Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
3. máj 2009

no gratulujeme vam zubacikom... 🙂
bora, ved ja sa snazim, ale ked ja ju rada nadrapujem a bozkaaavam... 😀 a neviem ci je zdrava, teplotu mala len tie 3 dni, a potom mala trosku fliaciky po brusku a chrbatiku a trosku je teraz na tvari vyhadzana, ale len mierne, niekto hovori ze vraj 6.choroba, ale ja neviem...
chalupa je medzi NZ a Surany a vola sa to Dedinka... 😵 je to dom po starkej, ja som ho kupila ked starka zomrela, ale uz tam vobec nestihame chodit robit... ☹ travila som tam kazde prazdniny, je mi z toho smutno...

simon, ja jej tiez davam do ruk aj mobil, aj ovladace, ale musim jej dat aj dudu, lebo pcha to potom do pusy, tak si vyber... 😅

phoebe003
3. máj 2009

seli celkem nic se nestalo,stáááále to samé... 😒 a právě proto 😠 😠 😠 😠 😠

emaso,tak to jo... 😵

phoebe003
3. máj 2009

jsem tu sama ☹ tak to je bordelllllllllllllllll 😒

selina.liana
3. máj 2009

ahojte baby čo je to tá 6 choroba???

evitkamalicka
3. máj 2009

simon gratulujeme k zubkom

Adamko sa akurat naobedoval, mal zelenu fazulku so zemiacikom

mihanka
3. máj 2009

phoebs zlaticko ved sme tu... musis 5 minut vydrzat... 😀
esteze mas dve kraaasne zlaticka doma... 😉

selinka mimi dostane teploty a okrem nich mu nič iné nie je. Približne o 2-3 dni sa vysype po celom tele, vyzerá to ako potničky a potom sa ten výsyp zase sám vstrebe, asi tiež o také 2 dni. Nie sú na to ani žiadne lieky, ako príde, tak odíde...

evit, a chutilo?? simonka mi poriadne nepapa, ani fazulka nechutila... dnes bude mat karfiol s vajecnym zltkom...

phoebe003
3. máj 2009

ema.jinak písnička je to krásná na to piáno,ale film je smutnej 😒 😢 😔

emaso
3. máj 2009

vsetko najsamlepsejsie oslavencom prajeme aj k zubadlam novym gratulujeme,snad sa uz coskoro aj nam vykluju 😉

evit fajne menu 🙂 my mame zemaaacik a jahnacie 😉 Ella sa ide potrhat za zeleninou ,aj masko lubi,ovocie ee moc,kasa bleeeee....

baby moje deti su vynosene 2krat 😀 raz v brusku a potom kym sa naucia chodkat,furt by boli na rukach,este aj velkaci sa na mna hockedy zavesia 😅 a mne to uz ani neva,hoci prd porobim,sak pride cas ked ja budem chciet ponosit a poduskat a oni uz nebudu chciet 😒 potom budem mat tooooolko casu na vsetko az mi to pojde na nervy 😀

evitkamalicka
3. máj 2009

mihan dnes sme tu fazulku mali prvy raz a spraskal to ako nic, zatial sme nemali problem s nicim...mam pocit ze mu je jedno co papa hlavne nech papa 😅

emaso
3. máj 2009

phoebe mas pravdu,film je smutny,ale sak zivot neni furt chachachichi,sak sama vies,raz sme doooole,raz hoooore,raz nam je smuuuutno,potom veselooo,tak to asi ma byt 😉

emaso
3. máj 2009

jaj,musim aj ja skusit ten zltok,uplne som nan zabudla 😕

emaso
3. máj 2009

vsetci obedujete? 😕 asi ano,tak dobru chut

katkaza
3. máj 2009

ahoj
tak aj ja by som potrebovala zistiť,ako sa "odnaučuje" od nosenia na rukách,lebo malá vydrží všade tak 5 minút a koniec.svokra ju opatrovala vo štvrtok a povedala,že nechápe,ako sa dá stihnúť pri nej varenie alebo upratovanie...takže mám ten neporiadok doma ospravedlnený 🙂
dnes sme u našich...takže pohoda...mám veget
mihanka ďakujeme za gtatuláciu 😉

lubik9
3. máj 2009

ahojte mamulienky
gratulujeme oslavencom,zubkom a choruckym prajeme skore uzdravenie 😉
timi mal na obed bataty a vlemi mu chutili..ale zatial spapa vsetko a hrozne sa mi taha za miskou a lyzickou,ked ju zbada..a ked mu idem dat podbradnik,tak sa mu rozziaria ocka,ze ide papkat 😵
inak aj my mame uz treti zubok vonku a 4-ty sa derie von..ale dasienka ma este aj vedla napuchnute,tak som zvedava,ci pojdu aj dalsie 😒
vcera sme boli an vylete v bardejove-v kupeloch a presli sme sa tam po lese (kedze sme boli aj s brunom)..inak myslite si,ze mozem pit kupelsku vodu,ked kojim? neprezenie maleho?

phoebe003
3. máj 2009

emaso jednoznačně máš pravdu. 😵 akorád že posledních pár týdnů to jde s námi stááále jen dolu,teda semnou ☹

mihanka já vím,že se tu vždycky někdo objeví,to já jen tak provokuju 😀

a jinak k tomu pohlazení dušičky,mrkněte do mého albíka https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... a pustte si pisničky 100 až 106,tasky takové pohlazení.č.100 je ta co se včera dávala ema. 😵 teda mne osobně ty melodie dělají opravdu dobře 🙂 😉

phoebe003
3. máj 2009

tak ale ted mi netvrdte,že tady něko je.... 😠

lubik9
3. máj 2009

fibi..som tu..ale bola som vyhodena od pc 😀

lubik9
3. máj 2009

..a pocuvam tu tvoju hudbu..je super 😵 😵 😵 taku mam veeeeeelmi rada..da sa dakde stiahnut?

lubik9
3. máj 2009

..no fakt tu nikto nie je 😒

bibka333
3. máj 2009

ahojte maminky ja len na skok Henrimu a yaseminke všetko najlepšie a posielame pusinky 😀 😀 😀 😀 😀 a k zubkom tieš gratulujeme
fibi dakujem si zlata a hudba super
slavka to ti verim ze ti bude luto ja som prezila detstvo na sihle a ked tam pridem tak spominam a Simonka nech je zdravucka
u nas nič take nove len mame doma maleho obracača raz sem raz tam mame s nej radost

phoebe003
3. máj 2009

lubik,jsem ráááda,že se ti líbí,dá,můžeš si udělat i playlist jako mám já.dělala jsem ho i selince,když mi napíšeš interprety kteří se ti líbí,tak ti to udělám já,nebo si klikni na ten můj tam dole jak je napsáne kreate your playlist a najede ti to tam na tustránnku,zaregistruješ se a začneš tvořit dle své libosti,kdykoliv se todá upravovat,mazat,přidávat písničky různých žánrů 😵

bibi 😵 😵 😵 😵

phoebe003
3. máj 2009

jinak se vám musím pochlubit,mám vypletou zahrádku s mamkou,tak mám radooooooooooooooooooooooooooooost,jen tichlapy mne serouuuuuuuuu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

phoebe003
3. máj 2009

holky ještě prosbička,pepsonka - občas sem chodí její holčička soutěží,hodte bodíííky po 10kách tady je odkazzzz http://www.diteroku.eu/hodnoceni/9259/soutezici...

thank you 😉 🙂

selina.liana
3. máj 2009

babule dakujeme za gratulácie a tiež prajeme všetko naj naj naj 😉

selina.liana
3. máj 2009

mihan vdaka za vysvetleenie

phoebe003
3. máj 2009

holkyyy dejte nám pls bodíííky http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35540/soutezic... thank you

lilyk
3. máj 2009

phoebe to je len pre CZ alebo mozme aj my SK?..alebo som nepozorne citala 😅

tilky
3. máj 2009

ahojte

Mihi tak som to tu vložila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

andre
3. máj 2009

ahoj mamky 🙂, dobrý večer
gratulujeme všetkým drobným výmesačníkom, slečnám aj malým fešákom, ktorý slávia dnes aj slávili cez víkend 7 mesiačik 😵 😵 😵

phoebe003
3. máj 2009

ufff,tak ted teprve se mi podařilo uložit elišku.Adámek už spinká jako andělíček...ale ele se absolutně nechtělo jít domů... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre