isto pod kontrolou to ako prospievate a ty ako mamino iste vidíš tiež, že je OK a nič jej nechýba.

bianca
24. apr 2009

mimus a co Kika?

decka mala bola tak unavena ze nemohla ani dojest a teraz sa tu hra s dudlikom od flase a o dacom diskutuju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre