Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lilyk
20. máj 2009

dobre ranko 😉
nam vcera nesiel net....tak dodatocne Adamkovi prajeme vsetko naj k 7 mesiacikom 🙂
a mam tu co som mala pri Majkovi, Tomik sa mi vyprdol na flasu, nechce pit, takze sme zacali lyzickovat 😝 😝 no aspon ze papa nejakym sposobom...to sa stale utesujem 😅

lilyk
20. máj 2009

ja som vzdy uprednostnila mrazenu zeleninu pred cerstvou, lebo u nas cerstva vyzera ako po zaruke 😖 a o mrazenej sa vela pise ze sa pestuje bez vselijakych zlepsovakov kedze nejde na obder sup sup sup ale dava si nacas.
a my sme vstavali o 7:30 a prvy krat s 1 papanim...to bude ale asi tym lyzickovanim, to tak dostanem donho viacej mliecka 😉

horalka777
20. máj 2009

luci moja tuhne a tuhne a nie vytuhnut 😠

lilyk, to ako vobec nic z flase?
inak obder zeleniny 😀 tento preklep sa mi paci 🙂

henri001
20. máj 2009

veru mrazena byva castokrat lepsia ako akoze cerstva 🙂
Luci ,no my sme mali navstevu cez vikend, tak nam nechali suvenir 😖 3 rocny krpec usopleny 🤐
maly uz spinka...som odsvavala a ja neviem kde sa to v tej malej hlavicke zmesti, tolko soplikov 😔
my flasku uz ani neskusame , poharik tiez nic moc...takze prso je v plnej pohotovosti 😅

question
20. máj 2009

dobre ranko...henri mas pravdu asi my sa dnes chystame na masko..tak som zvedava....-ja som sa len preto pytala,ze ja musim opatrne s papanim,bo budeme asi alergici,tak papame pomalicky a opatrne 😉
a budem musiet kupit aj tie vlocky,ale ak mate aj iny tip na kasu tak sem s nim..tie hnusne sladke co sa predavaju nechcem ani vidiet... 😝
henri..tak mas vysavac v plnej pohotovosti,co 😉 tak nech tie sopliky ide ryyyychlo prec prec..

evitkamalicka
20. máj 2009

henri inac vcera som dala drobcovi vlocky bez bananu len so stipkou jablcka, ale tak ze to tam ani citit poriadne nebolo a drobec spapal 😵

evitkamalicka
20. máj 2009

teda kasu ovsenu 😅

horalka777
20. máj 2009

ques, a kukuricna...? obycajna, doma varena, tam nie je lepok, ci..?

flow333
autor
20. máj 2009

ahojte mamky.....dajte radu matke zaciatocnicke...zaciname s bananikom.....ako ho davat? my papame prve jedlo teraz okolo 9, pol10...potom zaspi a je obed...takze na svacu vela casu neni...skusit jej ho dat teraz po mliecku???hm? a zapijaju drobci banan ci nie? radte pls!!! 😎

henri001
20. máj 2009

evuli to sa tesim 😵 aj ty si uz skusila ? s medom a skoricou ? rano mozes a na dlho to zasyti , mnnnam 🙂
flow princezna moja, ja davam bananik samostatne vacsinou na olovrant, po spinkani , vidlickou premackany ...a davam zapit mlieckom, ale my necajikujeme takze len od smadu 😉

evitkamalicka
20. máj 2009

henri ano aj ja som uz skusila a je to fajne

flow333
autor
20. máj 2009

henriska, tak ani my akosi cajik nemusime, denne max 20ml, to je nic...ale snazim sa jej davat pomaly...tak skusim poobede....myslim na olovrant...
inak nevies ako dopadla andre, poskladala beecko aj opacko? my musime vydrzat do 28.5. az vtedy dostanu roseovy aj zlty, aspon mam casu si rozmysliet coloru...

bibka333
20. máj 2009

ahojte Heneri dakujem
noc bola ok len teraz sa nevedele uložit ale už hajka s tatikom (je po nočnej) my papame mrkvičku s našich minuloročnych zasob a zemiačik bataty v celom Brezne nemaju a papame to okolo 12 13 hod
baby čo idete dnes porabat ja idem navarit potom mame poradnu a potom neviem 🙂

flow333
autor
20. máj 2009

bibka tak u nas zas bataty maju ale mala ich po mne pluje....zje vsetko, ale bataty ani nahodou.... 😀

bibka333
20. máj 2009

flow naša papa ako by sme jej jest nedali včera som jej davala pri našich a moj ocko sa čudoval ako to rychlo papa a ešte aj ručičkami mavka daj daj 😀

bibka333
20. máj 2009

a recept od Henri na vločky je na 110 strane 🙂

lilyk
20. máj 2009

horalka to ako vobec,cucne 10 ml a zacne sa krutit a rozculovat 😒 idem vyskusat Henri recept zahustit to vlockami,lebo ked to budem hustit kasou budem mat doma tucniaka Tomaska 😀 😀 ja to vidim tak ze mam pohodlne deti obidve staci otvorit pusu a mama sup do pusy naco by som musel cucat 😝 no neva...ked bude aj Tomik taky flegmos ako Majko nic viac si nemozem priat 😵 ..uz som vycvicena na lyzickovanie tak mi to ide lepsie aj po psychickej stranke 😀

lilyk
20. máj 2009

juj Bibka super,dakujeme,prave som sa chcela spytat na tu stranu 😵

mimusik
20. máj 2009

Ahojte,
flow- my všetko zapíjame mm - aj obed, aj desiatu, čajíka veľa nepopije, ale ponúkam. Idem si však objednať taký termo pohárik od aventu s náustkom, tak možno sa jej zapáči.
henri - vločky skúsime aj my, teda my dospeláci + Kika ovsenú kašu papáme často, tak by som chcela, aby aj malinká začala
bibka - no ja na dnes poobedie program mám, pojdem do mesta pozrieť šaty pre Simonku na nedelu a potom sa dať ostrihať a zajtra alebo pozajtra konečne aj zafarbiť... sa teším, že zas budem vyzerať jak človek 😀
A vidím, že to tu "zaváňa" bee mániou 😅
A tie, čo plánujete foto stretko budúci víkend, tak ako?

bibka333
20. máj 2009

lilyk idem skušat a ja ale pre nas dospelakov male až neskôr 🙂 baby čo idete varit mne Jarka vravela ze ma chut na granadir ale neviem či to alebo niečo ine

henri001
20. máj 2009

flow , hadam po instruktaznom videu sa jej to podarilo 😀 😀 😀 kup rose 😵 😵 😵 ale aj zlty je krasny, taky slnieckovy , jasnyyyy 😵 😵 tak neviem ...ja mam skoro vsetko ruzovo fialovo cyklamenove takze nebolo co riesit 😀 😀 😀
TA MIHI DE SI 😀 😀 😀

bibka333
20. máj 2009

mimušik to prijmanie mate teraz v nedelu ? aj u nas na Mazorniku je v nedelu

mimusik
20. máj 2009

bibka - áno, túto nedeľu, už sa veeeeľmi tešííííme, sa zídeme celá rodina pokope a bude garden party 😵 🙂
A nevarím dnes nič, lebo si varíme vždy večer a máme perkelt + cestovinu, Iba Simonke varím cez deň každý 2. deň, nezmrazujem zatiaľ 😉

andre
20. máj 2009

nazdarte mamky 😉

andre poskladala, manž. to rozchodil, chce to grif, ale fungíruje... len dieťa sa na mňa čudne pozerá keď ho tam strčím 😅 ... a budem mať jeden dotaz zlatko H. keď tu budeš a bude time... ten čo včera 😝 dotaz 😀

idem dočítať a dojdem, poobede ... pá 🙂

flow333
autor
20. máj 2009

andre a de je foto ako divne sa pozera....inak nasla som stranku, kde maju aj nahradne strechy....takze asik bude ruzovy a vezmem aj zltu stredhu...xixi...a stoji tam 355libier...

flow333
autor
20. máj 2009

http://www.lullabys.co.uk/shop/erol.html

adi ak by si chcela nahradnu strechu, tak mozme objednat naraz....

flow333
autor
20. máj 2009

tu to dnes ale zije.... 😎

andre
20. máj 2009

akurát idem včas 😀 , jasne že chcem strechu, koľko stojí ?

flow333
autor
20. máj 2009

andre si tu???

andre
20. máj 2009

jo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre