Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

phoebe003
7. júl 2009

ahojky kočky a koťata

andre ta fotečka mi nejde zobrazit,prerej už jsi jí smazala ☹ ale uper,že už neteplotkujete 😉

katiani nevím,ale asi mi zvednou náladu tyhle ovocné knedlíky od tchýně...

lubi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

flow333
autor
7. júl 2009

andre a isli ste k tej dr??? joj tak snad uz je Maty ok, to my tu k kosiciach mame nejake debilne prostredie ci co.... ☹ ☹ ☹ ☹

lubka78
7. júl 2009

flow...vidis, a ja mam pocit, ze my tu mame nejake divne prostredie 😅 , alebo zeby sme si to priniesli z KE? 😒 😅
andre..dufam, ze je to uz lepsie 😉
katka...ja som to napisala preto, aby ste sa hned nezlakli, ked vyjdu nejake vyrazky, ze su to kiahne...a ani ja som v podstate nevedela aky to bude mat priebeh, kym sme to nedostali a na svoje si uz akosi nepamatam 😅 a na to sme tu, aby sme si radili...ked mozem, tak pomozem 😉

lubka78
7. júl 2009

phoebs...k tomu nejaka cokoladka a nalada je spat 😉 😵 😵 😵 😵

andre
7. júl 2009

phoebs, už som to zmazala, môžem ti poslať ak máš nejaký názor na to 😅

teraz sme došli od zast. dr., tak moč, krv znova... moč je negat. a krv má o niečo vyššie leukocyty ako posledne a ostatné výsledky nemáme pretože asi zblbol stroj, 5x to robili a ništ, tak dúfam že to neboli také hodnoty že ani stroj to neukázal, takže tá dr. je za to že asi to bude výsyp zo 6tky, ibaže viac by jej povedali výsledky čo nemáme, a šli sme ešte na kožné a tam mu pozrela brucho a chrbát, len sme dvihli oblečko a že to je na antibiotiká a tekutý púder a nejakú vodu na potieranie... zast. dr. zasa povedala predtým ešte že to nebude na ATB...keď sme sa k nej vrátili z kožného tak som jej povedala že keď je negat. moč, tak teda to nie je baktéria a nemá ani teplotu, či sú nutné ATB, že prídeme znova na krv ráno ak treba, povedala že si myslí že to bude len ten vírus , že ATB by nedávala, ale že sa doma pozrie do nejakých knižiek nech jej zavolám po 20... no a v lekárni mi povedali že ten púder je na mokvajúce vyrážky, drobec to má ako machulky skôr rozťahané ako vystupujúce, iba na tváričke to má ako mini hrbolčeky... už fakticky neviem čo robiť, 😅 ☹ ... myslíte že je to chyba že som "odmietla" ATB zatiaľ, kožnej keď som sa pýtala či sú fakt nutné tak povedala že keď ich nedáme skončíme v nemocnici s ním ☹

babofka
7. júl 2009

andre ☹ , drzte sa.
podla mna kozna bez nejakych detailnejsich vysetreni nemoze len tak zbrucha vediet, ze treba atb.
tie testy sa nedaju zajtra zopakovat? aby aj dr. bola mudrejsia.
drzime vam s olim palce. 🙂

mihanka
7. júl 2009

ahojte...
tam v ke vam radi davaju atb a diagnozy ako epilepsia, sak su tam vsetky deti riadne choreee... 😀 😔
ale andre drzim palce, nech ste zdravucki co najskor, nech to prejde a som zvedava co ti ta dr, volala si?

lubka, mimus, dakujeme za priebeh chorob, dobre vediet, aj ked uz hladam na simi ci nema osipky... 😖 😅

ja som bola pol dna u tilky, bolo super, deti sme vykupali vo vanicke, simi pekne zaspinkala v kociku, dali sme si kaficko, no tak prijemne mi bolo... 😵
potom som mala kafe s kamoskami bez simi, fajn oddych, potom som ju isla od lasky zjest... 😀 😵

mihanka
7. júl 2009

http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

dnes nam doniesli sedackuuu... farba enzo, je krajsia ako na obrazku, tesiiiiiiiiim... do jedneho auta dame tuto a ja ju budem este vozit vo vajku... 😵 😵

nikaz
7. júl 2009

AHOJTE mamule.....mate sa?
😵

bibka333
7. júl 2009

ahojte Andre podla foto čo som pozerala to je asi 6 hoci sme to nemali ale z kožnym mame skusenosti Jarka sa vyhadzovala ked bola mala mal aj inf nem moluska a nebrali sme atb Jarka ma atopicky exem tak som aj vela o tomto čitala mne to nepripada tak važne 😉 dufam ze sa skoro vyzdraviete Mathimu posielame pusinky 😉
Mihi autosedacka krasna my mame len vajko a autosedacku budeme kupovat asi len na buduci rok ked auto nase uz uplne doslo dufam ze na stretko mm zoženie nejake . Baby co kojite chcem sa vas spytat rano im davate mlicko alebo nico ine ja davam bud moje m alebo ovsene vločky alla Henri 🙂 pytam sa preto lebo mala papa moje m o 4 h ranej a potom ma uz nechce az okolo 9 jej davam ranajky 🙂
Fibi dufam ze si mala dobru naladu 🙂

mihanka
7. júl 2009

bibka, simi papa mliecko aj o 3-4, aj o 6, potom ranajky - vlocky ma okolo pol 8, mliecko az na desiatu okolo pol 10, ale momentalne pije mliecko cez den velmi casto, vodu moc nechce,nieco malo vypije, ale dnes len deci, hoci jej ponukam stale, tak cuca mamu... 😅

dobru noc... 😉

mihanka
7. júl 2009

nikaz ahooj, akurat tu asi nik nebol... 😅 😉

mimusik
7. júl 2009

Ahojky,
Andre, som moc rada, že už neteplotujete 😉 a k tým ATB, no... moj sedliacky rozum mi hovorí, že väčšina výsypov má súvis s infekciou vírusového pôvodu a vtedy sa ATB nepodávajú. No sú prípady, kedy sa stav môže skomplikovať a nastať aj pridružená bakteriálna infekcia a vtedy sú ATB naozaj nutné. A ja osobne by som dala na radu pediatričky, keďže ma isto iste viac skúseností s detskými infekčnými chorobami ako kožná.
Škoda, že tu nie je Lucka, že by sa k tomu vyjadrila...

Mihus - viem viem, že ste boli u Tilky, stretla som ju 🙂 Boli sme sa tiež trošku so Simi i s Kikou potárať. A autosedačka je supeeeeer a farba 😵 Si ma zas navnadila 😉

Musím trochu kuk dozadu, lebo som akosi zabudla o čom všetkom tu bola ešte reč.

lubka78
7. júl 2009

ja len tak narychlo....andre...ja by som tiez ATB odmietla, ked testy neukazali bakterialny povod, tak naco zatial 😒 uvidis rano ako bude podla situacie a skor by som sa radila asi s detskou dr., predsa sa skor stretne s takymi virusovymi infekciami...ked to je naozaj 6-ka, tak by to Matymu malo zajtra pomaly miznut 😒 drzim palce, nech je lepsie 😉 nech mu to mizne a nech nemusite brat ATB 😉
mihan..pekna 🙂
bibka...my mame rano mliecko a okolo 9 papa desiatu, vacsinou ovocie a niekedy nepapa desiatu, ked mu nestihnem dat, ze chce spat a ma len mliecko a vtedy ma obedik okolo 11-12 😉

mihanka
8. júl 2009

ahojte... 🙂
my noc napriek splnu celkom ok... 🙂
vy ako?
dnes mame s mm vyrocie a prekvapil ma rano, na vecer nam objednal romanticky kutik tu pri nas v novej restike u kamarata jeho, aupairkovat pridu svokrovci, juuuu... 😵 😵 😵

andre, ja s takymto skusenosti nemam, tak ja moc radit nechcem, ci atb ano alebo nie, skor som za nie... hlavne nech uz ste ok... 😉

mimus, ja som vas videla v meste, isli ste okolo mna, sedela som v bazante s kolegynami... 😵

andre
8. júl 2009

joooj zlatíčka moje, veľmi pekne ďakujem, by som bola na prášky bez vás 😅 ...
🙂 🙂
kožná čo chcela atb ich len napísala so správy, aj pre to ma to prekvapilo, že dajte atb, kebyže je taká odb. prečo mi nepovedala že aké konkrétne a na čo sú a nech si dám predpísať u obv. ?
dr. čo zast. je staršia pani a zrejme žije tou prácou, večer o 20 bola zasa v robote, že si študuje svoje vecia robí plány vyšetrení a pod. ... tak povedala že na 90 % je to 6tka, ale nemá tie výsledky, tak pre istotu ho máme sledovať aj v noci ak by sa čokoľvek zmenilo, či výsyp alebo správanie okamžite do nemocky a merať stále teplotu, povedala mi aj zopár prípadov keď leukocyty neboli ovlplyvnené vírusom a nedalo sa podľa toho orientovať, a že to bol prúser potom... proste vyplašila ma pekne, ale som vďačná že sa tak tomu venuje aj keď by isto nemusela
natrela som ho tou vodou včera, dostal aj fenistil, tak čakám čo bude, mm hovorí že to má lepšie, ale ja som už tak nastavená že lepšie bude až ekeď nebude mať vôbec nič, už nemá machulky na brušku ani chrbte, teraz má na ručkácha nožkách malé ďobíky, troška hrbolaté, a tváričku má stále nepeknú... pôjdeme ešte na krv dnes po 10 keď dojde mm, nemáme to ďaleko ale nechcem ho ťahať po vonku zbytočne

andre
8. júl 2009

baboooof, včera mal oli meninky svoje prvééééé 😵 všetko najlepšie želáme 😵 😵

lilyk
8. júl 2009

ahojte 😉
Andre to je fajn, zas bez teplotky, a vsak na 6-ku atb nefunguju, asi by boli zbytocne vo vasom pripade, ja si myslim ze kozna asi prvy krat pocula o nejakej 6-tke, ja ked to poviem u nas v rodine kazdy na mna pozera ze vela citam internet a ze to co za nove bludy, ze take kedysi nebolo🤐

bibka333
8. júl 2009

ahojte ahojte prave vas tu čitkam a mala sa primne hra a odrazu na štyroch a prešla kusok 🙂 😀 🙂 noc celkom fajne len 2krat hore Oliverkovi všetko najlapšie k vcerajšim meninkam 🙂 Andre som rada aj za teba ze uz neteplotkujete a daj vediet co crp nech je len dobre posilam pusinku Matymu

flow333
autor
8. júl 2009

andre ja nie dost svojho stresu som mala, tak este teraz aj tvoj prezivam....dr. murin vyzaruje asi nejake negativum,xixixi aspon trosku na odlahcenie 😀 daj vediet ked dorazite

lubka78
8. júl 2009

dobre ranko 😉
bibka..supeeer 🙂 😵
Oliverkovi vsetko naj k meninkam 😉
andre..tak dufam, ze bude vsetko OK...co verim, ze bude 😉
este jedna vec mi napadla s tou 6-kou, ani sa tomu necudujem, ze vacsina o tom ani nepocula, lebo takyto prejav s teplotami a vysypom ma u deti asi do 2-3 rokov a neskor sa prejavuje len miernymi soplikmi, bez teploty, alebo len s miernou a bez vysypu.....a mozem potvrdit, lebo ked mal Misko 6-ku, Filip mal len trosku sopliky, asi 4-5dni, to bolo vsetko 🙂

phoebe003
8. júl 2009

Ahojky holky,tak já jsem dneska spala hooodně dlouho a jsem z toho nějaká rozlámaná...

andre co té dr šibe??? 😒

oslavencům gratulaceeeeeeeee

lubka78
8. júl 2009

Misko mi prave zaspal, tak idem nieco uvarit na obed 😉

oktobrovky2008
8. júl 2009

holky, na tohle se podívejte, jak je tos rozmnožováním, je to fakt kouzelný.. http://www.wimp.com/partlycloudy/

andre
8. júl 2009

joooj žienky moje zlaté, ďakujem ešte raz za podporu všetkú aj za infošky, menovite a konkrétne... všetkým 😵 😵
pred hoďkou sme došli domov od 11 h., skončili sme na infekčom v nemocke... krv sa zasa nedala vyšetriť lebo to stroj nezaznamenal, normál funguje včera aj dnes všetkým a u nášho drobca ani za boha, 7x to opakovali aj savom že prečisťovali čosi a ništ, tak posielali do nemocky nech to pozrú cez skíčko, tak sme čakali na telefóne o čom to bude... výsledok je taký že síce leukocyty pekne narástli ale ostatné hodnoty sú adekvátne vírusu, v skratke... pre potvrdenie nás poslala na infekčné nech nás pozrú, lebo ten výsyp nebol normálny pre priebeh 6tky, tam nám povedali že podľa momentálneho stavu to 6tka je a určite netreba riešiť ATB, ani tekutý púder, ani jurichovu vodu či čo to je, lebo to nie je kožného charakteru ale čisto vírus... je ale možné že prekonal nejakú alergiu do toho všetkého takže sa zmiešali dvojo vyrážiek, a vraj to môže byť aj na brufen napr. ... takže keď to zhrniem tak nevedia čo mu bolo s tým hrozným výsypom, a keďže teraz je to na ústupe tak to treba nechať doznieť, a dať fenistil pre prípad že by mal fakt alergiu
chvalabohu ich má všeobecne menej, a už sú to len ďobíky, nie je taký červený ale má ich plno na nožkách, ručkách a kúsok ešte an tvári, tak hádam to nezakríknem ak poviem že je to chvalabohu za nami 😅

horalka777
8. júl 2009

andre, ja myslim, ze sa vas ta svina 6.tka uz pusta a budes mat pokoj 😎

no a nefungujuci pristroj je teda haluz. Necaroval Mathy nahodou? 🙂

lubka78
8. júl 2009

andre..tak sa tesime, ze je lepsie a nepotrebujete ani ATB 😉 uz bude dobre, uvidis 😉 neboooooooj 😵

andre
8. júl 2009

horal, no fungoval, ale krv nášho drobca proste nevyšetril, všetci pred nami aj po nás mali výsledky, len my nie, ani včera... hádam je to za nami, má ďobíky ale je to neporovanteľne lepšie

no poviem Vám že protivný je že až, nič mu neni dosť dobré, hraje sa a zrazu začne fňukať, potom kričí, potom plače, keď sa mu nepáči kope, vreští, piští... no hrúúúúza 😠

lubi, aj mne odľahlo, ale ATB na základe pohľadu na vyrážku... to je odvážna tá dr. kožná teda, na inf. mi povedali že v žiadnom prípade, ani ničím nepotierať

bibka333
8. júl 2009

video super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Andre som velmi rada ze je to na ustupe uz som len kukaôla kedy daš info Mathy ty počuvaj maminku on ta vellllllllllllllllllllllllllllmi lubka 🙂

andre
8. júl 2009

bibka kýcha na mňa človeče 😝 , keď ho má mm a idem k nemu otočí hlavu a keď ho chcem pritúliť kričí na mňa z celého hrdla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre