Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

lubka78
9. jún 2009

vsetko najllepsie Krasomilke k 8 mesiacikom 😉
smardi....to mi je strasne luto ☹ drzime silno palceky, aby sa tomu druhemu darilo lepsie 😉

evitkamalicka
9. jún 2009

lubi gratulujem k zubku

krasomile gratulacia

babofka
9. jún 2009

ahojte
diki za rady o tej ryzi 😉
pekny den 🙂

lubka78
9. jún 2009

evit dakujeme 😉

bibka333
9. jún 2009

ahojte babenky my noc hroza 😠 mala stale plačkala hore bola skoro každu hodinku ale za to spinkala do 8 3O 🙂 idem nieco navarit ale neviem co ☹
Smardik je my to luto neboj druha sa udrzka 😉
mala my tučikutkuje ostošest 🙂

bibka333
9. jún 2009

babof ja varim male ryzu prvy krat a dala som ju len do vody nic viac ale je tam aj zeleninka 🙂

horalka777
9. jún 2009

krasny den vsetkym

smardik... ☹

znakovanie - ja neviem, mam z toho zmiesane pocity. Videla som nazivo babatka, s ktorymi ich maminy komunikovali tymto naucenym sposobom.. ale moc ma to nenadchlo. Mne volajako nerobi problem zistit, co mala chce, ona komunikuje o 106 a myslim, ze aj kecat bude rychlo.. Skor to moze pomoct, ked ma dieta s komunikaciou nejake problemy, napr. je prilis uzavrete, nedovercive, alebo sa vyvoj reci z akychkolvek pricin oneskoruje...
Ja zatial malu ucim tie najjednoduchsie slova a hole vety. Jasne ze aj nejake znaky, ale podvedome. A za mojim chrbtom ju tatinko uci: transformator, dioda, rekvencia a podobne chobotiny. Holt, tata elektrikar 😀

horalka777
9. jún 2009

frekvencia 😝

bibka333
9. jún 2009

horalka ako sa mas citis sa uz dobre ? idem s malou von a nechce sa my varit 😒 malej Eliske som navarila tak idem ta pa

simona161
9. jún 2009

ahojte, maly zaspal, mam cca 20 minut 😀
horalka, vitaj a nech uz maternica poslucha a nerobi blbosti !
smardik, drzim palce, nech druhe babatko ma viac sily a zabojuje !
lubka, miskovi gratulujem k prvemu zubku !
flow, krasomilke vsetko naj k vymesaciu !
bibka, mozno uz aj Elisku prekvapia zubky ...
babofka, ja Alexovi obcas varim ryzu, iba ju preberiem, umyjem, dam uvarit do vody uplne do makka ... to je vsetko, nepasirujem, nemixujem, zmiesam s roztlacenou zeleninkou, pripadne nasekanym maskom a papa ... moj maly nic kasovitej konzistencie nezje, takze jemu toto vyhovuje ...
ostatnych zdravim, neviem, co som vynechala ...

lubik9
9. jún 2009

ahojte mamky
mam na vas otazocku: je tu mamka,co koji,drobci dava obedik-zeleniku,ale este nedava masko? my este masko nepapame,tak dufam,ze mu nejak neskodim..zeleninku papa vsetku,co moze a z ovocia papa jablcko,banan,broskynu..papa pekne,stale vsetko spapa 😵

simona161
9. jún 2009

lubik, ahoj 🙂
nekojim, takze neporadim ☹
a idem si urobit nieco jest, za chvilu mi vyprsi 20 minut kludu 😀

lubik9
9. jún 2009

horalka..som rada,ze si uz spat a prajem skore uzdravenie
smardik..je mi to luto a drzim palceky,nech je druha fazulka vporiadku a pekne rastie
lubka..gratulujem k zubku
babofka..ryzu som zatial nedavala,ale timi nema problem s hrudkami,tak by som mu ju asi nepucila,nepasirovala,ale uvarila do makka
krasomile vsetko naj naj naj...
simi tesim sa s teobou na 20 minut..teda uz asi teraz menej 😀
..ostatnym mamkam..pekny slnecny dnicek 😵

babofka
9. jún 2009

diki 🙂
lubik, my sme zacali jest maso asi az po 5-6 tyzdnoch od zavadzania tuhej stravy. namrazila som si mini kocky kuracieho pomixovaneho. ale davam tak 2-3 do tyzdna. sa mi zda vela davat to skoro kazdy den. ved ani dospeli nejedia maso kazdy den.

mihanka
9. jún 2009

lubka, gratulujem k prvemu zubku... 😵 🙂
bibka aj u vas asi bude... ja cakam na to tiez, to je patalia... 😅

horalka, sto ludi, sto nazorov... 😉

lubik,maly Henry papa myslim len bio kuriatko obcas...
ja som nazoru, ze miminkam masko treba, lebo nepapaju tolko strukovin a celkovo, len z maska ziskavaju nieco co je potrebne na rast kosti... 😉

babofka
9. jún 2009

ja som presne toto citala, ze dospely si moze dovolit nejest maso, lebo zje velku porciu strukovin prip. inu stravu, ktora mu ho nahradi, ale babatka take kvanta nejedia.

horalka777
9. jún 2009

lubik, moja strasne zle travi maso. Chuti jej, ale vacsinou vsetko, kde je primiesane, vygrcka. Neboj, casu dost, aj moja Dr vravela, ze proste len treba dat pauzu a skusit zasa o nejaky cas, po par dnoch... Inak papa krasne vsetko, zeleninu aj ovocie. Kojim uz len malo, ale stale kojim 🙂

simi, co si pisala o malom, ako ti lozi v polospanku, to poznaaaaaame 😀

babofka
9. jún 2009

oliver lozi jedine v mojom polospanku 😀 inak stale len leziiiiiiiiii, pripadne sa toci okolo svojej osi

horalka777
9. jún 2009

babof, vychutnavaj, ked zacne, uz neprestane 😀

lubik9
9. jún 2009

mihanka..ani z mojho mliecka nema potrebne latky na rast kosti,co su v masku? 😕

horalka,simi..aj u nas sa lozi,stavia a sada v polospanku 😠 😀

babofka
9. jún 2009

baby, vy musite mat vypracovane reflexy 😉 pri vasich lezunoch
si to neviem predstavit, ze ficat hned od rana po noci, kedy ma dieta 3x zobudilo a hned mu behat za zadkom 😀

simona161
9. jún 2009

baby, musim ist jest, ja len tolko, ze ja ked tu vonku poviem maminam, co za akrobaticke kusky moj syn robi nielen cez den, ale este aj ked napoly spi, tak mi neveria a este na mna kukaju jak na cvoka ... pripadne povedia, ze to mam akesi hyperaktivne dieta ... a ja im len hovorim, uzivajte si klud, lebo lepsie uz nebude 😀 dnes rano som zase mala stojace strasidlo v spacom vaku nad hlavou, esteze uz aspon prestal s tym bababababa, co hovoril furt, ale uz druhy den je aj mamamamam, tak to znie lepsie 😀

simona161
9. jún 2009

pochybujem, ze chape, co hovori, ale aspon rozsiril repertoar 😀
babofka, opakujem - uzivaj si klud 😀
moj syn si vcera narazil celo, ze ma modre cele prave obocie a bola som 20 cm od neho 😢 preruckoval z gavca na stol, respektive prechytil sa a chcel vliezt do policky pod stolom ...

simona161
9. jún 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=264993&l=...
snazil sa vliezt dovnutra stola ☹

horalka777
9. jún 2009

Blanka vcera cely vecer obstastnovala mm svojim tatatatatatata 🙂

Preruckovavanie je samostatna kapitola. Ale skutocne zimomriavky mam, ked mala pritapka za nami do kuchyne, vystvera sa po nohe stola, vyvrati tu svoju usatu hlavku nahor, prechyti sa za moju nohavicu, usmeje sa, povie mamamama a - pusti sa uplne. Chvilku balansuje ako svieca, ja vacsinou pustam chlieb s maslom (varit pri nej nie vzdy stiham) a zachranujem ju pred padom dozadu na dlazbu 😝 😀

mihanka
9. jún 2009

lubik, taky odbornik zas nie som, ale myslim ze mliecko uz nestaci potrebam miminka
aj ja mam kamaratku, ktorej maly po kuracinke vsetko vygrcka...

ja davam tak 5x do tyzdna masko a ked nie, tak vajecny zltok a raz len cistu zeleninku - vacsinou polievocku...

horalka777
9. jún 2009

sim 😀 my nastastie nemame stol s polickou 😀 ale raz som nechala vetrat vnutro pracky a za sekundu uz z bubna trcali Blanke len nohy a zadok 😠 Najhorsie, ze uz objavila aj gombiky na prehadzovanie programov. V podstate ju uz len naucim triedit spinave pradlo a mam doma dalsiu posilu 😅

mihanka
9. jún 2009

horalka, vy by ste ani nemali kedy znakovat, ked uz teraz tak krasne rapoce... 😉

ja idem maminky, ideme na kontrolu na rehabilitacne, drzte palce.. 😉

simona161
9. jún 2009

Horalka, je mi to neskutocne povedome 😀 a musim ist, lebo uz sa vyspal, co sa samozrejme dalo cakat 🙂

lubik9
9. jún 2009

mihanka..aj tak dik 🙂
u nas sa hovori tatatata,vavavava..obcas aj medzi tym vavavava sa podari mamamama..dnes bolo aj ham a hava-to akoze pes,no a este kadeco nezmysluplne..tak ja trpezlivo cakam na mama 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre