Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

mihanka
11. sep 2009

ahojte...
bibka supeeer... 😉 my sme este rybku neskusali, ale tiez sa chystam kupit pangasa... 🙂

gratulujeme dnes nasmu kvietocku Margaretke a zofineckinej Eliske... 😵

a nam ide net a ideme na jarmok... 😵 a simi sa rozlozila, zaujem o supliky a skrinky je velky teda... 😀

babofka
11. sep 2009

caute baby
s morskymi rybami radsej opatrne a na pangasiusa (alebo ako sa to sklonuje) zvlast, od zdravej stravy ma daleko 😢
na tejto stranke je aj link na video ako sa chova (ty brdo 😕 ):
http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pang...

henri001
11. sep 2009

gastroterorista bukovsky 😀 😀 😀 ale veru tuto rybku ee , radsej lososa, skuste vyzistit kedy vam do obchodu vozia cerstvy, aby ste nekupili tyzden schovavaneho v chladaku obchodackom 🙂

henri001
11. sep 2009

lubik tvaroh je strasne tucny ...a tocim to tu dokola , preco zase jogurt 😕 koly kulturam ? kup bio gaia ...

babofka
11. sep 2009

henri, a co je zdravsie? brat lieky-kvapky alebo si dat jogurt, ktory je z kravskeho mlieka? ja to aspon chapem tak, ze radsej mat dolezite latky z potravin 😅 ale kludne si to necham vysvetlit 😉 😀
a tvaroh...zevraj az od troch rokov, ze je tazko stravitelny 😔
a nekupit radsej nase sladkovodne ryby ? alebo si ulovit 😀 holymi rukami 😝

babofka
11. sep 2009

chalosi a kaslite na FB, obcas nieco napiste aj sem. slubujem, teraz chvilu nebudem rypat. ja sa tam nemozem prihlasit, ja lahko podlieham zavislosti 😅 modry kon, panelak, ordinacia, patka z chleba, marina keksy,....

luciabah
11. sep 2009

ahojte... takze papanikco... no kazda mame iny nazor, kazda podporuje nieco ine, na ine veci povie... tak to v ziadnom pripade. ja v podstate nemam nazor preco ano a preco nie rybu, ale asi skor by som dala prazmu alebo lososa. teda nasa gretulka to este nepapala a 1. krat vyskusa lososa na vianoce, aby mala nieco podobne ako my.

a inak vcera sa nam postavila sama pri sedacke, a stavia sa vsade a ked jej podam ruzky, tak sa postavi a potom jednu vytiahne a zacne ma nou byt, aby som ju pustila.
a dari sa nam spinkat v postielke... klop klop... takze kupa velkej postele sa odklada
a dnes bolo vonku krasne a ja som sedela v praci ☹ ach ten super zarobok
a nas tato sluzi dva dni za sebou ☹
no a este mi treba dnes oprat plienky, zehlit a poukladat hracky... tak podte mi pomoct... prosim

luciabah
11. sep 2009

a este nieco... dnes mame 11. mesiacov... a je 11. teho... pekne, ze 😀 😀 😀

henri001
11. sep 2009

babofka o mliecnych vyrobkoch som dala link uz vela krat ...nebojkajte ,ja nebudem uz nic vysvetlovat , vsetky informacie su dostupne na nete 😀 a bio gaia sa davaju uz novorodencom a su v nich zive kultury 😉
luci gratulujeme k pokrokom Gretulky 🙂 a prajeme krasne vymesacie 😵 nezehli , aj tak je take vlhke pocasie, sa to skrci naspat 😀 😀 😀
babof , patka z chleba je aj moja obsesia, ale uz ju predbehol fb 😀

luciabah
11. sep 2009

chcem objednat a vaham.....

http://detskahracka.sk/-p-799.html

ale velmi sa mi paci

luciabah
11. sep 2009

a o patku z chleba sa aj pobijem 😀

lubik9
11. sep 2009

..mne sa tiez zda,ze jogurt by mohol este pockat,kedze ho kojim..tvaroh a rybky podla mna tiez..neviem preco nam to povedala,ze mame zacat davat 😠

no a co ta sol? davat/nedavat? ci je nieco ine na zubky s fluoridom?

a chcem sa este spytat,co nove by mohli drobci papat (timi papa zeleninku,masko,ovocie,kase-kukuricu,pohanku,ryzu,chlebik,rozok,ovsene vlocky)..co by som mu tak mohla este pridat..bud zo zeleninky,ovocia alebo ine?

luciabah
11. sep 2009

lubik... nasa gretka zboznuje cestoviny pokvapkane olivovym olejom...a viem, ze ked je mrzuta a nic mi nespapa, tak uvarim cestovinky. a ovocicko vsetko co rastie na zahrade. a zo zeleninky... mlady zeleny hrazok

sol neviem ako, ja mam rada ... teda gretka spapa bazalku, petrzlen.

papa idem spat, ziadne zehlenie, vsetko je vlhke a pracka perie... pomoc, nemam kde susit. ked budem mat vela peniazkov, tak si kupim susicku... a basta

lubik9
11. sep 2009

luci..a ake cestovinky? popucis ich?

no my zahradku nemame ☹ 😠

a vsetko naj k 11tim mesiacikom 😉

luciabah
11. sep 2009

lubka, nie nepopucim... take vrtulky a margaretka si berie z tanierika a dava do pusy, obcas trafi, obcas nie a niekedy papa aj pokrovec 😀

a dakujeme za blahozelanie, niekedy si poviem, postoj chvila si krasna

a idem spat

papa

lubik9
11. sep 2009

dobru nocku 🙂 idem aj ja..papa

lubik9
11. sep 2009

..a este otazocka..strukovinky tu uz niekto papate? ake a s cim ich davate?

fakt uz idem buvat..zajtra docitam

bibka333
11. sep 2009

všetko najlepšie Gretulke cmuk 🙂
Dnes mala prvý krat rybku a chutila jej uvidim ak budeme vidiet niekde u nás lososa vyskúšame 😉 jogurtiky nedávame papame vela ovocia a zeleninky ,masko 🙂
Luciabah kamoška ma sušičku a nevimenle by u za nič 😉
a idem aj ja do spišova 🙂

luciabah
12. sep 2009

haloooooo, vstavat a cvivt 😀 😀 😀 😀

a davaju kacerovcov a medveda balua.... huraaaa. tak vstavat 😉 😉 😉

a gretka sa pokakala az po usi 😅 😅 😅

bibka333
12. sep 2009

dobre rano aj Eliška vstala dnes o 7hod ale si ju zobrala Jarka a my s tatom ešte pohajkali 😀

andre
12. sep 2009

pekný víkend všetkým 🙂
mám chvíločku tak aspoň vás pozdravím všetky zaradom, nech tu nie som furt len za špióna, ale stíham len dočítavať 😅 ... tak som trochen v obraze

máme s lubkou rovnakú dr., tak si počkám na rady a porady na papanie, tak jej pekne odpisujte a raďte 😀 tiež už musím dačo drobíkovi pridať, lebo sa mi zdá že sme stále na tom istom 😝

okrem iného chodíme po vyšetreniach tak preto nestíhačka, ale našťastie sa nepotrvdili pozitívne testy na protilátky, tak sme si vydýchli, ešte imuno pre istotu a hádam mu už chudáčikovi dajú pokoj ... od tej 6tky máme málo neutro...fily či city, to už nepamätám, tak sme skončili na hemato... ale zato máme zápal spojiviek tak kvapkáme a krémikujeme, ale ide to preťažko, väčšina je mimo očko, nedá sa ☹ ... tak keď máte tipa ako to dostať kam patrí tak vďaka

okrem toho gratulujeme všetkým ktorým sme nie, aj k výmesačiu 11temu aj k pohybovým dovednostiam novým 😵 😵 😵

a teraz fakt PS už len : začali sme plaziť aj dopredu 😵 tak len strážim a teším sa keď sa doplazí k mojim emám a pekne ich rozoberá na kúsky 😵 😵

tilky
12. sep 2009

Ahojte

tak aj my Gretuľke prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂

a nechceme sa mi tapetovať tak končím

bibka333
12. sep 2009

ahojte my sme dnes boli na prechádzke u nás pod baldovským mostom bola rozlučka s letom tak sme sa boli pozriet ale len tak kus potom sme domka vegetili Eliška sa naučila vrieskat tak sme mali veselo 🙂 už spinkame tak sa ideme zahrat s detmi karty pa

mimusik
12. sep 2009

Ahojte maminky,
hneď na úvod gratulujem všetkým oslávencom 🙂 11 mesačným 😵
K papaniu, my už papáme biely smotanový jogut, aspoň že ten jej chutí, huncútke jednej. Tvaroh a ryby zatiaľ nie a z rýb predpokladám, že najskôr ochutná nášho sladkovodného pstruha... na Vianoce. Inak papáme pobiedne, teda obedy nie, klasika, žiadna zeleninka, žiadne masko, žiadna príĺoha. Ak nerátam hipklu králik, zemiak, fenykel. Skúsila som to aj doma variť s úsilim odhadnúť správny pomer surovín, samozrejme, že nejedla... Mňa to tak trápi, že či veríte či nie, častokrát pre to nemôžem v noci ani spať ☹ Neviem ju naučiť, aby sa opäť chytila na tie obedy, skúšala som aj klasický náš obed iba jemne ochutený a tiež nič... A tak pondelok ideme na krv...
Dnes nás "prepadli" moji rodičia zo ZA, chceli ísť s nami pozrieť na jarmok, tak došli. A tak, čo som nestihla cez deň musím teraz.... zajtra totiž majú 2 Simonky, Eliška Grétka a Jakubko spoločnú oslavu 1. narodeniniek 😵 😵 😵. Preto nám prosím držte palce, nech nám počasie praje, keďže budeme na záhrade 😉

alynka
12. sep 2009

Ahojky 😉

Ak dobre pozerám tak Mathew má už 11 mesiacov 😀 , tak prajeme všetko najlepšie a gratulujeme aj k plazeniu...

a takisto aj všetkým čo v poslednom čase niečo oslavovali, či už meniny, narodeniny, výmesčniny alebo iné úspechy. 😎

Nám sa dnes ráno podarilo spadnúť z postele a to rovno na hlavičku 😢 , tak teraz máme peknú tmavomodrú značku na čele...mm na ňu akože dával pozor... 😖 , minule na ňu dával tiež pozor keď ráno sedela na nočníku. A Viki keď skončila, tak sa chcela postaviť, ale podarilo sa jej vyliať celý obsah rovno na posteľ. Ráno je toho asi najviac 😀 ...

Papkať sa nám veľmi nechce, chutí nám len počas reklám v telke. Takže v jednej ruke lyžička a v druhej diaľkové a prepíname, ale aj pri reklamách je prieberčivá. 😒

mihanka
12. sep 2009

ahojte... 🙂
oki tak pangasa kupim pre nas... 😀 nepozeram take videjka, lebo by som potom zjedla toho malo... tiez som skor za sladkovodnu rybku 😵 ale skor ako na vianoce... 🙂
lubik simi papala zelenu fazulku, hrasok zo strukovin a ktovie co bolo v hippkach... 🙂
jogurty este nie...
ale papala napr chlebik s lucinou (veeeeeeelmi na tenko) a uhorkou nakrajane na kocky, zbastila toho dost, alebo chlebik s lekvarikom...
cestoviny luubime, vlastne simi lubi vsetko, len to musi byt fakt horuce... zo studeneho ju nadrapuje uz po troch lyzickach... rano zase papa uz par dni kasu a zje naozaj dost - s ovocim...
ja chcem aby papala vsetko, ale vsetko s mierou samozrejme... aj milacika jej dam neskor, aj jogurt, aj rybku, aj mc donald 😀

ano a zajtra drzte palce nech nesneziiiiiiiii... mame spolocnu party... tesiiiiiim... 😵

mihanka
12. sep 2009

vsetko naj Mathymu a Oliverovi... 😉 😵 😵 tiez k plazeniu... 😵

henri001
12. sep 2009

jeeee 🙂 babule prajem vam najsamlepsiu oslavu , nech je pocasie krasne a miminka vysmiate a maminky najviac stastne 😵 😵 😵
Henry si dnes ukradol kusok zemlovky s tvarohom z mojho taniera , a okamzite to narval do pusy a dal si to plnou parou vpred aby som mu to nestihla vybrat z pusy ...takze tu uz naozaj nikto nic negarantuje 😀 😀 😀 a ked mu dam cervika kukuricneho vytrhne mi ho z ruky , pozera na mna a smari ho na zem 😀 😀 😀 cmuk cmuk oslavencom

selina.liana
13. sep 2009

Prajem krasnu oslavu

mihanka
13. sep 2009

ahojte...
tak zatial svieti slniecko... ale doobeda daleko... 🙂

henri, ako by povedala simonka "NA" co hovori tento tyzden stale, ked jej nieco spadne, ked spadne ona... 😀
ale simi tiez uz jedla zemlovku, ale jablkovu, no ale aj to boli rozky namocene v mlieku... 😖 a este jedla aj slivkove gule...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre