Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

nikaz
8. aug 2009

blahozelám.... ja idem na utz az 8.9.09 tak uvidime ci drobcek ukaze ci je to chlapisko alebo bambulka 😉

bibka333
8. aug 2009

ahoj smardik blaoželam 🙂 😵 🙂

phoebe003
8. aug 2009

smardiku moc gratuluju k pindíkovi 😵

nikaz tak budu držet pěstičky aby pohlaví bylo podle tvých představ...

bianca
8. aug 2009

nazdar kocky

hlasim sa z akoze dovolenky.Mame tu sice free internet ale casu malo lebo tu maju detsku hernu tak pokial prave nepapame alebo sa nerelaxujem vo vyrivke,bazene alebo na masari hrame sa tam.Vylet nad nase ocakavania.Mame tu dokonca aj deticky mladsie i starsie od Barci a ta je nadsena.
Skoda ze sme tu neboli skor lebo toto tu je uzasne.Myslim ze na stretko by to bolo vyborne.
My osobne mame 2 posch.mezonetovy apartman s krbom masaznou vanou a masaznym sprch.kutom.Np uzasne decka co to tu budem vypisovat.Este aj pocasie je super a dnes sme blbci isli do jaskyne akurat ze by sme sa nestihli prestriedat tak nas sprievodca presvetcil nech ideme aj s Barcou ze vraj do 15 minut nam tam zaspi.Nooooooooooooooooooooooooo jasne ze zaspala az pred koncom a samo ze s kocikom sa tam neda ist tak ju celu cestu niesol Peter zababubesenu v bunde ( sprievodca nam pocical ochotne-sam sa ponukol ze da pre malu ! a tak sme slapali hrozne schody hore dole.Bolo ich nieco malo pod 1000.NO des.Svalovka sa dostavi az zajtra ale MM mi je hrozne luto.Fakt.Chudak

dla zaujmu popisem podrobmosti a potom hodim foto na FB.

Pac a pusu

smardik
8. aug 2009

bia a kde jste? chcem někam vyrazit, Španělsko nevyšlo tak bych jeli někam tady nebo na slovensko

phoebe003
8. aug 2009

biancaaaa... to zní náááádherně povídej řeháněj každou podrobnost, každý detailík... a hoooodně foťte a užívejte si to!

bianca
8. aug 2009

sm jak to?Ja som bola rada i za Vas ☹

inak sme tu http://www.fimjasna.sk/ skoda ze zajtra tato rozpravka konci.Mame so sebou mamku a teraz Barcu strazi a my ideme na prechadku.No parada.Inak su to Opavaci i Ostravaci

karol mame uz cez 100 fotiek (samo ze tam kde som ja su uz vymazane bo som fakt jak vorvan ) ale co uz.Ideme este natocit aj nocne zabery lebo kamera lezi akosi bokom.

Normalne mi je msutnno ze zajtra odchadzame.Ten vikend je fakt kratky.Mala nema vobec problem.Dokonca dnes ked som ju brala od bazena tak stale plakala.MM s mamou boli vo vyrivke a malej robil predstavenie jeden maly chlapcek.Stale za nou chodil a skakal pred nou do vody a mala mala zachvaty smiechu.Skoda ze u mna je cervena vlna.Neuzijem si tolko ako by som mohla ale nevadi.Na jesen/podzim ideme zasa.

emaso
8. aug 2009

jeeej bianca vyzera to tam fakt lakavo 😉 tak si to pekne vychutnajte 🙂 a inak ja ta fakt obdivujem kolko ste sa uz nacestovali s malickou,ja mam z kazdej cesty streeeeeees taky ze az 😝 my kym sa vytrepeme dakde tak som spotena az v gaturkach 😅

horalka777
8. aug 2009

Ema nanicmama nevystiska, takze o com meles 😉 Sak Ty by si Ellu tak vystiskala, ze z nej vyzmykas vsetok Rajecky cukor, neboooooj 😎

lubka78
8. aug 2009

ahojte 😉
hlasim stastny prichod z tatier na vychod..nastastie nas vsetky zaludocno-crevne tazkosti obisli...mimus, je mi to luto, ze ste takto vsetci skoncili ☹ a drzim palce u dr., nech je vsetko OK
glad..vsetko naj naj k narodkam 😵
flow...ano, dobre si videla mm s chlapcami, lebo sme tam boli 😉 😵 😵 😵
a dodatocne gratulujem vsetkym oslavencom za posledny tyzden, kedze sme mali absenciu 😉

selina.liana
9. aug 2009

bianca super krása no veru po škole pojdeme aj mz vyzerá to fakt super 😉

tilky
9. aug 2009

ahojte

Seli ty už tu čo nemôžeš spávať alebo máš malé dieťa 😀 😀 😀

phoebe003
9. aug 2009

Ahojky kočky, tak mne asi dneska vypadne děloha z pánve! to je děs! jaká byla u vás noc? Adámek je dar z nebes. Spinká a nic nechce. Nakrmí se a je spokojenej. Celý den se usmívá... Bože sežrala bych to moje dítě láááskou. 😀

tiilky.. 😀 😀 😀 krááásně jsi to seli napsala 😀 😀 😀

phoebe003
9. aug 2009

jo a jinak holky, mám novinu, Adámek se dneska poprvé sám postavil v postýlce, stál tam a hulákal na mne "mammmaaaa hamiiiii" přišlo mi to hrozně vtipný a jak jsem ho viděla tak jsem se začala strašně smát..

flow333
autor
9. aug 2009

ahoj mamky...lubi aj som sa chcela prihovorit, ale potom mi to prislo take smiesne, ze ahojte, kde mate mamku lubku🙂))

my dnes 10mesiacov... 😀 a ideme von

phoebe003
9. aug 2009

flow gratulace

andre
9. aug 2009

zdravíme 10ničku sophie 😉 a želáme pekné výmesačie 😵 😵 😵

a zdravíme aj všetkých ostatných prítomných samozrejme 🙂 aj neprítomných... a idem dočítať nech som kus v ráme obrazu 😝

tilky
9. aug 2009

ahojte

gratulujeme všetkým detičkám narodeným aj tým ešte nenarodeným

selina.liana
9. aug 2009

Ahojte babule mala dnes asi cca 2 metre presla sama bez drzania kym si neuvedomila ze IDE sama podarilo sa Jen to 2 krat superrrr

horalka777
9. aug 2009

ahojte, mame 5.zub 🙂
a momentalne fici hra - nahanat petflasu mineralky popod postelami. Naucila sa plazit ako v zakopoch pocas 2.svetovej vojny, problem je jediny, ze obcas nechce vyliezt, skeri sa a sleduje, co my na to 😅

seli parada 😵

flowinej princezne pekne vymesacie 😉

zajtra sa celodenne presuvame do KE, to zas bude kriku a mama hlavny bavic 😝

horalka777
9. aug 2009

smardik blahozelam k dalsiemu faganovi 🙂

bianca
10. aug 2009

bre rano.Tak uz sme doma a mala isla s placom.Nechcela prec od bazenu.Museli sme kupit farebny,,veternik (neviem ako sa spravne vola ta somarina co sa toci ked fuka vietor) a babka fukala a mala sa hihnala.

Emus no my sme blazni a mala zvlada cesovanie lebo uz v brusku obsolvovala kazdy mesiac 1000 km a 1x sme sli domov ked mala 3 tyzdne.S odstupom casu si za to normalne nadavam a nechapem sama seba.Je pravda ze cetovanie bolo vtedy lahoda.Prespala celu cestu.Teraz ju musime unavit aby potom spala a najnovsie sa nam osvedcilo cestovanie v noci.To zaspi a zobudi sa aj v druhom state na parkovisku,resp. doma na dvore.

Idem skust najs fotak a dam fotky na FB

sm zabudla som pogratulovat k pipikovi tak teraz posielam velku gratulaciu

a vs. oslavencom dodatocne posielame pusinky k vymesiaciu,chodeniu,lozenie,vstavaniu,papaniu a samo k zubkom

my mame doma teraz cas napatia lebo za nasej nepritomnosti mala polka rodiny b

bianca
10. aug 2009

pokracovanie.....

brusnu chribku a sesternicina mala ma zasa podozrenie na salomonelu a samo ze sa tu vystriedali vsetci na navsteve.Som zvedava co sa na nas nalepi a modlim sa aby nas nic nestklatilo tak na nas myslite lebo vcera sme museli poslat malu sesterku s prazdnin domov lebo bola v kontakte so slamonelou i br.chripkou.To bolo placu lebo ani nespala ako sa tesila na Barcu

henri001
10. aug 2009

hellou 😀 😀 😀
nehladal ma nijeeekto ? 😀 😀 😀 ahoj fibi 😉
biancojanuli pekne fotecky ...a nebojkaj, nic nebude 🙂

andre
10. aug 2009

nazdarte 😉 všecky aj dovolenkoši 🙂 vitajte home

horal, už ste presunutý ? 😀 ako dlho budete kotviť ? ... možná by sa dakto pridal na neplánované stretko 🙂
haaaa ?

babofka
10. aug 2009

ahoj andre, v stredu zurujeme 😎
pozerala som foto, aky je drobec vlasaty. oli nanho nema s tym svojim paperim 😅

question
10. aug 2009

ahojte kocky...henri uz ste spat ? 😉
bia tusims a mate skvelo..teda mali ste sa na dovce..
my mae dnes 10 😉 ale stale teplotkujeme uz od piatku... boli sme u doki,ale ze pockame na moc,ale ten budem vediet az zajtra..dlheeee cakanie..
a inak je tu este niektore dietatko,ktore odmieta skoro vsetko papat? mne Amanda si pred 2-3 tyzdnami prestala skoro vsetko papat..je len na MM a sem tam nieco male do pusy.. ☹

babofka
10. aug 2009

ahoj ques, aj u olivera je to striedavo-oblacno 😒 a robi amanda rozdiel medzi kupovanym a doma varenym. mne kupovane nechce. nezje ani kasu? mozno to je od tepla, aj ked teraz uz taky hic nie je 😅

selina.liana
10. aug 2009

Question aj mala teraz v tomto odmieta papat hadam sa to zlepsi

bora8
10. aug 2009

ahojte kočky, ja som dnes bola s malým a neterami na Plaveckom Hrade a som off..... inak gratulujeme Amande k 10 mesiacom.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre