Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bibka333
26. apr 2009

dobre rano maminky vsetko najlepsie k polročku Danielkovi a Natalke 🙂
a k 7 mesiačikom Alexovi a Simonke 🙂

bibka333
26. apr 2009

baby mi dnes gulašujeme Jarka s ockom maju meniny tak nas bude plny dvor ale sa tešim lebo je to prvy tohoročny gulaš 🙂 len ma mrzi e nepride mm brat s bb ma to daleko 😒 idem teraz este daco porobit este sem nakuknem prijemny den prajem všetkym maminam a ich slniečkam

viki08
26. apr 2009

my sme dnes chceli grilovat, ale nejak pofukuje, tak bude vareny obedik, mam chut na nieco dobre..mnam.. asi zapecene kur.prsia s brokolicou a smotanou..mnam 😉 😅

bora8
26. apr 2009

ahoj kočky, prajem krásne nedeľné ráno a všetko naj oslávencom 🙂
čo sa týka tej parochne, tak ono to na obrázku vizerá pekne - dík, ale necítim sa v tej farbe prirodzene.... a strašne pri nej na normálnom svetle vyniknú vrásky..... tak potom vizerám staršia 😠 tak ju používam len príležitostne..... a hlavne v robote..... aj to si musím prifarbiť obočie a hodne oči..... lebo je to potom neprirodzené...... ale minule mi môj milovaný šef povedal že mám radšej obísť chalanov a povedať že mám parochnu lebo vizerám ako z ulice...... aby si ma nepomýlili a nedali na zem..... tak tak.... tá fotka je hodne lichotivá.... realita iná 😀

sofia122
26. apr 2009

ahojte maminy aj moja malinka dnes oslavuje ma 6mesiacikou som velmi stastna.vcera ked ju manzel kupal tak zacala dzavotat bolo to sladke jak keby nam chcela nieco povedat. 🙂

phoebe003
26. apr 2009

ahojky mamulenky,tak jaká u vás byla noc???já se chystám jít akorád vařit.budu dělat sekanou s bramb.kašičkou.už se na ní těšímmmmm 😵

phoebe003
26. apr 2009

sofia přejeme malé všeeeechno nej,nej,nejlepší k půl ročku 😵 😵 😵 😵

sofia122
26. apr 2009

dakujem moc pekne 🙂

sofia122
26. apr 2009

sofinka vecer zedla kasicku az do teraz nebola hlada.az ci si dala karotku so zemiakom a meskom moc je to chulilo ja jej to kupujem v ochode a nic mi nevimrva zdi to vsetko zie 🙂

bianca
26. apr 2009
bianca
26. apr 2009

oslavencom gratulujeme 😵 😵 😵

phoebe003
26. apr 2009

ahojky kočky,tak sekaná se mi peče,brambory se vaří.manžel mi ještě spí,včera jsme měli velice zajímavý rozhovor.jsme mu všechno vyklopila.chtěl to slyšet,tak to slyšel... 😉 😔

selina.liana
26. apr 2009

phoebe a čo on na to??? čo si mu vlastne povedala???

bora8
26. apr 2009

phoebe aj ja som zvedavá..... daj mi vedieť 😉

bianca
26. apr 2009

karol aj ja aj ja.Napis IP

phoebe003
26. apr 2009

řekla jsem mu pravdu,že už tu ta láska není,že mne ten vztah nebaví, a za tu dobu,co jsme se napohádali,jsem mu to vyčetla všechno zpětně...například to,jak nestál o to,aby se adam narodil,když jsem otěhotněla...tam se to asi všechno zlomilo... 😔 pak došla řeč na Lukáše.Už dokonce tahal moudrá z mojí kamarádky a vyptával se jak magor.Samo,že mu Lucka nic neřekla,ale řekla jsem mu to pak já.řekla jsem mu,že Lukyn byl vždycky víc,než kamarád,že ho mám ráda.pochopil a začal se mi omlouvat,jak mne strašně miluje,že ví,že si za to může sám,at ho neopouštím,že to napraví všechno.o čemž dost silně pochybuju.vyčetla jsem mu tu jeho práci,že neumí vydělávat,že se sice snaží něco málo semhle támhle,ale z toho se fakt nenajíme.krom toho se mu nelíbí,že já pracuju a že mám 4x větší výdělek,jak on,takže by byl nejraději,kdybych se na práci vykvajzla.ale na to at zapomene.a když mu dobrá práce,kdy za 3hodiny vydělám to,co on vydělá za 30dnů, přijde přímo pod nos,tak to se mu nezamlouvá,už na mne zkoušel i to,že za své peníze zaplatím JEHO dluhy,tak to jsem mu řekla,že si ze mne asi dělá srandu ne???? 😀 😠 😠 😠 😠

tkže asi tak.... 😅

phoebe003
26. apr 2009

holky nemá cenu abych psala iIP beztak si totu přečte,četl to předtím,četl IP,četl skype,icq emaily,tak at si počte i ted...

phoebe003
26. apr 2009

a já jdu podlejt tu sekanou

selina.liana
26. apr 2009

phoebe no a nedýcha sa ti teraz lepšie??? bud sa polepši alebo odídeš si šikula 😉

phoebe003
26. apr 2009

seli o něco lépe mi je... 😵 😵 😵 😵 jen by to ted tedaa chtělo,aby se mističky vah,zhopli na mojí stranu a hlavně v můj prospěch... 😵

bora8
26. apr 2009

phobe - to že mi číta poštu a skype a maily- to by som ho asi zabila 😠 😠 😠 to je špehovanie a nedopriatie žiadneho súkromia.... a zo svojich dlhov sa dostal sám tak nech sa z nich aj vyhrabe.... - toť môj názor..... 🙄 karol ja ti poviem jedno - ani jeden vzťah nie je len ružový, každý prechádza nejakými tými krízami a šokmi a inými náladami.... treba ho budovať a to znamená aj komunikovať (sama vieš podľa našich IP kam to vedie keď sa nerozpráva) a na budovanie takého vzťahu treba dvoch anie že jeden sa priživuje a viezie a všetka zodpovednosť je len na jednej strane.... každý sme nejaký a máme svoje chyby.... ale aj niečo prečo sme sa do toho druhého zamilovali a ľúbime ho.... je na tebe aby si zvážila všetky pre a proti.... čo ti tento vzťah môže dať alebo vziať..... ale jedno pozitívum z tohto vzťahu máš a je to veľké pozitívum - krásne detičky 😵

phoebe003
26. apr 2009

bora jj.to všechno vím.děti jsou moje sluníííčka.těch nelituju a nikdy litovat nebudu 😉 😵 nelituju ani toho,co se stalo,co všechno jsem prožila,o co jsem přišla 😔 ,co jsem získala. 😉 komunikace je samozřejmě nejdůležitější,ale když si není o čem povídat,co pak??? 🤐

bora8
26. apr 2009

phoebe - o deťom 😀 ale nie ak už je to v takomto štádiu..... 😕 😔

phoebe003
26. apr 2009

bora bohu žel - možná bohu dík...to se ukáže až časem.

phoebe003
26. apr 2009

holky kdepak jste????? 😕

phoebe003
26. apr 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kde vás mámmmmmm?cvičit jsem dneska nešla,pepsonce se nechtělo,tak jsem doma a je mi nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.eliška je u našich,adámek s babičkou v kočárku a co já?ubožátko malé???neštastnééé 😀 a jirka spíííí

sofia122
26. apr 2009

ahoj phoebe aj u nas to neni ruzove a to sme spolu 1rok skoro sa stale hadame ale vzdy si odpustime lebo sa lubime.ale tvojom pripade je to tazsie ze tvoj ma dlhy.len si drz robotu aby si nebola na nom zavisla aj ja si hladam brygadu lebo s materskej sa to neda vyzit mala stale nieco potrebuje.tak to skusam 😒

tilky
26. apr 2009

ahojte

pphoebe nečuduj sa my strážime deti lebo oteckovia kukajú hokej a ten nie a nie skončiť 😠

sofia122
26. apr 2009

uz skoncil prehrali sme skoda ☹

bianca
26. apr 2009

hoj

Karol no nic moc.My sme spolu s jednou pauzou 11 rokov a toto som nezazila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre