Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
5. júl 2009

Ahojky holky, tak já jsem normálně na mrtvici, 😝 Adámkovi se zapíchla vosa do krku před chvilkou 😠 ☹ 😢 😖 😒 .fuj chudátko mi ho je tak líto. Dala jsem mu dětskej zirtec a zaledovala to místo, už je to 20 minut a neotekl, takže není alergickej.........uf... No ted spinká v postýlce.chodím ho kontrolovat,tak snad bude všechno v cajku.držte nám pěstičky...normálně se klepu jak osika ☹

phoebe003
5. júl 2009

Andre. doufám, že Vám to brzo přejde. V omhle vedru a ještě takhle vysokou horečku.chutáko malé. Myslím, že to můžeš prostřídat a zjistit, co mu zabírá nejlíp. já malému dávám na horečku vyždycky panadlo baby a střídám sirup a čípky a vždycky do 30ti minut zabere,ale každé děťátko je jiné, tak zkus co půjde a uvidíš. myslím n vás, ať je líp 😉

andre
5. júl 2009

phoebs, díky ... snáď je tvoj drobec ok po tej včele, chudáčik neštovice, teraz bodáka schytal ☹ , držím palec

hádam je to za nami už, točíme sa okolo 37 celý deň, naposledy som mu dala o 15 h. brufen a už nič viacej, ešte som zvažovala že na noc, ale potí sa chudák celé poobedie, je lepkavý a spotený, a studený na rukách tam kde nemá triko, tak sa bojím či mu nezrazím ešte viacej teplotu, asi ho nechám bez liekov už 😅 ... môžem ?
a máme drobné "potničky či čo to je na krku vzadu a na pravom ramene, a trochen okolo plienky ako sa zapína, takže netuším či sú to tie dlhoočakávamé pupáky, alebo len následok potenia sa po liekoch

bora8
5. júl 2009

andre pokiaľ nemá teplotu, tak mu už lieky nedávaj.... a ak sa potí sám tak je to dobre... telo sa takto pokúša zbaviť choroby...... potničky sú nič - to prejde, len aby už prešla tá hnusná horúčka

andre
5. júl 2009

bori ďakujem ti, tak budem kľudnejšia, že zvláda aj bez liekov, len som sa bála či mu v noci zas nevybehne, tako ho nechám už

selina.liana
5. júl 2009

Andre dufam ze teploty su uz definitivne prec.

flow333
autor
6. júl 2009

zase prva 😉 😉 😉 😉 ????

andre ako???? uz dobre, ze???

flow333
autor
6. júl 2009

takze uz sme aj my zakrvacali 😒 😒 😒 aktivne ma chcela kraska sledovat ako postielam a dostala smyk na plachte a bac horna pera zakrvacala...hned studena plienka ale opuchu sa asi nevyhneme 😕 joj neviem kde je uz v bezpeci.... ☹ ☹ ☹ ani vycurat sa nemozem... 😠

bora8
6. júl 2009

dobré ráno kočky..... tak flow... nezávidím..... ale keď je to len krvička nie viac, tak to prebolí...... 😉 ešte nie je treba nič zošívať a nedajbože riešiť otrasy ..... 😉

andré ako?

andre
6. júl 2009

ahoj babulky, vďaka že na nás myslíte, aj za infošky .... takže dnes zasa blbě ☹
ráno o 6 mal zasa 37,8 to som ho nechala tak, ale teraz o pol 9 mal 38,3 tak som mu dala paralen čípok, vyhádzaný je pupákmi malými ružovými, najviac na chrbte asi niečo na tvári a celkom dosť ako sa zapína plienka, troch ešte na brušku ... a volám dr. a zasa neúspešne 😠

lilyk
6. júl 2009

Andre nevolaj,zober Mathiho a chod, ked tak skus odobrat moc a drzime placeky 😢 😉

mihanka
6. júl 2009

ahojte...
andre nech je to uz za vami.... ☹
phoebs... osa, asi by som sa zblaznila... mna nieco ustiplo v piatok, ani neviem co, ale mala som to hrozne opuchnute do vcera, dnes lepsie...
flow, tak aj vy uz mate garambol za sebou? a nechces ohradku? 😕 nam sa tam simonka pekne prehra chvilu aj sama, vidi ma pri vareni, vidi ma v obyvke...

lubka78
6. júl 2009

ahojte 😉
andre...tak to fakt vyzera na 6-ku, ta sa prejavuje malymi ruzovymi fliacikmi, my sme mali hlavne na hrudi , chrbte, ramenach a po par hodinach boli aj po celej hlave 😒 ked ti vyrazticky nie su vypukle tak to bude urcite ono....a aby si v tom nebola sama tak aj my bojujeme s teplotami, teraz Filip a pred dvoma tyzdnami takto Misko...boli teploty aj nad 39, takze sme to tiez riesili podobne ako ty striedanim sirupov po 2-3hodinach, medzitym nejaka ta sprcha ☹ drzte sa a uvidis, ze onedlho bude vsetko v normale 😉

lubka78
6. júl 2009

flow 😒 ale vsak kazde dieta tym musi prejst 😉
phoebs...tak to u vas asi neboli kiahne, kedze to zmizlo, mohli ste mat kludne potnicky...ale aby toho nebolo malo, tak Adamka ustipla osa...no tedaaaaaaaaa 😅 😒 hlavne, ze to nemal opuchnute 😉

mame novinku... sme sa naucili minuly tyzden tapusky a teraz cele dni len tapi, tapi..taky je podareny, oooooch niekedy az na spapanie 😉 😀 ...stvornozkuje po byte, sadne si a tapi, tapi 😉 a najvacsou zabavou je prenho samozrejme Filip, Misko za nim ako opicka a popritom robi tapi, tapi 😉 😀 ....v poslednom case mi odmieta dost zeleninu, asi kvoli zubkom, zato ovocia sa nevzdava a co je prenho "in" doliezt k niekomu, kto ma nejake jedlo v ruke a otvarat zobacik, aby sme mu donho nieco strcili 😀 ..vtedy mu vobec nevadi, ze dostane zeleninku, prip. aj masko, ale ked mu uvarim tak len spapa niekolko lyziciek a koniec 😅

phoebe003
6. júl 2009

dobré ranko

andre lilyk má pravdu,pokud ty horečky pořád trvají a neustávají, tak bych k té dr jela.teda nevím, jak na sk, ale my tu dnes máme svátek,take u nás se k dr nedovoláš, leda na pohotovost.

phoebe003
6. júl 2009

mihanka jj byla to sranda.pěěkně jsem se vyděsila,ale naštětí zirtec pomohl a dnes ž není po píchnutí ani vidu ani slychu

lubka nene,nebyli jsem rááda,protože na léto je to pěkně protivná nemoc... 😒 ale počítám se tomu nevyhneme,jako každé dítě budou to mít i moje dítka....

bianca
6. júl 2009

cus decka.Standartne nestiham na vidieku ani kuknut na kona takze nemam nic precitane.Novinky?Tehulky,zubaky,pokroky?

andre juj chuda malej Mathy krasny a vy tiez.Neskusala si neake babske recepty na zrazenie teploty?

phoebe003
6. júl 2009

ahojky bianca
😵 😵 😵 😵 😵

lubka78
6. júl 2009

phoebs...vidis, vy ste sa teraz tomu vyhli ale my nie 😒 😅 Misko je uz celkom v pohode, ma este fliaciky po chrastickach, ale to je uz nie je problem, aj Filipovi to celkom dobre ustupuje 😉 kebyze to nechytil Filip, tak by som uz konecne mohla ist s nimi na prechadzku, ale teraz nas caka este minimalne tyzden domaceho vazenia 😀 ...a asi to Aloe na tie kiahne naozaj lepsie zabera, lebo kamoska, ktora davala puder sa cudovala, ze Miskovi uz po tyzdni a pol zacali opadavat chrasticky 😉 teraz to je nieco vyse dvoch tyzdnov a ma uz len zopar chrasticiek ktore su uz na odpadnutie 😉

lubka78
6. júl 2009

bia..si mi pripomenula....mame uz 4.zub vonkuuuuuuuuuu, ale ako som mu pozerala tak horne dvojky na obzore 😅 😉

phoebe003
6. júl 2009

lubi alespoň to máte za sebou.my to můžeme ještě kdykoliv chytit... ale je super.že to malému už mizí... 😵

phoebe003
6. júl 2009

lubi gratuluju k dalšímu chrupadlu 😉

phoebe003
6. júl 2009

no koukám jste mne tady nechaly osamocenou,tak já jdu vařit.dneska dělám pizzu a adámek bude mít květák a batáty.jeho oblíbené,to vždycky sní dvojnásobnou porci 😀 tak se tu mějte pápálálá

mihanka
6. júl 2009

v sobotu mala 9 mesiacikov Blanka sikovnica... 😉
a dnes Sebinko... 🙂

lubka78
6. júl 2009

tak dodatocne prajeme len to naj, naj Blanke a dnes Sebinkovi 😉

phoebe003
6. júl 2009

taky gratulujeme oslavencům.holky hodím vám odkaz na youtubíčko jak Adámek dlabe oběd.otevírá papulku jak malé ptáčátko 😵 😵 😵 bych ho snědla celého broučka mojeho modrookého

https://www.youtube.com/watch?v=krP1LHqO3bk
horalka777
6. júl 2009

ahojte
nestiiiiiiihaaaaam, ledva som zasa docitala

my cakame, kedy bude tento tyzden pohreb 😔 stara mamka sa ale dozila krasnych 95 😵
dakujeme za gratulacie, 9 mesiacov za nami, zuby stale dva, uz 2 mesiace niveau stabl.
Uplne aktuality: Ckaaa, zvatla, sedi na dlazke a skuma balik vlhkych utierok, ze ako to ta mama dokelu otvara 😅
Mame aj 9mesacne fotky, snad raz nasadzem 🙂

phoe, Blanka prave dopozerala Adamka a na mieste kde sa usmial, vycarila aj ona svoj hurvinkovsky usmev a vyslo z nej nezneeee "ahaaaaaaa" 😀

bora, neboj, Jurko sa jedneho dna konecne zalubi (napr. do Blanky) a hneeeed bude iny 😉

musim ist, vyrazame do mesta..

horalka777
6. júl 2009

vsetkym dalsim oslavencom gratulujeme a chorym zelame, aby neblbli a uzivali v zdravi prazdniny 🙂

lubka78
6. júl 2009

phoebs...pekne papa ten tvoj drobcek 😉 ako krasne otvara tan maly zobacik 😵

phoebe003
6. júl 2009

hojky hojky:oD

Horal tak to jsem ráda,že sme vykouzlili úsměv a tváři tvojí princezně,hod taky nějeké video,at může Adámek mrknout:o)))

lubi jj je to šikulka,jek vidí svoje lžičky a talířek,tak otevírá papulku jak ptáčáko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre