Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

katkaza
18. apr 2009

ahoj
ja nie som urazená na nič,ale fakt,že absolútne nestíham 😀 malá musí byť nonstop pri mne,keď sa vzdialim na dva metre vresky 😒
včera sme boli na krvi,ale výsledky budú až v utorok...bolo to príšerné...nemohla jej nájsť žilku na hlavičke...a teraz čakáme ☹
mihanka ja zálohu pošlem tento týždeň,keď sa dozviem dobré správy..
bianca na facebooku aj ja 🙂
henri ja mám divný pocit,že sa pridáš so mnou do klubu novembroviek2009 😉

bibka333
18. apr 2009

slavka a kde ides na futbal ?
a ja hlasim že mam vypratu 1 pračku a navarene špagety mohli sme si dnes dovolit lebo ocko je na brigade on nem rad špagaty 🙂
emaso ja som si len teraz všimla že si troj mamina ako ja 🙂 🙂 🙂

henri001
18. apr 2009

babulky , normalne som stastna , prestastna....dakujem Mihanka za to co si napisala a ako si to napisala, dakujem Emke ze zareagovala a som rada ze je zase doma a velmi si cenim ze sa ozvala aj Andy ...a vobec mi velmi odlahlo, pretoze som vcera bola velmi smutna...ste zlate babulky 😵 😵 😵

henri001
18. apr 2009

Bibka ty si mi vzdy pripomenula Emu 🙂

evitkamalicka
18. apr 2009

Ahojky

mihan napisala si to fajn, kazda vieme co je pre nase dietatko najlepsie a preto tu uz nebudem rozoberat co robim a co nerobim, chodime sem kvoli svojim detickam a nie preto aby sme sa hadali 😉

lilyk
18. apr 2009

Simi,Henri dakujeme za Tominka 😵 ..nejak som vcera uz nestihla pisat......neskor si vas precitam, tak nepiste vela lebo nestiham 😝

lilyk
18. apr 2009

Evit pekna fotecka 😉

evitkamalicka
18. apr 2009

lilyk dakujem, ze by? 😅 😀

lilyk
18. apr 2009

jake zeby, musime sa pochvalit 😀

lilyk
18. apr 2009

MM mi kocikuje Tomiho tak si vas idem precitat.

andre
18. apr 2009

poznámka : akože nebudeš písať, čo robíš a nerobíš, evit ? však to je o tom čo robíme a nerobíme 😀
ps : kedy budú dlhé vlasy ? 😉

lily čaf, máte výročie či ako ? 😅 bo mi asik dačo ušlo, a kebyže hej, tak gratulace aj od nás 😵

evitkamalicka
18. apr 2009

andre hej ved je, len uz nechcem vyvolat ziadnu hadku...vlasy mi budu robit buducu sobotu na vecer, akurat som si nafarbila svoje vlasy, lebo vraj sa nemozu vlasy v ten isty den napajat aj farbit

evitkamalicka
18. apr 2009

lilyk nas pred hodinkou zalomil a ked sa zobudi pojdeme von

lilyk
18. apr 2009

Andre vcera sme mali..ale ja som uz nestihla podakovat,radsej som si nohy vylozila na stol 😔 a dakujeme 😵
Lucka mi sa s maminou pohadame aj 3 krat do tyzdna a o 5 minut sa bavime dalej 😀.....ja ju lubim ale na vela veci mame iny nazor,tak si ho povieme rucne strucne a ide sa dalej 😉
Evit nas uz je hore 😖pol hodka a sup oci do koran.

evitkamalicka
18. apr 2009

lilyk nas teraz zacina vynechavat doobednajsi spanok, spi tak polhodku maximalne hodku aj to nie vzdy, asi to bude tym ze nam teraz idu naraz dva zubky - horne

bora8
18. apr 2009

baby ja neviem na čo tí chlapi myslia - smrdela nám plienka v koši v kúpelni a miesto toho aby vyniesol kôš, keď som spala tak tam zapálil veľkú zelenú sviečku..... teraz mám celé wc zatečené od vosku a tak či tak to tam smrdí...... 😠
evit som rada že si tu 😉 lebo ženích nám chýba

evitkamalicka
18. apr 2009

bora aj nam nevesta chybala 😀

evitkamalicka
18. apr 2009

bora ina super napad s tou svieckou, muzska logika teda funguje na 100% 😅

viki08
18. apr 2009

ahojte 🙂
ani ja nie som urazena 😀 ved ma ani velmi nepoznate, tak keby som aj bola , tak vam je to asi jedno.. 😅 😀
nasa kraska spinka , ale uz cakame , ze kedy 😕
v noci sa nam zacala nejak budit place papat nechce , ale ked nanu kuk tak oci zavrete a to place akoby zo sna 😨 tak neviem co to moze by .. neviete nahodou?
☹ 😉

evitkamalicka
18. apr 2009

viki a nejdu jej zubaky?

emaso
18. apr 2009
bora8
18. apr 2009

viki - asi zúbky, lebo aj naša lucka je teraz strašne urevaná.... z ničoho nič plače a to doteraz vôbec nerobila

bianca
18. apr 2009

hoj

bora no miloin bodov dostava tvoja polovicka.

evitkamalicka
18. apr 2009

ema krasne fotecky

viki08
18. apr 2009

no neviem a ako to zistim? lebo ona to ma dlho take tvrdkaste a ked to potlacim aj biele, ale to po celom spodku.. tak neviem , ja si myslim , ze ja zistim , ze idu zuby az ked budu asi cele vonku 😒 😀

viki08
18. apr 2009

ema krasne fotky a to tu mate uz zenichov zadelenych, ci to bude este len v puberte bitka 😀

emaso
18. apr 2009

evit dik,testujem novy fotak,len keby som nebola tak technicky zaostala,bo furt tu kixujem s tymi linkami 😅

lilyk
18. apr 2009

Em dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 zlatuckeeee 😵
Bori nemam slov 😀 ..... s muzmi je heja heja heja.......................................... 😀

emaso
18. apr 2009

viky no Tomi je nas,ak sa nic nezmenilo,takze nesahat,pouze koukat 😀 Majko tieeeeeeeez 😀 akoze tak predbezne je to tu uz poparovane 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre