Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
16. aug 2009

karol uz je predpokladam doma alebio ho dnes pustia ze?Skoda ze si neuzil zlet a este tolko bolesti

phoebe003
16. aug 2009

sakra!!! tady to krucinál žije!!! 😀 😀 😀

bianca ráno sem pro něj jela do špitálu. nahzovali mu to rameno pod narkozou..

horalka777
16. aug 2009

emus perfektne fotky a hlavne speci komentare 😉

phoe, fuuuha, ta to som mu mala drzat palce lepsie, hm?

vyhnala som mm s malou na vychadzku, ked uz ma ten posledny den dovolenky, tak mozem kaslat na klavesnicu, namiesto na nich 😝 🙂

...a idem varit dalsi kybel caju...

phoebe003
16. aug 2009

horalka myslím, že o tom to nebylo. moje máma se modlila aby to přežil. No ještě že se modlila, protože kdyby ne,mohlo to dopadnout hůř 😀 😀 😀 ne dělám si srandu. On má s tím ramenem problémy už dlooooouho

phoebe003
16. aug 2009

kdepak jste kočky???? mne teď přišla kámoška, tak si jdeme dát kávičku a pak musím jít žehlit...

emaso
16. aug 2009

ahojte 😉
horalka kasli na kasel,daj si Solmucol a pijaj cajik nech si fit 😉

phoebe no tata je riadny vituz,fakt esteze sa mamka modlila 😀 hlavne ze je v poriadku 😉 a co takto chysta najblizsie?ze ako na spestrenie? 😀

dakujeme za pochvalu foteciek 😉 aj ked fotit moje zaby to je fuska,Samo zvacsa fotenie bojkotuje,Jasmina furt zdrha a Ella sa pri foteni tvari akoby jej dakto zjedol veceru 😝 musim uz aj ja prebehnut albumy nech vidim ako drobci narastli 🙂 aj ked uz teraz mi je jasne ze sme tu najvacsie tucibomby 😔 ale my to vybehaaaaameeeee....casom...snaaad...duuuuufam 😅

a dnes bol taky pekny den...

bianca
16. aug 2009

hoj

my sme boli dnes na dlhej prechadzke s nasou kamoskou Laurou.Fajne bolo.Mali sme aj dve pauzicky v dvoch zahradkach.Male boli uzasne.Jedna druhu krmili chrumkami,kornutkami,chlebom.Raz ozuzlala Laura a dala Barci a naopak stale dokola.No komedia.

phoebe003
16. aug 2009

emus n to fakt nevím, ale uvažujeme se ségrama, že na další narozeniny mu asi pořídíme adrenalinovou jízdu v F1 😀 😀 😀 😀 aby to mělo grády 😀 😀 😀 😀 😀

bora8
17. aug 2009

dobré ráno kočky 🙂 je pondelok a ja som po 3 týždňoch v práci 🙄 ale moc moc sa teším na víkend 😉 dúfam, že sa už nikto neodhlási a prídete všetky

question
17. aug 2009

ahojte kocky..my mame uspesne za sebou navstevu svookry,boli mse na zelenevj vode pozriet..brrr ale do vody eee..bo bola studenaaaa
bora juuj 3 tyzdne doma potom praca..nezavidim..pojdem pokukat linky na topanocky..
musim kupit tie papuckyna doma.. kupujete aj z netu? bo v lekarnach tu stale to iste a obchody rozstrusene kade tade..nestiham obehavat,...
ema fakt super fotecky.. kraaasna rodinka 😉
aj ja tesim na vikend 😉

alynka
17. aug 2009

Ahojte, ťažký víkend za nami a dúfam že týždeň bude lepší. 😎

Včera večer Viki asi bolelo bruško, tak bola veľmi uplakana. Uspávala som ju a už sa zdalo že zaspí keď sa tak žalostne rozplakala, že som ju nemohla utíšiť a to sa opakovalo asi dve hodiny. Najprv sme mysleli že má zoči, ale nepomohlo. Potom som jej masírovala bruško aj espumisan dostala, ale vždy nebolo dobre. Trošku sme si polietali, pogúľali na fitlopte, až potom po dlhom snažení zaspala. Ale potom tam bol poriadny smrad ☹

Dnes ráno sa mi zdalo že má horúčku, ale pomerať som jej nemohla.

A k tým topánočkam- Ja som jej kúpila už klasické topánky. Tu je foto- tie fialové v strede
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

horalka777
17. aug 2009

baby, mne je furt viac a viac na nic... (fyzicky) ...proste netusim, ci budem do vikendu fit ☹ Strasne ma to stve. Jednak sme nemohi dokoncit dovcu, jednak som v sobotu vecer zmeskala super koncert, jednak som doma vazen a nemozem malej dat ani pusu, ani sa nemozem s nou rozpravat a blaznit, jednak tu nedaleko bola moja mama a ani som nemohla ist kuknut na oslavu synovca, ani rozlucit sa s tymi, co zasa odchadzaju do zahranicia, a este aj stretko mam ohrozene a zaloha urcite prepadne, co uz. Kriza.

Ja to zasa rozdycham, len som sa potrebovala vyventilovat, prepacte..

phoebe003
17. aug 2009

Ahojky holky, tak mne je dneska smutno. ráno jsme jeli do Nymburka za Jirkovým dědou. Je to s ním špatné. Dostal zápal plic a podle dr mu zbývá max pár dní..Vypadá strašně. je hubenej má snad 50kg na svojí výšku 185cm jen kost a kůže, mluvit nemůže, jen eptá a pije jen z kojenecké lahvičky...Strašnej pohled. 😔 😔 😔 😢 😢 😢

phoebe003
17. aug 2009

na tohle se podívejte... http://www.aktuality.sk/clanok/143179/foto-5-ro... malej buřtík...

marosko08
17. aug 2009

henri ahoj.myslim,ze prave Ty si mi pisala,ze horalka rodila v Bn.ano,uz sme sa skontaktovali,aj sa pozname.dakujem moc

bianca
17. aug 2009

karol to mi je luto ☹

u nas sa prave 1x cistili zubky aj zub.pastou.Kupila som na skusku len obyc Odol perlicka a musim uznat ze jej velmi chutila

alynka
17. aug 2009

Zase máme horúčku, 38,5 ale to bude asi zo zúbkov. Aspoň dúfam. ☹

Zúbky si neumývame, ale zubnú kefku používame namiesto kusátka asi 5 mesiacov. Je to naša najobľubenejšia hračka. 😉

bianca
17. aug 2009

aly nasa ma tie tri kefky postupne na typ zubkov a dnes sme presedlali na tu poslednu na cistenie no kusacie nam urcite zostanu.

ma mala i hnacku ci len teplotky?Pokial je to teplota po odcitani 0.5°C tak jej daj nieco.Prestane ju to boliet a aj horucka pojde dole

selina.liana
17. aug 2009

Phoebe to mi je moc ľúto

bora8
17. aug 2009

kočky tuto sú troška aktuálne fotky - nestíham to dávať aj sem aj na FC http://www.facebook.com/album.php?aid=10984&id=...

bianca
17. aug 2009

borus ja uz som pokukala.No uzasbi ste vsetci

inak ja tu davam uz iba vymesacne foto

bora8
17. aug 2009

ja nestíham.... teda nestíham zmenšovať... chcem dať teraz aj vytlačiť nejaké foto, lebo nemáme ani jednu fotku vytlačenú - všetko je v pc a dosť ma to štve a chcela by som aj tie krásne fotky od silvinky na veľkotlač a dať do rámu.... ale stále niečo príde... a na toto nezostane, ale už som si dala záväzok.... 🤐

bianca
17. aug 2009

ja som davala na vianoce tlacit fotky a za 3 mes ich bolo asi milion.Davali sme totiz rodicom fotoalbumy s fotkami od barci.Musim v tom spravit poriadok a tiez nechat spravit zasa

alynka
17. aug 2009

teraz ma len horucku, ale nemerala som jej v zadocku ale len pod pazuchou, ale ani tam si nechcela dat zmerat, zadocku sa jej vobec nemozem dotknut. Hnacky nema skor ju naduva. Kakala rano a teraz vecer. Ale dost huste.
A davam jej aj sirup Panadol. Tak mozno su to zubky.

question
17. aug 2009

ahojte.. bora...tusim si sa nenudila podla foto 😉
ani my nemame vytlacene foto,len od fotografky 😉 ale tie zatial stacia... 😝
alynka, my sme teplotovali skoro 4 dni kvoli zubkom pred dvoma tyzdnami..ale maxi bolo 38,2....

alynka
17. aug 2009

ked jej isli prve dva zubky tak aj my sme teplotovali dva dni, ale potom to islo bez toho. Teraz sa jej prerezava 5 zub, sice uz je vonku, lepsie povedane prerezany.

bora8
17. aug 2009

alynka buď rada že to ide, lebo my máme stále len jeden zub..... 😉 ale podľa toho čo píšeš by to mohli byť zuby.... tak skús vydržať a prajem pevné nervy

bianca
17. aug 2009

aly zajtra zajdi kupit pre mali aj neaky ibuprofenovy sirup a striedaj to s paracetamolovym.Nemas calgel na znecitlivenie zubkov?Vraj pomaha.Alebo este homeopatika

phoebe003
18. aug 2009

Ahojky kočky, jaká byla noc? co prďolkové, holky já už se táááák strašně moc těším na Slovensko, to si neumíte ani představit...Akorád ta cesta... 😖 má bejt až 28 st ve stínu tak budu vyrážet brzo, abych co nejvíc cesty nahnala ráo a dopoledne....

bianca
18. aug 2009

kocky pomoc.Napiste mi prosim ako vy upratujete.Ja uz som zufala

pradlo roztriedim a v zapeti to Barca presklada.Zberam veci,drzi sa ma za nohavicu,utieram prah,lezie na mna.Normalne uz hodinu zasa ukladam a ona nez stihnem dorobit jedno,druhe mam roztahane.A ak nie tak za mnou lozi a snazi sa ma chytit.Na sekundu sa zastavim a uz je vydriapana hore

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre