Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

selina.liana
18. jún 2009

phoebe dikkkkkkkkkkkk

horal držíme palceee

phoebe003
18. jún 2009

horalka držím pěstičky ať je zase dobřeeeee

jeee holky,já se tááááák strašně těším s vámi na ten víkendový srazíkkkkk,už se nemůžu dočkatttt 😉

katkaza
18. jún 2009

ahoj
aj my gratulujeme malej šikovnici Viki 🙂
naša Karol sa dnes pokúšala v postieľke postaviť...strašne sa snaží,len jej to nejde,s posadením rovnako... snaží sa,ale ešte tam kúsok chýba 🙂
na poradni som sa nič nedozvedela,lebo sa nám baby nechcelo za nič na svete ukázať...tak bude prekvapko...
znakovanie sa aj mne veľmi páči,som si pozerala aj niektoré znaky,len neviem ako by som ju ich naučila...ale bolo by fajn,keby ukázala čo chce,lebo ona spustí vresky a musíme len hádať...no a v noci je to neuveriteľne namáhavé 😝

flow333
autor
18. jún 2009

katkaza ako rychlo to ide...uz si v polovici dalsieho tehu....no nic, ved sa ukaze betar maly nabuduce, ja si myslim, ze to bude dievcatko 😀 😀 😀 som zvedava, ci sa mylim alebo nie

a smardi ako? mala mat kontrolu? neviete niekto?

bibka333
18. jún 2009

ahojte my sme zase v noci nespali a aj cez den sme mrzuti idem von možno bude lepsie 😉
Vikinke a Brankovi vsetko naj 🙂 😀 🙂 😀
Horal drzim palce nech mas vsetko v poriadku 😉
Mihanka dakujem 🙂

phoebe003
18. jún 2009

posílám prvníčást fotek z itálie,další ochutnávka bude až mi Pepsonka stáhne zbylé fotečky

phoebe003
18. jún 2009

tak jsem zjistila,že ukládání fotek na rajčeti je faaaakt super,

phoebe003
18. jún 2009

taky Vám blbne kůň??? 😠

phoebe003
18. jún 2009

tak ještě jednou,aby to bylo kompletní,koukám ale tady to žije:o)))

http://phoebe003.rajce.idnes.cz/

phoebe003
18. jún 2009

koukám tapetuju tu sama pro sebe,tak já jdu teda něco dělat:o( ....

selina.liana
18. jún 2009

phoebe fotky super malá v tých krídelkach je krásna a ty čo si tam nebola však si len na 3 fotkách tuším 😉

henri001
18. jún 2009

cafte prdelky 😀 priflajtovali sme dnes rano o 7 , bola som cela vycucnuta ako pomaranc 2 x odstaveny , ale uz som sa prespala a citim sa opat ako clovek 😀 😀 😀
Mihi aj ja scem znakovaaaaat 😵 😵 😵
lavjujem vas 😵 pridem 😉

lubka78
18. jún 2009

phoebs..super fotky, aj ja by som niekam isla 😒
henri..tak vitaj spat "at home" 😉

horalka777
18. jún 2009

Henri, back again? So short trip? 😅 Welcome 🙂

phoebe003
18. jún 2009

seli,ale tak taky jsem tam byla,ale mne spíš fotila Pepsonka,takže od ní fotky budou až zítra,nebo dneska večer,protože je ještě nestihla všechny stáhnout.pak to roztřídím a přidám,dneska by to měla mít hotové na cdcku,prtože jsme fotily o 106

HENRI zlato,vítej doma 😵 😵 😵

lubi bylo to super,jen co je pravda,moc jsem si to tam užila 😉

henri001
18. jún 2009

no tak slubene story 🙂
presli sme v prahe 3 kontrolami a pri poslednej kde sa ide na gate pri vstupe do lietadla zistili ze sice mam syna napisaneho v pase a ja mam biometricky pas, ale syn nema biometricke udaje a do ameriky cestovat nemoze ...normalne ma nepustili s nim , takze letela iba sestra s tatinkom a ja s maminkou mojou sme zostali doma a zacal sa kolotoc ...naletisku ze tak za 2 -3 dni by savam mohlo podarit vizum vybavit na am. konzulate 🙄 okamzite som volala 🙄 na ambasadu ale kym som sa dovolala presli skoro 2 hodiny , nakoniec sa mi posdarilo zistit co a ako, leteli sme do banky vlozit poplatok, odfotit malickeho a leteli sme na ambasadu bez objednania ...neako som sa prekecala a pustili ma hore , kde som natrafila na taku slecnu malicku a vsetko na nu vyhrkla a ona ma nechala kecat apotom ze dontandrstend 😅 tak vsetko znova v anglictine, maly pod pazuchou zastrceny, kukal na nu ...takze to nie je standart ale mam si skusit vyplnit ziadost o vizum v mene maleho a cakat...tak cakam a cakam a zachvilu neaky cech vysiel, ukazal mi kde je prevbalovak , hladkal malinkeho a ze ked budem hotova mam prist k okienku...stojime pri okienku , vysvetlujeme, davame foto a on ano ano rozumieme, je to neprijemne , skusime , hadam nam do zajtra vecera daju odpoved co a ako ...presla okolo ta mala slecna , usmiali sme sa na seba ...sedime a cakam ci sa prijme ziadost ..zachvilu ma volaju k okienku k ambasadorovi na dodatocny pohovor ...a tam sedi ta mala baba, ona bola ambasadorka 😵 povedala ze skusi vsetko pre to utrobit, ze mam cakat blizko ambasady ze mi zavola max do 2 hodin ...cakame v restike pri polievke a skoncila mi baterka , pretoze som cele rano volala donemoty -hotovo, nabijacka v kufri vo vzduchu na ceste do NY , nikto v okoli nemal zosebou nabijacku...no myslela som ze je koniec...a vrtedy casnicka prie ku mne a da mi svoj mobil, aby som si tam vlozila kartu , ze ona ma do vecera cas 😵 boho 😵 ske ziena...do hodiny volali ze malinky ma vizum a mam si prist pre pas , ja stastna ako blcha volam na letisko, ze zajtra mozem letiet a ona ze pozriem, ci je volne nieco do konca tyzdna- som myslela ze ju zabijem , ale nastastie nasla miesto pre nas hned na druhy den rano ...pretocim film ...stojime na pasovom v NY , a policajt ok, ok, len mi vysvetlite, naco ma vas syn vizum 😕 ...a ja som sa nadychla a hovorim ...aj tak bys te neuveril, dlhy pribeh ...a on sa usmial a poprial nam pekny vylet ....
tak hadam na dnes staci pisania, ta ne ???

phoebe003
18. jún 2009

tedaaa Henri,tak to jste to měli asi tak veselé,jako my při odjezdu z itálie:o)))

luciakubista
18. jún 2009

henri,slusna story 😀 vitaj doma 😉 ja som pre istotu eline dala pas urobit (biometricky) i ked zatial USA v nedohladne 😅

andre
18. jún 2009

nazdar mamulky 🙂

heeeenri, vitaj home 😉 ... som netihla ťa vyprevadiť, tak aspoň teda welcome 😵
ty si teda vieš vybrať vzúúúúšo, paráda 😀 ... zážitok jak sviňa, ale zato jakááá ty si šikula, to všetko vybaviť, a henry zjavne spolupracoval, všakže ? 😉

emaso
18. jún 2009

no konecne sa oplatilo nakuknut 😀 teda mna by urcite slahlo,ja som nervovo labilnejsia 😅 Henri zajtra poprosim pokracovanie,dakujem

mihanka
18. jún 2009

ahojte...
tak teda, henri, taky kolotoc so zaverom ala mr bean 😅
som rada, ze ste zdravi a stastni doma... 🙂

my mlieckujeme o dusu, simi je zlata, ako pri zaspavani stiska rucicky... 😀

selina.liana
18. jún 2009

henri bez komentáru 😉 este že to dobre dopadlo 😉

horalka777
18. jún 2009

henri 😀 ten zaver je fakt na riadny blog s vysokou karmou 😀
Normalne sm si zaspominala na moje letiskove trampoty spred par rokov. Tiez som si nemyslela, ze mi adrenalin moze az tak stupnut a to som ani matka este nebola 😅

...no a dalej?

henri001
18. jún 2009

😀 😀 😀 baby verte mi ze potom uz nebol ziadny ani najmensi zadrhel - som hodila taky pohlad ked sa nieco suchlo ze si kazdy rozmyslel ci mi bude protirecit 😀 😀 😀 ale myslim ze aj moja stupnica pretecenia pohara sa posunula, uz som ziadne blbosti neriesila 😀 ani len pupak nervozity na tvari sa neopovazil vykuknut ako inokedy ked som bola nervozna na cestach 😀 😀 😀 a Henry cely cas takymi kukadlami hrdymi na mna pozeral , bol zaltunky ...celu cestu v lietadle okrem 2 hodin co spinkal bol bud na cecku alebo nacucnuty na obrazovku ...olizal kazdicku vec v lietadle 😝 prve 2 hodiny som vydrzala mu branit, ale potom 😅 no proste keby ste ma natocili a ukazali mi to ze to moje decko lize a cuca sedadlo, operadlo, stenu , by som sa sama dala zavriet ... bola som rada ze nevresti celu cestu ako ine decka a toto bolo oproti tomu uppplnaaa pohodicka 🤐

horalka777
18. jún 2009

😀 Blanka by nielen lizala, ona teraz vsade robi take dve rovnobezne ryhy 😀

henri001
18. jún 2009

horalka 😀
tuto su fotecky pre nefejsbukacky 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=17624&id=...
neviem kedy sa zobudim zajtra, tak krasny den maminky 😵

mimusik
18. jún 2009

Henri - vitaj späť doma 🙂 , som rada, že ste to zvládli bez akejkoľvek ujmy, ak nerátam tie nervy hneď na začiatku a hlavne Henry, perfektný cestovateľ z neho 😵 Ozaj, nemal problém s posunom času? Popíš viac, ako prebiehali krstiny, čo všetko ste videli a ako to drobátko všetko prežívalo 😉 A tešim sa mooooc na fotečky 😵

Horal - ako ti je? Aké hormony ideš brať? Ja som istý čas užívala Duphaston, aj keď sa indikuje hlavne v tehu, no moc mi nezaberal, som mala taký pocit vtedy a okrem toho som pojedla haldy Dicynonu a Cyclo3fortu a aj tak bez citeľného zlepšenia...

mimusik
18. jún 2009

Henri - fotos nááádhernééé rozprávkové, nevídané, skutočne jedinečné 😵 Krásne chvíle ste zažili 🙂 😵 Ste tam naozaj ako princezna, princ a prinčatko 😵

bibka333
19. jún 2009

ahojte fiha že druha 🙂 😀 🙂
HENRY vitam ta domka fotky super peknučke vyžaruje s nich pohoda 🙂 Henri ako naozajstny princ 🙂
ELIška je mrzutko v noci aj cez den a zuby v nedohladne ☹ ale rano ked sa zobudi je krasna tak sa na mna usmieva že mami ved sa nič nedeje 😀 idem niečo varit pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre